Arama sonuçlarınız

1. Trrrek Çillo karabasan

Soru Sabah Aldığım Google Durduruldu Hatası Hak.

Bende güncelleme rağmen düzelmedi yine kaldırmak zorunda kaldım.
  2. Trrrek Çillo karabasan

Soru Sabah Aldığım Google Durduruldu Hatası Hak.

Sabah saat 9 da kalktım cihazım GM 5 plus telefonu açtığım anda Google Durduruldu hatası ile karşılaştım uygulamayı kapat desende boşa çare durmadan aynı uyarı en son ayarlardan Google'u tüm güncellemeleri kaldırdım. Öyle kurtuldum telefonu kullanamıyordum yahu. Sonra baktım ki sorun tek bende...
  3. Trrrek Çillo karabasan

Haber Valorant Mobile'den Oyun İçi Video Sızdırıldı!

Bir tek kontrolleri banamı zor geldi?
  4. Trrrek Çillo karabasan

Soru 1 Milyar İndirmesi Olan Mobil Oyun Ne Kadar Kazandırır ?

reklam oyun içi alım satım sponsorluk ve daha birçok şey üzerinden para kazanılır ve bu durum baya değişir NOT: Sadece indirilme ile para kazanılmaz.
  5. Trrrek Çillo karabasan

Soru 1 Milyar İndirmesi Olan Mobil Oyun Ne Kadar Kazandırır ?

oyun içi alım satıma bağlı.
  6. Trrrek Çillo karabasan

Öneri Anime Önerisi

one punch man ve dragon ball ilk serisini izlemeni tavsiye ederim
  7. Trrrek Çillo karabasan

Öneri Steam Beyimiz Bedava Oyun Veriyor...

fiyatı 18,50
  8. Trrrek Çillo karabasan

Soru Kasmayan Android Emülatör Önerileri

İşlemcin sanallaştırma destekliyormu? Destekliyor ise BIOS dan açın emülatör daha verimli çalışacaktır. Öğrenmek için görev yöneticisini açın ve perfonmasa gelip işlemcinizi seçin
  9. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Steam Açılmıyor.

Sorunumu çözdüm ilk önce dosya gezgininden steam klasörünü sildim daha sonra steam'i yeniden kurdum düzeldi
  10. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Steam Açılmıyor.

Merhabalar Steam'i açtığımda bu hata ile karşılaşıyorum ve açılmıyor nasıl çözebilirim?
  11. Trrrek Çillo karabasan

Haber 4K / 60Fps Playstation 5 Oyun Kanalı

Usta sırf o saçlarını görmek için izliyorum bende saç uzatıyorumda uzun saç delisiyim
  12. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Format Sonrası Oluşan Sorun

Aynı sorun bende de vardı ekran kartı sürücüsü güncel olmadığından çalışmıyordu bu nedenle parlaklık ayarı yapamıyordum sürücüleri güncellemeyi deneyin.
  13. Trrrek Çillo karabasan

Soru Ziraat'dan Ininal'e Havale Yapılabilir Mi?

Ben yapmıştım sadece ininal uygulamasına girip kartın bilgilerini girdim ve istediğim tutarı seçtim ama gerisini hatırlamıyorum :(
  14. Trrrek Çillo karabasan

Haber Nerede Bizim Win 10'Cular? :D

En kötü olan şeyde 8.1 e geçmek 4 5 saat sürdü sonra sürücüler olmadığını öğrenince geri windows 10 a geçtim 8 saat sürdü (atmıyorum) İSO dosyaları bozuk çıkınca yeniden onarım yapıp yeniden windows 10 kurdum 2 günüm bir windows kurmakla geçti
  15. Trrrek Çillo karabasan

DDR4 amd radeon işlemci var ve sadece windows 10 destekliyor
  16. Trrrek Çillo karabasan

Evet benimde sürücüler desteklemiyor maalesef olsa bende kesinlikle 8.1 kullanırım
  17. Trrrek Çillo karabasan

Öneri Kanalımı Nasıl Geliştiririm?

Aslında yayıncı isen pozitif eğlenceli bol kahkalı yayınlar yapmalısınki insanlar gelebilsin kısaca durmadan aktif ol Oyunlarıda Online oyunlar oynamaya çalış,böylelikle izleyicilerin ile beraber oynayabilirsin(onlarda oynamak ister diye umuyorum)
  18. Trrrek Çillo karabasan

Xiaomi Uzun Vadede

Evet farkındayım nokia daha kalitesiz olmasına rağmen 4.5 yıldır kullanıyorum redmi daha kaliteli ve alacak arkadaş birazda temiz kullanırsa 3 yıldan fazla bile götürür
  19. Trrrek Çillo karabasan

Yardım General Mobile Gm20 Wifi 5 Yalanı

General mobile geçin WİFİ 5 özelliğini güncellemeler ile her zaman sorun yaşadığım bir marka bu yüzden asla General mobile önermem birde güncelleme sözü verip yayınlamamaları varya işte onu durmadan yapıyorlar
  20. Trrrek Çillo karabasan

Xiaomi Uzun Vadede

Kullanışa göre değişir 2017nin başında Nokia 6 aldım ve hala kullanıyorum Tamı tamına 4.5 yıllık telefon
  21. Trrrek Çillo karabasan

Edge Fazla RAM tüketimi.

Tek Edge de yaşamıyorum sorunu bütün denediğim tarayıcılar 500 den altı ram kullanmıyor Opera,Opera GX,Edge,Vivaldi,Brave,Chrome kullandım
  22. Trrrek Çillo karabasan

Edge Fazla RAM tüketimi.

Usta sen yine iyisin ya
  23. Trrrek Çillo karabasan

Antivirüs Önerisi

Eminmisiniz bende para istedi geri silmek zorunda kaldım?
  24. Trrrek Çillo karabasan

Antivirüs Önerisi

Eset direk para istiyor deneme sürümü yok
  25. Trrrek Çillo karabasan

Bu şarkıyı sevmeyen kim var ?

hala dinlenir hala dinliyorum çok güzel saatlerce aynı şarkıyı dinliyorum
  26. Trrrek Çillo karabasan

Valorant mobile gelir mi.

Tamam o zaman böyle geldiğini düşün 2 parmakla oynanabilecek oyun mu ?
  27. Trrrek Çillo karabasan

Anket Param olsa da alsam

Kesinlikle Cross motor alırdım en azından hayallerimden ilkini gerçekleştirmiş olurdum :)
  28. Trrrek Çillo karabasan

pubg hayatta kalma oyunu valorant ve pubg arasında fark var valorant daha karmaşıkken pubg daha kolay alaşılabirlik ve kolay alışma sunar oysaki valorant daha karışık
  29. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Ekran Kartı Hata

Windows kaç kullanıyorsun?
  30. Trrrek Çillo karabasan

şu halle gelmese bile oynanması acayip zor olacak eminim
  31. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Youtuberler Neden Ne Kadar Para Kazandıklarını Söylemiyorlar Yasakmı

youtuber ları geçtim mesela bende ayda 80 bin kazanıyorum diyelim birisi sordu 80 bin dedim illaki kargaşa çıkıcak yok o kadar kazanıyon bu niye böyle yok şu yok bu falan kimse uğraşmak istemez
  32. Trrrek Çillo karabasan

Soru Playstation 4 Mü Redmi Note 8 Pro Mu?

telefonun yoksa telefon al ama telefonun varsa ps4 al
  33. Trrrek Çillo karabasan

Soru Microsoft Edge'nin Bu Kadar Ram Ve Cpu Kullanması Normal Mi?

Sadece 4 sekme açık neden bu kadar fazla kullandığını bilmiyorum. 8 GB RAM ve AMD A9-9425 işlemci
  34. Trrrek Çillo karabasan

Futbolcu Olmak Için 16 Yaş Çok Mu Geç

geç değil başarabilir
  35. Trrrek Çillo karabasan

Soru Sistemim Ne Kadar Eder?

sanki biraz erken cevap verdiniz :)
  36. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Bir Youtube Kanalını Nasıl Kapattırabilirim?

max 10 yaşındaki bir velet attığı şeyebak ya tüm videolarını bildirdim
  37. Trrrek Çillo karabasan

Soru Xbox 360 Kumandasını Bilgisayara Nasıl Bağlarım ?

hayır PS4 oyun kolu çalışıyor yanlış bilgilendirme olmasın.
  38. Trrrek Çillo karabasan

Soru 2021 De Bu Ekran Kartı Alınırmı?

