Arama sonuçlarınız

1. E

Ekran kartına güç bindiği gibi kapanıyor

Yük bindiği gibi kapanıyor 1614365279 Pili ölü zaten 1614365299 Oyunu açtığım gibi kapanıyor
  2. E

Ekran kartına güç bindiği gibi kapanıyor

Bilgisayar özellikleri : İntel i7-6500u 8gb 1600mhz AMD Radeon R7 M360 Merhaba bilgisayarımın ekran kartına güç bindiği gibi anında kendini kapatıyor. 1-2 ay öncesine kadar bu sorunum yoktu. İşlemciye stress testi yaptığımda kapanmıyor fakat ekran kartına yaptığımda anında atıyor. Laptopun...
  3. E

Yayın ayarlarım nasıl olmalı?

İnternet hızım bu, bilgisayar özelliklerim ise : Anakart : Asus Prime Z390-A İşlemci : İntel Core İ9 9900K Ekran Kartı : Asus Turbo RTX 2080 8 GB Ram : HyperX Fury 8GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Depolama : 1 TB HDD , 250 GB SSD 1096X616 3000 bitrate yayın yapmama rağmen drop giriyor. Nasıl...
  4. E

Windows 10 "Oturumunuz kapatılmak üzere" Sorunu

İnternet yokken açtım sorun olmadı 1603036955 Bendede şimdi tekrar başlatcam internet varkene bakalım gene hata verecek mi. 1603037067 Modemi çek tak yaptım düzeldi. Teşekkür ederim :)
  5. E

Deneyeyim geliyorum 5 dk ya
  6. E

Her açılışta vpn mi açayım?
  7. E

Çalındı sanırım her açılışta bunu diyiyor ve shutdown -a yapmaktan bıktım ne yapabilirim windows u tekrar kurmak dışında 1603036567 Nasıl yapabilirim?
  8. E

Yenisini kurmak istemiyorum çünkü içinde önemli ve çok boyutlu dosyalar var sadece c yi formatlayabilir miyim?
  9. E

Denedim o da olmadı
  10. E

Bilmiyorum dün sorun yoktu eset yükledim antivirüs için o yapıyor sanıp sildim 1603036050 ama gene aynı modemi kapatıp açsam düzelir mi farklı ip verir statik ip yok
  11. E

Sorunum o İPim çalınmış ise ne yapabilirim. Şunu çözeyim tek isteğim bu
  12. E

Ne yapabilirim?
  13. E

Windows 10 "Oturumunuz kapatılmak üzere" diye sorun veriyor. Açılışta win-r yaparak shutdown -a yapıyorum ama her açılışta bunu yazmaktan bıktım bu sorunu nasıl çözebilirim?
  14. E

5 mbps upload ile yayın ayarını ne yapmalıyım?

Bu hız ile yayın ayarlarım ne olmalı? Sistem: Anakart : Asus Prime Z390-A İşlemci : İntel Core İ9 9900K Ekran Kartı : Asus Turbo RTX 2080 8 GB Ram : HyperX Fury 8GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Anakart : Asus Prime Z390-A Depolama : 1 TB HDD , 250 GB SSD
  15. E

Disk yapısı bozuk ve okunamaz durumda Hatası

Aşağıda belirttiğim hatayı alıyorum ne yapabilirim ?
  16. E

Adobe Premiere Pro Donma Sorunu

Adobe Premiere Pro da editleyeceğim videoyu aktarıyorum editleme kısmına attığım an bilgisayar kitleniyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Ne yaparsam çözebilirim ? Pc özellikleri : İntel i5 8.neslil 8gb ram GTX 940 1590502758 Yardım Ederseniz Sevinirim :)
  17. E

Kendi sesimle masaüstü sesini ayrı kaydetme

Merhaba video çekerken arkadaşımın discord sesini ayrı kendi sesimi ayrı kaydetmek istiyorum hangi programı kullanmalıyım. OBS de yapmıştım ama son videoda bozuldu.
  18. E

Kasmaması Gereken pc En kötü oyunda bile Kasıyo !!

