Arama sonuçlarınız

1. Huseyn_kahramn

Soru Bu model nasıl?

Bugün linkteki laptopu Hepsiburada üzerinden aldım. MSI ve 4050'yi 26.600 TL'ye görünce kaçmaz diye düşündüm. 8 GB RAM eklemeyi düşünüyorum, ancak kafamda bazı soru işaretleri var. Örneğin TN panel olması veya ısınma sorunu yaşar mıyım gibi. Geçmiş olsun ya da hayırlı olsun, tercih ettiğiniz...
  2. Huseyn_kahramn

Yardım HP Victus vs Acer Nitro 5 | Gaming Laptop Önerisi

Acerın ekran kartı 95W bir de marka farkı var iki markayı da seven kadar gömende var ısınma sorunu vs. diye ısınma da benim için önemli bir konu çok kararsız kaldım
  3. Huseyn_kahramn

Yardım Bu bilgisayar alınır mı?

Aşağıdaki bilgisayarı almayı düşünüyorum ancak Acer hakkında pek bir bilgim yok ısınır mı ileride sorun yaşar mıyım? Başka öneriniz var mı? (Bütçe Max 25) Laptopta yapacağım şeyler: oyun, yazılım, gündelik işler vs...
  4. Huseyn_kahramn

Yardım HP Victus vs Acer Nitro 5 | Gaming Laptop Önerisi

Öncelikle herkese merhaba 24-25k civarında bir gaming laptop almak istiyorum. Uzun zamandır hp victusa odaklanmıştım ancak acer nitro 5 in ekran kartının 95W oluşu acaba mı dedirtti. laptopta yapacağım şeyler oyun, gündelik işler, yazılım vs. Acer Nitro 5 AN515-58 ...
  5. Huseyn_kahramn

Soru bilgisayarım ne kadar yapar

8k abartı mı olur sizce?
  6. Huseyn_kahramn

Soru bilgisayarım ne kadar yapar

5 yıllık bir sistem satmak istiyorum günümüzde ne kadar yapar yardımcı olabilir misiniz ? (parçalar tek tek de olabilir) AMD Ryzen 5 1500X Soket AM4 3.5GHz - 3.7GHz 16MB 65W 14nm İşlemci ASUS GeForce GTX1050 Ti STRIX GAMING OC GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı ASUS PRIME B350M-A AMD...
  7. Huseyn_kahramn

Yardım Yks başvuru süreci (acil)

öncelikle merhaba, üniversitemi okurken dondurup tekrar hazırlanma kararı aldım bu sene 2. Yılım olduğu için obp'm de normale dönecek fakat yks ye başvururken bir yüksek öğretim kurumuna kayıtlıyım mı secmeliyim yoksa sınava girdim ama tercih yapmadım mı işaretlemeliyim (yks 2021 e girdim)...
  8. Huseyn_kahramn

7000 tl sistem önerisi

merhaba arkadaşlar 7000 tl ye bir sistem topladım değiştirebileceğim bir öneriniz varsa yazabilir misiniz ? not: itopya veya internetten alamam direkt vatandan alıcam
  9. Huseyn_kahramn

Rx580 li 7000 TL sistem

Yukarıdak yazdığım sistemde Rami 8 yapıp kasadan kısarak veya 500 GB hdd alsam SAPPHIRE RADEON™ RX 5500 XT PULSE GDDR6 8GB 128Bit AMD Radeon Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Ekran kartına bunu taksam sıkıntı yaşar mıyım ?
  10. Huseyn_kahramn

Rx580 li 7000 TL sistem

10400 ü araştırmadım ama ryzen daha fiyat performans gibi geliyor
  11. Huseyn_kahramn

Rx580 li 7000 TL sistem

Pek Intel taraftarı değilim vatandan 7000 TL ye veya daha ucuza varsa atabilir misiniz ?
  12. Huseyn_kahramn

Rx580 li 7000 TL sistem

Merhabalar yakın zamanda bir pc toplamak istiyorum fakat internetten alma şansım olmadığından en yakın bilgisayarcıda toplatıcam Asus Rx580 8 GB 8×8 ram 3000mhz Ryzen 3500x Thermaltake j23 kasa 650w 240 GB SSD B450m-k anakart 7000tl fiyat çekti Darboğaz vs yapar mı ? bu fiyata daha iyi pc...
  13. Huseyn_kahramn

Rx580 li 7000 TL sistem

Merhabalar yakın zamanda bir pc toplamak istiyorum fakat internetten alma şansım olmadığından en yakın bilgisayarcıda toplatıcam Asus Rx580 8 GB 8×8 ram 3000mhz Ryzen 3500x Thermaltake j23 kasa 650w 240 GB SSD B450m-k anakart 7000tl fiyat çekti Darboğaz vs yapar mı ? bu fiyata daha iyi pc...
  14. Huseyn_kahramn

mate 10 pro hala alınır mı ?