Alınırmı derken perfonması ne demek anlamında demiş.
  39. Trrrek Çillo karabasan

Xiaomi Mi 9T, Güncellemeden Sonra Berbat Oldu!

güncelleme telefonun hafızasına kuruluyor tabikide azalıcak az yada çok
  40. Trrrek Çillo karabasan

Soru Bu Apu Sistem Alınırmı?

Bu linkteki apu sistem ile oyun oynanırmı ve ya alınırmı ? (Siteyi daha önce duymadım sadece sistemi soruyorum) https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-caspian-apu-ryzen-3-2200g-16gb-256gb-ssd-p-37334?utm_source=comp_priceandme&utm_medium=cpc
  41. Trrrek Çillo karabasan

İpucu Far Cry 6 Ps5 İçi̇n Çıktı !!

Assassin's Creed: Origins den sonra Odyssey serisi çıktı originsle aynı grafiğe sahip sadece hikaye değişikti. Artık oyun için uğraşmıyorlar. yine Ubisoft işte
  42. Trrrek Çillo karabasan

İpucu Far Cry 6 Ps5 İçi̇n Çıktı !!

gerçekten 959 tl ne ya o benim 1 aylık kiram sadece :(
  43. Trrrek Çillo karabasan

Yardım Bilgisayara Guncelleme Gelmis Yapiyordum %30 Falan Oldu Sonra Yeniden Baslatiliyorda Kaldı Ekran

evet beklemek en iyisi ben windows 10 kurulumu yaparken akşam 7 de başlattım gece 3:30 gibi bitti :)
  44. Trrrek Çillo karabasan

Soru Okullar 1 Haziranda Mı Açılıyor?

Birşey diyeceğim 1. dönem sınav olanlar 2. dönem sınavlarına girmemek için dilekçe verdiler. Dilekçe verenler 2. dönem sınavlarına girmeyecek ve sınıfı geçeçek. Peki 1 haziranda dilekçe verenlerde okula gidecekmi?
  45. Trrrek Çillo karabasan

2021 De Ithal Edilen Se Lerde Kulaklık Ve Adaptör Olmaması

Çok mantıksız bir durum kulaklık ve adaptörün çıkmaması ne alaka ya? Sırf masraftan kaçmak için bide ayrı satıp daha fazla para kazanmak için ama bir durum daha var kendimi örnek vereyim SE modelini alsam ve adaptör çıkmasa çakma dandik bir adaptör kullanarak bataryanın ömrünü kısaltacağım kim...
  46. Trrrek Çillo karabasan

Soru En Sevdiğiniz Motorlu Taşıt Türü Hangisidir

Cross motorlar en çok sevdiğim ve beğendiğim taşıttır. Gerek tipi gerek kullanım amacı ve çıkarttığı sesi seviyorum.Ayrıca kafamda bir cross motor almakta var.
  47. Trrrek Çillo karabasan

Abd'li Prof. Uyardı: Covid-19'Dan Sonra Covid-26 Ve 32 Geliyor!

Amerikanın oyunları hep bunlar
  48. Trrrek Çillo karabasan

Samsung J7 Prime Nasil Bozulur?

Sıvı teması,yüksek voltaj,ve ya ısınmadan yakabilirsin.
  49. Trrrek Çillo karabasan

Soru Laptopumun Sağ Tarafındaki Sayılara Basınca Yanındaki Tuşlar Sallanıyor?

düzgün kullanırsan bir sorun olmaz ama o sağ köşe yerinden çıkmış orayla pek oynama
  50. Trrrek Çillo karabasan

Rehber Denk Geldiğim Tuhaf Yorumlar.

yazan kişiler en fazla 10 15 yaş aralığında suriyelere baya ırkıçılar ama bence normal bende ırkıçıyım ama şöyleki ben sadece devletten para alıp emkeğini kazanmayıp yiyip içen kendi ülkesiymiş gibi davranan suriyelerden nefret ediyorum bide gerçekten ekmeğini kazanıp yiyen var ben onları...
  51. Trrrek Çillo karabasan

Soru Playstation Hesabı

dijital oyunları hesabına alamazsın ancak o hesaba girip oyunları oynayabilirsin CD de her ps4 sisteminde çalışır zaten Cd alabilirsin ama ben dijital öneririm
  52. Trrrek Çillo karabasan

En Sevdiğiniz Yetkililer

valla tüm yetkili kişiler işini çok iyi yapıyor.Hepsini seviyorum.
  53. Trrrek Çillo karabasan

Öneri Ps4 Için Oyun Önerisi

İş başında: 2 oynamanızı tavsiye ederim bol aksiyonlu ama kan yok bide Şaka yapıyorum :) Horizon Zero Dawn var ücretsiz vermişti hatta Sony
  54. Trrrek Çillo karabasan

Soru Bilgisayarım Için En Iyi Işletim Sistemi

O zaman Windows 7 rahat güzel olur.
  55. Trrrek Çillo karabasan

Soru 2018 Senesinde 2500 Tl'ye Sıfır Aldığım Hp Dizüstü Laptop 2. Eli 2 Kat Olmuş

Hepsiburada sitesinden 2 yıl garantili 2500 tlye almıştım adıma faturalı şimdi 2. el en ucuz 2300 olmak üzerine 4000 arası değişmiş (sistem özellikleri aynı) üzüldüm şahsen doların yükselmesi ile fiyatlar baya artıyor :( para biriktiren hergün 2 kat para biriktiriyor üzülüyorum gerçekten nereye...
  56. Trrrek Çillo karabasan

Windows 10 ekran kartı driver sorunu

Şansa bak benim ekran kartıda sadece windows 10 destekliyor halbuki 8.1 e geçiş yapmak istiyorum
  57. Trrrek Çillo karabasan

Soru Watch Dogs 2 Oynanır Mı? Onlinesi Nasıl?

bence oynanır ben oynadım ancak sevemedim grafikleri ve mekanikler iyi olsada hikayesi hoşuma gitmedi ama oynanır yinede Onlinesini bilemem :D
  58. Trrrek Çillo karabasan

Soru Leptabımın Değeri Ne Kadardır.satmak Istiyorum.

Merhaba benzer bir konuyu bende açtım ancak yardımcı olan olmadı İlgilenir misiniz?
  59. Trrrek Çillo karabasan

Soru Laptop Ne Kadar Eder?

Merhabalar paraya ihtiyacım olduğundan özenle kullanıp sevdiğim laptobumu satmak zorundayım bana fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz laptop resimde gördüğünüz aynı laptopdur.(renk dahil) ayrıca orijinal şarj kablosu fatura ve kutusu bulunmakta.Garanti 5 ay önce bitti ve hiç garanti görmedi...
  60. Trrrek Çillo karabasan

Laptop 8 Gb Ram'in Hepsini Kullanıyor.

çince olan şeyi bende bilmiyorum windows 10 pro kurduğumdan beri hep onu görmekteyim üzerine tıkladığımda QME Emulator Service yazmakta gameloop emülatörü kurulu ayrıca
  61. Trrrek Çillo karabasan

ayrıca arkaplanda wolfenstion the old blood kurulumunu yapmaktayım ancak kurulum görev yöneticisinde gözükmüyor ve de en çok ram kullanan opera GX dir
  62. Trrrek Çillo karabasan

şuanda kaspersky ile hızlı tarama yapmaktayım
  63. Trrrek Çillo karabasan

merhaba şimdi laptobu açtım direk oyuna girdim ve aşırı drop vardı bende görev yöneticisine girdim ama cpu ve ram neredeyse %100 kullanıyor oyundan komple çıktım ama düşmedi yine aynı devam etti sizce sorun nedir ilk defa oluyor? sistem özellikleri: İşlemci: AMD A9-9425 RADEON R5, 5 COMPUTE...
  64. Trrrek Çillo karabasan

Anneler Günü'ne Özel Piyano Çalışmam...

neresi saçma acaba? gayet kullanışlı bir site
  65. Trrrek Çillo karabasan

İninal Sorular

ininal kullanma durmadan 2 tl keser para yatırma olsun çekme olsun aylık ücret olsun papara kullanıyorum gayet memnunun
  66. Trrrek Çillo karabasan

Steam Hesabım Çalındımı?

merhaba bayadır steam e giriş yapmıyordum pc açılırkende kapatıyordum ve gğncellemesine izin vermiyordum ve yaklaşık 1 hafta steam kullanmadım steam oyunlarını dahi oynamadım ama biraz önce masaüstünden cs go ya bastım steam güncellendi açıldı ancak hem çıkış yapılmıştı hemde dil ingilizce idi...
  67. Trrrek Çillo karabasan

Simulasyon Oyunu Tavsiyesi

pc için simülasyon bakıyorum ancak bulamıyorum yardım edermisiniz
  68. Trrrek Çillo karabasan

Nokia 6 Sıfırlama Sonrası Bt Kodu Istemesi

bugün telefonu sıfırladım direk ayarlardan fabrika ayarlarına döndür dedim telefon 5 dakika içinde sıfırlandı açıldı her telefondaki gibi hoşgeldiniz ekranı geldi ve başlayalım tuşuna bastım ancak benden QR kodu istedi bende ne yapacağımı bilemedim araştırdım yok böyle birşey çıkmıyor sonra...
  69. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 Parlak Kasa Alacağım Ancak Sorum Var.

