Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım Folyosu açık gelen creatine

yaklaşık 3 aydır vücut geliştirme yapıyorum creatine kullanayım dedim sipariş verdim dışardan hiçbir sorun yok jelatini açılmamış açtım kutusunu açtım içinden toz dökülmeye başladı baktım ki folyonun bir kısmı açılmış sonra folyoyu tamamen açtım baktım ki folyonun bir kısmı yapıştırıcıyla...
  2. F

Yardım Seyrek sakal

yaş 20 çenede çene altında bıyıkta gayet iyi çıkıyor fualler de idare eder ama yanak kısmı baya seyrek yaşım genç diye mi çıkmıyor acaba bu seyrekliği nasıl giderebilirim
  3. F

Yardım Whey Protein Yan Etkisi

arkadaşlar dün gladio whey protein tozu aldım kullandım dün bugün göğüsümde sivilceler oluştuğunu gördüm nedeni protein tozundan olabilir mi
  4. F

Monster

Monster abra v5 15.10.1 laptop nasıl sizce oyunlarda falan
  5. F

Monster Tulpar mı Abra mı

Monster Abra A5 V15.10.1 ve Monster Tulpar T5 V19.2 ikisinin arasında kaldım biri 8 bin biri 10bin tl sizce hangisi daha iyi
  6. F

Yks 5 ay kaldı tyt yetişir mi

Bildiğiniz üzere tyt sınavı 26 haziranda , benim de sınava tytden girip bilgisayar programcılığı kazanıp 2 sene sonra dgs ile yazılım mühendisine tamamlamak , hedefim en az 320 ve sınava 5 ay kaldı türkçeyi neredeyse tamamen bitirdim sadece 1-2 konu kaldı bu 5 ayda matematik fizik , biyoloji ve...
  7. F

Sizce bu ne markası ne çözemedim

Babam getirmişti ne olduğunu bilmiyorum wifi arttırıcı gibi bişey sizce nedir ve markası nedir
  8. F

Sivilce İzleri

Uzun süredir yanaklarımda ve iki kaşımın ortasında sivilce izleri var kırmızı kırmızı yanaklarımda daha çok vardı ama axaldı yanaklarımda ama bi kaç yerde var nasıl geçirebilirim bi formülü var mı
  9. F

İnternetten nasıl para kazanabilirim

18 yaşındayım 6 yaşından beri bilgisayar üstündeyim internet üzerinden nasıl para kazanabilirim mezuna kaldım bu sene , seneye yksye gircem test kitabı parası falan lazım internetten nasıl para kazanabilirim
  10. F

Sakalım ne zaman çıkar

Sülalede sakalsız tek bir kişi yok ama ben 18 yaşındayım çenem ve bıyık güzel çıkıyor da favoriler biraz çıkıyo ama yanak ve boğazda falan sakal çıkmıyor yani tek tük bakıyorum bir sürü tüyler de var ne zaman çıkar ne zaman gürleşir abimin 16 yaşında full sakalı vardı benim yaşım 18 bıyık ve...
  11. F

Yks sınavı için bilginiz lazım

12. sınıfım ve lise temelim kötü yks sınavına 42 gün kaldı bende düşündüm ki bu saatten sonra çalışsam imkansız.Bu sene kendimi denemek için tyt ve ayt ye gireceğim mezuna kalıp bir daha ki seneye kendimi hazırlayacağım ve şimdiden bir sonra ki yks ye kendimi hazırlayacağım sizce ilk önce tyt...
  12. F

Yazılım öğrenmek istiyorum hangi dilden başlamalıyım

Merhaba; Yazılım öğrenmek istiyorum ve hangi dilden başlayacağımı bilmiyorum kendimi geliştirip oyun yapmak istiyorum aynı zamanda web tasarım da veya bi uygulamayı kodlamayı falan ve ilk önce hangisinden başlamalıyım
  13. F

1000 Tl işlemci ve anakart tavsiyesi.

Sistemimde ekran kartı olarak msi radeon r7 250 2gb oc ekran kartı var 6 gb 1333 mhz ram var ve işlemcim amd athlon ıı x2 250 işlemci 1000 tl bütcem var işlemci ve anakart almak istiyorum 2. El olarak öneriniz ne oyun oynamak için
  14. F

2000TL'ye kadar sistem tavsiyesi verebilir misiniz ?

