Arama sonuçlarınız

1. Guaqroz

Yardım "Cellat Akkımen Besti" Kusacağım Durun Artık!! (Ağızımı Açacağım)

aynn acilen birşeyler yapmamız lazım
  2. Guaqroz

Samsung A30 Download Moddan Çıkamıyorum

vallaha bilmiyorum bootloader kilidini açabilme ihtimalin olsa yardımcı olabilirimde oraya kadarki çözümleri bende bilmiyorum bilen biri yardımcı olur
  3. Guaqroz

Soru Bu Monitör Alınır Mi

yok sanmam çıkarmaz vga değilmi monitör
  4. Guaqroz

alabilirsin ama kapanmayı sorun etmiyeceksen al bence
  5. Guaqroz

root dahimi atılmıyo 1623664936 root atıp sonra rom yükleyebilirsiniz ben öyle yapıyordum bootloader devre dışı bırakıyor 1623665113 hatta yeni telefonlarda ona bile gerek yokmuş download modda direk bootloaderı kaldırabilirsin ama tel garanti dışı olur
  6. Guaqroz

yaptırılırmı bilmiyorumda yaptırılsa bile en ucuz 100tl ye yaptırırsın
  7. Guaqroz

odin programından telefonun orjinal romunu bulup yükle evde pc varsa
  8. Guaqroz

ikinci monitör olarak kullanacaksan al ana ekran olacaksa alma bence çok sinir eder
  9. Guaqroz

Soru Rtx 3060 Ekran Kartı Hatalı Mı?

aynn onda olacak diye bişey yok ama benim kart sorunluydu. sonra sattım zaten
  10. Guaqroz

Yardım "Cellat Akkımen Besti" Kusacağım Durun Artık!! (Ağızımı Açacağım)

Bizim sorunumuz eğitimsiz bir Türk gençliği tarihine,kültürüne,adına sahip çıkamayan bir Türk gençliği yazık ama bence çok geç olmadan bu işin altındanda kalkabiliriz. bazı mallar iq seviyemizi 90 a kadar düşürdü :D
  11. Guaqroz

Soru Rtx 3060 Ekran Kartı Hatalı Mı?

İnsan icadı hiç bir zaman kusursuz olmuyor. İnceleme için yollanan ekran kartları genelde kusursuz oluyor bendede aynı sorun vardı rtx 2060 vardı arkadaştada aynı sistem vardı birebir yani adam 130 fps aldığı oyunda ben 110 alıyordum normaldir yani çok kafaya takma
  12. Guaqroz

Öneri Akg N700Nc Vs Sennheiser Hd458Bt Sizce Hangisi ?

sanırsam 458bt alıcam satabilirsem arctis 5 i hem aptX ide var
  13. Guaqroz

bencede çok iyi duruyor ama işte ses kalitesi hangisini daha iyidir onu bilmiyorum
  14. Guaqroz

Soru İ5-9400F İle Rtx20 Serisi Olur Mu ?

DSR'ı hiç kullanmadın heralde DSR la açınca ne yaparsan yap kalite çok kötü oluyor ve %100 randıman alamayabiliyorsun
  15. Guaqroz

Yardım Hangisi Daha İyi ?

hayırlı olsun :D
  16. Guaqroz

Yardım Hangisi Daha İyi ?

doğrusunu seçmişsin
  17. Guaqroz

Öneri 4500 Tl Telefon Önerisi

aynn yeterli ama bi 860 daki gibi akıcılık olmaz, ben exynoss 9820 ile 720g arasında baya büyük fark gördüm mesela.
  18. Guaqroz

Yardım Rami Söktükten Sonra Windows Açılmıyor

yerine oturmamış olabilir
  19. Guaqroz

B550 mi x570 mi daha iyidir

Eğer iki veya üç tane pcie 4.0 m.2 ssd kullancaksan x570 al ama yok ben bir tane kullanacağım diyorsan b550 al hem chipset daha az ısınır hem daha kararlı olur.
  20. Guaqroz

tamamda öyle bir soru soruyorsunki, mesela RTX 2060 la rahat götürür 2070 de zorlamaya başlar fps den kaybedersin, 2080 de iş görmez yani görürden 2k ve 4k da görür 1080p iş görmez Not: 2060superdede sıkıntı yaşarsın ama çok değil
  21. Guaqroz

Öneri 4500 Tl Telefon Önerisi

bence işlemcisi tatmin etmez reno 5 in 1623500948 poco x3 pro önerimdir
  22. Guaqroz

ama hangi rtx 20 serisi ?
  23. Guaqroz

Arctis 5 kulaklığım var ve onu satıp bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. sizce hangisini alayım, bilen biri varsa aptX desteği okadar önemlimi ve son olarak sizce AKG kabamı Linkler: AKG N700NC Sennheiser HD458BT 1623501591 Bide sizce steelseries satmaya değermi ses kalitesi açısından...
  24. Guaqroz

Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Aynn yeni batarya ama serviste yaptır orjinal olur
  25. Guaqroz

Ay'ın bir anda kaybolması

Unlucky ay gg geçmiş olsun
  26. Guaqroz

Bende öyle düşündüm ilk başta o yüzden dışarı çıkıp bakıyım dedim ama yok başka bir yerdedir görmedim bina zaten yok sayılır konumda
  27. Guaqroz

Öyle olsa yıldız olmazdı 1613773605 Neyse ben 1 saat daha bekleyin belki geri gelir ya odam aydınlanmıyor sinir oldum
  28. Guaqroz

Banada çok saçma geliyor ama kafama takıldı
  29. Guaqroz

Ya ben paronaya oldum yada cidden ay gg 1613773399 Hayır tabiki de öyle değil bak benim yatağım tam pencerenin önünde ve aya arada bakıyorum 15 dk aralıklı felan olduğu yerden bir anda kaybolması imkansız çok açık bir yerdi
  30. Guaqroz

Dediğim gibi bulut yok ve gökyüzünün ortasındaydı öyle bir anda gitmesi imkansız nasıl güneş bir anda gitmiyorsa
  31. Guaqroz

Her yere baktım göremedim öyle bir anda gitmezki 1613773112 Tamam dönüyorda bir anda gitti
  32. Guaqroz

Bundan yaklaşık 1 saat önce ayı çok rahat bir şekilde görüyordun yarım ay şeklinde ama bi 15 dakika önce aynı yere baktığımda ayı göremiyorum nedeni sizce ne olabilir havada bulut yok bu arada araştırdım tutulma olsa kaybolmazmış sadece turuncu olurmuş
  33. Guaqroz

Harici Harddisk önerisi

https://www.itopya.com/seagate-2tb-backup-plus-slim-usb-30-25-mavi-tasinabilir-disk/
  34. Guaqroz

kulaklıkta ses kesiliyor

donanımsal bir sorunda olabilir pc de ama bilmiyorum daha tecrübeli biri cevaplar
  35. Guaqroz

kulaklıkta ses kesiliyor

driverlarla ilgili bir sorun olduğu belli genel bir driver taraması yap derim
  36. Guaqroz

