Arama sonuçlarınız

1. daimasen10

Soru Ustam profesörlerim biri ibandan para attı geri iade etmek istiyorum

Birisi ibandan para attı geri iade etmek istiyorum nasıl yapacağım açıklar mısınız yanlış yere konu actiysam kusura bakmayın ???‍♂️
  2. daimasen10

Soru Ustalarım dün gece ATM den para yatırdm ama hesaba yatmadı kart hareketinde var

Dün ATM den saat 4 de yatırdım param yatmamış ama banka kartlarim kart hareketlerimde gözüküyor napmaliyim ilkkez yükledim başıma gelene bak ne saçmalık ya
  3. daimasen10

Soru Flash bellegi vga yüzünden takamiyorum

Ustalarım profesörlerim kafayı yedirti PC bana flash bellegi vga yüzünden takamiyorum çarpıyor flash bellek geniş vga çarpıyor ne yaptıysam olmadı pc yi kıracak dereceye geldim bi akıl verin anakart söktüm öğle denedim yine olmadı ?????
  4. daimasen10

Yardım PS 3

Ustalarım şöyle bir sorunum var ki yardımcı olursanız çok sevinirim hen ile kırılmış bir cihaza sahibim oyun indirme mağazası kurdum fakat yeni çıkmış mağza var ne yaptım ne ettiysem silemedim ps 3 kayıtlı yardımcı programlari hepsini denedim ama olmadı
  5. daimasen10

Soru PS 3 slim kasam Var oyun indirme mağazası kurdum ama kaldıramıyorum şimdi yardımcı olur musunuz

Ustalarım uzmanlarim profesyonellerim benim şöyle bir sorunum var PS 3 hen ile kırdım multiman yükledim birde oyun mağazası kurdum ama beğenmedim silmek istiyorum ne yaptıysam silemedim yardımcı olursanız çok sevinirim ?????
  6. daimasen10

Soru İde Harddiskim Var Slave Master Ayarları Nasıl Yapılır

Merhaba ustalarım uzmanlarım profesörlerim şöyle bir sorunum var İde harddiskim var slave master ayarları nasıl yapılır bilmiyom PlayStation 2 için gerekli fat kasa 50004 kasam var harddisk üzerinden oynanıyor pc de görüyor hdd yi PS 2 görmüyor master slave nasıl yapılır
  7. daimasen10

Soru Sata Pc Ye Ide Hdd Takılır Mı

Merhaba ustalarım uzmanlarım profesörlerim şöyle bir sorunum var sata girişli bir anakartım var ide girişi olan bir yer var ide kablosu aldım taktım ide harddiske bağladım ama hdd de hiçbir işaret yok yani titreşim bile yok hdd mi bozuk yoksa jumper ayarları yapılmadığı için mi böyle oluyor ama...
  8. daimasen10

Usta Danimarka Finlandiya Maçı Ilk Yarı Danimarka 1 Oynadım Ertelendi Şimdi Ne Olacak Peki?

Ustalarım uzmanlarım profesörlerim Danimarka Finlandiya maçı ilk yarı Danimarka 1 oynadım ertelendi şimdi ne olacak peki?
  9. daimasen10

Yardım Iphone 5 Itunes De Kaldı

Merhaba ustalarım uzmanlarım profesörlerim itunes müzik işaretinde kalmış şöyle bir hata veriyor geri yüklenemedi kullanmaya çalıştığınız disk dolu telofon açılmıyor zaten nasıl fabrika ayarlarına geri dönüşüm olur rom atma imkanımız var mı pc den anlarım biraz sizler kadar olmasa da ???
  10. daimasen10

Ustalarım Profesörleri̇m Ps3 Alınır Mı İşlemci̇ Arızası Olduğu İçi̇n

PS 3 VAR TEMİZ SÜPER SLİM KIRIK CİHAZ KENDİM KIRDIM AMA BENİM DEĞİL CİHAZ AKRABANIN BANA SATAR ALIRSAM AMA KORKUYORUM ALMAYA AÇIKÇASI İŞLEMCİ ARIZASI OLDUĞU İÇİN SARI KIRMIZI IŞIK ARIZALARI VAR O YÜZDEN DÜZENLİ OLARAK TEMİZLENMESİ GEREKİYORMUŞ 5 6 AYDA BİR AMA MASRAF OLMAMASI İÇİN UĞRAŞMAK...
  11. daimasen10