Evet yarın gideceğim bakıcağım ısınma normal derecede yapar illaki onun için laptop fanı var zaten diyer ps4 slim içinde onu kullanıyordum fan sesi aslında pek rahatsız olmuyorum slim de baya fan sesi yapardı alışkınım ancak bu paraya bu kadar geliyor yapıcak birşey yok 1619355055 Ancak...
  70. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 Parlak Kasa Alacağım Ancak Sorum Var.

Merhabalar ps4 için letgoda birisi ile anlaştım o çok ps4 den anlamıdığını ve kullanmadığı bu yüzden sattığını söylüyor neyse ben adamla 1650 tlye anlaştım olursa yarım gidip bakacağım alacağım ama galiba ps4 fat kasa fat kasalarda ısınma sorunu var diyorlar bu doğrumu ? Alır isem ısınma sorunu...
  71. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınır mı?

:D gta 5 için dediğini sanmıştım teşekkür yeniden
  72. Trrrek Çillo karabasan

2021 de PS3 slim alınırmı

Grafikler o kadar kötü denemez yani orta grafikleri var oynanır ama bana kalsa bu zamanda almazdım en kötü ps4 alırsın daha iyi
  73. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınır mı?

Teşekkür ederim ets 2 de ne gibi perfonmans verebilir hangi ayarda tahmini kaç fps alabilirim?
  74. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınır mı?

75. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınır mı?

Maalesef resimleri ekliyorum ancak yüklemiyor forumda sorun var
  76. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem alınır mı?

Merhabalar bu sistemi gördüm sizede danışmak istedim sadece ets2 oynayacağım sistem ets2 kaldırırmı? Kaldırır ise bana hangi ayarda ortalama kaç fps verir? cevaplarınızı bekliyorum Fiyat 1750+monitör
  77. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 mü? Xbox one s mi? 2021 yılında hangisi alınır?

Merhabalar konsol almayı düşünüyorum eskiden ps4 vardı onu sattım bayadır oyun oynamıyorum evde canım sıkıldığında yeniden konsol alacağım ilk önce ps4 almayı düşündüm ama xbox one x oyun fiyatları perfonmas ve kendine özgü oyunları görünce biraz xbox alasım geldi ama hala tam karar veremedim...
  78. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem bana neler sağlayabilir?

1600
  79. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem bana neler sağlayabilir?

Böyle bir sistem buldum eskiye benziyor ancak verebileceği perfonması bilemiyorum (ilan sahibin kötü çekiminden dolayı tam net gözükmüyor)
  80. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem ets 2 ve valorant oynamaya yetermi?

Teşekkür ederim
  81. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem ets 2 ve valorant oynamaya yetermi?

Sistemlerden çok anlamadığından dolayı yardımci olabilirmisiniz eyer alırsam oyunlarda ortalama performans ne olur? (Ets2-valorant)
  82. Trrrek Çillo karabasan

Bu sistem ile neler oynanabilir?

:) Şansım olmadığından ilan kaldırılmış ama başka bir sistem buldum bu sistem nasıldır acaba ?
  83. Trrrek Çillo karabasan

ps3 hala alınır mı

Evet ps4 alabilirsin öneririm güzel oyun oynarsın fln ama ps3 alma çok eskidi zaten önümüzdeki aylarda çevrimiçi mağaza desteği kapanacak ps3 sonlanak kısaca
  84. Trrrek Çillo karabasan

Teşekkür ederim ben bu sistemi daha araştırıyorum kafama yatar ise almayı planlıyorum
  85. Trrrek Çillo karabasan

Aslında sadece valorant ve ets2 oynamak için alacaktım
  86. Trrrek Çillo karabasan

Cidden böyle bir sistemde neler yapılabilir sadece işimi görsün istiyorum ?
  87. Trrrek Çillo karabasan

[ÇÖZÜLDÜ]İnternet Hızım Birden Arttı!

Ben vodafone internet kullanıyorum arada oluyor sık değil ama sizinkini bilemem sorarsanızda geçici
  88. Trrrek Çillo karabasan

[ÇÖZÜLDÜ]İnternet Hızım Birden Arttı!

Bazen banada oluyor oyun indirirken fln 10 20 saniyelik bir durum geçici yani
  89. Trrrek Çillo karabasan

Hp laptop ets 2 sorunu

Bugün ets 2 ye yeniden girdim grafik ayarlarım bozulmuştu zaten laptop iyi olmadığındab orta ayarlarda oynuyordum bugün girdim grafikler en düşükte idi grafikleri düzeltip uygula dediğimde laptop 5 6 saniye siyah ekranda takılı kalıyor ve sonra yeniden başlatıyor kendini bu sorun bugün olmaya...
  90. Trrrek Çillo karabasan

İnfinix marka telefon alınır mı?

Aynen bende hiç duymadım güvenemiyorum telefon güzel duruyor
  91. Trrrek Çillo karabasan

İnfinix marka telefon alınır mı?

Merhabalar infinix marka telefonlara baktığımda fiyatları acayip düşük ve özellikleri yüksek oluyor ancak infinix markayı daha önce duymadım sizce kalitelimi ? Ya da alınabilirmi ?
  92. Trrrek Çillo karabasan

Apple Araba Çıkarmalı mı? | AppleCar ile ilgili Son Durum Ne?

Her marka araba işine girmeye başladı yakında her telefon markası kendine göre araba tasarlar ama Apple beklemezdim ve bence boş bir çalışma güzel yapamazlar yapsalar bile yine kendi bildiğini okur 100 dolara fabrikada yapımı olsa 10bin dolara satarlar kim bilir bizde fiyatı ne olur?
  93. Trrrek Çillo karabasan

Yuki YK-27 Sportman 5000 için sorum var?

Sahibinden.com' da elektirikli motor ararken yuki sportman buldum ancak akü durumunu açıklamada böyle belirtmiş ve bende anlayamadım bu akünün çokmu kötü orta yokda iyi olduğunumu gösteriyor?
  94. Trrrek Çillo karabasan

Oyunum Traffic Crossing Google Play'de Yayınlandı!

Merhabalar oyunu indirmek için google play store gittim ancak oyun bende hiç bir şekilde çıkmıyor Cihaz: Nokia 6 Android sürümü: Android 9.0
  95. Trrrek Çillo karabasan

Ben de forumu bırakıyorum

O neden gitti harbi ?
  96. Trrrek Çillo karabasan

Yüzyüze Eğitimin Esasları Belirlendi!

Belkide sevdiğini özlemişsindir :) 1612546472 9 10 11 12 için birşey yok galiba ?
  97. Trrrek Çillo karabasan

Bu uyari gelip duruyor

@EFI Shell
  98. Trrrek Çillo karabasan

İphone Ekranı 2 ye bölme

Sadece androidde var o özellik
  99. Trrrek Çillo karabasan

Dünyada ilk! Kovid 19’u bitirecek yerli aşı Mayıs’ta…

Lafa gelince biz yapar biz buluruz gerçekler çıkınca örtbas ediliyor unutuluyor :( buda öyle olacak yine söylentiler olup sonsuzluğa karışacak
  100. Trrrek Çillo karabasan

Güvercin türleri ve ırkları

Hayatımda gördüğüm en garip güvercin ve ya kuş diyebilirim
  101. Trrrek Çillo karabasan

SDN 2021 Röportajı Gümbür Gümbür Geliyor! Ama kiminle?