[REHBER] Mouse Seçimi ve Her Bütçeye Mouse Önerileri

500-900 arasına bir glorious model o yakışırdı aslında
  37. Guaqroz

En İyi PC Oyun Kulaklığı 2021 [REHBER]

bence bir numarada bose qc 20 olmalı üst düzey oyuncuların genel tercihi o oluyor
  38. Guaqroz

Benimkinde hem hızlanma var hem de ısınma ama çok fazla değil pilde bi değişim göremedim oda aynı çok bir şey değişmemiş, oyunda test edemedim oyun yok ama çok sorun olduğunu düşünmedim note 10 lardaki daha sorunluymuş biz yine şanslıyız seneye one ui 4.0 da gelir inşallah :D
  39. Guaqroz

Yks 5 ay kaldı tyt yetişir mi

o zaman daha iyi
  40. Guaqroz

İncehesaptan hp omen 100 mausem rival 3

güvenilir ben daha önce alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım
  41. Guaqroz

tamam ama herkesin temelin seninki gibi olmayabilir belki sen 12 ay kala başladın 1610999968 ben 320 sıralama anladım puan yazmamışsın ondan sorry
  42. Guaqroz

8 saat yeterli olacaktır ama eğer ilk 10.000 istiyorsa yetmez yoksa ilk 100.000 e girer 8 saatle
  43. Guaqroz

RX5700 XT ekran kartı için işlemci

6 tane takabilir pcie x1 lerede takılıyor ekran kartı uzatma kablo ile
  44. Guaqroz

abartmıyorum zor bişey değil aslında zamanı planlarsan yapabiliyorsun ama en geç saat 8 de kalkman lazım yoksa yetişmez 3-4 saat kendine ayırabilirsin ihtiyaçlar için ben öyle yapıyorum şu an 1610999617 evet günde 5 saat yeter ama vakti 8-9 ay olsaydı yani 5 ayda 5 saat her gün çalışarak yapamaz
  45. Guaqroz

RX5700 XT ekran kartı için işlemci

en az i5 10400f de alman lazım
  46. Guaqroz

yeter ama nasıl? günde 12 saat çalışcan,sonra sürekli tekrar,3 ayda konuları halledip geri kalan kısımda full deneme ondan sonra güzel bir üniversite h.o.
  47. Guaqroz

s10e ve s10 5g ye geldi tabi Türkiyede değil diğereleride 1-2 haftaya gelir
  48. Guaqroz

40 bin tl ye ne alına bilinir

merak etme bişey olmaz o psu dan 80+ platinum her türlü iyidir ama daha iyi markalar var
  49. Guaqroz

??? şu kafadan kurtulun ya
  50. Guaqroz

ah be 40.000 Tl m olacakta şunları alacam
  51. Guaqroz

bunada gerek yok :D
  52. Guaqroz

bence böyle bir sistem alınıyorsa daha kaliteli bir soğutma lazım 1610030210 aynen ama itopyada yoktu
  53. Guaqroz

gerek yok ona adam server kurmuyor oyun oynuyor yayın yapıyor :d
  54. Guaqroz

https://www.itopya.com/VDBSTmVVMVVaelJPUkdONU1UUXkyNDA=.share böyle bir sistem toplayabilirsiniz 41800 tl olmasına bakmayın farklı yerlerden alırsanız daha ucuza gelir
  55. Guaqroz

2 gündür sık idrara çıkıyorum

üşütmüşsündür 2 tane çorap giy
  56. Guaqroz

Bir günde bin TL Fiyat değişikliği

zaten aradığı monitör oldukça iyi de işte Türkiyedeki satış sistemi yanlış 1 günde 1000tl zammı vermeye izin veren bir sistem
  57. Guaqroz

Samsung J8 SM-J810F Android 10 Root Atmak İstiyorum

vallaha hiç önermem telefonu mahvediyor bende yapmıştı 1 ay sonra tel delirdi
  58. Guaqroz

Samsung Telefonu Android 7.1.1'den 6.0.1' döndürme

önce root dosyasını indirip kur cihaza sonra dene
  59. Guaqroz

Samsungun space modelleri var onlarda oldukça iyi yada asus proart var onlarıda bir düşün.
  60. Guaqroz

ne için almayı düşünüyorsun monitörü oyun için değil heralde :D
  61. Guaqroz

üzülme kardeşim daha iyisini bulursun
  62. Guaqroz

Alttakinin os unu tahmin etme

tutmadı alttaki windows 10 kullanıyor
  63. Guaqroz

6500-6700 TL bandında ekran kartı

Tercih ettiğiniz monitör,işlemci,ram söylemeden bişe söylenmez çünkü 1080p oyun oynayacaksanız yüksek bir işlemci gerek var. 2k oynuyacaksanız orta bir işlemci yeterlidir eğer işlemci iyiyse rtx 3070 ortaysa 3060ti tabi 1080 p için.
  64. Guaqroz

Hangi hayvansın?

????Boz Kurt????
  65. Guaqroz

12000 TL 2K Gaming Sistemi / Rehber

her oyunu 4k oynatmaz ama ideal bir 2k sistemi olmuş bide 10400f yetmez diyenlere 2k ve 4k da işlemciye binen yük azalır o yüzden yeterli tabi daha yüksek daha iyi olur ama bütce 12k
  66. Guaqroz

çok şart değilse ekran kapalıyken bile bildirim geliyor telefonun kendi özelliği ama belliki çok şart
  67. Guaqroz

bukadar önemlimi ya bir bildirim ışığı
  68. Guaqroz

Bu parça ne işe yarar

Bir an kafayı yedim sandım :d
  69. Guaqroz

Bu parça ne işe yarar

Nasıl bir parça sadece benmi göremiyorum
  70. Guaqroz

Yurt Dışı Telefon

Bide bunun legal ve illegali var yani gidipte o telefona 3310 nun imeisini atarsan bu illegal eğer gidip 2000 tlye kayıt eddirirsen legal oluyor biz legali ele alıyoruz
  71. Guaqroz

OBS Studio PUBG kayıt sonrasında da video kasıyor

Sen büyük ihtimalle bitrate yi çok düsük veriyorsun vidroysa en az 50.000 bitrate koy
  72. Guaqroz

Yurt Dışı Telefon

Yurtdısından alacaksan üst model TR de 10.000 TL nin üstünde olan bir telefon al yoksa Türkiyeden alabilirsin neredeyse aynı fiyata gelir
  73. Guaqroz

Hiç bir konuda yeteneğim yok

Derslerim kötü diye pes etme derslerini düzeltebilirsin daha 10. Sınıfsın sana tavsiyem derslerini şimdiden çalışmandır yoksa ilerde benim yaşadığım gibi sorun çekersin malum Türkiyede okumayan sürünüyor o yüzden çalış temel oluştur kendine
  74. Guaqroz

800 TL klavye tavsiyesi

Logitech G513 1608624448 Ama corsair ve hyperx in uygun modellerini bulursan alabilirsin ben k68 rgb kullanıyorum
  75. Guaqroz

Gelecek kariyeri. Akılda kalan sorular.

