Arama sonuçlarınız

1. Ertan Algül

Microsoft Flight Simulator 2020 Kaldırır mı?

Merhaba xbox game pass üyeliğim var ve havacılığa çok meraklı olduğumdan dolayı Microsoft Flight Simulator 2020 indirmek istiyorum fakat sistemim yeterli mi bilmiyorum internette çok gömmüşler bu simülasyonu sistem özelliklerim aşağıda Intel Core i7-7700HQ 8GB Ram Nvidia gtx 1050Ti Eğer...
  2. Ertan Algül

Okul Açılmıyor

Sadece 1. sınavları olmayanlar mı olacak
  3. Ertan Algül

Opera GX YouTube kasma sorunu

OperaGX'i çıktığından beri kullanıyorum fakat iyi bir tarayıcı değil chrome veya firefox kullanabilirsin ama firefox daha iyi
  4. Ertan Algül

Dota 2 Yardımcı Uygulama

Hem lol kitlesinden kaçtım hem de Dota'nın karmaşıklığı hoşuma gitti lol çok düz bir oyun açıklaması çok kolay 3 koridor var kule yık skill at mantığı
  5. Ertan Algül

Dota 2 Yardımcı Uygulama

Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir LoL oynuyordum fakat kitlesinden çok sıkıldım ve dota'ya başlamaya karar verdim ve oyun bence lol'den kat kat daha güzel ama oyuna yeni başladığım için çok fazla bilgim yok lol oynarken blitz adlı uygulamayı kullanıyordum alınacak itemleri vs. gösteriyordu...
  6. Ertan Algül

Cyberpunk 2077 Kaldırır mı?

Arkadaşlar cyberpunk almayı düşünüyorum 1050 Tİ 8GB RAM İ7 7700HQ sistemim var kaldırır mı
  7. Ertan Algül

Minecraft görüntü sorunu

Hexxit mod paketiyle oynuyorum bu yüzden 1.5.2 sürümü Discord: Ertan#3400
  8. Ertan Algül

Minecraft görüntü sorunu

Oyunda uzak kısımlar fotoğrafta gözüktüğü gibi kalitesiz gözüküyor ve gözümü çok rahatsız ediyor bunun bir çözümü var mı? (oyun içi bütün video ayarları en yüksekte)
  9. Ertan Algül

Görev çubuğunun altında beyaz çizgi

SS aldım gözükmüyor fakat ekrandan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum öyle olsa her zaman olmaz mıydı?
  10. Ertan Algül

Şehrinizde Tavuk Döner Ayran Kaç TL

İstanbul Döner 7TL Ayran 1.50
  11. Ertan Algül

Yeniden başlattım hala gözükmedi çizgi tekrar gözükürse deneyeceğim
  12. Ertan Algül

Hayır yapmadım az önce yeniden başlattım düzeldi bakalım tekrar olacak mı
  13. Ertan Algül

Sanmıyorum yerinden hiç kıpırdamıyor gece sorun yoktu sabah böyle oldu
  14. Ertan Algül

Görev çubuğunu üste alıp baktım fotoğraftaki gibi sanki görev çubuğunun altı orada kaldı gibi gözüküyor fotoğraf ekledim
  15. Ertan Algül

Deneyeceğim
  16. Ertan Algül

Görev çubuğunun altında beyaz bir çizgi var laptopu ilk açtığımda gözükmüyor fakat daha sonra geliyor arada kayboluyor tekrar geliyor sırf bu yüzden format attım düzelmedi (Fotoğrafa bakarsanız alttaki beyaz çizgiyi görebilirsiniz) bunu nasıl düzeltebilirim?
  17. Ertan Algül

Masaüstü ''Bu Bilgisayar'' değiştiriyor

Merhaba ben Windows 10 kullanıyorum bahsedeceğim şey arada bir oluyor daha sonra düzeliyor örneğin 1-2 aydır yaşamadım bu sorunu fakat şimdi yine bilgisayarı her yeniden açışımda bu bilgisayar logosu fotoğrafta işaretlediğim 1 numaralı yerden 2 numaralı yere gitmiş oluyor bunu nasıl çözebilirim?
  18. Ertan Algül

Nvidia Denetim Masası görüntü ayarlarını nasıl yapmalıyım

Merhaba bende 1050ti ekran kartı var eklediğim fotoğraftaki ayarı nasıl yapmam benim için daha iyi olur?
  19. Ertan Algül

qbittorrent bit seçeneği.

