Arama sonuçlarınız

1. Yeni Teknik Sembol

30 Ağustos Zafer Bayramının 100. Yıl Kutlaması

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Saygılarımla.
  2. Yeni Teknik Sembol

Cumhuriyet Bayramımızın 98. Yıl Dönümü Kutlaması

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ve silah arkadaşlarının biz Türk milletine emaneti, kutsal varlığımız ve gurur vesikamız olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 98. yıl dönümünü kutluyor, tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz. Saygılarımla.
  3. Yeni Teknik Sembol

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

Merhaba. Değerli forum üyeleri ve değerli forum yöneticilerimiz; Egemenliğimiz; geçmişimizden emanetimiz, geleceğimize mirasımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 101. Yılı kutlu olsun. Saygılarımla. Yeni Teknik Sembol
  4. Yeni Teknik Sembol

B75-D3V Gigabyte masaüstü PC anakartımın bıos'unda "SAVE" işlemi yapılamıyor, PC her açılışta "BIOS'u Optimize Edin" seçeneğiyle açılıyor

Merhaba. Değerli arkadaşlar; B75-D3V Ultra Durable Gigabyte anakartımın BIOS'u daha önce BIOS pili zayıflamasıyla ayni sıkıntıyı göstermiş, yeni BIOS piliyle değiştirildiğinde oluşan bu sıkıntı düzelmişti. Ancak bu defa çok farklı bir durumu söz konusu. BIOS pili sıfır olarak alınıp (3.27...
  5. Yeni Teknik Sembol

İstanbul/Kumburgaz'da Kuzenimden (Erden'den) Çaldığım Oyuncak Pervane

Evet, Kumburgaz'da Konak Site'de ailecek misafir iken, kuzenim olan Erden'in oyuncak pervanesini ona farkettirmeden gizlice çalmıştım, 16-17 yaşlarındaydım. Bu pervaneyle, bir oyuncak motorun (DC fırçalı bir motor) miline akuple edip oyuncak bir elektrik süpürgesini başarıyla yaptım. Ondan sonra...
  6. Yeni Teknik Sembol

Toz Torbasız Elektrikli Süpürgelerde Bir Ürün Tavsiyesi

Merhaba. Fakir Ranger Toz Torbasız (Cyclone Tekonolojili) Elektrik Süpürgesi : Ben bu elektrikli süpürgesine 10 üzerinden 9 puanı verdim ve bunu gerçekten hak ediyor. Devir kontrolü her kademesinde verilen elektrik gücünü mükemmel kontrol ediyor. Avantajları: 4A ; 1. A enerji tasaffufunda, 2...
  7. Yeni Teknik Sembol

UFO ile Gelen Büyük Tehlike!: Covid 19 (Bilim-Kurgu/Fantastik)

Neotron gezeninden binlerce ışık yılı uzaklıktan gelen uzay gemisindeki kısa boylu koca kafalı, büyük gözlü yeşil adamların,uzaylıların dünya gezegenini asıl ziyaret sabebi, ara sıra telepatik yollarla görüştükleri Mustafa Topaloğlu sanatçıyı görmek, İç Anadolu bölgesinde Kapadokya'daki X...
  8. Yeni Teknik Sembol

Bölümü Yeni Açılan Yapay Zeka Mühendisliği Hakkında

Merhaba. En başta bu yeni Müh.lik bölümü Türkiye'mize hayırlı ve de uğurlu olsun, çok sınırlı (az) sayıdaki öğrenci sayısı alımıyla Hacettepe Ünivresite'sinde ilk defa "Yapay Zeka Müh.liği açılmış oldu, sosyal medyadan bunu hepimiz duymuş ve idrak etmiş de bulunduk..Peki bu bölümde okuyanlar...