Arama sonuçlarınız

1. Gokturkaya

Bilgisayarcıda format attırdım ve bütün oyunlarım kasıyor

aynen öyle adam getir windows8.1 atayım diyorda içime sinmiyor götürmem 1594571057 discord var kardeş
  2. Gokturkaya

haklısın vallaha abi ya bunu kullanıcagım ztn 1 sene seneye ünv sınavım var çalışacagım cokta gerekli degil ama genede sıkılıyorum giriyordum onu şimdi yapamıyorum 3gündür öyle boş boş çözüm arıyorum ama yok
  3. Gokturkaya

beyler bir faydası yok arkadaşın dediği gibi bilgisayarı alıcam çakıcam masasına dicem bu bilgisayarı eski haline getir
  4. Gokturkaya

ve hdd ye giden bir kablo değiştigini söyledi kopmuş dedi kopmuş olsa bir sorun olurdu ?
  5. Gokturkaya

driverlerim aynı kurulumlar aynı sürücü ve ekran kartım güncel fakat oyunlarda fpsm yerlerde - ram im aynı gozukuyor işlemci ekran ve sürücü kartları aynı gözüküyor bunun bataryayla bir alakası oluyor olabilirmi söktürdükte suan sadece sarjda calısıyor icinde batarya yok
  6. Gokturkaya

tekrardan nvidayı kurulum yapıyorum fakat hicbir yararı olmuyor kıracam atıcam diye cok korkuyorum
  7. Gokturkaya

Kontrol ettim ram'ine ekran kartına fln hepsi duruyor ama bir şeyler çevirdiğini düsünoyurm inşallah yanılıyorumdur...
  8. Gokturkaya

O kasmalardan sonra tekrardan 0 kurulum yaptım diskleri sildim tekrar olusturdum fakat genede aynı değişmiyor şimdi tekrar driverpack indirdim bi bakıyorum
  9. Gokturkaya

sorma abi binbirtürlü pişman oldum yemin ediyorum gerçekten kafayı yemek üzereyim bilgisayarın ayarı kaçtı
  10. Gokturkaya

Evet arkadaşlar hepinize merhaba arkadaşlar benim laptopumun bataryası şişmişti ve o bataryayı çıkartmasını istedim ve sonra içi açılmışken fanını falan temizle dedim termal macun sür falan bide batarya şişmesinden dolayı bir hardiske giden bir kablo kopmuşmu ne olmuş konunun kısasına geçiyim...
  11. Gokturkaya

PCM W10PRO PCme ağır geldigi için windows 8.1 atmak istiyorum

pro cok kastırıyor ama ya home kurucam o zaman ---- Mesajlar birleştirildi ---- ya w10 cok zorluyor benım pcyi youtubede videolar donuyor hep restartlamam lazım vıdeonun acılması ıcın
  12. Gokturkaya

PCM W10PRO PCme ağır geldigi için windows 8.1 atmak istiyorum

Merhaba Benim Bilgisayar LENOVO İDEAPAD 510 80SV Fabrikadan Windows 10 Home olarak geldi memnundum fakat sonra w8.1 attım uzun bir süre kullandım sonra hatalar vermeye baslıyınca 10a döndüm fakat suan Windows 10 PRO kullanıyorum ve bilgisayarıma agır gelen bir işletim sistemi 8.1i flashıma...
  13. Gokturkaya

Bilgisayarda hic driver yok ve 1 tane usb okumuyor

etkinleşmesede ama genede windows ekranına atar dimi ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- neyse ya ben hiç riske atmıyayim yarın bi bilgisayarcıya gotureyım o atsın tesekurler
  14. Gokturkaya

bundan ınternette olan ürün anahtarını kullansam olmuyormu
  15. Gokturkaya

bana tam olarak yardım edermisin windows 8.1 hangi seyden ındırıcem verdigin baglantıdan neyleri seçicem
  16. Gokturkaya

.konu içeriği farklı o bana attıgın windows ındırme yerınden windows 8.1 indirdim wifi driveri olurmu ıcınde gene usb okumamasızlık yaparmı
  17. Gokturkaya

Evet Gene Birbokluk oldu bilgisayara virüs bulastı nasıl bulastı bılmıyorum ama windows defender acılmıyor 0x800b0100 hatası verıyor ve herhangı bır oyuna gırdıgımde gamepanel hatası verıyor ve fps dusuk oluyor ya kusura bakmayın ama artık.. böyle işi hep banamı oluyor bunlar acil cevaplarsanız...
  18. Gokturkaya

