Arama sonuçlarınız

1. AnılTpskl

Soru Bu SSD Anakartıma Uyumlumudur

Merhaba bende bu anakart var: https://www.vatanbilgisayar.com/msi-h110m-pro-vd-intel-h110-soket-1151-ddr4-2133mhz-vgadvi-anakart.html Bu ssd yi almayı düşünüyorum: Bugatek 120 Gb Ssd Bg-1071, Sata-3, 2.5"/7mm, 540mb/sn Bir sorun çıkarmı?
  2. AnılTpskl

Yeni Alacağım Ekran Kartı Uyumlumu

Arkadaşlar bilgisayarıma yeni bir ekran kartı alacağım. Alacağım ekran kartı anakartıma uyumlumu? Sorun çıkartırmı? Alacağım Ekran Kartı: MSI Nvidia Geforce GTX 1650 Gaming 4GB 128Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı Anakartım: MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz VGA&DVI Anakart fiyatı...
  3. AnılTpskl

Uyum

Bende şu an bu kasa var: Power Boost VK-B041B 400W ATX Kasa Shiny Piano Siyah | Vektron Elektronik Alacağım ekran kartı: Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 580 4GB 256Bit GDDR5 DX(12) Fiyatı Mecburen güç kaynağı da: Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ 120 mm Fanlı ATX Güç Kaynağı Fiyatı Bu alınan güç...
  4. AnılTpskl

Güç Kaynağı Olmazsa Ne Olur?

Arkadaşlar şimdi benim i3 7100 işlemcim GT 710 ekran kartım var. RX 580 alacağım. Aklıma takılan bir soru var. Güç kaynağı olmazsa ne olur?
  5. AnılTpskl

F/P Mouse Önerisi

150 TL bütçem var. RGB kaliteli bir mouse önerirmisiniz? Ramgae shıne kalitesi nasıldır?
  6. AnılTpskl

İPhone 6 mı Xiaomi Redmi Note 7 Mi ?

Kararsız kaldım hangisi sizce? ( 3 GB RAM 32 GB depolama modeli Xiaominin)
  7. AnılTpskl

Rampage Shıne SMX-R15 Alınırmı ?

Rampage Shıne SMX-R15 Alınırmı ? LİNK: Rampage Shine SMX-R15 10000 DPI RGB Oyuncu Mouse Siyah - Gri Fiyatı
  8. AnılTpskl

Aliexpress Razer Deathadder Orijinal Mi?

Razer Mouse alacağım alacağım mousenin yorumlarında Türkler falan da var. Herkes orijinal sorunsuz filan yazmış ve fotoğraflarını koymuşlar. Sizce orijinal midir almalı mıyım? Link: Online Shop Stokta!! Razer DeathAdder Uçucu Ergonomik Profesyonel Dereceli Fare 6400 DPI Optik Sensörü Için...
  9. AnılTpskl

Gamepower GP24 mü Rampage Rm 61 mi ?

Gamepower GP24 mü Rampage Rm 61 mi ? Ekran Kartım: GT 710 2GB
  10. AnılTpskl

Rampage SN RW 8 Hakkında Düşünceleriniz

Beyler ben 7.1 oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Bütçem 150 TL. Aklımda şöyle bir kulaklık var. Düşünceleriniz ve önerileriniz nelerdir ? Kulaklık: Rampage Sn-rw8 Cobra 7.1 Gaming Usb Kulaklık Oyunculara Özel - n11.com
  11. AnılTpskl

Razer Deathadder Orjinalmi

Beyler bu mouseyi alıcmda AliExpress ten sizce bu mouse orjinal mi ? Online Shop Orijinal Razer DeathAdder Uçucu Ergonomik Profesyonel Dereceli Oyun Fare 6400 DPI Optik Sensörü Gamer Bilgisayar Laptop Için | Aliexpress Mobile
  12. AnılTpskl

100 TL Ye Alınabilecek En İyi Gaming Mouse !!!

Beyler ben 100 TL ye alınabiece 500 Hz/1000 Hz bir oyuncu mousesi almak istiyorum. RGB olursa sevinirim. Önerileriniz nelerdir ? NOT: Elim biraz büyük.
  13. AnılTpskl

1000 Hz lik Mouse Önerisi

Beyler 120 Tl yi gecmeyece sekilde 1000 hz lik mouse varmi eger yoksa Gamepower Ursa alicamda
  14. AnılTpskl

Oyuncu Kulaklığı

Arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım sizce Snooy Rampage SN RW4 7.1 mi yoksa Snopy Rampage SN R7 Mesh 7.1 mi ?
  15. AnılTpskl

Hangi Klavye Sizce

Everest Rampage KB-RX92 mi Monster Pusat K1 mi ?
  16. AnılTpskl

Oyuncu Mouse Önerisi

Beyler ben bir oyuncu mousesi alıcam ve mousenin 140 tl yi geçmemesi lazım şu anda bloody a90 düşünüyorum. önerileriniz ve düiünceleriniz nelerdir?
  17. AnılTpskl

Rampage Hydra R6 RGB Mi Yoksa MotoSpeed CK 104 Mü ?