Cevaplarınız için teşekkür ederim büyük ihtimalle tıp okumayacagım endüstri mühendisligini güzel bir okulda okumayı planlıyorum. Tekrardan sağolun.
  76. Guaqroz

Gelecek kariyeri. Akılda kalan sorular.

12. Sınıfım ve bir kariyer hedefim var ama hangisi olduğunu bende bilmiyorum babam diyor tıp kazan olum işsiz kalmazsın, ama kendime soruyorum sence tıp bana göre mi diye, cevap hep kararsız oluyor evet el yatkınlığım var ama ona çoğu kişinin vardır. Bilmiyorum ben sevdiğim bir mesleği yapmak...
  77. Guaqroz

Varsayılan uygulamalar

chrome ve google sil
  78. Guaqroz

PSU neden patlar

o sorunları bende çektim bütceleri varsa bile bazı şeyleri anlamadıklarından takmıyorlar gereksiz sanıyorlar
  79. Guaqroz

PSU neden patlar

sen bilirsin ama ben önermem sonra o bilgisayarı bile arayabilirsin
  80. Guaqroz

Bu gün tam 16 dersimiz var.

aynen sen savunmaya devam et
  81. Guaqroz

PSU neden patlar

patlarsa çok sevinme bence çünkü senin diğer bileşenleride patlatabilir
  82. Guaqroz

çabalamadığımızı kim söyledi farkındaysan oraya çalışmak zorundasın yazmışım ama herkesin bukadar zorlanması gerekmiyor bence bu dersleri anlayan var anlamayan var insanları tercihleri konusunda serbest bırakılması lazım bence sen olayı yanlış anlamışsın
  83. Guaqroz

Bilgisayar toplarken Neleri 2. El alabiliriz?

almayacağın şeyleri sayayım gerisini alabilirsin, eski bir m.2 ssd almamalısın onların ömürleri var sonra, ekran kartı fazla performansını kaybetmez ancak mining yapılmışsa alma, psu sakın alma, işlemci al ama soketleine dikkat et eğer amd ise, ramde alabilirsin, kasadada sıkıntı...
  84. Guaqroz

Türkiyede öğrencinin bir değeri yoktur onlar sadece eğitilmek için gelir onların ne düşündükleri önemli değil tek kural hayvan gibi çalışmak zorundasın
  85. Guaqroz

o dediğin o kadar kolay olmaz
  86. Guaqroz

Sanal Defter İçin Program !

birazcık ingilizcen varsa notion programını öneririm
  87. Guaqroz

intelmi amd mi

eğer ryzen 5000 serisinde alacaksan al ama ama 3000 tavsiye etmem onun yerine intel al ama bence 11. nesil intel işlemcileri bekle sene başında çıkcak.
  88. Guaqroz

Büyük htimalle hocanız müdürle konuşmuştur demiştirki benim 2 gün işim var o dersleri bugün yapabilirmiyim diye,şaşırdıkmı hayır Türkiyenin eğitim sistemi
  89. Guaqroz

vallaha benimki turkcell ama şuana kadar bir problem yaşamadım yaşayanları duydum da bunun caydırıcı olacağını sanmıyorum
  90. Guaqroz

aynen ocakta gelio
  91. Guaqroz

Hayır 1607183652 Oynamadım ama pubg de HDR aşırı yüksekte 60fps alıyorum
  92. Guaqroz

bende sıkıntı yok aldığım gibi pubg de 60fps alıyorum
  93. Guaqroz

1,5 aylık Samsung galaxy S10+ deneyimim

bendede s6 edge vardı 4.5 yıl kullandım sonra sürekli kapanmaya başlayınca değiştirdim
  94. Guaqroz

Hangi Ülkeye Gitmek İsterdin ?

Sadece eğitim amaçlı gitmek isterim yani geçici Türkiyeden uzakta duramam ne kadar ekonomisi kötü olsada
  95. Guaqroz

Hangi Sağlayıcıyı Kullanıyorsunuz? (İnternetinizden Memnun musunuz?)

Ben kablonet kullanıyorum ama modemleri çok iyi değil ayrieten bir router alabilirsin
  96. Guaqroz

Vallaha bendede yok sadece kılıf var bide telefonun üstünde gelen jelatin var güzel koruyorum inşallah düşmez
  97. Guaqroz

7 ay sonra alacağım bilgisayar.

Aynen
  98. Guaqroz

Intel h55 anakarta oc yapılırmı

Eğer öyle birşey yapacaksan yap bence tavsiyede ederim ama anakartın mosfetlerine soğutucu almanı öneririm aksi halde çok ısınacaktır.
  99. Guaqroz

arkadaşım 7kya sistem toplamak istiyor

Al buda m2 ssd uyumlu olan modeli intelin https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-seginus-intel-core-i5-10400f-16gb-512gb-ssd-rtx2060-p-36369
  100. Guaqroz

Eğer sadece oyun oynuyorsa i5 10400f yeterlidir
  101. Guaqroz

Ben Bir Site Kurdum

Dediğim gibi sen buraya sürekli bir şeyler yüklersen siten bir gün öne çıkacaktır ve siteyi birazdaha geliştirmeni öneririm
  102. Guaqroz

https://www.gaming.gen.tr/urun/16126/ultima-10400f-intel-i5-10400f-asus-dual-rtx-2060-6gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/
  103. Guaqroz

Ben Bir Site Kurdum

Öncelikle her gün yazı yazmalısın bunun içinde 6-7 saat ayırman lazım ama eğer işi bilen birini admin alırsan yükünü hafifletir bende daha önce site kurmuştum tek başına zor oluyor eğer bir haber sitesiyse
  104. Guaqroz

ram önerirmisiniz

Pardon yanlısını atmısım 1606902012 Şimdi bak
  105. Guaqroz

ram önerirmisiniz

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-8-gb-1333mhz-ddr4-cl9-sodimm-kcp313sd8-8-fiyati,7702282.html Tam uyumlumu anlayamadım ama bi bak sen
  106. Guaqroz

Bilgisayarım açılırken fan sesi ak47 gibi

Fanların arasına birşey takılmış olabilir yada psu yu bir kontrol et
  107. Guaqroz

ram önerirmisiniz

Önce ramin markasını sonra modelini cl değerlerini mhz sini yazman gerekiyor
  108. Guaqroz