Aynen mesaj sayısı artsın diye boşuna mesaj yazıyor ?
  102. Trrrek Çillo karabasan

İçerik Ekibi'nden Çekiliş

Katılıyorum.
  103. Trrrek Çillo karabasan

2.500 tl Dağ bisikleti önerisi

Bütçe 2500 dağlarda arazide az dayanaklı olmasını istiyorum
  104. Trrrek Çillo karabasan

i3 işlemci 1060ti ekran kartı ile gta 5 oynanırken neden imac te kasıyor?

Gtx 1060 ile karıştırmış olabilir en fazla
  105. Trrrek Çillo karabasan

Ne dinliyorsunuz?

106. Trrrek Çillo karabasan

Telefonun Rami az kullanıp oyunda kasması

Aynı sorun bendede var ama marka Xiaomi değil
  107. Trrrek Çillo karabasan

Kabine Toplantısı Bitti ! İşte Alınan Kararlar !!!!

1 yıldır okula gitmiyorsun daha ne ister insan açıkçası herkes okulu unutmuş durumda
  108. Trrrek Çillo karabasan

Eskiden hatırlayamadığım oyun

Baya oyun saydık helal olsun hiç biri değil inşallah buluruz bulursak bende indirip oynayayım
  109. Trrrek Çillo karabasan

Filmlerde kullanılan araçlar

Bat mobile herkesin hayali :) belkide tofaşdan sonda sevdiğim 2. Araba olabilir
  110. Trrrek Çillo karabasan

Netflix HDR Destekleyen Telefonları Yayınladı!!

Cihaz:Nokia 6 desteklemiyor :)
  111. Trrrek Çillo karabasan

Aynen izlerken kriz geçiriyorum
  112. Trrrek Çillo karabasan

Yarışçı arazi:D Ama cidden yani o bölümlerinde geçemiyorlardı sinirden ölüyordum 1612173326 Eminmisim dediğin oyun neredeyse blur ama sen bilirsin başka oyun gelmiyor aklıma
  113. Trrrek Çillo karabasan

Minecraft indirirken bu normal mi

Pardon earth mış Minecraft sandım ben
  114. Trrrek Çillo karabasan

Minecraft indirirken bu normal mi

Evet launcher kurduktan sonra satın almanı istiyor yanlış hatırlamıyorsam 70tl olması lazım ama bilmiyorumda
  115. Trrrek Çillo karabasan

Blur olmasın :)
  116. Trrrek Çillo karabasan

Diyetteyken öğün önerileriniz

Et ve ya salata yiyin et haşlanmış olsun
  117. Trrrek Çillo karabasan

Sıkılmadan ve yılmadan oynanabilecek oyunlar hangileri?

Evet bully güzel ancak mobilde güzel olmuyor bully ama enfes güzel oyundur
  118. Trrrek Çillo karabasan

Klasik oyunlar Moba tür oyunlardan hoşlanmıyorum 2d severim genellke pixsel oyundanda hoşlanmam zaten oyun Kıtlığı çekiyorum :)
  119. Trrrek Çillo karabasan

YouTube aboneleri siliyor

200 abonem var ve hep aynı 4 aydırsa video atmıyorum ve abonem hiç düşmüyor
  120. Trrrek Çillo karabasan

YouTube aboneleri siliyor

Hayır bir ara YouTube tüm bot kullanıcıları sildi belkide arkadaşı bot kullanıcılar takip ediyor ve Google farkına varıp siliyor
  121. Trrrek Çillo karabasan

İnstagram hesabı ile ilgili bir sorum var

Yeni bir gmail üstüne kayıt etmeyi dene istersen
  122. Trrrek Çillo karabasan

açtığım konuyu neden kitlediniz

Zaten sebebi belirtilmiş
  123. Trrrek Çillo karabasan

İnstagram hesabı ile ilgili bir sorum var

Durum böyle galiba yapacak birşey yok :(
  124. Trrrek Çillo karabasan

Huawei tarayıcı sorunum!

Dediğimi uyguladın mı?
  125. Trrrek Çillo karabasan

Huawei tarayıcı sorunum!

Masaüstü sitesine geçiş yapılmış ordaki 3 noktaya bas aşağı in orda masaüstü sitesi yazacak ordaki tiki kaldır sorun çözülür
  126. Trrrek Çillo karabasan

Telefonda parmak sınırı sorunu

Bende 5 oluyor en fazla :)
  127. Trrrek Çillo karabasan

Hangi sistemi almalıyım?

Konu başlığını tamamını büyük harfle yazmak yasak
  128. Trrrek Çillo karabasan

Rahatsız oluyorum

O letgo olmasın :)
  129. Trrrek Çillo karabasan

Rahatsız oluyorum

Evet işte diyorum ya dini reklamlar çıkıyor durmadan yok isminiz kaderinizdir İsa tanrı olabilir mi ? Garip yani görmek istemiyorum bunları şimdide çıkan reklamlar kredi kartınız yoksa Vodafone pay var
  130. Trrrek Çillo karabasan

Rahatsız oluyorum

Ayrıca çıkan reklamın ekran görüntüsünü aldım ama yüklenmiyor bi türlü
  131. Trrrek Çillo karabasan

Rahatsız oluyorum

Kardeşim önyargı yapma +18 reklamlar çıkmıyor ayrıca çıkan reklamlar dini reklamlar bende hoşlanmıyorum
  132. Trrrek Çillo karabasan

Rahatsız oluyorum

Forumdaki reklamlar arttı tamam rahatsız oldum ama sizinde kazanmanız için birşey demedim ama bu sefer reklamlar garip çıkmaya başladı rahatsız oluyorum bu tür reklamdan ne yapabilirim bu reklam için bu tarz çıkmasını istemiyorum
  133. Trrrek Çillo karabasan

Gta 5 story mode baştan başladı

Aynen ban yemişsin geçmiş olsun
  134. Trrrek Çillo karabasan

Sanmam ama rockstar club e gir belki düzelir
  135. Trrrek Çillo karabasan

j7 pro fortnite oynatır mı

https://www.webtekno.com/fortnite-mobile-uyumlu-telefonlar-h84223.html
  136. Trrrek Çillo karabasan

Oyun kaydını bulut sistemine kaydetmiş olabilir misin?
  137. Trrrek Çillo karabasan

Türkçeden Sonra Öğrenilmesi Kolay Olan Dil

Biliyorum biliyorum ama bazı harfler kelimeler değişik unutma ama Türkçe bildiğin için öğrenmen çok kolay olacaktır
  138. Trrrek Çillo karabasan

Türkçeden Sonra Öğrenilmesi Kolay Olan Dil

Azerice bence:)
  139. Trrrek Çillo karabasan

Sosyal Medya Cezaları Geliyor !

Hapis cezası mı?
  140. Trrrek Çillo karabasan

Android'de online hikaye farketmez hangi oyunlar var sıkmadan oynanabilecek?
  141. Trrrek Çillo karabasan

Bu benim hikayem, bu benim masalım...

Aleyna abla kimlerle takilmadı ki :)
  142. Trrrek Çillo karabasan

Bu benim hikayem, bu benim masalım...