2000 tl ye nasıl özellikleri olan bi kasa toplayabilirim
  15. F

Ne kadara satabilirim ?

Msi radeon r5 250 ekran kartı Athlon ıı x2 250 işlemci 6 gb 1333 mhz ram 350 gb bellek Gta 5 en düşük ayarlarda 30 40 fps falan veriyor sizce satmak istesem kaça satabilirim kasayı
  16. F

Kaset hakkında bilgi lazım

Benim bi kameram var baya eski 720x576 çözinürlükte video çekiyor bu kamerayla çekilmiş 6 kaset var elimde bunları çıkartmak istiyorum flash belleğe atıcam her bi kaset 2 saatlik toplamda 12 saatlik 720x576 çözünürlüklü video var kaç gb olarak çıkar kaç gb flash bellek almam gerek
  17. F

Lol tft mobil

Lol tft mobil ne zaman gelecek bilginiz var mı
  18. F

Sizce hangisi

Huawei p9 lite 2017 mi yoksa samsung a20 mi ikisi de elimde var hangisini sizce kullanim oyun açısından falan hangisinin performansı daha iyi olur
  19. F

Huawei imei kırdırılması lazım

Babam mısırdan huawei nova 3i telefon almış ve türkiyeye gelince çalışmıyor imei kırdırılması lazımmış onu nasıl yapabilirim
  20. F

Öneri lazım

Sistemim; İşlemci:Amd athalon x2 250 Ekran Kartı:Msi Radeon R7 250 2gb Ram:6 gb 1333 Mhz Ram Anakart:M68MT-S2P Anakart ve işlemci almayı düşünüyorum 500 tl bütçem var 2. El almayı düşünüyorum h81m-e33 anakart ve i5 4590 almayı düşünüyorum sizce oyunlarda iyi fps alır mıyım veya o fiyata daha...
  21. F

Hangisi performansı yükseltir

Beyler ben şuanda windows 10 pro kullanıyorum onu windows 7 ultimate indirsem oyunlar da fps artışı olur mu ve bilgisayar hızlanır mı
  22. F

Bi el atabilir misiniz

Sistemim; İşlemci:Amd athalon x2 250 Ekran Kartı:Msi Radeon R7 250 2gb Ram:6 gb 1333 Mhz Ram Anakart:M68MT-S2P Harddisk:300gb Windows 10 pro 64bit Monitör:LG flatron e1940s-pn Kasamı ve monitörümü satmak istiyorum sizce ne kadara koyim siteye yardım edebilir misiniz. Bilgisayarı satıp üstüne...
  23. F

Bilgisayarımı kaça satabilirim

Sistemim; İşlemci:Amd athalon x2 250 Ekran Kartı:Msi Radeon R7 250 2gb Ram:6 gb 1333 Mhz Ram Anakart:M68MT-S2P Harddisk:300gb Windows 10 pro 64bit Monitör:LG flatron e1940s-pn Kasamı ve monitörümü satmak istiyorum sizce ne kadara koyim siteye yardım edebilir misiniz. Bilgisayarı satıp üstüne...
  24. F

Pingim Yok ama Pingim Var Gibi

Merhaba arkadaşlar 1 haftadır bilgisayarımda bir sorun var league of legends oynuyorum ve 19 ms de oynuyorum hiç ping yok ama arasıra sanarsın 9999 ms e çıkıyor öyle olunca youtubede çalan müzik de duruyor ama hala oyunda pingim normal gözüküyo youtubede müzik devam edince anlıyorum düzeldiğini...
  25. F

Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı

Bugpn pcyi açtim şifreyi yazdım ve karsa bu hata cikti "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor" her yolu denedim olmadi 2 ram vardi birini cikarip figerini taktim olmadi pc eski sürümü yüklim dedim hata verdi sıfırlım dedim gene olmadi ne yapmam lazım
  26. F

Anakart ve İşlemci Öneri

Sistemim; Amd athalon x2 250 Msi Radeon R7 250 6 gb 1333 Mhz Ram 400 tl bütcem var ve işlemci olarak:xeon x3440 anakart olarak:Gigabyte H55-UD3H veya Asus P7H55 Almayı düşünüyorum işlemciye oc yapıp 3.90 mhz e falan çıkartcam sizce doğrumu yapıyorum sizin önerdiğiniz daha iyi anakart ve işlemci...
  27. F