Teşekkürler yani 3500 TL ye en iyisi mate 10 pro diyorsunuz yani
  15. Huseyn_kahramn

dediğim özellikler doğrultusunda 3500 tl ye kadar ne önerebilirsiniz ?
  16. Huseyn_kahramn

çentik açısından diyorum sonuçta 2017 de çıkmış telefon eski yani
  17. Huseyn_kahramn

bende beğeniyorum ama biraz eski olduğu için bilemiyorum a70 falan daha yenilikçi tasarım sizce hangisi ?
  18. Huseyn_kahramn

yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum xiaomi tarafına da garantiden dolayı çok girmek istemiyorum telefonda aradığım özellikler kamerası ve bataryası iyi olmalı arada da oyun oynarım max3500 tl ye kadar çıkabilirim bu fiyata mi9t(pek yakın değilim) a70 ve mate 10 pro var sizce hangisi ?
  19. Huseyn_kahramn

Asus Zenfone 5 mi Casper Via A3+ mı ?

Max 3000 tl
  20. Huseyn_kahramn

Asus Zenfone 5 mi Casper Via A3+ mı ?

Sizce hangisi daha iyi benim için tasarım ve kamera önemli çok oyun oynamam hangisini almalıyım ?
  21. Huseyn_kahramn

iPhone 9

Önümüzdeki aylarda çıkıcak olan iPhone 9 hakkında ki düşüncelerinizi yazarmısınız fiyatı nasıl hak ediyor mu gibisinden
  22. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

Peki ya kamera da bazı kameralarda normalden tersini çekiyor Instagram'da falan düzeliyor mesela Huawei nin bazı modellerinde ayna modu var bunda böyle bir şey var mı ?
  23. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

Xz premium da portre var mı ? Instagram'da uğraşmak istemiyorum
  24. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

Xz1 de portre modu var mı ?
  25. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

Casper VIA A3 Plus hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  26. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

P20 lite fiyatına göre alınır mı ?
  27. Huseyn_kahramn

Samsung Galaxy s8 alınır mı ?

Son günlerde zenfone 5 baya hoşuma gitmeye başladı onun hakkında ne düşünüyorsunuz
  28. Huseyn_kahramn

Tek bir kameraya göre nasıl peki çift kameralılarla kıyaslarsak
  29. Huseyn_kahramn

Kamerası nasıl portresi var mı varsa nasıl ?
  30. Huseyn_kahramn

Yok ithalatçı olmaz
  31. Huseyn_kahramn

Var diye duymuştum ama tam olarak portre modu değilmiş galiba
  32. Huseyn_kahramn

S8 in kamerasında portre modu var mı ?
  33. Huseyn_kahramn

haklısınız ama şu an s8 + modellerinde 1000 TL indirim var o yüzden nurdan düşünüyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- Peki ya Asus zenfone 5 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?
  34. Huseyn_kahramn

Hangi model ?
  35. Huseyn_kahramn

Huawei nin telefonları da çok sağlam ama muhtemelen s8
  36. Huseyn_kahramn

Zaten şöyle de bir şey var alırsam türk telekomdan faturaya ek alıcam her cihaz da orada olmayabiliyor sizce doğru bir hareket mi bu şekilde almak yoksa normal taksit mı daha iyi
  37. Huseyn_kahramn

Ne zaman girer belli değil zaten dolar da aldı başını gidiyor daha fazla yükselmeden almak istiyorum
  38. Huseyn_kahramn

İthalatçı uğraşmak istemiyorum varsa aynı fiyata farklı model tr garantili yazarsanız sevinirim
  39. Huseyn_kahramn

Öncelikle merhaba yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum s8 hoşuma gitti benim için telefonun tasarımı ve kamera performansı çok önemli oyun konusunda ise pubg yi ortada bile açsa sıkıntı yok sizce alınır mı bu fiyata daha iyisi var mı varsa yazarsanız sevinirim
  40. Huseyn_kahramn

Samsung Galaxy s8

Rahatlıkla alabilirsin diyosun yani
  41. Huseyn_kahramn

Samsung Galaxy s8

Kamerasında portre modu var mı peki ?
  42. Huseyn_kahramn

Samsung Galaxy s8

Tavsiye ediyorsunuz yani neler yaptığınızı kamerasını falan biraz anlatır mısınız ?
  43. Huseyn_kahramn