PS 3 465 Gb hdd mevcut ama 2621 MB olarak görüyor

PS 3 465 Gb hdd mevcut ama 2621 MB olarak görüyor nasıl düzeltebilirim
  12. daimasen10

God of War 1 iple sallanma nasıl yapılır

PS2 de god of War 1 oynuyorum sonlara doğru geldim ama bir yerde takıldım iple karşıya geçmem lazım ama ip sallanmiyor nasıl ileri geri hareket eder yardımcı olursanız sevinirim ?
  13. daimasen10

Sorun Ayıklamaya devam etmek için aşağıdaki cilde sahip olmanız gerekiyor

Ustalarım uzmanlarım profesörlerim benim bilginize ihtiyacım var ayıklamaya devam etmek için aşağıdaki cilde sahip olmanız gerekiyor winrarda dosya ayıklarken bu hatayı veriyor çözümü var mı acaba yanlış yere konu actiysam kusura bakmayın nereye açıcağımı bilmiyordum ???????
  14. daimasen10

ustam biri ps4 yama yapmış re4 ps2 içinde oluyormuş

ustam biri ps4 yama yapmış re4 ps2 içinde oluyormuş pkg dosyası nasıl açılır içinde iso doyasıvarmış onun içinde tr yama var ama fake pkg ps2 diye bir program varmış ama ben bulamadım araştırdım yapamadım en iyisi dedim bizim shiftdelete de ustalarım uzmanlarıma danışayım dedim en iyi arkadaş bu...
  15. daimasen10

Beyaz dosya nasıl oluşturulur

Bu dosya nasıl oluşturulur beyaz çok uğraştım ama yapamadım siz ustalarım uzmanlarım profesörlerim bilirsiniz yanlış yere konu actiysam kusura bakmayın??? 1617534845
  16. daimasen10

Farklı bir uydu cihazının başka yazılımı atılır mı

Magbox forte uydum var YouTube 3g yazıyor ama Iptv yok başka bir uydunun yazılımını yüklesem ip tv destekli bir uydunun olabilir mi böyle bir şey ustalarım uzmanlarım profesörlerim benim ?????
  17. daimasen10

Uygulamaya girer girmez menüye atıyor

Huwai p9 lite mini telofonum yaklaşık bir saattir böyle normal gogle oluyor ya standart arama yeri gibi var oraya da girmiyor ALLAH tan Google Chrome ile girebiliyorum bu forum ilaç gibi bi sorunum olsa direk buradayım profesyoneller var uzmanlarım benim letgoya da giremiyorum Facebooka giriyor...
  18. daimasen10

Hattım kapandı tekrar açtırmak mümkün mü?

Arkadaşlar türk telokom hattım vardı 6 aydir TL yuklemedim kapanmış online vodofone başvurusu yapmıştım ama hattım açılmadı pzt günü bayiden almıştım bugün Çarşamba bu hattımı tekrar açtırmak mümkün mü hesaplarım Facebook ınstagram Snapchat hepsi bu numarada kayıtlı??
  19. daimasen10

Nvidia G210 driver yüklenmiyor

G210 Nvidia 1 gb 64 bit ddr 3 lanet olsun ki böyle bir şey yok nasıl yüklenir herşeyi denedim bunu yapabilecek usta varmı bunu başarana helal olsun valla 1 haftadır uğraşıyorum kurmadığım driver kalmadı Nvidia Driver ses herşeyi kuruyor grafik kartı yüklenmiyor kafayı yedirdi vallahi billahi...
  20. daimasen10

PS3 donuyor sebebi nedir internete bağlanmıyor

PS3 fat kasa donuyor internete de bağlanmıyor kablolu kablosuz ikiside wifi kartı bozuk olursa kablosuz kol çalışıyor wireless te sorun var mı yani anlamdım kol kablosuz neden çalışıyor o zaman ????
  21. daimasen10

PS3 hata veriyor, ne demek istiyor?

