İnternetten nasıl para kazanabilirim

boraK

Asistan
Bende merak ettim açıkçası bir tek bildiğim bu logo falan tasarlayarak para kazanıyorlar o da yeteneğin ve bilgin olması lazım.

Uchiha Sasuke

Profesör
Bazı sitelere fotoğraf atıyorlar parasını verip fotoğraflara erişim sağlıyorsun. Fotoğraflarını oraya atabilirsin. Öbür türlü bu işler zor 😂 😂

Sadece on vs gibi sitelere bakabilirisn ordan konulara bak neye yeteneğin varsa ona göre ilan açarsın ben orda makale yazıodum

panzr

Profesör
18 yaşındayım 6 yaşından beri bilgisayar üstündeyim internet üzerinden nasıl para kazanabilirim mezuna kaldım bu sene , seneye yksye gircem test kitabı parası falan lazım internetten nasıl para kazanabilirim
Freelancer olarak iş yaparak para kazanabilirsin.

Meyvuz0561

Asistan
Anket doldurarak para kazandıran siteler var araştır. Arkadaşımın bir site tavsiyesi üzerine deneyeyim dedim. ilk anket çözümüne 50cent kazandım. Günde 3 4 anket geliyor. Ben 1haftada toplam 6.63cent kazandım. Kişisel sorular sorduğu için ben sallıyordum bunları kaç kardeşsin vs. her ankete başka salladığım için artık anket gelmiyor. Rise of kingdoms görevi var onu yapmaya calısıyorum 18level olunca 17dolar verecek sonra parayı çekeceğim.