Tabiki 1 ay sonramızı bilemeyiz ama ben önceden plan yapmayı seviyorum bir şey alacagım zaman onu 1 sene önceden zaten araştırıyorum, tabiki acil durumlar hariç. Sen öyle olmayabilirsin.
  109. Guaqroz

Aşırı derecede İPhone kıskançlığı ve AMD önyargısı

Bence iphonu bukadar kafaya takmana gerek yok çünkü bir çok android telefon iphonelarla yarışabiliyor yani iphonenun oluncu dünyalar senin olmayacak.
  110. Guaqroz

Öyle olursa işlemciyi biraz yükseltebilirim
  111. Guaqroz

Merak etme üniversitede alırırsın bir tane
  112. Guaqroz

Aynen öyle yapacağım
  113. Guaqroz

Ozaman dayanackasın zaten şu anda dışarıda çıkamıyosun dayan 1-2 sene daha
  114. Guaqroz

Senin yapman gereken şey bir tane iphone alıp pcyide intel yapman
  115. Guaqroz

Yani 3080 ti gibi değilmi
  116. Guaqroz

Merhaba bilgisayara ssd alcam

Aynı şey onun içinde geçerli
  117. Guaqroz

10000TL bilgisayar toplama

yani 2 adet işaretlendiğini görmedim sorry
  118. Guaqroz

alttakini 8gb diye gördüm
  119. Guaqroz

8gb ram i var adam yayın açacak 8 yetersiz en az 16gb olmalı bence
  120. Guaqroz

10400f istiyorsan bu alınabilir ama 10400f i OC yapamıyorsun
  121. Guaqroz

ama dur ben bi kendim topluyum ozmn 1606821165 3LS5Z2A3 kodlu Özel Toplama Bilgisayar https://www.trendyol.com/viewsonic/xg2405-24-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-p-33766474?boutiqueId=537784&merchantId=105919
  122. Guaqroz

Yani demek istediğim r5 3500x ilede yayın açar hem yayını işlemci üzerinden değil ekran kartından yapar işlemcini yükü azalır
  123. Guaqroz

r5 3600 yapınca fiyatı baya artıyor arkadaş monitör dahil olsun demiş 1606820634 onun yerine 3500x + rx5700xt yapsa oyunlarda daha yüksek performans alır
  124. Guaqroz

Merhaba bilgisayara ssd alcam

Hp dizüstü 15-BA009NT W7S99EA amd a8 notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, hp W7S99EA en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al. bilisayarın bumu 1606819822 eğer buysa bu bilgisayarda m.2 slotu yok ama DVD yazıcı yeine ek bir aparatla ssd takılabiliyor Sata SSD
  125. Guaqroz

evet zaten biliyorumda buna yakın bir sistem olacak haziran ayında alacağım zaten yeni nesil intel işlemciler yada amd farketmez onlar çıkınca zaten onlara yöneleceğim bu bir örnek.
  126. Guaqroz

P9US37X8 kodlu Özel Toplama Bilgisayar bi bunu bulabildim montör dahil monitörün fiyatını biraz düşürürsen, fiyat tam gelecek yayında açarsın ama en fazla 720p 1606818896 bence sen excalibura hiç bakma kendin özel sistem toplarsan hem daha iyi fiyat hem daha iyi performans
  127. Guaqroz

Öncelikle 12. sınıf olduğumdan dolayı bilgisayarımı sattım. yaklaşık 8000tl etti. Şimdide, yani 7 ay sonra bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum bilgisayarın özellikleri şöyle: Ekran kartı: Gigabyte RTX 3080 Vision OC İşlemci: İntel i7 10700k (daha yeni nesili çıkarsa o olacak) Anakar: Asus Rog...
  128. Guaqroz

Çünkü bu işlerden anlayan biri anlamıyorsa yazmaz zaten
  129. Guaqroz

Hangi oyunları oynuyorsun genelde
  130. Guaqroz

yeni sistem toplamayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz

Tam bütce ne?
  131. Guaqroz

Biosta 2 seçenek var hangisini güncelleyeceğim

Pardom tam tersini söylemişim
  132. Guaqroz

laptopum gta 4 açarmı açarsa kaç fps verir

Açar ama en fazla en düsük ayarlarda 20fps
  133. Guaqroz

Psu ve kasa uyumu

Kasa çok kötü değil önünü mesh olması iyi birşey ama 400 tl yr bulabileceğin güzel bir kasa ama önerim bütceyi biraz arttırıp aerocool aeroone frost modelini alman 480 tl felan
  134. Guaqroz

Biosta 2 seçenek var hangisini güncelleyeceğim

Alttakini flash a atarak yapabilirsin sadece yani biosa girerek üsttekide windows içi yapılabilir ama sana tavsiyem flashdan yap çok daha stabil olur 1606815451 İnternette videoları var bios flashback yaz çıkar
  135. Guaqroz

Psu ve kasa uyumu

Uyar zaten öyle kücük psu ile çoğu kasa uyumludur
  136. Guaqroz

Bir daha Sıvı Soğutmamı ASLA !!!!!!!!

Sen onu biosdan 4ghz e sabitle okadar r7 3800xt var
  137. Guaqroz

Hepsiburada telefon aldık fatura gelmiyor.

Hepsiburadanın whatsapp desteği var ordan yaz çözerler
  138. Guaqroz

Bilgisayarımda HDMI girişi yok...

Öyle oluyormu usb den
  139. Guaqroz

Bir daha Sıvı Soğutmamı ASLA !!!!!!!!

Bütün sıvı soğutmalar öyle değildir kaliteli üründen hiç zarar gelmez benim vardı ml240l hıc sorun olmadı seninki gibi
  140. Guaqroz

Bilgisayarın marka modeli nedir
  141. Guaqroz

4500 tl niz olsa hangi telefonu alırdınız

Mi 10t
  142. Guaqroz

Başka ne portları var Displayport, VGA varsa dönüştürücü ile bağlayabilirsin
  143. Guaqroz

Sokağa Çıkma Yasağı Nasıl Gidiyor?

Yalnız biz 12 yiz sen daha 10 dasın 12 ye gel görcem seni
  144. Guaqroz

TYT 100 AYT 80 net yapmak

O bendede var
  145. Guaqroz

Sen hedefini 120 nette tut 100 nette hedefini thtarsan 90 yaparsın 80 yaparsın hedefin yüksek olsun iyi biryerler istiyorsan
  146. Guaqroz

Sokağa Çıkma Yasağı Nasıl Gidiyor?

12. Sınıf olarak ders ders ders ?
  147. Guaqroz

Antivirüs programı olarak ne önerirsiniz?