Ustalarım profesörlerim uzmanlarım yardımcı olursanız sevinirim
  22. daimasen10

G210 Nvidia ekran kartı driver yüklenmiyor

PC de ekranda çizgiler çıkıyor du DDR2 anakarta 2 3 defa DDR3 pci express 16 slotlu takmıştım bugün çizgiler çıkıyor ve driver yok oluyor nasıl güncelleyebilirim geforce 210 1 gb 64 bit DDR3 Nvidia ???????
  23. daimasen10

Pc de Ram yanarsa ekrana görüntü gelirmi

Ustalarım profesörlerim uzmanlarım başlıkta belirttiğim gibi üzere ram eğer yanmışsa monitöre görüntü verir mi?
  24. daimasen10

Other Hardware g210 nvdia nedemektir??

ustalarım uzmanlarım pröfösserlerim benim Other Hardware g210 nvdia nedemek bi kasam vardı günlerdir burada paylaşmıştım ddr2 anakart görüntü gelmiyordu ddr3 anakarttaki ekran kartını ddr2 takmıştım çalışıyordu sonra macun sürdüm ekrana görüntü gelmiyordu kasa çalışıyordu ddr2 anakarttan...
  25. daimasen10

İşlemci slotu pimi yamulmuş

PC çalışıyor ama görüntü gelmiyor işlemci deki slot takı pinler yamulmuş 2 3 adet o yüzden görüntü gelmiyor olabilir mi
  26. daimasen10

Pc çalışıyor du macun sürdüm açılmıyor

Ustalarım profesörlerim uzmanlarım şöyle bir sorunum var PC çalışıyor du ısınıyordu macunu kurumuştu bende değiştirdim macun sürdüm fanlar herşey çalışıyor ama klavye mouse ışıkları yanmıyor ekrana da görüntü gelmiyor sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ???????
  27. daimasen10

A bilgisayar da başka Hdd yi formatlasam B de çalışır mı

Selamın aleyküm ustalarım profesörlerim uzmanlarım şöyle bir sıkıntım var çok acayip ama pc de bios boot menüsü yok format atmam gerekiyor HDD DVD rom gözükmüyor bios ta DVD den başlatmak için hangisini seçmeliyim yardımcı olun lütfen Kendi PC de format atabiliyorum bu yigenimin ödev yapması...
  28. daimasen10

Ustalarım profesörlerim uzmanlarım acil yardım edin lütfen

LG V30 plus telofonun hızlı şarj özelliği var taktım şarj cihazınız nem tutmuş derhal çıkarın yazıyordu uyarı veriyor du sonra ben tekrar taktım hiç şarj olmuyordu şarj kablosunu başka başlığa taktım şimdi yavaş şarj oluyor başka hızlı şarj cihazını denedim olmuyor yine ne yapmalıyım
  29. daimasen10

Vga monitöre aux kablosu bağlarsam ses verirmi

Vga monitöre aux kablosu bağlarsam ses verirmi bu kablodan aldım vga içi uyumlu mu acaba ustalarım profesörlerim uzmanlarım ??
  30. daimasen10

iPhone 5s iTunes de kalmış açılmıyor

Ustalarım profesörlerim uzmanlarım iPhone 5s telofon açılmıyor iTunes müzik simgesi var SUPPORT.apple.com/restore yazıyor bunu nasıl açabilirim bu arada İzmir'de yaşıyorum deprem oldu geçmiş olsun sizlerede
  31. daimasen10

Bilgisayara Android kurulumu

Ustalarım profesörlerim uzmanlarım şimdi ben pc ye android işletim sistemi kurmaya çalıştım ve kurdum ama pc yi açınca nedense yok oluyor yani reset atınca harddiske install dedim kurdu gözüküyor reset atınca kayboluyor birde hdm ile bağladım pc ye ama ses gelmiyor kasanın kulaklık girişine...
  32. daimasen10

samsun galaxy note 5 format sonrası google hatası

Yardımınıza ihtiyacım var uzmanlarım profössörlerim ustalarım galaxy note 5 telofonuma format attıktan sonra google hesabı istiyor doğru girdiğim halde hata veriyor bunun bir çözüm yolu varmı ALLAH için bir el atın en güvendeğim forum burası yanlış yere açıysam konuyu kusura bakmayın...
  33. daimasen10