qbittorrent indiriyorum download kısmında bu üç seçenek var mac olan değil fakat ilk ikisinden hangisi 64 bit
  20. Ertan Algül

Ücretsiz MMORPG oyun önerisi

Peki Silkroad'ı önerir misiniz?
  21. Ertan Algül

MMORPG tavsiyesi isteyenler buyrun!!!

oyun hala oynanır mı
  22. Ertan Algül

Oyun şuan 19 tl fakat ben bedava iken eklemiştim kütüphaneme onu oynayabilirim
  23. Ertan Algül

Arkadaşlar ilk kez mmorpg oynayacağım çok heveslendim fakat bir türlü oynayacak bir oyun bulamıyorum World Of Warcraft düşündüm fakat paralı olduğu için maalesef oynayamadım önerebileceğiniz oyun var mı?
  24. Ertan Algül

Monster Abra A5 V13.1.1 Ekran Mavi Tonunda!

ben steamı açınca farkettim diye anladım bence de format çözer
  25. Ertan Algül

Monster Abra A5 V13.1.1 Ekran Mavi Tonunda!

Hocam bende Monster kullanıyorum daha önce bir sürü sorunum oldu bayisine götürdüm müşteri memnuniyeti açısından ücretsiz bir şekilde hepsini çözdüler kasada yamulma ve tuş eksikliği vardı 1TL bile almadılar en iyisi bayisine götürmen olacaktır hazır götürmüşken genel bakım vs. de yapılır...
  26. Ertan Algül

FPS türü oyun oynarken vsync açmalı mıyım?

Teşekkürler
  27. Ertan Algül

FPS türü oyun oynarken vsync açmalı mıyım?

Oyun oynarken fps'imi 60'a sabitlemek mi daha doğru yoksa sınır koymamak mı? (sınır koymayınca habire değişiyor)
  28. Ertan Algül

Bi Kızla Nasıl Tanışabilirim

Kız diye kendini kasıp olmadığın biri gibi davranma her dediğine evet deme git konuş ama ben senin yerinde olsam mahalle ağzıyla değilde daha kibar konuşurum
  29. Ertan Algül

Steami nasil 64 bit yuklicem yardim

Oyun dosyalarından bahsediyorsan buradalar C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common
  30. Ertan Algül

yok onlar kurulu teşekkürler
  31. Ertan Algül

Bende de 2 tane x86 var bunları silip 64 bit olarak yükleyeyim mi?
  32. Ertan Algül

Ev interneti

Superonline a bakmanı öneririm bugüne kadar hiç sıkıntı çıkmadı hız olarakda bi sıkıntı çıkarmadı
  33. Ertan Algül

x86 32 bit x64 64 bit mi oluyor?
  34. Ertan Algül

İphone 11 almalı mıyım ?

Bence 12'nin lansmanını izle erkenden 11 alırsan daha sonra 12'ye gelecek yeniliklerden dolayı pişman olabilirsin
  35. Ertan Algül

Fortnite Çok Fazla FPS Drop Yiyorum

Bu arada sorunu çözdüm sadece ayarlardan Post Processing'i düşüğe çektim kalitede bir azalmada göremedim fps im de arttı konu kilitlenebilir
  36. Ertan Algül

Bence de oyun kaynaklı bir sorun umarım birdahaki sezonda düzeltirler
  37. Ertan Algül

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/fortnite/31/305718/season-10-fortnite-fps-drops/ burada da benimle aynı sorunu yaşayanlar var genel bir sorun sanırım 1598263401 daha 1 hafta olmadı 1598263455 Attığım linktede kısaca son güncellemeden sonra böyle oldu demiş adam 1598263480...
  38. Ertan Algül

hmm anladım o zaman sıkıntı başka bir yerde
  39. Ertan Algül

ilk dediğini yaptım sürücü sürümü 452.06 olarak gözüküyor fakat nereden kontrol edeceğimi anlamadım 1598263151 peki programı yüklüyorum hangi driverı sileceğim?
  40. Ertan Algül

Windows 10 Pro
  41. Ertan Algül

Driverları nereden silip yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musun
  42. Ertan Algül

Güncellemeleri kontrol ettim en son duraklatmışım onları yapacağım driverların güncel olup olmadığını nereden kontrol edebilirim bilmiyorum ssd kullanıyorum
  43. Ertan Algül

Eğer başka bir çözüm önerisi gelmez ise en sonunda format atacağım
  44. Ertan Algül

3.Terchim imamhatip cıktı iyimidir?