Çok kullanmadım ama bi ara trojen girmişti pcye windows defender bulamadı kspersky buldu ama silemedi
  148. Guaqroz

Msi rtx 2070 super Vs Gigabyte rtx 2070 super

Yaparsın ama uzun sürer
  149. Guaqroz

Kendimi Çok Tuhaf Hisediyorum.

Yaşının gereği ergenlik döneminde normal böyle şeyler bende yaşadım senin yaşlarında
  150. Guaqroz

Dediğim gibi 4k renderlara çıkarsan sorun yaşayabilirsin
  151. Guaqroz

Sistemim Gta5 kaldırırmı

Kaldırır ama 20 fps
  152. Guaqroz

Render yapacaksan ozmn bütceni biraz yukarda tutmalısın işlemci önemli en az bi r7 3700x alman lazım 1606669612 Tabi nasıl bir render olduğunada bağlı eğer 1080p video render yapıyosan 10400f işini her türlü görür ama 4k render yapıyosan en az r7 3700x
  153. Guaqroz

Aynen ama az vakit olduğu için baba konular çıkınca onları soru çözerek halledebilir
  154. Guaqroz

Web sitesi nasıl açılır

Wordprees i dene şu an için en iyisi o ama goodadyden link satın alman lazım
  155. Guaqroz

Bu sene belki yaparsın bazı konular çıkarılacak diyorlar ama kesin değil sadece AYT den
  156. Guaqroz

AMD kullanırken yaşadığım psikolojik baskının nedeni?

Bence o tamamen amd nin eski imajının nedeni kendini rahat hissedeceksen intel sistem kullanmanı tavsiye ederim ?
  157. Guaqroz

4000 TL ders için laptop önerisi

Aynen sonradan gördüm
  158. Guaqroz

4000 TL ders için laptop önerisi

Eğer laptop şart değilse bence ipad al laptop gibi hem yazılımı 3100 tl ipad 8 bide klavye çekersin bütün işini sorunsuz görür 1606668235 Okey mesajları sonradan gördüm laptop şartmış
  159. Guaqroz

Oyun oynuyorsan 10400f al oynamıyosan r5 3600x alabilirsin ama yine 10400f al diyorum
  160. Guaqroz

E-Spora başlamak istiyorum.

Bence yeni çıkmış oyunlarda e-spor yapmayı düşün yoksa kendini aşırı zorlaman gerekecek ve sana tavsiyem bunu üniversitedeyken yap kendine bir meslek edin önce
  161. Guaqroz

Ekran Kartınızda Rekor Overclock puanınız kaç ?

Merak etme birşey olmaz zaten o tam sınırına kadar zorluyor zorlyabileceği yere kadar yani.
  162. Guaqroz

UNIGINE benchmark
  163. Guaqroz

Yalnız sen CPU nun değerlerini paylaşmışsın forumda GPU soruluyor
  164. Guaqroz

Msi kendisi diyor overclock yapın diye, ama bence orda demek istediği oc yapın bozulsun gönder bize tamir edelim ondanda maliyet fiyatı alalım sizce ? ?
  165. Guaqroz

İphone se

Bence 64 lük xr al zaten apple cloud servisi iyi diye biliyorum sorun yaşmazsın
  166. Guaqroz

Telefonlarda Plastik mi Cam mı Metal mi

Eğer telefondan güzel bir hissiyat istiyosan gövde metal arka cam olsun yok benim için fiyat önemli dersen plastik gövdede alınır arkası metal olanda alınır farketmez
  167. Guaqroz

R5 3600 sisteme Gigabyte B450M S2H V2 alınır mı ?

Benim bjr arkadaş kullanıyo b450m s2h artı r5 3600 sorunsuz çalışıyor
  168. Guaqroz

Bu laptop maksimum ne kadar ram eklenir

İstersen 4gb ramini sat 8×2 16gb ram yap istersen bir 8 lik ekle 12gb ram olsun bilgisayarın 16 ya kadar destekliyor
  169. Guaqroz

500 GB SSD seçimi

Kingston a2000 al geç m2 bu arada 2000 yazma 2200 okuma 1606607679 https://www.amazon.com.tr/dp/B07VXCFNVS?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
  170. Guaqroz

Parmağım kırılmış olabilir mi?

Bence direk doktora git sağlık herşeyden önemlidir o sana sonradan sıkıntı yapabilir ama sabaha kadar bekle öyle git belki geçer.
  171. Guaqroz

Hangi Marka Ekran Kartı Kullanıyorsunuz? [2019]

Msi rtx 2060 gaming z idi sattım şu an yok ama alacağım yakında oda büyük ihtimalle rtx 3080 nin bir modeli olur
  172. Guaqroz

400 TL bandında red switch klavye

https://www.itopya.com/rampage-kb-r95-x-titan-rgb-outemu-blue-switch-turkce-q-rgb-mekanik-gaming-klavye/ en iyi bu oda blue
  173. Guaqroz

İşlemci fanı aniden hızlanıyor yavaşlıyor

İşlemci soğutucunun hızlanıp yavaşlaması çok normal birşey sistem yük altındaysa hızlanır normal kullanıyorsanız yavaşlar
  174. Guaqroz

i3 işlemci alınırmı

Olur neden olmasın 1606565990 İ3 10300 de alsan ryzen da alsan oyunda fazla birşey farketmiyecek
  175. Guaqroz

Windows 10 anti-virüssüz kullanılır mı?

Kaspersky yine en iyilerindendir windows defender trojen virüsünü bulamıyor mesela. Ama trojen virüsünü silemiyo kaspersky tek çare format
  176. Guaqroz

i3 işlemci alınırmı

Gtx 1650 1606565558 Biraz zorlarsan 1660 da var 1606565614 2200 tl ye var 1660
  177. Guaqroz

i3 işlemci alınırmı

Kullanacagınız ekrankartına göre değisır tabi apu değilse
  178. Guaqroz

Samsung s8

Letgo ve sahibindene koy satamazsan git telefonculara sat ama biraz ölü fiyat verirler
  179. Guaqroz

350 tl ye kadar mekanik klavye tavsiyesi

Blue switch en çok ses çıkaran switchdir red switch ondan baya daha iyidir gece eğer odsnda biri varsa red al
  180. Guaqroz

Cihaza Göre İnternet Hızı Farklı

Vallaha bendede aynı modem den var benimki 50 download 5 upload herkesde aynı hiçbir problem yok
  181. Guaqroz

Yapmayı düşünmüyorum artık ya baya uzunmuş eski cihazda çok uğraşmışdımda şimdi yeni cihaza yapasım yok ya. Bide üşendim ?
  182. Guaqroz

Telefonu tam 2 kere fulledim
  183. Guaqroz

Bir düşüneceğim ? teşekkürler
  184. Guaqroz

Bende düsündümde bir problem oluyomu 1606428896 One ui 3.0 da
  185. Guaqroz

7000 tl sistem önerisi

Dediğin gibi oluyorsa iyi 1606427240 Ama 400 tl daha az biraz zor bulunur ve adam belki taksitle tüm sistemi ödiyecek
  186. Guaqroz

anakart ve ekran kartı tavsiyeleri istiyorum

O fiyata en iyisi RX5700xt
  187. Guaqroz

5000 tl ye kadar Fiyat performans telefonu önerirmisiniz

Eğer stoğa gelirse bencede mi 10t al
  188. Guaqroz

Hangi sistem alınmalı ?