Aleyna abla başka işlere bulaştı ama naparsın ekmek parası :D
  143. Trrrek Çillo karabasan

GTA V Online girmiyor

@Windows_7, sorun geçici bende de oldu akşam sabah düzeldi yani beklemeni tavsiye ederim
  144. Trrrek Çillo karabasan

Samsung İçin Root Rehberi

Android 8.0+ sürümlere atılmıyor cihazım Android 9 kingroot ile atmayı denedim olmadı araştırdım işte 8.0+ sürümlere atılmıyormuş
  145. Trrrek Çillo karabasan

Ortak hesabı steam vermiyor

Hesabı geri alabildinmi? Ama yapcak bir şey yok gibi sadece steam destek ile daha derinden iletişime geçmek lazım
  146. Trrrek Çillo karabasan

Kasa

Fotoğraf varsa koyabilirmisiniz Köye gelirken nasıl bulduysanız garip ama beleşe kimse hayır demez tabiki
  147. Trrrek Çillo karabasan

Sizce ben nasıl biriyim? :)

Gta sa savurucu gibisin ayreten mizah seviyen yüksek gibi forumda boş dolaşır ama pc lerden çok anlar gibisin seni ilk kez görsemde ne olduğunu anlayabilirim
  148. Trrrek Çillo karabasan

Önerdiğiniz AntiVirüs programları

Hangi işletim sistemi için ? 1612080637 Nasıl ya benim neden haberim yok hemen sileyim o zaman
  149. Trrrek Çillo karabasan

iPhone parlaklık kendi kendine kısılıyor

Evet iPhone larda da olması lazım bende de var kendi kendine kısıyordu ayarlardan normal kapattım düzeldi ama format atmayı deneyebilirsin ya da yeniden başlat
  150. Trrrek Çillo karabasan

Bu uygulama ismi nedir

Teşekkür ederim deniyorum şuan 1612029636 Evet cidden varmış teşekkür ederim yeniden
  151. Trrrek Çillo karabasan

Bu uygulama ismi nedir

Teşekkür ederim
  152. Trrrek Çillo karabasan

iPhone 13, 1TB Depolama ile Geliyor !

Boş vallahi boş bu telefonda arkadaş 512 GB neyine yetmiyor 64 gb veya 256 gb ama 1 tb gerçekten bana göre boş
  153. Trrrek Çillo karabasan

Bu uygulama ismi nedir

Bu tarz foto yapacağım android uygulama var mıdır? varsa ismi nedir ?
  154. Trrrek Çillo karabasan

Polis ihbarım sizce gerekli mi?

Ben uğraşmazdım açıkçası mesaj gelmiş öylesine bakar geçerdim ama senin kararın uğraşacaksan iyi yapmışsınız
  155. Trrrek Çillo karabasan

İşte yerli otomobiilin modeli

Evet insan eskiye dönüyor birden ve o anki durumu hissediyor bazen keşke yapmasaydım der ya da hala yanımda olsan der :(
  156. Trrrek Çillo karabasan

Xiaomi Havada Şarjı Tanıttı!!

Çok güzel birşey yepyeni bir teklonoji ancak 5 watt güç gönderiliyor düşük ama olsun sonuçta geleceğe başlangıç alınırmı alınır gibi ama almassansa birşey olmaz gibi zenginsen al paran yoksa gereği olmaz
  157. Trrrek Çillo karabasan

Android TV nedir, Android TV Box Nasıl Seçilir? En İyi TV Boxlar | 2020 (REHBER)

Evet Android tv olarak çalışmıyor buda zorluk demek sadece belirli uygulamalar var Netflix Amazon v.b gibi
  158. Trrrek Çillo karabasan

Android TV nedir, Android TV Box Nasıl Seçilir? En İyi TV Boxlar | 2020 (REHBER)

Mi box s bende var ve halen kullanıyorum alacaklara tavsiyemdir her şekilde film dizi hatta oyun dahi oynayabiliyorum ve de ucuz bir fiyatla alacaklara kesin tavsiyedir ancak şu aralar Google Chrome dan Chrome cast den telefon ekranını yansıtamıyorum sorun nedir bilemiyorum
  159. Trrrek Çillo karabasan

İşte yerli otomobiilin modeli

Yerli diye seviniyoruz ama pahalı oluyor yerli diyince ucuz olması lazım
  160. Trrrek Çillo karabasan

Android 10 kullanılabilen Samsung telefon önerileri

İlla samsung olmak zorunda mı Xiaomi övelim size biraz
  161. Trrrek Çillo karabasan

Haber Sitemiz İçin Yazar olmak isteyenler

Katılıyorum ayda 1 tane haber atmak iyi değil çöküşe geçmek demek bu
  162. Trrrek Çillo karabasan

Far Cry New Dawn - Ayarlar Menüsünde Çalan Müzik

Hayır yeni çıkmadı eskime durumuna geldi hatta 1611985443 2019 da çıktı :)
  163. Trrrek Çillo karabasan

Michael ve Franklin’den Trevor’ın telefonunu nasıl engelleyebilirim?

Gta 5 satın almışsındır ama Pc yi satmışsındır
  164. Trrrek Çillo karabasan

Michael ve Franklin’den Trevor’ın telefonunu nasıl engelleyebilirim?

Trevor sapık birisi ve oyunda böyle programlanmış yapcak bişi olduğu sanmam anca oyunu bitirdiğinde trover öldürürsün ondan sonra kalıcı olarak ona gezemessin Ama Trover sevmeyende ne bilim yani efsane birisi daha hiç yadırgamadım 1611949552 Hayır alakası yok :D illa oyun fotolarını mı koyalım...
  165. Trrrek Çillo karabasan

çok ACİLL!!!

Başlıklara acil yardım hemen gibi şeyler yazmak yasak
  166. Trrrek Çillo karabasan

WhatsApp, Bu Kez Virüs Olayı İle Gündemde

Haha iş birliği yaptıklarını düşünsene :D
  167. Trrrek Çillo karabasan

Android 9 bulaşacağını zannetmem açıkçası
  168. Trrrek Çillo karabasan

Benimde indiresim geldi esetle savaş yapsınlar istiyorum
  169. Trrrek Çillo karabasan

Vestel Tablet Sürekli Çöküyor

Tabler kendisinden büyük işlere karıştığı için kaldıramıyor ve kendini kapatıyor normal birşey bu
  170. Trrrek Çillo karabasan

Sahibinden-Letgo Dolandırıcılarının Devri Bitiyor!!

Neden dolandırıcılara damga vurmuş telefon bozuk ise yaptıracaklar bozuk değil ise testten geçecek en iyisi güzel olmuş ama o tamir ücretidemi bizden kesilir onu merak ediyorum
  171. Trrrek Çillo karabasan

AMD'den açıklama geldi: PC ve konsollarda stok sıkıntısı var

Olsun biz yine halimize şükredelim yaşasın ırkımız kimse bize durduramaz abd neymiş almanya neymiş ya ??❤️??
  172. Trrrek Çillo karabasan

AMD'den açıklama geldi: PC ve konsollarda stok sıkıntısı var

Niye millet soba niyetinemi alıyor diye kalmadı :(
  173. Trrrek Çillo karabasan

Ziya Selçuk'dan Tablet Açıklaması !!

Öyle önüne gelen alamıyor maalesef aile gelirine kısaca sizin durumunuza göre veriliyor Evet o yüzden iyi Aynen yoksa herkes alırdı hatta ihtiyacı olmayanlar bile alıp kullanırdı iyiki böyle yapıyorlar
  174. Trrrek Çillo karabasan

Ziya Selçuk'dan Tablet Açıklaması !!

Bence bu tablet dağıtımları, özellikle ihtiyacı olanlar için çok iyi bir fırsat. Öyle önüne gelen alamıyor maalesef aile gelirine kısaca sizin durumunuza göre veriliyor
  175. Trrrek Çillo karabasan

1.500gb Depolama Alanım var sadece 200gb kullana biliyorum

Galiba hdd bölünmüş bunu YouTube dan araştırarak düzeltebilirsin :)
  176. Trrrek Çillo karabasan

Son dakika: Bahçelievler Kocasinan sanayi sitesinde patlama!

Patlama çok büyük gibi duruyor fotoğrafa bakılırsa acı yakınlarına Allah şifa versin 1611919536 Şuaradaki dolmuşun içinde şoför ve ya başkası olsaydı kötü şeyler olurmuş cidden
  177. Trrrek Çillo karabasan

Son dakika: Bahçelievler Kocasinan sanayi sitesinde patlama!

Son dakika haberine göre Bahçelievler Kocasinan sanayi sitesinde bilinmeyen bir nedenle patlama oldu. Olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Haber hakkında daha tam net bir ayrıntı verilmedi geldiğinde güncellenecektir Patlama nedeniyle bazı araçlarda da hasar oluştu...
  178. Trrrek Çillo karabasan

BlackBerry kimdir

İstanbul doğumlu olması şaşırtıcı cidden ama neyse
  179. Trrrek Çillo karabasan

Elon Musk destek attı, Bitcoin yine fırladı!