Samsung Galaxy s8

Neden alınmaz sonuçta hala dünya 1. Şu marka başka bir önerin varsa söyle
  44. Huseyn_kahramn

Samsung Galaxy s8

Merhaba Samsung Galaxy s8 almayı düşünüyorum telefon hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim
  45. Huseyn_kahramn

Zenfone 5 bilgi

Merhaba zenfone 5 almak istiyorum fakat bu cihaz Avea gibi yerlere gelicek mı telefonu faturaya ek almak istiyorum cevaplarsanız sevinirim
  46. Huseyn_kahramn

300-350 Tl Gaming Kulaklık

arctis 3 dışarıdan çok ses alıyor diyorlar doğru mu ?
  47. Huseyn_kahramn

Kulaklık efsane ama fiyatı da bi o kadar efsane
  48. Huseyn_kahramn

Mümkünse 0 tarftarıyım 400 TL civarında 410 TL gibi bir fiyatı olsa kesin alırdım ama çok yüksek belki biraz doların düşmesini bekleyebilirim
  49. Huseyn_kahramn

Oyunlardaki performansı ses performansı nasıl biraz bilgi verir misiniz sıkıntısı var mı ?
  50. Huseyn_kahramn

Şu an kullanıyormusunuz?
  51. Huseyn_kahramn

Hyperx modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?
  52. Huseyn_kahramn

Merhaba 300-350 TL Gaming kulaklık arıyorum önerilerinizi bekliyorum kafamda olan 2 model var 1. Hyperx x cloud Stinger 2. Logitech g231 sizce güzel kulaklıklar mı yazarsanız sevinirim
  53. Huseyn_kahramn

asus zenfone 5 p20 lite

2000 TL civarında olucakmış hoş gibi geldi
  54. Huseyn_kahramn

asus zenfone 5 p20 lite

Eylül ayında Huawei p smart plus çıkıcakmış bir bakar mısınız güzel mi beklenir mi o zamana kadar beklemezsem zenfone 5 alıcam
  55. Huseyn_kahramn

Kamera özelliği ön plana çıkan telefonlar!

Tekrardan teşekkürler.
  56. Huseyn_kahramn

Sizce zenfone 5 mı daha iyi Huawei mate 10lite mı her açıdan
  57. Huseyn_kahramn

İlginiz için teşekkürler
  58. Huseyn_kahramn

O çok bariz bişey zaten ben çok oyun oynamıyacağım için sıkıntı olmaz muhtemelen sizce o telefon 2000 2500 TL gibi bir parayı hak ediyor mu ?
  59. Huseyn_kahramn

Günümüz telefonlarına göre tasarımsal olarak biraz geri olduğunu düşünüyorum bu yönden beğenmedim zenfone alırsam işlemci konusunda sıkıntı mı yaşarım yani anlamadım ve sizce telefonun tek sıkıntısı işlemcisi mı?
  60. Huseyn_kahramn

Snapdragon işlemcisi miydi kötü bir işlemci mi ki biraz daha açıklarsanız güzel olur
  61. Huseyn_kahramn

Ben de o yüzden almas mı diye düşünüyorum ama muhtemelen alıcam beğeniyorum çünkü
  62. Huseyn_kahramn

Hayır ama hoş telefon bence eğer Asus gereksiz arızalar çıkarmazsa gayet güzel
  63. Huseyn_kahramn

Zenfone 5 düşünebilirsin.
  64. Huseyn_kahramn

asus zenfone 5 p20 lite

Muhtemelen zenfone 5 alıcam tasarımsal ve kamera açısından sıkıntı çekmem gibi ben zaten performans telefonu aramıyorum benim için şıklık ve kamera önemli ha yeri geldiğinde de oyunumu oynarım sizce bu telefon 2000 2500 gibi bir fiyatı hak eder mi buna karar veremedim ?
  65. Huseyn_kahramn

asus zenfone 5 p20 lite

merhaba 2000 tl gibi bir bütcem var telefon almayı düşünüyorum muhtemelen zenfone 5 alıcam sizce alınır mı asus iyi midir okuduğum kadarıyla sorun yaşayanlar olmuş sizce alınır mı cevaplarsanız sevinirim önerilere açığım.
  66. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

Mate 10 lite mı Asus zenfone 5 mı ?
  67. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

İthalatçı garantili almak istemiyorum bu yüzden mi 6 olmaz zenfone 5 nasıl sizce ?
  68. Huseyn_kahramn

Asus zenfone 5 ?

Merhaba yakın zamanda telefon değiştirmek istiyorum Asus zenfone 5 kafama yattı gibi sizce alınır mı 2000 2500 TL arası önerilerinizi bekliyorum