2. Hertürlü 9400f işlemcili bir sistem alınmaz
  189. Guaqroz

Poco F2 Pro vs S20 FE

Bencede öyle ama onların ekranları s10+ gibi değil ve ben kullanıyorum performansta bir problemim yok
  190. Guaqroz

5000 tl ye kadar Fiyat performans telefonu önerirmisiniz

Ben s10 plus aldım 1.5 ay önce hatta bununla ilgili bir konumda var istersen bak https://forum.shiftdelete.net/konular/1-5-aylik-samsung-galaxy-s10-deneyimim.712362/
  191. Guaqroz

Poco F2 Pro vs S20 FE

S10+ ın ekranı muazzam söylediğin telefonlarda o ekranı bulamazsın ama onlarında performansı iyi
  192. Guaqroz

7000 tl sistem önerisi

7015 tl yapıyor rx 5600xt 1660 superden daha iyi 1606425993 Haklısın ama i5 10400f 1800 civarında r5 3500x 1420tl civarı
  193. Guaqroz

Ofis için bilgisayar (5 Adet 12-13k) bütçe

Aynen power boost alınmaz
  194. Guaqroz

Dediğim gibi pubg mobile in güç kullanımını görüyorsunuz 1606413527 Eski varda hoparlörü patlak ? 1606413606 Zaten fazla zararı yok 10 saate %15 çok değil
  195. Guaqroz

Ses den bahsetmemişim ben çok müzik dinleyen biriyim yatarken bile dinliyorum 10 saatlik müzik dinlemede %14 şarj gitmiş
  196. Guaqroz

Öncelikle merhaba 1.5 ay önce siyah bir s10+ aldım ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim önce iyi yönlerinden bahsedelim: günlük normal bir kullanıcıysanız şarjı rahat yetiyor benim ekran açık sürem 9,5 saat ve ayrıeten %20 lik bir şarja ihtiyacım oluyor 9.5 saat kullanıyorsanız...
  197. Guaqroz

Sizce İphone 12 Pro mu ? İphone 11 Pro/Max mi ?

İphone 11 pro da üç kameralı
  198. Guaqroz

iphone 7 ve iphone8

1-alınmaz 2-illaki iphone mu olsun? 3-yabancı bir şirket alınmaz
  199. Guaqroz

Bios guncelleme sorunu

İste o büyük ihtimalle bios güncellemesi değildi 1606410555 Sen bir pc ye format at olmadı bilgisayarcıya götürsün
  200. Guaqroz

200 TL Mouse Önerisi

Merak etme benimki kaliteliydi Asus Rog Strix Evolve P302 Mouse
  201. Guaqroz

Bios guncelleme sorunu

Bios güncelleme biosa girerek yapılabilen birşey büyük ihtimalle sen o dosyayı flash a atıp sonra bios dan yüklemedin değilmi ?
  202. Guaqroz

iPhone 11 mi yoksa 12 mi?

Paran varsa bekle ama arada baya fark var biri 7500 biri 10.000
  203. Guaqroz

Bios guncelleme sorunu

Büyük ihtimalle bios sürümünü başka yükledin
  204. Guaqroz

Hp amd ryzen 5

200 daha fazla
  205. Guaqroz

Hp amd ryzen 5

Biraz yükselt bunu al https://www.epey.com/laptop/monster-abra-a5-v15-5.html
  206. Guaqroz

Hp amd ryzen 5

Ama başka yüksek oyun açmaz
  207. Guaqroz

Hp amd ryzen 5

Ne tür oyunlar oynuyacağına bağlı minecraft veya csgo oynuyosan al
  208. Guaqroz

PC kasasından gelen ses.

Bence sen o kasayı satabildiğin en iyi fiyata sat ondan sonra 300-400 ekle kaliteli bir marka kasa al büyük ihtimalle sorun kasanın fanları ve psu da
  209. Guaqroz

200 TL Mouse Önerisi

Asus mouse kullandım daha önce 1 yılda switchlerde hem çift tıklama hemde bozulma oldu asus alacağına g102 al daha önce kullanmadım ama kötü yorum görmedim 1606409146 Yada g203 de alabilirsin
  210. Guaqroz

ikinci el laptopum ne kadar eder

3000'e koy 2500'e satarsın
  211. Guaqroz

Bu ticaret harama girer mi?

Ama bence öyle düşünme herkes usb den format atmayı bilmiyor hem bilgisayarcıya götürürsen bile en az 60 TL ye atıyor formatı . hem sana daha sonra kullanabileceğin bir usb bellek de veriyor ama herkesin dediği gibi kar payı biraz fazla olmuş onu düşürse haram olacağını sanmıyorum bu kendi...
  212. Guaqroz

PC kasasından gelen ses.

Coil whine zaten yük altında olan birşey ama videoyu izledim senin bilgisayarda coil whine Yok ama sesi biraz yüksek kasanın modeli nedir? Ve masanın üstünde titremede yapabilir. 1606408057 Arkadaşın dediği gibi psu dan da olabilir ama kasa fanları kalitesizse ondan da olabilr
  213. Guaqroz

Redmi note 8 mi? Samsung Galaxy A21s mi?

İllaki ikisinden biri olacaksa redmi note 8 ama realme 7 al geç derim
  214. Guaqroz

Laptop önerisi

Al geç
  215. Guaqroz

Sizce İphone 12 Pro mu ? İphone 11 Pro/Max mi ?

Eğer para konusunda sıkıntı yaşmayacaksan 12 pro al. Ama eğer parayı biriktirip alacaksan yazık bence okadar para verilmez verilirde Türkiye'de verilmez bu yüzden 11 pro diyorum çok kibar bi telefon daha önce deneme şansım oldu bayıldım 12 pro tabiki daha iyidir ama ölümcül bir fark yok
  216. Guaqroz

SSD Tavsiyesi

Kingston FURY 3D 480gb
  217. Guaqroz

550W PSU

Fazla bile
  218. Guaqroz

AMD Ryzen 3700x vs INTEL Core i7 10700F

İntel için daha iyi bir anakart olsaydı iyi olurdu. Ama ikiside seni üzmez hangisi alamak istiyosan al
  219. Guaqroz

PC kasasından gelen ses.