Elini kolunu sallayan bitcoin ile oynuyor helal olsun valla
  180. Trrrek Çillo karabasan

Deneme Sınavı Kötü Geçenlerin Şarkısı

Yanlışı atmışsın doğrusu budur:
  181. Trrrek Çillo karabasan

Logitech MX Keys, Türkçe tuşlu modeliyle Türkiye'de

MX Keys tuş diziliminde Windows ve MacOS tuşları bir arada bulunurken, ürün Linux, iOS, iPadOS ve Android cihazlarla da tam uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Eş zamanlı olarak 3 cihaza bağlanabilen Logitech MX Keys, bu cihazlar arasında hızlı geçiş sağlıyor. Ürün, USB-A alıcısı ya da Bluetooth...
  182. Trrrek Çillo karabasan

PlayStation oyun fiyatları düştü

Sony, zaman zaman tıpkı Steam ve Epic Games gibi bazı oyunlarının fiyatlarını indirme yoluna gidiyor. Ocak ayının sonlarına geldiğimiz bugünlerde de Sony, yeni bir kampanya ile pek çok oyunun fiyatını indirmiş durumda. Sony, zaman zaman tıpkı Steam ve Epic Games gibi bazı oyunlarının fiyatlarını...
  183. Trrrek Çillo karabasan

Epic Games’in ücretsiz oyunları 750 milyon kez kütüphaneye eklendi

Aynen baya güzel oyun veriyor ama pc kaldırmadığından eklemiyorum oyunları
  184. Trrrek Çillo karabasan

Eleştiri !! Özgün Tasarım gelmiyor..

Oda telefon piyasasından çekilecekti en son
  185. Trrrek Çillo karabasan

Sizce İdeal FPS nedir ?

60hz çevrimiçi oyunda 60 fps olmak zorunda yoksa oyun oynanmaz 120hz ise 150 200 fps arasında olmalı çevrimiçi hikaye fark etmez
  186. Trrrek Çillo karabasan

PC'ler İçin Tarihi Gün: Intel, Irıs Xe Harici Ekran Kartını Sonunda Duyurdu

Intel'in uzun süredir üzerinde çalıştığı Irıs Xe GPU'ları, sonunda masaüstü bilgisayarlardaki yerini almak üzere yolculuğuna başladı. Intel tarafından yapılan duyuru bir hayli heyecan verici. Zira tanıtılan ekran kartları, Intel'in masaüstü bilgisayarları için geliştirdiği ilk harici GPU modeli...
  187. Trrrek Çillo karabasan

2. El iPhone iCloud Değiştirme

iCloud şifresi unutulunca ne yapılması lazım?
  188. Trrrek Çillo karabasan

Kedi psikolojisi, terk edilirse köpek gibi psikolojisi bozulur mu?

Köpekler evet öyle ancak kedi için denilemez kediler acı çekmez hatırlamaz bence biz kendi kedimizi sahibi bıraktığı için aldık kedi sağır sağ arka ayağı kırık yardıma muhtaçtı aldık. Ancak üzülme ağlama zırlama yeme içmeyi kesme gibi şeyler olmadı kısaca eski sahibini unuttu ve bize uyum...
  189. Trrrek Çillo karabasan

Oyun posterlerini nerden satın alınır

Hangi oyunun posterini satın alacaksınız?
  190. Trrrek Çillo karabasan

Hayır ücretsiz bütün oyunlar 750 milyon kez kütüphaneye eklendi
  191. Trrrek Çillo karabasan

Bizim millet beleşi görünce 10 hesap açıp eklediğinden 750 milyonu geçmiştir
  192. Trrrek Çillo karabasan

Açıklamada belirttiğim hatanın sebebi ne ve çözümü var mı(FIFA 19)

%90 ea sunucuları arasında sıkıntı vardır başka sebebide olacağını sanmam
  193. Trrrek Çillo karabasan

Nokia 6 ekran değişimi sonrası geç açılma sorunu

Sorunu çözdüm teşekkürler
  194. Trrrek Çillo karabasan

Laptoplarda model no neresinde bulunur

Benimde altında yazıyor altına bak belki bulursun
  195. Trrrek Çillo karabasan

Forum Klişeleri

100k SisteM toPlama SiSteMiM NasI OlmuŞ
  196. Trrrek Çillo karabasan

Forum Klişeleri

OyUn ArKaDaŞı ArIyOrUm yAş FArkEtMeZ PuBg zUlA VaLo gİriCez
  197. Trrrek Çillo karabasan

Aşağıdaki'nin yaşını tahmin etme

Tutmadı alttaki 124÷4 yaşında :D İşlemi yapın bu arada
  198. Trrrek Çillo karabasan

VR Eldiven Ve Sanal Gerçeklik Gözlüğü

:D 500 tl varsa gel beraber alalım cidden ama 500 tl maalesef
  199. Trrrek Çillo karabasan

VR Eldiven Ve Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sony ve ya HTC markalarına bakmanı tavsiye ederim
  200. Trrrek Çillo karabasan

3 Kelime:Ping Ping Ping

Bende r6 da ping değeri de 80 120 arası
  201. Trrrek Çillo karabasan

Apple, yeni veri politikasını yakında devreye alacak

Herkese noluyo anlamış değilim herkes politikaları değiştiriyor :( garip valla noluyor bu markalara fazla para buldularya
  202. Trrrek Çillo karabasan

Cumhurbaşkanı Elon Musk ile Görüştü

Maalesef konu daha önce açıldı 1611832626 https://forum.shiftdelete.net/konular/cumhurbaskani-erdogan-elon-musk-ile-gorustu.728967/unread
  203. Trrrek Çillo karabasan

2020 son çeyrek akıllı telefon satış rakamları açıklandı | Apple yeniden lider

Apple hep bed boy kızlar aldığı için satışlarda iyi yoksa yüzüne bakmaz kimse Xiaomi övesim var baya
  204. Trrrek Çillo karabasan

2012

2012 geçti gitti hatta 1 le 2 yer değiştirdi ve 2021 oldu ama kıyamet kopmadı umarım bunu görmek bile istemeyiz
  205. Trrrek Çillo karabasan

HepsiBurada Olumsuz Yorumları Onaylamıyor!

Bence herkes yorum yapmakta özgür yorum sistemi zaten bu yüzden vardır ama anlamışlar konuyu yazık hepsiburada ya
  206. Trrrek Çillo karabasan

Bir patent de Google aldı

İçinden bruhhhh der gibisin :D
  207. Trrrek Çillo karabasan

Bilgisayar prizden çıkardığımda kapanıyor.

Batarya bitiktir değiştirmen lazım
  208. Trrrek Çillo karabasan

Uluslararası Uzay İstasyonu'na Seyahat Ücreti Belli Oldu!!!!!

İzlemesi bedava iken gitsek ne olur :) Ciddiyim ama
  209. Trrrek Çillo karabasan

Acun abi niye gitmesin ? ;) 1611823740 Nasıl yani 1 kişi içinmi 410 milyon TL
  210. Trrrek Çillo karabasan

Bizim amca oğluda uzay istasyonunda id iyi oldu valla ailecek tatile gideriz 410 milyon tl ne ki yani 1 kuruş kadar sıkıntı değil bizim için
  211. Trrrek Çillo karabasan

Microsoft, Ölülerle Mesajlaşmayı Mümkün Kılan bir Patent Aldı !!!

Düşünsene sana soruyor bənim hanım napıyor diye ne kadar garip olur insan
  212. Trrrek Çillo karabasan

Cesedi çuval içinde ormanlık alanda bulundu!

Zaten katili bulunsa ne olur 1 ay hapis cezası verse Allaha şükür etmeliyiz bence ama %90 serbest bırakılacak
  213. Trrrek Çillo karabasan

Köpeği öldüresiye dövdü, 'cezası' bin 100

Zaten yasa yok diye herkes elini kolunu sallayarak gidip yapıyor adam akıllı adalet yasa kural olsa karıncayı incitmeyi dahi aklından geçirmezler
  214. Trrrek Çillo karabasan

Bir patent de Google aldı

Robot araba projesi ne oldu ? Gelmedi daha
  215. Trrrek Çillo karabasan

Microsoft, Ölülerle Mesajlaşmayı Mümkün Kılan bir Patent Aldı !!!

