Arama sonuçlarınız

1. R

Ünlü Müzik Servisleri Deneyimlerim (Spotify, Deezer, Youtube, Tidal)

Selamlar, Ünlü çoğu servisi yeteri kadar (min 4ay Youtube hariç) premium kullandım. Spotify, Deezer, Tidal Youtube. Bence en önemli 2 husus arşiv ve yeni şarkı önerileri. Şarkı önerisi olarak en iyileri Deezer ve Spotify. Deezer'ı bana yeni şarkı keşfetmemde daha iyi buluyorum. Ancak Spotify'da...
  2. R

85TL civarı Powerbank önerileri

Beyaz renk isteyenlere: Xiaomi Redmi 10000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - 12W 2 Fiyatı Siyah renk isteyenlere: Spigen Essential 10000 mAh 2 Portlu 24W (2x 5V 2.4A) iP Fiyatı İkisi de 10.000mAh kapasitete sahip olup 24W hızlı şarj çıkışına sahip. Yaklaşık 15mm kalınlıktalar...
  3. R

Hangi Sosyal Medya Platformlarını Kullanıyorsunuz?

Ben başlıyorum: Reddit, Telegram, Youtube, Discord, Instagram ve Whatsapp.
  4. R

İstek / Ücretsiz Filigran Tasarımı

Merhabalar, fotoğraflarım için filigran istiyorum. 2 sene önce yaptığım "kötü" filigranımı kaybettim. Eski filigranım; Bana yapabilecek varsa çok makbule geçer. Şu tarz istiyorum; Şimdiden teşekkürler.
  5. R

Görüşmek Tanışmak İstediğiniz Üyeler

Ben @Usain ile görüşmek isterdim. @Death Mark ve @Türkçesever ile de tanışmak isterdim.
  6. R

Hiç ölçtünüz mü? Şimdi ölçün!

Vücut Kitle Endeksi nedir? Yetişkin bir insanın ağırlığının, boyuna göre normal olup olmadığını gösteren bir parametredir. İngilizcede "Body Mass Index" veya kısa adıyla "BMI" şeklinde ifade edilmektedir. Aşağıda görülen Vücut Kitle Endeksi (VKE, VKİ veya BKİ) tablosunda kilogram cinsinden...
  7. R

Nickinizin hikayesi nedir?

Benimki adımın baş harfi ve soyadımdan oluşuyor :) Ya sizinki?
  8. R

Gear S3'ten Galaxy Watch Active geçiş tavsiyesi

1.5 yıldır Gear S3'ü babamla dönem dönem değişerek kullanıyoruz. Bana kalın ve ağır geliyor ve bazen terletiyor bileğim. Bir süredir Mi band 3 kullanıyorum ince ve hafif olduğundan dolayı memnunum. Gear S3'ü satıp üzerine biraz ekleyip Watch Active almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? S3'ü...
  9. R

Çoban Çeşmesi - Faruk ÇAMLIBEL

Derinden derine ırmaklar ağlar, Uzaktan uzağa çoban çeşmesi, Ey suyun sesinden anlayan bağlar, Ne söyler şu dağa çoban çeşmesi. "Göynünü Şirin'in aşkı sarınca Yol almış hayatın ufuklarınca, O hızla dağları Ferhat yarınca Başlamış akmağa çoban çeşmesi..." O zamanlar başından aşkındı derdi...
  10. R

2600TL Civarı Telefon Önerisi

Selamlar. Batarya ve donanım olarak güçlü bir model olmalı. Bütçe maksimum 2.800 TL. Güvenilir her siteden öneri alabilirim. Konuya tam hakim olmayan yorum yapmasın lütfen. Şimdiden teşekkürler.
  11. R

P10 Lite Nasıldır?

Selamlar :) Bir arkadaşım P10 Lite almış. Aslında pek seçeneği yokmuş, o yüzden onj almış. Bu telefon muadillerine göre +sı var mı? Başarılı mı fiyatına göre? Belli bir eksisi var mı?
  12. R

Görüşürüz SDN Forum :)

Pek uzun süredir burada olduğum söylenemez ama burda uzun ve güzel vakit geçirdiğimi düşünüyorum. Bu sürede bazı şeyleri aksattım ve şimdi onları telafi etmeliyim. Görüşürüz SDN Forum :)
  13. R

Adminler içeri

Ahaha hep böyle başlık atmak istemişimdir, neye öhöm... Ben cidden şu magazindir vs. haberlerden çok rahatsızım ve bu bütün haberleri Mustafablci yapıyor. Etiketlemiyorum ki görüp yanlış anlamasın. Mod olduğundan da yok sayamıyorum.
  14. R