Belki coil whine olabilir
  220. Guaqroz

Logitech Mause Alacağım

Var
  221. Guaqroz

Logitech Mause Alacağım

Bende senshei ten var oldukça memnunum ama biraz el terletiyo
  222. Guaqroz

Logitech Mause Alacağım

Al ama bence steelseries rival 3 de alabilirsin
  223. Guaqroz

Klavye mouse önerisi

Logitech G102 Mouse Mouse bu https://www.epey.com/klavye-mouse/frisby-fx2-fk-g406qu.html Klavyede bu
  224. Guaqroz

M2 SSD içinPci Express 3.0 mı 4.0 mı

4k render, oyun, photoshop,
  225. Guaqroz

Logitech Mause Alacağım

G203 al geç logitech fanıysan
  226. Guaqroz

M2 SSD içinPci Express 3.0 mı 4.0 mı

İntel bir sistem toplamayı düsünüyordum ama intel'de pcie 4.0 yok, alacağım ssd 6400mb okuma sağlıyor pcie 3.0 da en fazla 3500mb kullanılıyor büyük ihtimalle AMD nin yeni zen3 işlemcilerinden alıp pcie 4.0 dan yararlanmak siz nedersiniz ?
  227. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Doğru
  228. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Fiyatlar ne olur sizce 12700k yı 5000 e alabilirmiyim
  229. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Ben meteor-lake i bekliyom ? 1603310917 İnş 18.000 e toplarım
  230. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

PCI 5.0 baya iyiymiş
  231. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Çıkmadan hiçbir şey net değilki
  232. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Thermaltake floe ring düşünüyorum 1603310462 Baya iyiymiş ama bence koronodan dolayı 1e düşer o
  233. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Uygun fiyata çıkarsa onu alırım 1603310118 Aynı çıkarsa o olur ozaman
  234. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Ozaman 3070 almak daha mantıklı 1603309979 Teşekkürler
  235. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Sen olsan ne yapardın genelde 1080p rekabetçi oyunlar oynuyorum 1603309829 Bide fiyat sınırı 18.000 TL
  236. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

+1000 kar payı sshsjjssjd 1603309443 Bilmiyorum belki AMD 3700x ve rtx 3080 alırım tabi 2k için
  237. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Bence o Türkiye'ye 6500 7000 arası olr
  238. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Napıyım 2080s mi alıyım ?
  239. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Aynen 700 dolar fark var bide arada
  240. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

10850k da sıkıntı yaşamam heralde ya
  241. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

3070 düşünüyorum genellikle 1080p oyunlar oynuyacağım 1603308834 Neden pişman oldun
  242. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Sıkıntı yok zaten sistemi şimdi toplamıyorum 9 10 ay sonra
  243. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

Olur
  244. Guaqroz

İ9 10850k uygun anakart

İ9 10850k almayı düşünüyorum ve 2500 tl lik Asus Rog strix Z490-F almayı düşünüyorum artı 360 lık sıvı soğutma sizce yeterli olurmu
  245. Guaqroz

Akılda kalan sorular ? (pc toplama)

Bilgiler için teşekkürler :D
  246. Guaqroz

Ama o voltajı sabitlemiyo o yüzden ben voltaj sabitleyerek cpu ratio yapıyorum bclk o.c. ye bilmiyorum ama onuda ögreniriz :D
  247. Guaqroz

Bios okadar önemli değil daha önce asus anakartta overclock yaptım biliyorum yani 1603111122 Rog z490- A var o nasıl 1603111260 Yada MSI z490 unify var faz sayısı baya yüksek 17
  248. Guaqroz

Msi anakartta diğerlerine göre kötü doyorlar hem benim önceki anakart msi dı pek memnun değildim çok ısınıyodu
  249. Guaqroz

10700k için güzel bir anakart önerirmisin 2500-3000 TLarası
  250. Guaqroz

Olabilir düsüneceğim 1603110417 Ne olsa daha 9 ay var
  251. Guaqroz

Yani 10. Nesil al cıkınca 11 e ğeçersin diyorsun .
  252. Guaqroz

İntel düsünebilirim ama pcie 4.0 yok ondada m2 daha yavaş olur diyolar ama bence fazla farketmez ve yayında açıyorum
  253. Guaqroz

R7 3700x değil r7 5800x ve ya çıkarsa r7 5700x
  254. Guaqroz

Rtx 2060 ryzen 5 2600 lı bir sistemim vardı onu sattım ama o bilgisayardaki sorun GPU ve CPU kullanımı çok azdı yani %30 GPU %30 da CPU kullanıyordu. Şimdi yaklaşık 9 ay sonra bir bilgisayar toplayacağım bütçe 16.000-17.000 tl arası sadece kasa. RTX 3070 e yeni nesil ryzen 7 düşünüyorum sizce...
  255. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Zaten okadar para verecek olsak 8000-9000tl arası samsung'a bakmam bile direk derimki iphone 11 mi alayım xs mi 8000-9000 tl bir android telefona vermek bana harbi saçma geliyo ha verenlerede saygım var ama iphone telefon aldığın zaman hem sana 5 yıl yazılım garantisi veriyor hemde 2 yıllık...
  256. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Kılıf kullanıyorum ekran koruyucu üstündeki var inşallah kırılmaz bende kaskoda yok
  257. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Aynen ama bunun da ön tarafı çok hoş duruyo bide bir ekranı var bayılırsın? 1600699875 Aynen ama bunun da ön tarafı çok hoş duruyo bide bir ekranı var bayılırsın
  258. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Fiyatının ucuzlamasının nedeni kampanya yani 2-3 ay sonra büyük ihtimalle aynı fiyatına geri döner benim bazı önyargıların vardı açıkçası ön kamerası olsun pubg de donma olsun ürün elime geldiği an aşık oldum hiç bir sorunu yok tasarım görecelidir ama iPhone ların tasarımına on basar bence hem...
  259. Guaqroz

Sonsuza dek tek bir sosyal medya kullanma hakkınız olsaydı hangisini seçerdiniz?

Net youtube zaten başka bir twitch kullanıyorum Instgram,facebook,twitter kullanmıyorum bana saçma geliyo tabi SDN forum 1 numara ??
  260. Guaqroz

S10 Plus Hala Alınır Mı ?

Teşekkürler
  261. Guaqroz

S10 Plus Hala Alınır Mı ?

Al pişman olmazsın heralde ben aldım elime ulaşmasını bekliyorum 1600101389 Ve s10 plus ın antutu puanları çok düşük değil poco f2 pro da alabilirsin ama amiral gemisi bir telefon dan daha iyi bir kalitede olacağını sanmıyorum
  262. Guaqroz

İlk telefonun ne? Hadi nostalji yaşayalım

Nokia c5-03 parçaları hala duruyor :D
  263. Guaqroz

Telefonu 8saat şarj etmek?

abi böyle hurafelere inanmayın onlar eskide kaldı
  264. Guaqroz

Oppo A91 alınır mı?