Garip valla kim düşünmüş böyle birşeyi acaba ilk kez duyuyorum böyle birşeyi enterasan yani kısaca böyle birşey yapsalar nasıl olacakki robot sizle konuşacak :) oda zaten belirli cevaplar verir kısaca %99 zarar edilecek proje
  216. Trrrek Çillo karabasan

xbox one koluyla roblox oynanır mı

Yazık valla bu xbox 2021 oldu hala pil ile çalışıyor halbuki sony ps3 de bile kablo ile şarj edebiliyorduk
  217. Trrrek Çillo karabasan

1. Dönem bitti karne verilmeyecekmi

Lise için geçerli değil maalesef
  218. Trrrek Çillo karabasan

Kedi tırmalamasında kuduz olasılığı

Bu çok yanlış bir algı burada herkes istediği konuda istediği soruyu sormakta özgürdür Ve de sadece teklonoji ağırlıklı değil her türden konuya elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz
  219. Trrrek Çillo karabasan

Güzel olur bende herkes ayağını denk alır bu haberi gören şimdi gider döver evcil hayvanını derki zaten para cezası keserler buda böyle artar devlet için iyi ama para alıyorya
  220. Trrrek Çillo karabasan

İstanbul Avcılar'da, bir kişinin köpeğe sopayla vurarak yaraladığı, daha sonra da çöpe attığı ihbarı üzerine verilen adreste köpek gözünden ve başından yaralı halde bulundu. Sahipsiz hayvana eziyet ettiği belirlenen Aziz A. yakalanarak Firuzköy Şehit Ilgaz Aykutlu Polis Merkezi’ne götürüldü...
  221. Trrrek Çillo karabasan

Sınırsız İnternet?

Kısaca onu senden illa bir yerden alırlar Ben daha o gün Vodafone modemi iptal edicektim 600 tl iptal etme ücreti vardı yapamadım :(
  222. Trrrek Çillo karabasan

Sınırsız İnternet?

100 tl olsa Kaklıp halay çekmelisin bence pahalıya patlayacak kesin
  223. Trrrek Çillo karabasan

Sınırsız İnternet?

Bende öyle düşünüyorum ve Katılıyorum sana pahalıya patlayabilir keşke bittikten sonra kullanmasaydın
  224. Trrrek Çillo karabasan

Sınırsız İnternet?

Yüksek ihtimal eskilere düşüyor olabilirsin :) illaki bir yerden gidiyor merak etme ama bence girme başka birşey çıkabilir söylemesi
  225. Trrrek Çillo karabasan

The Medium Yarın Çıkıyor!!

Ps4 desteklemiyor mu?
  226. Trrrek Çillo karabasan

Gm 4 G diye aldığım cihaz Gm5d olarak çıktı!

Anakartı gm5d ninki ile değiştirilmiş olabilir
  227. Trrrek Çillo karabasan

Dualshock 4 sağ analog sorunu

Evet yeniden olabiliyor bana oldu ne zaman olsa reset attım düzeldi Bazen 1 2 gün bazen 1 hafta sonra oluyordu yani değişiyor baya
  228. Trrrek Çillo karabasan

Aşağıdakinin telefon markasını tahmin etme

Yanlış alttaki Motorola kullanıyor :)
  229. Trrrek Çillo karabasan

Dualshock 4 sağ analog sorunu

Bendede aynısı oluyordu resetleyince düzeliyor resetle düzelir ama sonradan yeniden olabilir ne zaman olursa yine resetle
  230. Trrrek Çillo karabasan

YouTube Canlı yayın yapmıyor

Ben galiba canlı yayın başvurusu yapmıştım YouTube studio ya gidip başvurdum onaylandı ve daha sonra canlı yayın yapmaya başladım şimdi sen tarayıcıdan youtube studio ya gir orda dolan ben baktım bulamadım sen orda dolan başvur onaylanır
  231. Trrrek Çillo karabasan

Açık dünya ve hikaye oyunu önerileri arıyorum.

Gta rdr Asassins creed watch dogs
  232. Trrrek Çillo karabasan

xbox 360 x xbox one

Anladım xbox oyun olarak ucuzdur ama xbox 360 çok eskide kaldı xbox 360 önermem kesinlikle
  233. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 - xbox one x

Ps4 oyunlar pahalı olabilir ama orda da god of War tarzı xbox da olmayan özel oyunlar var ps4 almak daha mantıklı
  234. Trrrek Çillo karabasan

xbox 360 x xbox one

Ps4 iyidir kardeşim bence ps4 al Xbox önermem
  235. Trrrek Çillo karabasan

Nokia 6 ekran değişimi sonrası geç açılma sorunu

Merhaba arkadaşlar bu ekran değiştikten sonra oldu normalde 2 saniyede açılırdı telefon ama Ekran değiştikten sonra 10 15 dakka sonra açılmaya başladı yani demek isteğim şarj tamamiyle bittikten sonra şarja takıyorum ama 20 dakka sonra telefon açılıyor bu yeniden başlat yaptığımda da geçerli...
  236. Trrrek Çillo karabasan

Pc bu sefer gg'mi

Kardeşim içini açıp bakmadıktan sonda biz ne diyebilirizki ? Zarar gelmişde olabilir olmayadabilir
  237. Trrrek Çillo karabasan

Android 12'de Çift Dokunma mı Geliyor ??? İşte detaylar...

Evet oda doğru ama ios daha kötü onda hiç değişen birşey yok anca hava atmak için kullanıyorlar Xiaomi nin ucuz fiyatları ve yüksek performanslı telefon varken Neden 20bin tl verip iPhone alsınki 1611515518 İçimden acayip Xiaomi övesim var
  238. Trrrek Çillo karabasan

En çok beğendiğim sürümler 5 le 7 arası çıkan sürümler ama 8 den sonra bozdu hiç uğraşmıyorlar
  239. Trrrek Çillo karabasan

Anlamıyorum google neden Android 8 çıktığından beri düzgün bir arayüz yapmıyorlar neredeyse hep aynı şeyleri kopyala yapıştır yapıyorlar
  240. Trrrek Çillo karabasan

Neden kingroot kullanmamalısınız

Evet kingroot güvenli değil kesinlikle tavsiye etmem ancak zaten benim bildiğim android 8.0 cihazlara atılmıyor android 9 cihazıma atmaya çalıştım 90da kalıyor sonra hata veriyor
  241. Trrrek Çillo karabasan

Yaşağıdınız en saçma olay...

Yine iş başında Mıçci ile çalışıyorduk 50 kuruş topluyorduk elimizde şöyle 300 tl falan olmuştu ikimizde gece gece vuracaz kadeh öyle ayarlamıştık neyse sonra bi kadın geldi dilenci zanettim üstü yırtık terlik fakan bildiğin dilenci ihtiyacı olur diye vermiştik 300 tlyi aradan 2 dakka geçmedi...
  242. Trrrek Çillo karabasan

Okullar açılır mı?

Okulları açarlar ama sıkıntı büyük
  243. Trrrek Çillo karabasan

Kedimin sağır olduğunu düşünüyorum?

Pazartesi götüreceğim son durumu yazarım teşekkürler
  244. Trrrek Çillo karabasan

Evkur Oyuncu PC

Alakası yok bence evkur hep ucuz fiyatlar veriyor tamam onda gariplik varda legal dolandırıcı değiller param olsa direk evkurdan alışveriş yaparım
  245. Trrrek Çillo karabasan

aimim durduk yere kötüleşiyor

Başlığı yanlış anladım sanki ama neyse bunun nedeni stres olabilir bendede arada oluyor hedefi tam tutturken kötü oluyorum sonra kayıp gidiyor
  246. Trrrek Çillo karabasan

Dünya kötü bir yer olabilir, dayanırım...

