Arama sonuçlarınız

1. E

Bluetooth Kulaklık Önerisi

En fazla 200-250 lira verebilirim. Gün içinde uzun süre kullanacağım için hem kendi şarjının uzun süre gitmesi, böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum fakat telefonun şarjını çok yememesi ve dayanıklı olması önemli, 250 liranın üstüne çıkabileceğimi düşünmüyorum. Neler tavsiye edersiniz?
  2. E

150-200 TL Günlük Kullanım Bilgisayar İçin Kulaklık Önerisi

Bilgisayardan bir şeyler izlerken sesi iyi verecek, oyun için kullanmayacağım, günlük kullanım kulaklık arıyorum. Normal kablolu kulaklıklar bir şekilde uysa bile kasa arkasına taktığım için kablo boyu yetmiyor. Konu hakkında bilgi sahibi değilim o yüzden bir araştırma da yapamadım. 150-200 TL...
  3. E

Xiaomi Type C Dönüştürücü Tavsiyesi

Telefonum Mi A2. Uzun zamandır orijinal kullanıyordum fakat kısa süre önce bozuldu. Trendyol, hepsiburada gibi yerlerin de orijinalliğinden emin olamıyorum çünkü çok ucuzlar. Mümkünse dediğim yerler gibi olan internet sitelerinden dönüştürücü önerebilir misiniz güvenilir?
  4. E

4000-5000 TL Gaming Laptop Önerisi

Çok absürt bir şey aramıyorum zaten forumlardan güncel bir bilgisayar bulamadım. Cs'dir Rocket'dir ETS'dir hikaye oyunlarıdır kaldırsın yeter.
  5. E

Masaüstünün daha iyi olduğunu bilmeyen kalmadı artık, bende onun bilincindeyim. Mecburiyetten laptop arıyorum. 1595102340 Anladım, teşekkürler.
  6. E

Bu fiyat aralığında klasik oyunları rahatça oynayabileceğim, kesin bunu al yeter dediğiniz laptopları önerir misiniz? Marka bilgim vs. yok.
  7. E

3000 TL Laptop Önerisi

araştırayım bir teşekkürler.
  8. E

3000 TL Laptop Önerisi

Bu fiyatta ortalama oyunları zorlanmadan oynayabileceğim laptop önerir misiniz? İkinci el ilanı da olur.
  9. E

Kesinlikle Oynanması Gereken Oyunlar

Çoğunu oynadım ama Enter The Gungeon ilk defa duydum ona bakacağım şimdi, çok teşekkürler.
  10. E

Kesinlikle Oynanması Gereken Oyunlar

Her indirim zamanı sağdan soldan oyun bulup oynuyorum ve uzun zamandır hiçbirinden tatmin olamıyorum. Başladığım zaman başından kaldırmayacak ve gerçekten deyecek, çok fazla sistem istemeyen 15-25 TL civarında oyun önerebilir misiniz? Hikaye, platform, bağımsız tarzı daha iyi olur. İşlemci...
  11. E

Assassin's Creed 2 Aktivasyon Kodu

oyun zat Oyun steam de zaten var ama açarken otomatik uplay e bağlanıp aktivasyon kodu istiyor.
  12. E

Assassin's Creed 2 Aktivasyon Kodu

Oyunu Steam den aldım, aktivasyon kodunu kopyalamayı unutmuşum şimdi de bulamıyorum. Mailimde falan da yok ne yapabilirim?
  13. E

2 Kişilik Oyun Önerisi

bilgisayar kaldırmıyor maalesef 1593173639 o oyun ayrı bilgisayarlardan oynanır değil mi? Emin olmadığım için almadım
  14. E

2 Kişilik Oyun Önerisi

Çok fazla sistem istemeyecek L4D2 ve portal dışında 2 kişiyle oynanabilecek oyun önerir misiniz?
  15. E

Telefonun Açılma Ekranı Gelip Gidiyor

Şarjım sıfırken şarja takıp biraz bekledim. 15 olunca açmak için power tuşuna basınca / 10 sn basılı tutunca beyaz ekranda android yazısı gelip sonra tekrar kapanıyor. Şarja takınca da bi açılıp bi kapanıyor napmalıyım? (ilk defa olmuyor ve bu sebepten dolayı garantiye gitmişti.)
  16. E

Telefonum Yavaş Şarj Olmaya Başladı

Xiaomi Türkiye forumuna yazdım, orda da sıkıntı yoktur falan dediler pek yardımcı olmadı. Şimdi aklıma geldi Mi Community'ye yazayım, teşekkürler.
  17. E

Tabii, Samsung da İphone da İnput: 100-240V diğer değerleri de aynı sanırsam
  18. E

input: 100-240V-50/60Hz, 0,35A Output: 5V=2A
  19. E

Kendi telefonumun ki dahil maalesef adaptörler kaç watt bilmiyorum. Her zaman kendi adaptörümü kullanıyordum ve hızlı şarj olma özelliği de aynı şekilde hep vardı birden böyle oldu.
  20. E

İphone ve samsung adaptörlerinde denedim hızlı şarj oluyor olarak gösterdi. Tekrar kendi adaptörümde denedim takar takmaz yavaş şarj oluyor olup sonra şarj oluyora döndü, diğer adaptörlerde de hızlı şarj oluyor diye göstermiyor şimdi de.
  21. E

Telefonumun modeli Mi A2, son zamanlarda şarjın normale kıyasla çok çabuk bittiğini fark ettim. Bir de biraz dikkat edince gözüme çarptı kilit ekranında da parantez içinde telefonunuz yavaş şarj olmaktadır yazıyor. Neden kaynaklı ya da çözümü var mı yardımcı olabilir misiniz?
  22. E