Format at tekrardan benim eski pc de csgo da 200 fps alırken ekran kartı driverini güncellemiştim 20-60 arası fps almaya başlamıştım format at sonra amd nin kendi sitesinden en güncel driveri yükle ve işlemcinin de driverini güncelle olmazsa tekrar yazarsın
  19. E

Hangi ekran kartı

Düşünürse ne almalı :D
  20. E

Taviyeleriniz lazım

İ7 7700 gtx 1660s 8 gb ram Bide uygun bir anakart Sıvı soğutma almanı tavsiye ederim inteli seçmemin nedeni yayın açman amd biliyorsun çok ısınıyor intele göre bu da yayınlarda fps düşüşüne neden olur
  21. E

Hangi ekran kartı

bütçesi o kadarsa GT 710 bence
  22. E

Hadi herkes sistemini yazsın

Anakart : Asus Prime Z390-A İşlemci : İntel Core İ9 9900K Ekran Kartı : Asus Turbo RTX 2080 8 GB Ram : HyperX Fury 8GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Anakart : Asus Prime Z390-A Depolama : 1 TB HDD , 250 GB SSD
  23. E

Hangi ekran kartı

GT 710 almanı tavsiye ederim.
  24. E

iphone 11 renk seçimi

Beyaz almanı tavsiye ederim karizma duruyor
  25. E

2.el veya sıfır 4.300₺ ye kadar telefon önerisi

Xiomi redmi note 8
  26. E

Steam oyunlarım çok kasıyor

Yeni bilgisayar al dicemde bu dönemde alınmaz
  27. E

Minecraft ekran kayma sorunu

1.15 altında oluyor 1588706105 Monitör yerine tv kullanıyorum ondan olur mu ?
  28. E

Yayıncı ve oyuncu PC

İşlemci olarak ?
  29. E

Eski bilgisayarımda hayla sorun yok ama şimdikinde oldu ilk defa bu sorunla karşılaştım internette de çözümü yok
  30. E

Yayıncı ve oyuncu PC

İşlemci ve ekran kartına önem vermen lazım
  31. E

Sinir oluyorum öylede
  32. E

Taviyeleriniz lazım

Günümüzdeki ortalama oyunları kaldırır. Yayın falan yapacaksan düşük kalır.
  33. E

Onları denedim ne yapsam ne etsem 1.15.2 ve aşşağısında tam ekran olmuyor 1588705721 sadece 1.15.2 de tam ekran oluyor
  34. E

öyle başlıyor zaten
  35. E

Eski bilgisayarımda da aynı launcher ile oynuyordum Gui scale i denedim olmuyor 1588705364 pencere ile oynayabiliyorum full ekranda oluyor
  36. E

Oyun orjinal değil 1920x1080 seçili
  37. E

Merhaba minecraft 1.8 girdiğim zaman fotoğraftaki gibi ekran kayıyor ama 1.15.2 girdiğimde sorun yok nasıl düzeltebilirim ?
  38. E

2.8 upload ile yayın ayarı nasıl olmalı

TTNET Hiber
  39. E

2.8 upload ile yayın ayarı nasıl olmalı

İnternet hızımı aşağıda belirttim bir kaç kere deneme yayını açtım ama karıncalaşma oluyor nasıl bir ayar yaparsam bu sorunun önüne geçerim ?
  40. E

Hangi telefonu almalıyım?

Yakın zamanda abim aldı xiaomi redmi note 8 pro çok güzel bir telefon babamda iphone x var ondan daha iyi bir telefon kesinlikle note 8 pro almalısın hem fiyatı hem özellikleri olsun çok güzel bir telefon
  41. E

Sony a6300 turuncu pil hatası

kameramı şarja takayım dedim taktıktan 5-10 dk sonra kontrol amaçlı bir baktım kameranın pil gösterme kısmı turuncu / ve çizik işareti vardı ne anlama geliyor ?
  42. E

HDD Gözükmüyor

Biostan çok anlamıyorum ama fotoğraftan siz bakarsanız sevinirim Gözüküyor 1584900285 biosta gözüküyor 2 side 1584900732 @ThorJ 1584900923 Düzelttim destek için teşekkürler kendiliğinden geldi
  43. E

HDD Gözükmüyor

bakıp size döneceğim
  44. E

HDD Gözükmüyor

1 TB hdd ve 250 gb ssd düzgün çalışıyordu ancak 1 hafta tatil yaptıktan sonra eve gelip pc yi çalıştırdığımda ssd gözüküyor fakat hdd gözükmüyor. 1584899568 konuyu yanlış yere açtım değiştirseniz sevinirim
  45. E

Laptopun kamerasını webcam olarak kullanma

Merhaba, laptopumun kamerasını kasalı bilgisayarımda nasıl webcam olarak kullanırım ?
  46. E

1 laptop ve 1 kasalı bilgisayarı, 1 mouse ve 1 klavye ile kullanma

Merhaba şuanda elimde 1 laptop 1 tanede kasalı bilgisayarım var bu ikisini çift monitör gibi tek klavye mousla ikisi arasında geçiş nasıl yaparım ?
  47. E