Resident evil 2 remake ustalarım profesörlerim uzmanlarım acil lütfen bilgi

Yanlışlıkla diğer kişi oldum karekter değişti ben digeriydim elinde feneri olan değil diğer başrol olan silahlı şimdi tekrar o karektere nasıl geçebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler yanlış yere konu actiysam özür dilerim bilmiyorum bu arada bildirimler gönderildiği...
  34. daimasen10

PS3 orta tuş adı nedir

PS3 üm var ama eskiden orta tuşa basıp oyun seçebiliyordum ama artık olmuyor cihaza reset atmam gerekiyor oyundan çıkmak başka bir oyun seçebilmem için ustalarım profesörlerim uzmanlarım lütfen bir yardımcı olur musunuz
  35. daimasen10

Visa vanilya kartı Türkiye'de varmı

Amerikadan arkadaş para yatiricak ama bu mümkünmü visa vanilya kartı olması gerekir dedi Türkiye'de varmı acaba hiç daha önce kullanmadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler uzmanlarım profesörlerim ustalarım
  36. daimasen10

HDD ısınma sorunu.

2.5 inç harici harddisk kutusu aldım ama aşırı derecede başlığı çok ısınıyor el yakacak kadar termal macunu da çipin üstüne sürdüm birşey değişmedi yanlış yere actıysam kusura bakmayın lütfen uzmanlarim çaresi var mı acaba ????
  37. daimasen10

Ps3 oyun menüsü gelmiyor

Ps3 te oyun menüsü gelmiyor kablolu kol kablosuz kolum bozuk olduğu için olmuyor bununla ilgili bir alakası var mı ama önceden çıkıyordu oyun menüsü kablolu kol da yardımlarınıza ihtiyacım var ustalarım profesörlerim uzmanlarım ???
  38. daimasen10

Bu fandan bulunurmu mümkün mü?

Bu fandan nerede bulabilirim aynı boyutta olmasına gerek yok tek taraflı böyle vidalı olsun yeterli bu fan cpu fanı aslında ondan söküp ekran kartıma takacaktım ki çok ses çıkarıyor diye takmadım çok ses çıkarıyor baş ağrısı yapacak kadar
  39. daimasen10

Bios güncellemesi yaparsam ne olur?

Bios güncellemesi yapmak istiyorum güncellemeyi başarıyla yapabilirsem harddisk içindeki tüm herşey silinir mi ??
  40. daimasen10

Merhaba arkadaşlar psu almayı düşünüyorum tavsiye bilginize ihtiyacım var

Psu almayı düşünüyorum ama nasıl bir psu almalıyım bilmiyorum sistemim şu şekilde g41mxe-k anakart Windows 10 64 bit psum eski 2010 da kasanın içinde olan Casper 250 watt 1 gb 64 bit ddr3 ekran kartı fansız soğutma 4 gb elexir ram şimdi ben 250 lira civarında sorunsuz olarak kullanabileceğim bir...
  41. daimasen10

Sys fan olan anakart yerine bunu alsam çalışır mı

Sys fan olan anakart yerine bunu alsam çalışır mı 2 adet fan bağlayabilir miyim peki?
  42. daimasen10

Ekran kartına PlayStation 2 fanı taktım çalışmadı

Ekran kartına PlayStation 2 fanı taktım çalışmadı sebebi nedir acaba oda fan 3 pin girişli ama ekran kartım 2 pin girişli takınca fan dönmüyor ekran kartı fanı nerden bulabilirim acaba ?
  43. daimasen10

Merhaba ustalarım profesörlerim uzmanlarım bakabilir misiniz?