SS M400 vs Logitech G413

Hangisini neden tercih ederdiniz? Birbirinden üstün oldukları alanlar varsa nelerdir?
  15. R

Aynısını yazmak veya katılıyorum demek yerine beğenmek

Ben uyuz olurum. Üstüne bir şey katmadan aynısını yazıyorsa biri. Siz ne düşünüyorsunuz :)
  16. R

4.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Selamlar, kamera ve batarya performansı önemli. Bir yakınım için sipariş edeceğiz HB'den. İthalatçı garantili olabilir. Normal halk tarafından bilinemedik markalar olmazsa daha iyi olur. Mesela; Xiomi, Vivo ve Oneplus gibi. Zira biz almayacağız muhtemelen onları söylersem içine sinmez :)
  17. R

İnventus.com.tr Kullanıcı yorumları Ana konu

Merhaba. Bu konunun altına inventus.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişteki tecrübelerinizi yazabilirsiniz. Sırası ile; Aldığınız ürün, Ödeme Şekliniz(havale,kredi kartı vb.), Kargoya veriliş süresi, Kargonun elinize toplamda kaç günde ulaştığını yazabilirsiniz. Ayrıca tecrübenizi ayrı bir not...
  18. R

Sevdiğiniz Opening şarkıları

Selamlar, sevdiğiniz anime op'ları nelerdir? Hepinizden bekliyorum. Ben başlıyorum; www.youtube.com/watch?v=4Z2k5qIbtHc Bunun çok ayrı bir yeri vardır, ölsem unutmayacağım bu animeyi galiba; www.youtube.com/watch?v=IKyIXiTLJc4 Ah bu da güzeldir; www.youtube.com/watch?v=Py24xhrpeNs
  19. R

6000TL GTX 1080 sistem toplama önerim

Selamlar, bugün GTX 1080 ve R5 2600X içeren 6.000 TL civarına alabileceğiniz sistem dizdim. *Görüntü alabilmek için BIOS güncellenmesi yapılmalı. Bunu alacağınız firmaya bildirirseniz onlar yapabilir. • GALAX GeForce GTX 1080 8GB Ekran Kartı 80NSJ6DHL4EK - Nanokatalog • Gigabyte GA-AX370-Gaming...
  20. R

Onun hakkında sorularınız ve düşünceleriniz

Selamlar ilginç bir konsept olacak galiba, hadi hayırlısı. Her 2 günde bir bir kişi etiketleyeceğim ve onun hakkında düşündüklerini yazıp ona sorular soracaksınız Bu kişi size dürüst şekilde cevap verecek. Çok özel olmayan her soru cevaplanmaya çalışılmalı. Seçeceğim kişilere önceden soracağım...
  21. R

Üyenin yetkisi kısıtlandırmaktansa konunun kilitlenmesi

Selamlar, ben bunu yanlış buluyorum sebebini açıklayacağım. Öncelikle ilgili konunun linki; • https://forum.shiftdelete.net/threads/hangisi-honor-9-lite-vs-moto-g5s-plus.581842/ Konuyu raporladım, gelen cevaplar; Konuyu kuralları ihmal ederek açmış konu sahibi ve konu bu yüzden kilitlenmiş...
  22. R

270TL SS Rival 700 [Satılık]

Selamlar, bana ağır geldiğinden satıyorum. 6 aydır alışamadım. Alacaksanız hangi mouse'dan geçiş yapacağınıza dikkat edin. Ben eskiden çok hafif olan G300S kullandığımdan rahat edemedim. 3 Şubat 2018'de Hepsiburada üzerinden alındı. Düşündüğüm fiyat 270 TL'idir. Bana rtakak@gmail üzerinden...
  23. R

SDN Youtube Kanalı Sistem Önerileri

Ben hiç beğenmiyorum hatta videoları silmeleri gerektiğini düşünüyorum. Hitap ettikleri onca kimse var. İllaki bilmeden izleyip satın alanlar vardır, kitlesini yanlış yönlendiriyor bu videolarla. Siz ne düşünüyorsunuz? O videoların altına da her zaman yorum yaparım upuzun, bilinki o benim :)...
  24. R

DJI Mavic Air hakkında sorularınız

Selamlar, drone hakkında sorularınızı cevaplayabilirim. Bazı veriler;
  25. R

Uymamız gereken kurallar

Selamlar, forumda yeniyim. Uymam gereken kurallar nedir? Kayıt olurken bunun hakkında bir şey göremedim. Ayrıca rapor et butonunu yazım yanlışlarını rapor etmek için kullanmalı mıyım? Pek fazla hataya denk geldim daha şimdiden. Teşekkürler :)