Realme 6 pro derim ekranın geçişleri çok hoş 90hz olduğundan ve çok daha iyi özellikleri var.
  265. Guaqroz

Hangisi

Her telefonda şikayet olur kusursuz bir insan üretimi yoktur. redmi note 8 al
  266. Guaqroz

2500 TL Bandında telefon önerisi

realme 6 hem 90hz
  267. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Ben Exynosu savunmuyorumki sadece bu benim için yeterli diyorum ve Türkiye garantisi yok unutma snapdragonlunun gelseydi onu alırdık. Ayrıca Türkiye kayıtlı değil
  268. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Ama işte o iş dediğin gibi olmuyo. Bizim bütce 5500 tl o hem daha pahalıdır hemde türkiye kaydı yoktur başka bir telefonun imei sini kaydetmişlerdir batarya konusundada sorun yaşayacağımı sanmıyorum bende önceden s6 edge vardı 2600 mah bana yetiyodu ben telefonda oyun oynayan bir insan değilim...
  269. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

benimki hala yolda pazartesi salı anca gelir
  270. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Teşekkürler 1599840061 Şimdi baktım yine 5500 e çıkarmışlar
  271. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

bazı yabancı kaynaklardan baktım siyah çıkıyor diyorlar 1599806602 ama türkçe bir bilgi yok
  272. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

acaba siyah telefonun içinden siyah aksesuarlarmı çıkar adaptör olsun kulaklık olsun ?
  273. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

bende aynı şekilde düşündüm öncek telefon s6 edge di beni 4 sene götürdü yine bir amiral gemisi alıyım dedim.
  274. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

Son 2-3 ay içinde değişmezde sonra yükselişe geçer. Bu arada ben siyah aldım sizinki hangi renk ?
  275. Guaqroz

Sizce 2020 yılı ile en düşük sıfır minimum bir sistem özellikleri ne olabilir

oyun amaçlı bir sistem mi iş amaçlımı.
  276. Guaqroz

Sıkılınca ne yapıyounuz?

Ozaman yatagına yat ve saatlerce duvarı izle çok güzel oluyor insanın zihnini açıyor.
  277. Guaqroz

S10+ Alınabilirmi?

vallaha 1 saat öncede ben aldım gelmesini bekliyorum güzel bir indirim vardı 5500 TL ye aldım bende.
  278. Guaqroz

Sıkılınca ne yapıyounuz?

Telefondan son dakika haberlerine bakıyorum. Gündemden geri kalmamak için.
  279. Guaqroz

Sizce şu anki eğitim sistemi nasıl?

Bencede gelişmesi gerekiyor. Hele ingilizce derslerinde 10 kat iyileşilmesi gerekiyor 10 sene ingilizce görüyoruz sonunda bildigimiz inglizce how are you ne var yu
  280. Guaqroz

Klavye ve mouse önerileri

https://www.epey.com/klavye-mouse/cooler-master-devastator-ii.html
  281. Guaqroz

SSD önerisi

Niye öyle bişey yapsın 256gb M2. İçin yeterli bir depolama hem 1tb lık M2. SSD Ler çok pahalı 1599731569 Baktım 2. Slot hakkında bilgi verilmemiş 1599731728 Şimdi bidaha. Baktım 2.slot varmış sorry 1599731804 Alabilirsin 1tblik M2 SSD sıkıntı olmaz ama ben yine 860 Evo öneririm okadar gerek yok
  282. Guaqroz

Asus vg248qe alinir mi

ana amacın oyunsa zaten AOC öneririm yada BENQ
  283. Guaqroz

Asus vg248qe alinir mi

benq XL2411P var o tarzda 1599688149 hem baya eski hem de stoklarda az var özellik olarak onu geçicek çok monitör var monitörde renklerde önemli
  284. Guaqroz

Asus vg248qe alinir mi

çerçeveli ekranmı seviyosun ?
  285. Guaqroz

Asus vg248qe alinir mi

ve dediğin gibi eski bir monitör
  286. Guaqroz

Asus vg248qe alinir mi

AOC C24G1 daha iyi sanki
  287. Guaqroz

Son dakika haberler: Sıfır ve ikinci el otomobil arasında makas açıldı! İşte şaşırtan fiyatlar

Koronadan dolayı dışardan alım azaldı o yüzden
  288. Guaqroz

Eski bilgisayara m2 ssd

m2 ssd cidden gereksiz olur şu anda bile coğu sistemlerde hala sata ssd konulduğu oluyor samsung'un ssd leri güzel bi bak derim
  289. Guaqroz

5k monitor dahil pc

Tabiki yapabilir ben sadece pubg mobile ve valorant oynama mantığıyla olaya baktım şimdi düşününve mantıklı geldi ama 1650 superli bi pcyle bile 144 hz monitör alabilir 4500 tl ye kadar toplanıyor. 1599682799 yani o sistemi örnek olarak attım
  290. Guaqroz

5k monitor dahil pc

Ama şu anda o fiyata bu sistem toplanabilir ve rx570 le çogu oyunda 144fps alamıyacak yani 75hz yeterli olur.
  291. Guaqroz

SSD önerisi

m2 slotu dolu o yüzden sata ssd öneriyoruz yani mantıksız bir karar olur m2 ssd alması
  292. Guaqroz

5k monitor dahil pc

benim önerdiğim sistem daha güncel ve performanslı bir sistem onun sistem biraz daha uygun sanırım ama sadece pubg mobil oynayacaksan ikiside güzel
  293. Guaqroz

SSD önerisi

nedemek bu tür konularda yardımcı olmak bana zevk veriyor ben teşekkür ederim :)
  294. Guaqroz

5k monitor dahil pc

yeterli olur
  295. Guaqroz

SSD önerisi

Aynen hem sata3 slot boştur senin 256 gblık ssd de windows kurulu kalsın oyun oynuyosan ana oyunlarınıda ona depolarsın diğer şeyleride 1tb li ye koyarsın.
  296. Guaqroz

5k monitor dahil pc

atılır ama çok iyi bir performans bekleme bende 2060 lı sistem var onda bile pubg bazı yerlerde yetersiz kalıyo.
  297. Guaqroz

SSD önerisi

m2 yuvası varsa samsung 970 evo öneririm yada corsair var 1599681365 dur ben bi bakıyım 1599681532 ba baktım var ama tek bir slot var yani 256 gb lik ssd ye veda etmen lazım onun icin. Ama onu yapmanı önermem onun yerine 1 tb lik 860 evo sata 3 al daha iyi
  298. Guaqroz

SSD önerisi

m2 yuvası varmıydı bu laptopda.
  299. Guaqroz

i9 10.nesil 10850K + 2080 SUPER işlemci ısınma sorunu

işte bilimsel açıklamanın tanımı :)