Rampage Hydra R6 RGB Mi Yoksa MotoSpeed CK 104 ' ü mü önerirsiniz ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Logitech G213 Prodigy Mi MotoSpeed CK 108 mi ?
  18. AnılTpskl

İphone 6 Hakkında Düşünceleriniz

İphone 6 Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir ?
  19. AnılTpskl

Monster Pusa K1 Klavye Hakkında Düşünceleriniz

Monster Pusa K1 Klavye Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir ?
  20. AnılTpskl

Rampage Kb R18 mi Gamepower warlock mu ?

Bu 2 klavye arasında kaldım hangisini alayım başka öneriniz varsa mekanik blue switch olsun. Kulaklık: 711 james donkey kulaklık Mouse Pad: Razer Ghalitous Klavye: ??? Klavye kaldı birtek Klavye için bütçem 290 Tl
  21. AnılTpskl

450 Tl ye mouse klavye mouse pad önerisi

Klavye mekanik blue switch olsun mouse pad halı gibi olmasın
  22. AnılTpskl

450 Tl ye Ekipmanlar

Beyler bana 450 tl ye ekipman toplarmısınız n11 sitesinfen olursa sevinirim 3 sey istiyorum Klavye Mouse Pad Kulaklık Kulaklık 7.1 olsun Mouse Pad halı gibi olmasın Klavye mekanik blue switch olsun bide Rgb olursa iyi olur olmazsa sıkıntı yok.
  23. AnılTpskl

260 Tl Yi Geçmeyecek Mekanik Klavye

Beyler 260 tl yi geçmeyecek şekilde Mekanik Blue Switch bir mekanik klavye önerirmisiniz ?
  24. AnılTpskl

GamePower Warlock Mu ? Mirana mı ?

Arkadaşlar bu 2 klavye arasında ne gibi farklar var yazarmısınız ? Hangisini almalıyım ? (Başka Klavye Önermeyin)
  25. AnılTpskl

Xiaomi Mi A1 mi Gm 9 Pro mu ?

Xiaomi Mi A1 mi Gm 9 Pro mu ?
  26. AnılTpskl

Klavye Karşılaştırması

Rampage R6 Hydra Rgb mi Rampage kb r18 mi hangisi ve nedenleri başka klavye önerecekseniz 300 tl yi geçmesin mavi seiçli mekanik olsun. (eğer önerecekseniz)
  27. AnılTpskl

6600 Tl lik Telefon Önerisi

Beyler benim arkadaş oyun oynamak için telefon alacak. Ekranın büyük olmasını ve donanımın güçlü olmasını istiyor. Ve bunu internetten almıyacak. Örnek Media Markt a gidip abi S9 versene diyip alacak.
  28. AnılTpskl

Ekran Kartı

Gençler ben GTX 1050 2 GB almayı düşünüyorum. Sistemim: İntel Core i3 7100 8 GB RAM 2400 MHZ MSİ GT 710 2 GB GTX 1050 VE GTX 1050 Tİ arasında çok fark olurmu ? PUBG yüksek ayarlarda 2 si arasındaki fps farkları Gta v de aynı şekilde ???
  29. AnılTpskl

Xiaomi Mi A1 almak

Arkadaşlar Xiaomi Mi A1 alacağım. İnternetten almayacağım. Alabileceğim mağazaları yazarmısınız ? Ankara da yaşıyorum.
  30. AnılTpskl

Monitör Önerisi

600 Tl yi Geçmeyecek oyuncu monitörü
  31. AnılTpskl

Gaming Kulaklık

Rampage Sn R7 Mesh mi Rampage Sn RX3 mü almalıyım Başka kulaklık önerecekseniz 130 tl yi geçmeyip rampagenin ürübü olup mikrofon kalitesi sn r7 mesg gibi olsun.
  32. AnılTpskl

Minecraft Jitter Click Mouse

Bana Jitter Click için Oyuncu Mousesi Önerirmisiniz ? 160 Tl yi geçmesin ???
  33. AnılTpskl

Jitter Click Mouse

Bana Jitter Click için Oyuncu MousesiÖnerirmisiniz ? 160 Tl yi geçmesin ???
  34. AnılTpskl

Blody A90

Arkadaşlar ben oyunlarda daha iyi oynamak minecraftta jitter click (15 cps yapabileceğim) bir mouse arıyorum. Blody A90 slmayı düşünüyorum düşünceleribiz nedir ? Başka moıse önericekseniz 160 Tl yi Geçmesin !
  35. AnılTpskl

Klavye Önerisi

Arkadaşlar ben mekanik mavi swiçli ışıklı bir Klavye almak istiyorum. Fiyatıda ucuz olsun istiyorum. Rampage Kb R18 Klavyesini Almayı düşünüyorum. düşünceleriniz nedir eğer olumsuzsa mekanik mavi swiçli ışıklı ucuz bir Klavye önerirmisiniz ?
  36. AnılTpskl