Videoda Klavye sesi

katıldım
  48. E

Videoda Klavye sesi

sorun değil 1578750230 audacity de filtreleme ne diye geçiyor
  49. E

Videoda Klavye sesi

dc varsa oradan konuşarak yapabilirmiyiz
  50. E

Videoda Klavye sesi

Rode nt usb kayıdı bandicam ses kayıdı nı ise audacity ile alıyorum 1578749962 ne yaptıysam obs ile denedim audacity ile denedim adobe audation ile denedim olmuyor 1578749987 birçok yayıncı ve youtuber bu mikrofonu kullanıyor
  51. E

Videoda Klavye sesi

Driverlar güncel mikrofonda o özellik yok 1578749388 ama bi gidip kontrol edeyim yinede 1578749522 Mikrofonda yok o özellik Rode resmi sitesinde driveri bulunmuyor ve kurulum yaparken onlarda da bass kısmı yok
  52. E

Videoda Klavye sesi

Sorun şurada benim mikrofonda o bende mic bassı yok 1578749004 sadece bu var
  53. E

Videoda Klavye sesi

klavyem mekanik değil mic boost ne tam olarak anlata bilir misiniz ?
  54. E

Videoda Klavye sesi

Yardımın için teşekkür ederim bide audacity deneyeyim
  55. E

Videoda Klavye sesi

Videoda gösterileni yaptım ama hem benim sesim gidiyor hem klavye sesi 1578418029 anladım zaten audition stereo olarak kayıt yapıyor ondan yapayım dedim yazdığım gibi her iki seside kısıyor
  56. E

Videoda Klavye sesi

nasıl yapabilirim 1578417484 yada stereo olup olmadığını nerden anlayabilirim
  57. E

Videoda Klavye Sesi

Merhaba video kayıdı alırken hem bandicam üzerinden hem düzenlemek için audacity den ses kaydı alıyorum ama audacityden sadece cızırtıyı kaldıra biliyorum. Klavye sesini kaldıramıyorum. Mikrofonum rode nt-usb bu mikrofonu kullananların videolarında klavye sesi çıkmıyor. Ne Yapabilirim ?
  58. E

PC'nin Ekranı TV'de Tam Ekran Olmuyor

Bende televizyon kullanıyorum şöyle yapabilirsin televizyonun kumandasından ekran boyutunu ayarla ben öyle yaptım
  59. E

400-500TL Mikrofon Önerisi

Kamera için mi yoksa bilgisayar için mi ?
  60. E

Videoda Klavye sesi

Merhaba video kayıdı alırken hem bandicam üzerinden hem düzenlemek için audacity den ses kaydı alıyorum ama audacityden sadece cızırtıyı kaldıra biliyorum. Klavye sesini kaldıramıyorum. Mikrofonum rode nt-usb bu mikrofonu kullananların videolarında klavye sesi çıkmıyor. Ne Yaapbilirim ?
  61. E

İphone X pc ye Güvene Basıyorum Ama Fotoğrafları Göremiyorum

o çıkmıyordu da sorunu çözdüm telefonu tekrar başlattım oldu teşekkürler
  62. E

iphone 6 da geliyor ama
  63. E

hayır değil
  64. E

İphone X telefonumdan fotoğraf almak istiyorum. Orijinal şarj kablosu ile bağlıyorum ekrana bilgisayara güvene tıklıyorum ama bilgisayar iphone fotoğraflarını göstermiyor aşşağıda ekteki fotodaki apple iphone klasörü gelmiyor
  65. E

Çift Ekran

Mehaba yeni masaüstü pc topladım eskiden laptopum vardı. Bunları bir programla veya ara bir kabloyla çift monitör yapabilir miyim yani sadece laptopun ekranını kullanacağım. Bunun için bildiğiniz bir yöntem varmı.
  66. E

Twitch Biti Nasıl Para Olarak Çekcem

Twitchde 500 Bitim Var Ama Nasıl Kartıma çekcem Yardım Edermisiniz?
  67. E

Twitch partnerliği ininal lart

Lütfen yardım edin
  68. E

Twitch partnerliği ininal lart

Merhaba benim twitch kanalımda partnerliğim açıldı ve benden iban istedi yaşım küçük olduğu için sadece ininal kartım var ininal kartta iban yokmuş ama bunu geç fark ettim youtubda ininal iban öğrenme diye video izliyip ibano bulmuştum ve twitche yazmıştım şimdi biri abone olunca para ininal...
  69. E

Windows Defender Koruma Bilgileri Alınıyor

teşekkürler ---- Mesajlar birleştirildi ---- eskiden kapatabiliyordum şimdi ise böyle diyor
  70. E

Windows Defender Koruma Bilgileri Alınıyor

Arkadaşlar Windows Defenderi kapatmak için girdim ama koruma bilgileri alınıyor diyor ne yapmalıyım