Zotac geforce 210 1 gb 64 bit ekran kartım var ama fansız soğutma kendi soğutma var ama hiç soğutmuyor buna fan soğutucu takılır mı acaba ? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum
  44. daimasen10

TV için ses aktarma

Vga kablosu ile tv ye bağladım pc kasasını ses yok ancak haporlor bağlamam gerekiyor ondada güzel olmuyor yani sanki konuşunca ses değişik geliyor hdm ekran kartım var ama çok ısınıyor diye takmıyorum mesela o ses ve görüntüyü aktarıyor du birde kumandadan sesi kısıp açabiliyordum çok güzel di...
  45. daimasen10

Ekran kartı ısı problemi

1 gb Zotac Nvdia geforce 210 fansız soğutma ekran kartım var kışın soğuk havada kullanıyordum havalar soğuktu bir şey olmaz düşüncesiyle şimdi havalar sıcak olmuş zaten kışın ekran kartı ateş gibi oluyor du elinizi koyunca sıcaklığı hissederdiniz yaz oldu pc aşırı sıcaklıkta patlayacağını...
  46. daimasen10

32 veya 64 gb ram destekli anakartlar varmı

Selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar 32 gb veya 64 gb destekli anakartlar varmı ben çok eski tarihte kaldım sanırım ??? Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol bu anakarta 2 slot var ama 32 destekliyor yazıyor sadece 16 gb ram varmı ki tek baktım bulamadım 8 gb ram var...
  47. daimasen10

250 gb harici harddiskim var raw olmuş açılmıyor ne yapmalıyım

250 gb harici harddiskim var raw olmuş açılmıyor ne yapmalıyım sata harddisk kasaya bağlayıp açınca Windows 10 açılmıyor yuvarlak dönüyor sadece yardımlarınıza ihtiyacım var ustalarım profesörlerim uzmanlarım
  48. daimasen10

Tp_link model no: Tl_wa701nd

Selamın aleyküm ustalarım profesörlerim uzmanlarım yardımlarınıza acil ihtiyacım var modem şifresi değiştiremiyorum reset fabrika ayarları yapıyorum gene şifreli olmuyor şifresiz olduğu için insanlar içine giriyor şifreli nasıl yapabilirim 1587905512 Yardımcı olacak yokmu?
  49. daimasen10

Harici harddisk sorunu

Selamın aleyküm ustalarım profesörlerim uzmanlarım ALLAH sizi başımızdan eksik etmesin AMİN yardımlarınıza ihtiyacım var 320 gb harici harddisk aldım birşeyi kopyalıyorum 20 25 mb hızında yapıyor daha sonra kb ye düşüyor harddisk daha sonra gözükmüyor ve Windows XP yükledim sorunsuz dedim belki...
  50. daimasen10

Android TV box almayı düşünüyorum

Android TV box almayı düşünüyorum ama ucuz yollu olsun 200 250 civarında Google ye girsin kodi vavoo yüklensin YouTube video izlensin böyle bir cihaz biliyor musunuz acaba veya aliexpres te 200 tlye 4 gb 32 lik rom satılıyor ama Türkiye'de fırsatçılar çok 700 800 satıyorlar aliexpres ten hiç...
  51. daimasen10

2.500 Tl Full Set Masaüstü

Yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum sipariş etmeden önce sizlere danışmak istedim Blu-ray li dvd romu olsun mümkünse 2.500 liraya kadar alabilirim full set monitör klavye mouse kasa bu fiyata bulabilir miyim link atarmisnz lütfen acil yazın profesyonellere ihtiyacımvar??☹️??
  52. daimasen10

Harici harddisk

Selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var 320 gb harici harddiskim var içine playstation 2 oyunlarımı atıp PlayStation 2 de oynuyorum ama harddiske oyun aterken hiçbir sorun çıkarmıyor atıyor 2 gündür uğraşıyorum oyunları atıyorum pc usb sine takıyorum tıklıyorum...
  53. daimasen10

Modem

Selamın aleyküm acil bilginize ihtiyacım var ustalarım bugün modem sipariş ettim komşudan Internet çektim modeme bağladım ama adsl Internet ışıkları yanmıyor yanması gerekir mi şimdi ek olarak birşey yapmak gerekiyor mu yani bir ucunu komşudan aldığım modeme bağladım diğerini de kendi modemime...
  54. daimasen10