Anladim. Tekrardan benimle ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim eger instagram hesabiniz varsa yazarsaniz sevinirim seve seve takip ederim :) ben kendiminkini soylim (gokturkayaaa).. Bir sikintim olursa yazarim buraya :)
  19. Gokturkaya

Ben onu kapatinca direk gecti birde biosda öyle birsey yazan bisey gormedim hic ---- Mesajlar birleştirildi ---- artık bitti yolun sonuna geldik:) benimle ilgilendigin icin cok tesekkur ederim... Instagtam hesabin varsa yazarsan sevinirim seve seve takip ederim :) ---- Mesajlar birleştirildi...
  20. Gokturkaya

Boot priority uefi first diye ayarli legecy first olarak degistireyimmi?
  21. Gokturkaya

Tam anlamadim bu boot options tam olarak nerede
  22. Gokturkaya

ya birde birşey sorucam pcde ne flash takılı ne birşey ve pc lenovo yazısı cıktıktan sonra Checking Media cıkıyor sonra wındowsu baslatıyor bunun sebebi nedir ?
  23. Gokturkaya

---- Mesajlar birleştirildi ---- Windows 7 Gene Olmadı Windows 10 Yaptık Geri Hem Bu Saaten Sonrada Dönmek Mantıklıda Değildi
  24. Gokturkaya

Aynen windows 8 deyken update hatası veriyordu sonra ben win7ye donmustum uplay yüzünden win10a dönmüştür neyse allah razı olsun kendinize iyi bakın benimle ilgilendiginize minettarım
  25. Gokturkaya

Sagolasin yarin bir babamin arkadasina vercez onda cd varmis eger gene boyle sikintilar cikarirsa windows 10a geri donucem yada 8
  26. Gokturkaya

Dedimki. driveler yok, CD yi okumama gibi bir sıkıntı çıkarır mı?? Birde flash belleği olumama sebebi nedir?
  27. Gokturkaya

Win7 yi kurulum ekranına geliyormu diye CD de rahatça atabilirim dimi yada flasha başka işletim sistemi. Kurduysam?
  28. Gokturkaya

Flash belleğinin Işığı yanıyor telefonunu şarj ediyor ama ---- Mesajlar birleştirildi ---- Peki son birşey ben bios dayken flash belleği seciyorum ama yapmıyor win kurulum ekranına atmıyor
  29. Gokturkaya

Ben bir kere indirmiştim windows 7 bu pcye USB herşey çalışıyordu tek o uplay yüzünden win10 indirmiştim ben bios ekranında geeine USB yi seçtim ama normal başlatıyor pcyi neden ---- Mesajlar birleştirildi ---- Flash belleğinin Işığı yanıyor telefonunu şarj ediyor ama pcde okumuyor
  30. Gokturkaya

Ultimate ben kurulum esnasında d klosorune Intel 3.0 atmıştım benim PC yeni nesil olduğu için bende 3.1 kurdum büyük ihtimalle :( ---- Mesajlar birleştirildi ---- https://www.google.co.......rkce-indir/ buradan indirdim büyük ihtimalle telefonda olduğum ıcin ---- Mesajlar birleştirildi ----...
  31. Gokturkaya

Bluetooth diye birşeyde yok bu nedir arkadaş ---- Mesajlar birleştirildi ----
  32. Gokturkaya

Abi bluetooth nerde vardır kısaca bir bilgi söylermisin ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yok abi bilgisayar bomboş hiçbir driver yok ve öyle kaldı ne yapacağını bilmiyorum
  33. Gokturkaya

PC: Lenovo ideapad 510 /80SV Kurulum esnasında USB 3.0 kurulumu şey yapmıştım ve galiba ben USB 3.1 yaptım açılınca Wi-Fi driverini taşınabilir diskime koydum ve Usb te taktım ısık yandı ama PC de görmedi. acil cevap verirseniz sevinirim Büyük ihtimallede bluetooth da yok ---- Mesajlar...
  34. Gokturkaya

Hicbir tanesi calismiyor ya ve pcde gram driver yok oyle kaldi
  35. Gokturkaya

Beyler ben win10dan win7 ye dusurdum ve driveler yok flasima atmistim driveleri ve flashi taktigimda okumadi ben bunu nasil duzelticem acil yardim