Yüksek Grafikli Oyunları Oynatabilecek Telefon Önerisi

Arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ve bu telefon Samsung Galaxy A6 bu telefonda PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum. Oyun yağ gibi akar mı ? Eğer hayır derseniz Venus Z20 nasıldır ? Isınıyor olmaz PUBG için diyorlar hangisi ?
  37. AnılTpskl

En İyi Ve Güçlü Antivirüs

Pc de çok güçlü bir Antivirüs Proğramı istiyorum. Bu antivirüs proğramı paralı veya parasız olabilir hiç önemli değil. Şimdiden çok teşekkür ederim.
  38. AnılTpskl

Rampage KB 18 Myth Klavyesi

Arkadaşlar ben bu klavyeyi almak istiyorum. Sizinde düşüncelerinizi yorumlarınızı sormak istedim. Alacağım klavye bu: Rampage Kb-r18 Myth Gökkuşağı Mekanik Klavye Gaming Oyuncu Klavye - n11.com
  39. AnılTpskl

Pc Yi Yormayan Antivirüs Programı

Öncelikle merhaba. Ben bilgisayarım için oyunlarda performansımı etkilemeyecek bir antivirüs proğramı arıyorum. Yani pc yi yormayan. Bu Antivirüs proğramı ücretli veya ücretsiz olabilir.
  40. AnılTpskl

Mobil Tablet veya telefon İçin Arama Motoru

Ben bir arama motoru arıyorum. Ve karar veremedim sizce mobil için en iyi arama motoru nedir ? ( Google DIŞINDA olarnlar )
  41. AnılTpskl

Fifa 2018 kaldırırmı ?

İşlemci: İntelcore i3 7100 Ekran Kartı: GT 710 2 GB Ram: 8Gb 2400 Mhz İşlemtim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit By bigisayar Fifa 2018 i kaldırırmı ?
  42. AnılTpskl

Pc Kaldırırmı

MSI NIGHTBLADE MI3 7RA-076XTR I5-7400 İşlemci 8GB DDR4 Ram 1TB Disk GTX1050 2GB Ekran Kartı DOS Gaming Bilgisayar Bu pc şu oyunları kaldırırmı ? Pubg Grand theft Auto Battfiedl 1 Hello Neighbor Minecraft Counter Strike Global Offensive Zula
  43. AnılTpskl

Razer klavye

#1 Arkadaşlar ben bir Razer Klavye almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz 500-400 TL lik bir Razer Klavye çeşidi yazarmısınız ? Mekanik olacak Tek renkle sınırlı olmayacak ramimbow galiba onun adı her renk var yani (1 modda ) Işıksız ortamda tuşlar gözükecek.
  44. AnılTpskl

PC kaldırırmı ?

GT 710 2 GB Ekran Kartı 8 GB 2400 Mhz Bellek İntel Core i3 7100 İşlemci Msi pro vd Anakart Bu sistem Hello Neighbor 3 kaldırırmı ? Veya Hello Neighbor serisinin başka oyunlarını ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. <3
  45. AnılTpskl

Razer Klavye

Arkadaşlar ben bir Razer Klavye almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz 400-300 TL lik bir Razer Klavye çeşidi yazarmısınız ?
  46. AnılTpskl

Bu Oyunları kaldırırmı Sistem

GT 710 2 GB 64 BİT VE İntel Core İ3 7100 ve 8 GB ram 2400 Mhz Bu PC şu oyunları kaldırır mı? 1- Pubg 2- Cs Go 3- Battfield 1 4-Mİnecraft ( Sormaya Gerek Yok Ama) :D 5- Gta V
  47. AnılTpskl

Ekran Kartı

Arkadaşlar ben şimdi yeni bir pc alıcam. İşlemcisi İntel Core İ3 7100 Ram: 8 GB 2400Mhz ram Ekran kartı:nı GT 710 2gb mi yoksa gt 1030 1 gb mi alayım ikiside 64 bit ???
  48. AnılTpskl

Sistemime hangi güç kaynağı almalıyım ?

Ekran Kartı: MSI GeForce GT1030 2GH LP OC 2GB GDDR5 64Bit Nvidia DX12 İşlemci: Intel Core i3 8100 Soket 1151 - 8. Nesil 3.6GHz 6MB Önbellek 14nm Anakart: MSI B360M PRO-VD Intel B360 Socket 8.Nesil 1151 DDR4 2666MHz USB3.1 Ram: GSKILL 8GB (1x8GB) Aegis DDR4 2400Mhz CL15 1.2V Tek Modül...
  49. AnılTpskl

RX560 i3 8100 uyumu

SAPPHIRE RX 560 2G D5 PULSE Intel Core i3-8100 uyumlumu?