Harici harddisk

Harici 320 gb hdd aldım 50 tlye ama harddiske biçimlendirme yaptım mı bitiremedi hatası alıyorum nasıl biçimlendirme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim hdd içinde oyunlarım vardı gözükmüyor özel dosyalarım vardı erisemiyorum artık ????
  55. daimasen10

G41MXE-K Bios güncellemesi

Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2399.76 MHz - CPU-Z VALIDATOR anakart bilgilerim burda bios güncellemesi yapabilir miyim ddr3 ram takılı ddr2 de destekliyor mu anlamadım foxconn sitesinde baktım ddr2 yazıyor ama benim ram ddr3 yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  56. daimasen10

Bios güncellemesi

Selamın aleyküm g41mxe/g41mxe-k bios version p03 ddr3 anakartım var biosta 3772 olarak ramı görüyor Windows açıldıktan sonra sistem özelliklerine bakınca 4 gb ram olarak gözüküyor bunun sebebi nedir mesela ekran kartım da 1 gb ama 972 olarak görüyor bende biosu yükseltmek istiyorum şu anda...
  57. daimasen10

Monitör sıfırlama

Crt bi monitörüm var bugün Amerika'dan arkadaşımın gönderdiği mini av vga monitöre bağlamak için aparat yolladı ps2 ps3 Xbox uyumlu bende ps2 var onu taktım görüntü yarım ekran oluyor ne yaparsam yapayım monitörü resetleme varmı yani fabrika ayarlarına geri döndürmek mümkün mü acaba 1920x1080...
  58. daimasen10

Harici harddisk kablo

Harici harddisk aldım kablosu pek oturmuyor bende Internetten 3 girişli usb y kablo sipariş ettim sormadan satıcıya şimdi soru Sor bölümünden sordum ama beklemiyim diye burada profesyonellere danışmak istedim nede olsa Forum her derda deva iyiki forumlar var insanlar bilgi alışverişinde kusura...
  59. daimasen10

Harddisk fat32 formatında formatlamıyor ne yapmalıyım ?

İkinciel bir harici harddisk aldım pc ye taktım fakat fat 32 formatında formatlamiyor lütfen bilen bir profesyonel varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  60. daimasen10

Ps 2 on off kablo arızası

PlayStation 2 açma kapama kablosundaki sarı uçları kırıldı ve elektrik gelmiyor nereden bulabilirim veya yaptırabilirim şimdiden teşekkür ederim
  61. daimasen10

Pc ram sorunu

Selamın aleyküm 4 gb ramım var 2+2 bilgisayar özelliklerine bakınca 4 gb olarak çalışıyor ama biosa girdim baktım 3072 yazıyor bunun için bir çözüm yolu varmı acaba bildiğim kadarıyla 4 gb 4096 olarak gözükmesi lazım şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum
  62. daimasen10

Selamın aleyküm pc kablosuz kol ps3 te çalışır mı

Bilgisayar kablosuz kolum var ps3 te çalışır mı şimdiden teşekkürler
  63. daimasen10

Selamın aleyküm Banka hesabı açıam

Banka hesabı açmak istiyorum ama kredi kartı değil para yatıracak sadece askerdeki gibi yani birde dünyanın her yerinden gönderilebilen kart istiyorum böyle mevcut bir kart varmı amerka brazilya ukrayna Fransa ülkelerinden vesaire tüm ülkelerden para gönderimi olurmu ücretsiz çıkarılıyor mu...
  64. daimasen10

İşlemci fanım ısınıyor

İşlemci fanım ısınıyor işlemci değil fan ısınıyor fan çok ses çıkarıyor diye speed fan ile bi kaç ayar yaptım sesi azaldı ama soğutmamaya başladı ses çıkarıyorken bilgisayarı komple soğutuyor du bunun sebebi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim fan1:30240 rpm Gpu 38...
  65. daimasen10

4.20 GB lık oyunu nasıl 4.7 GB yazdırabilirim iso

iso özelliği kaybolmadan 4.20 gblik oyunu 4.07 gbtaaa sığdırmak istiyorum sıkıştırarak dvdye yazdırmak istiyorum bu konuda bilgilenirizi istemekteyim nasıl sıkıştırabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekürler şimdiden thank youu