Arama sonuçlarınız

1. Eraydmrsy67

Odin ile rom kurarken SetupConnection Fail Hatası

Galaxy a3 2017 (A320F MODELİ) cihazıma twrpden custom rom kurmaya çalıştım ama sonra cihaz açılmadı sonra odin ile stock kurmaya çalıştım önceden sorunsuz kullandığım rom işlemedi yeni stock denedim oda işe yaramadı odindeki yazıları aşağıda (bazı denemelerde pit mappping gibi bişeyler yazıyordu...
  2. Eraydmrsy67

Asus Zenfone 6 Android 5.0 Isınma Sorunu !

Selamün aleyküm.Ben asus zenfone 6 kullanıyorum ve android 4.4.2 yüklüydü ben asusun kendi sitesinden android 5 i indirip kurdum performans olarak 4.4.2 den daha iyi ama çok ısınmaya başladı telefonu kullanmaya başladığımdan 4-5 dakika sonra ısınmaya başlıyor.Oyun ounamıyorum.Neden 4.4.2 de hic...
  3. Eraydmrsy67

Honor 10 fiyatı

Ne 2000 i zaten j7 pro bile 1800 5 yıl sonra en az 2500 den başlar bence
  4. Eraydmrsy67

Bilgisayar kapandi acilmiyor!!!

Bilgisayarcı anakart çhipsetimi ne yanmış onun için servise gönderdik sordum fiyatını 150-200 var dedi sizce bu kadar varmıdır
  5. Eraydmrsy67

Başka care kalmadı zaten
  6. Eraydmrsy67

Hicbirsey gelmiyor powere basınca fan 1 saniye dönüp duruyor ---- Mesajlar birleştirildi ---- Garanti bitti ---- Mesajlar birleştirildi ---- Mediadiskten indirmiştim dosyayi
  7. Eraydmrsy67

Media diskten dosya indirdim kurduktan sonra oldu cözumu nedir baska laptop yok
  8. Eraydmrsy67

Bilgisayara virüs girdi bilgisayar çöktü!!

Merhabalar öncelikle bilgisayarıma bi program yükledim hani mediadisk olan siteden sonra indirdigim programi kurduktan sonra ekran parlaklığı bi kac kere arttip azaldi kendi kendine sonrada gözümün önünde kapandi ve acmaya calistigimda hic tepki vermiyordu fan bile hic calismadi.Bu gun tekrar...
  9. Eraydmrsy67

Bilgisara virüs girdikten sonra kapandi ve arastirma yaptim bilgisayar kendini korumak icin kilitleyebiliyormus nasil acabilirim kilidi ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ayni sorundan oncedende olmustu buradaki teknik servise verdim yapti 50 tl aldi :)
  10. Eraydmrsy67

Merhabalar biraz önce bir dosya indirdim ve sanırım içinde virüs vardı ve bilgisayar kendi kendine ekran parlakligini arttirip azaltiyordu ve aniden bilgisayar kapandı açma tuşuna basıyorum ama hiç bi sey olmuyor pili cikarip denedim olmadi lütfen yardim edin.. Bilgisayar casper nirvana csd...