Kaç fps alırim

İ5 3. nesil işlemci R7 250 2gb ekran kartı 8gb ram En düşük ayarlarda kaç fps alırım
  28. F

Anakart ve İşlemci öneri

#1 Merhaba Sistemim; İşlemci:Amd athalon x2 250 Ekran Kartı:Msi radeon r7 250 Ram:6gb ddr3 1333mhz Anakart:Ga-m68mt-s2p H61 Anakart ve i5 3.nesil işlemci almak istiyorum sizce değer mi
  29. F

Anakart ve İşlemci Öneri

Merhaba Sistemim; İşlemci:Amd athalon x2 250 Ekran Kartı:Msi radeon r7 250 Ram:6gb ddr3 1333mhz Anakart:Ga-m68mt-s2p Benim 500-600tl gibi bi bütçem var işlemci ve anakartımı değiştirmek istiyorum 2.el veya 0 bi işlemci ve anakart almayi düşünüyorum siz ne önerirsiniz bu konuya hakim olan bi...
  30. F

İşlemci ve anakart öneri

Merhaba Sistemim; İşlemci:Amd athalon x2 250 Ekran Kartı:Msi radeon r7 250 Ram:6gb ddr3 1333mhz Anakart:Ga-m68mt-s2p Benim 500-600tl gibi bi bütçem var işlemci ve anakartımı değiştirmek istiyorum 2.el veya 0 bi işlemci ve anakart almayi düşünüyorum siz ne önerirsiniz bu konuya hakim olan bi...
  31. F

Tablet Hakkında

Benim reeder a7i quad tabletim var bazı yerleri bozuk sizce yaptirsami sizce nasil bi tablet mobil pubg falan açarmi sürümü falan yetermi oyunlarda nasil sonuç verir.(bu arada eskiden aldim hiç oynamamiştim küçük kardesim bozmuş)
  32. F

Hangisini önerirsiniz

HP Pavilion 15-cd011nt (2GQ06EA) -----Lenovo V330 81AX00ETTX İkisinden biri hangisini önerirsiniz bilgisayar mühendisliği için. Daha iyisini sunacaksanız bütcem 3500-4000
  33. F

İlgilenirmisiniz Bluestacks

Öncelikle selâmun aleyküm arkadaşlar Bugün bluestacks indirdim ve biraz kasiyo nasil duzeltirim kasma sorununu ayarlarindan bikac ayar yaptim gene kasmalar oluyor ve mobil pubg indircem mobil pubgdede kasarmi kasarsa kasma sorununun cözumunu yazarmisiniz pc özellikleri; Amd athalon x2 250...
  34. F

bluestacks 4 hata

bluestacks 4 indirdim motor başlattıktan sonra google hesabına bağlanılıyo diyo orda hata veriyo bağlanamadı diyo nasıl düzeltirim
  35. F

Spotify ses acıp kapama (oyunda iken)

Merhaba ben bilgisayarıma spotify indirdimde premium olarak kullanıyorum oyun oynarken ses açıp kapama tuşu ney internetten arastirdim ctrl+yukarı diye buldum yapinca olmuyo yardim
  36. F

Lol de chat banı

Merhaba Ben lolde 2 kere chet banı yedimde kaç chet banı yiyince kalıcı olarak banlanıyoruz
  37. F

i3 3220 Alınır mı?

Sizce bu zamanda i3 3220 alınırmı yardım edin.
  38. F

Anakartım intel işlemci destekliyormu

İşlemcimin modeli GA-M68MT-S2P rev. 3.0 anakartım intel işlemci desteklermi desteklerse hangi işlemciyi onerirsiniz desteklemiyosa bu anakarta uygun en iyi işlemci önerirmisiniz
  39. F

Bir bilgisayara 2 tane harddisk sata takılır mı

Bi̇r bi̇lgi̇sayara 2 tane harddi̇sk sata takilirmi takilirsa nasil takilir format lazimmi
  40. F

Bİlgisayarım GTA 5 Kaldırır mı?

Selamün aleyküm Sistemim Gta 5 i Kaldırırmı Kaldırırsa Kaç Fps Alırım Bi El Atın İşlemci:AMD Athlon II X2 250 Ekran Kartı:MSİ AMD Radeon R7 250 2GB 6GB Ram 87,2 Boş Alan