Oha reis bunu Fenerbahçe duysa dağılır heralde kulüp
  247. Trrrek Çillo karabasan

Ps 4 PRO 1080p tv de çalıştır mı

Ben sadece kalite açısından bahsettim fps den bahsetmedim
  248. Trrrek Çillo karabasan

Ps 4 PRO 1080p tv de çalıştır mı

Ps4 slim den bir farkı kalmaz çalışır ancak 1080P kalite verir 4k vermez yani
  249. Trrrek Çillo karabasan

Liselilere de dijital karne verilmesi gerekmiyormu

Enteresan cidden bende bilemiyorum valla Meb ne yapmaya çalışıyor
  250. Trrrek Çillo karabasan

Meslek lisesi
  251. Trrrek Çillo karabasan

Teşekkür ederim şuanda deniyorum 1611419958 Maalesef en ufak tepki bile yok pazartesi veterinere tırnaklarını kestireceğim o zamanda ona baktırayım ama %90 ihtimal vererekten sağır gibi :(
  252. Trrrek Çillo karabasan

Bakabilirsiniz tüm 1. Sınav notları girildi ve ortalama 74?
  253. Trrrek Çillo karabasan

Sınavlar yapıldı kardeşim meslek lisesine gidiyor ve onun tüm sınavları yapıldı ve e okula girildi ortalaması 74 ama e karne verilmedi ancak sınav olmayan liseler varsa verilmemesi normal olabilir
  254. Trrrek Çillo karabasan

Yaklaşık 1 ay önce ankara kedisi sahiplendik sahibi artık bakmadığından ve sokağa bıraktığından vede soğuk yüzünden eve aldık kedinin sağ arka ayağı doğuştan felç bu yüzden o ayağını fazla kullanamıyor ancak zıplama ya da yürüme koşma gibi şeylerde sorun olmuyor neyse asıl konuya gelelim kedi...
  255. Trrrek Çillo karabasan

Sizinle dertleşelim mi

Markette çalışıyorum zaten yetmiyor ama asgari ücret 1611418204 Engelleme spam mesaj at benimki beni direk engelledi bende intikam aldım ama
  256. Trrrek Çillo karabasan

Sizinle dertleşelim mi

Para lazım bana ne yapacağım bilmiyorum eskiden 50 kuruş ile geçiniyorduk şimdi pandemiden bizide vurdu
  257. Trrrek Çillo karabasan

Max 400 tl müzik kulaklığı

Müzik için en iyisi jbl markası olacaktır
  258. Trrrek Çillo karabasan

Ortam kasabilmek değil bence yüzyüze daha iyi eğitim görebiliriz en azından daha iyi anlayıp anlayabiliriz
  259. Trrrek Çillo karabasan

Gta 5 mouse sağa sola dönerken bulanma

Adam ban yemiş ayrıca 24 Aralık konusu kardeşim
  260. Trrrek Çillo karabasan

Bir korku filmi arıyorum

Ciddi ciddi galiba bu filmi izledim ama ismi aklıma gelmiyor
  261. Trrrek Çillo karabasan

Kedi tasması nasıl takılır?

Çok araştırdım her videoyu izledim ama arkadaş ben bu tasmayı takamıyorum bir türlü tasma dediğim dışarda gezdirmek için tasma olmuyor takamıyorum hiç bi şekilde
  262. Trrrek Çillo karabasan

Uygun Fiyata 2. El Dizüstü Bilgisar Önerisi (max 300tl)

Maalesef 300 TL'ye daktilo bile gelmez :(
  263. Trrrek Çillo karabasan

Microsoft Edge Büyük Bir Güncelleme Alacak

Sadece tema olmamış bence daha çok site yükleme hızını azaltmaları gerekirdi 1611323546 Pardon tarayıcıları karıştırdım
  264. Trrrek Çillo karabasan

Microsoft Edge Büyük Bir Güncelleme Alacak

İstediği kadar yapsınlar Microsoft bir kere işin içinden geçti
  265. Trrrek Çillo karabasan

Youtube Vergi

Ne Zaman para kazanmaya başlarsan o zaman vergi uygulanır
  266. Trrrek Çillo karabasan

2. El tamamda oyun çok dert etmene gerek olmaz diye düşünüyorum pahalı ancak bilemiyorum ya şimdi 1611318561 Bizim arkadaşlar oyun alıyor hesabıda bende olduğu için indiririm oynarım bedeva geliyor bana
  267. Trrrek Çillo karabasan

Ps4 alman daha iyi oyun oynar arkadaş ortamı kurarsın eminim bunda iPhone abartı kardeş 2000tl bandında iPhone'un kat ve kat güzel telefonlar var
  268. Trrrek Çillo karabasan

Hahahahaha seni kandırıyorlar haberin yokmuş masum seni
  269. Trrrek Çillo karabasan

Vayy takdir almış 200 250 tl saat alcan demek ben takdir alsaydım zamanında şahin isterdim babamdan 1611318188 Ps4 pro almayabilirler slim deseydin keşke belki alırlar nede olsa pro dan ucuz
  270. Trrrek Çillo karabasan

Zeki çocuk seni :) 1611317985 Bu yıl şanslıydınız bedava takdir yani :)
  271. Trrrek Çillo karabasan

Akıllı telefonların kutusundan adaptör çıkmaması

Maliyetten kısmak değil pazarlama tekniği mesela telefon+jarj 2300 ise sadece telefonu 2300 yapıp 300 de şarjı yanında satacak ve daha fazla kazanacaklar
  272. Trrrek Çillo karabasan

Büyük ihtimal olullar açılınca yeniden sınav yaparlar
  273. Trrrek Çillo karabasan

Hiç bir sınavmı girilmemiş?
  274. Trrrek Çillo karabasan

Pc ile telefonda dosya aktarımı

Anladım
  275. Trrrek Çillo karabasan

Benim bildiğim herkes için geçerli
  276. Trrrek Çillo karabasan

Playstation Bilgisayara Bağlamak

Ps4 de gta 4 yok maalesef Offline oyun olsada internet bağlantın iyi olması lazım internetten ekrana yansıtıyor
  277. Trrrek Çillo karabasan

Evet canlı derse katılımlara göre sözlü puanı veriyorlar
  278. Trrrek Çillo karabasan

Playstation Bilgisayara Bağlamak

Oynarsın ancak internetin güçlü olması gerekir ama fark olmaz sadece ps4 ekranını yansıtıp pcde oynarsın internetin kötü ise yırtılma olur yani sorun çıkarır kısaca
  279. Trrrek Çillo karabasan

Pc ile telefonda dosya aktarımı

Es dosya yöneticisi Google playden kaldırıldı
  280. Trrrek Çillo karabasan

Galaxy S21 Ultra ama 570 Bin TL !

Tofaşı satsak bunu anlamayız ama bunu satsak 5 tane daha Tofaş alırız Tofaş adamdır
  281. Trrrek Çillo karabasan

Süt bitti sıra dönere geldi !

Abartılcak birşey değil eliyle alıyor atıyor böyle ama eldivenli neyse onu geçtim ağzına götürüyor deydirmiyor ama belki değdiriyorda bilemedim 1611312338 Yinede kötü ama oynaması hoş değil
  282. Trrrek Çillo karabasan

Bizde çıkmıyor e karne kardeşim 9. Sınıf e okula giriyoruz ama e karne diye birşey yok ?
  283. Trrrek Çillo karabasan

Neden herkesin notları 100 ?
  284. Trrrek Çillo karabasan

Ciddimisin sen sınıfta kaldın sende artık ben gibi 50 kuruş toplarsın dert etme
  285. Trrrek Çillo karabasan

Sağ tık incele yapmışsın ya belli oluyor
  286. Trrrek Çillo karabasan

Arkadaşlar okulların 1. Dönemi bitti peki karne dağıtılmayacak mı?
  287. Trrrek Çillo karabasan

Redmi Note 7 sürekli açılma ekranında kaldı

2. El mi? Yoksa sıfır mı? Ben sıfır aldım
  288. Trrrek Çillo karabasan

100 Milyon $ ister misiniz?

Yine birileri 10 tl ile 100 milyon dolar vurmaya çalışacak
  289. Trrrek Çillo karabasan

Redmi Note 7 sürekli açılma ekranında kaldı

Kaçak imei atılmış olabilirmi? Redmi not 8 pro cihazı kaçak olarak 1900 tlye aldım telefoncu bana tarih verdi gittim 1 hafta orada kaldı ve kaçak imei atıldı hala kullanıyorum bir sorun yok ancak kaçak imei bazen sorunda yaratabiliyor
  290. Trrrek Çillo karabasan

iPhone 5S Among Us Açılmıyor

Oldumu
  291. Trrrek Çillo karabasan

Gelecekte yurt dışında yaşamak için gençken neler yapılmalı

Aynen birikim yapmalı ancak dil oranın insanı vizesi falan gelenekler işte kurallar bunlarada bakmalıyız
  292. Trrrek Çillo karabasan

Bilgisiyarimi Kime Emanet etmeliyim?

Tamam şimdi anladım konuyu
  293. Trrrek Çillo karabasan

Sdn Forum için önerilerim.

1 haklı bence ama 2 de bazen olabiliyor ama abartılcak kadar değil