Oyuncu Kulaklığı Ayarı Nasıl Yapılır

Corsair HS35 kulaklığını kullanıyorum. Eski kulaklığım Rampage SN-R5 olmasına rağmen arkadaşlarım sesin hışırtılı, eskisinden kötü vs. olduğunu söylüyor. Sesimin daha iyi gitmesi için ne yapabilirim?
  23. E

150-200 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Bu fiyat aralığında hiç bir bilgim yok, araştıracak vaktim de pek yok yardımcı olur musunuz? Artı olarak yüksek sesle müzik dinlememde sorun çıkartmayacak bir model olursa daha iyi olur, önceki kulaklığım SN-R5 modeliydi 4 sene kullandım dayanıklılık kısmı şahsen sesten çok önemli değil...
  24. E

2 Kişilik Oyun Tavsiyesi

Hikaye tabanlı daha iyi olur, onlar hep oynanıyor zaten ki cs oynamıyorum ve PUBG kaldırmıyor maalesef, teşekkürler yine de. 1586612919 Araştırdım fakat pek bir şey bulamadım kesin olarak ayrı bilgisayarlardan sadece 2 kişi ile birlikte oynanma imkanı var mı?
  25. E

2 Kişilik Oyun Tavsiyesi

Şu ana kadar online dışında sadece portal 2 ve l4d2 oynadık. Benim sistemim sıkıntı olduğu için yüksek sistem istemezse iyi olur. Farklı bilgisayarlardan aynı anda oynayacağız yardımcı olursanız sevinirim. Ekran kartı: AMD Radeon HDI 6510 İşlemci: i-5 3330 Ram: 4 GB
  26. E

2. El Gaming Laptop Tavsiyesi

En fazla cs-lol oynayacak bir arkadaş 1.5k - 2k ya sahibinden vs. oyuncu laptopu arıyor, yardımcı olur musunuz?
  27. E

Steam Pazar Ürünler Kırmızı

Başlıkta da dediğim gibi ürünler neden kırmızı gözüküyor? Aşinası olduğum bi konu değil bir şeyi yanlış mı yapıyorum?
  28. E

250 Liraya Kadar Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

sanırım bir daha rampage almam ya ön yargılı olmama gerek fakat sonuçta belli ne olduğu
  29. E

250 Liraya Kadar Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Araştırmaya yeni başlayacağım yeni piyasa hakkında bilgim yok. Yaklaşık 4 senedir Everest SN-R5 kullanıyordum tekinden ses gelmemeye başladı, zaten ses çok çok fazla vermiyordu yüksek sesle müzik dinlediğim için öyle olduğunu düşünüyorum, yani performans dışında yüksek ses verebilecek bir şey de...
  30. E

Fallout New Vegas Yamasız Oynanır Mı?

İndirimden New Vegas aldım fakat yama olayını ayrıntılı kontrol etmedim, uyum açısından sıkıntı varmış. Genelde yamasız oyun oynamayı sevmem ve New Vegas oynamak istediğim bir oyundu. Hikaye açısından da bilgi sahibi değilim açıkcası, iade etmek de istemiyorum. Yamasız oynamak sıkıntı olur mu?
  31. E

Yılbaşı İndiriminden Oyun Tavsiyesi

En fazla 15-20 TL, fazla sistem istemeyen, bilinmeyen küçük single player-hikaye oyunları önerir misiniz? (To The Moon, Undertale, Beholder, Bioschok, Dishonored tarzı)
  32. E

Fortnite Hesap Satma

Fortine hesabımı satmak istiyorum fakat hangi sitelerden, nerden satılıyor ve hesabım ne kadar ediyor bilgim yok yardımıcı olur musunuz? Hesapta olanlar: 5. sezon battle pass, 4. sezon strater pack + 1400 vbucks skin (en azından 60-70 tl eder diye düşünüyorum*)
  33. E

Oyun Tavsiyesi

Sanırım bu oyun tavsiyesi için açtığım 6-7. konu falan, fakat gerçekten o kadar aynı oyunlar öneriliyor ki, bir de sistem sıkıntısı olunca aynı oyunları görmekten seçenek kalmıyor. Dediğim gibi sadece sistem sıkıntım var, 30 TL ye 3-5 oyun almak istiyorum fps, single, indie fark etmez, güzel...
  34. E

Eski Ininal kart atm'de kaldı

Eski Ininal kartımın bakiyesine bakmak için atmye gittim. Zaten parayı yüklerken de her banka oluyor diye çok dikkat etmiyorum, gittiğim atm DenizBank'dı (ilk defa yaptığım bir işlem değil aylardır DenizBank kullanıyorum). Kartı soktum, bakiyeyi öğren dedim, kartınız hakkında işlem yapılmasına...
  35. E

Steam Bloke Hatası

Ininal zaten kullandığım kart, onunla alakalı bir sıkıntı sanırım. İlk defa oyun almayı denemiyorum açıktır illaki.
  36. E

Steam Bloke Hatası

Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi. Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra...
  37. E

Bağımsız-Hikaye-Single Player Oyun Önerisi

Steam da kalan parayla 3-4 tane başlıktaki tarzlarda oyun arıyorum. Bütçe olarak max 10 TL, ve sistem sıkıntım var, bir şeyler önerir misiniz? Almayı düşündüklerim: - Hotline Miami - To The Moon - Beat Cup - Undertale
  38. E

Keşfete Çıkma

Instagram'da Instagram fenomenleri dışında ya saçı renkli, ya piercingli, ya cool ortamı olan, 3-5k takipçisi olan 15-18 yaş kitlesini biliyorsunuzdur. Fenomen olmadan bir kaç bin takipçi yapmak için keşfete gönderinin düşmesi falan mı gerekiyor? O kişilerle çoğu zaman keşfetde karşılaşıyoruz...