Ben senin yerinde olsam imamhatipe gitmezdim duyduğuma göre öğrencileri ortamı vs. pek iyi değilmiş LGS de kötü yapmışsın fakat olan olmuş her şeyde bir hayır vardır
  45. Ertan Algül

1050 Ti
  46. Ertan Algül

Merhaba eskiden fortnite ı sık sık oynuyordum (1-2 ay öncesinden bahsediyorum) fakat daha sonra oyunu sildim bugün tekrar indirdim ve eskiden 0 sıkıntı oynadığım oyunda çok fazla fps drop yiyorum fpsim 70 lerde ve arada bir 5-15 arasına düşüp 40 a çıkıyor daha sonra tekrar 70 oluyor bunun bir...
  47. Ertan Algül

Su içmeden duramıyorum

Suyun azıda fazlası da zarar ben senin yerinde olsam bir doktora giderim
  48. Ertan Algül

Güzel Mikrofonu Olan Kulaklık Önerisi

Buna da bakacağım teşekkürler
  49. Ertan Algül

Bakacağım ikisinede
  50. Ertan Algül

300-350 1597954907 300-350 1597954971 O biraz pahalı sanki
  51. Ertan Algül

Merhaba güzel ve cızırtı yapmadan sesimi iletecek bir mikrofonlu kulaklık arıyorum özellikle gta 5 rp yaparken mikrofon kalitesi önemli oluyor önerebileceğiniz bir mikrofonlu kulaklık var mı? (Kulak içi olmazsa daha iyi olur)
  52. Ertan Algül

Battlefront 2 Açılması çok uzun sürüyor

Origin'den bir kaç ay önce Battlefront 2 aldım uzun süredir oynuyorum fakat yaklaşık 1 haftadır oyunu açtığımda gelen yükleme ekranı çok üzün sürüyor 5-10 dk'yı buluyor bu normal mi?
  53. Ertan Algül

Steam Depolama Alanı Sorunu

Benim bir sorunum var ve sebebini bilmiyorum mesela gta 5 indiricem örneğin 90 gb istiyor pc de 120 gb yer var geceden bırakıyorum sabaha insin diye sabah kalkıp bir bakıyorum yetersiz depolama diyor bir sürü şey siliyorum yer açıyorum iniyor inmesi bitince örneğin 20 gb kalması lazımken 40 gb...
  54. Ertan Algül

Netflix

Çevremdeki herkesde netflix var bende kullanmak istiyorum fakat alacak durumum yok herhangi bir şekilde bedava kullanmanın bir yolu varmıdır?
  55. Ertan Algül

Toplama Kasa Önerisi

teşekkürler
  56. Ertan Algül

Toplama Kasa Önerisi

:) Sorun yok 1567695978 Bekliyorum teşekkürler
  57. Ertan Algül

Toplama Kasa Önerisi

Arkadaş pc alacak
  58. Ertan Algül

Toplama Kasa Önerisi

Arkadaşa sordum 4 bin tl imiş bütçesi
  59. Ertan Algül

Toplama Kasa Önerisi

Arkadaşım bir pc almak istiyor ve kasmadan gta 5 vs. oynamak istiyor bir tane pc bulmuş bana sordu ben çok anlamadığım için buraya yazayım dedim KENDINEMUZİSYEN-GAMER/AMD Ryzen 5 2600/MSI RX 570 ARMOR 8GB OC/16GB RAM/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar bu pc yi almayı düşünüyor gta 5 rahatça...
  60. Ertan Algül

Windows Update Kod: 0x80070424

Windows update yi açtığımda bu hatayı alıyorum ve güncelleme yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?
  61. Ertan Algül

Steam oyun verilerini telefondaki oyuna aktarma

Yardımcı olacak kimse yok mu?
  62. Ertan Algül

Steam oyun verilerini telefondaki oyuna aktarma

Arkadaşlar steam aracılığı ile pc me fallout shelter indirdim ve baya bir geliştim fakat bir yerlere giderken pc yi götüremediğim için telefonda oynamak durumunda kalıyorum ama en baştan başlamak istemiyorum steam daki oyun verilerimi telefondaki oyuna aktarmanın bir yolu varmıdır
  63. Ertan Algül

Kullandığım Varsayılan Tarayıcı metagmae.org diye bir siteyle açılıyor

Adw cleanerle bir tarama yap trojen veya vb. virüs varsa ondanda kaynaklı olabilir daha önce başıma gelmişti böyle çözmüştüm
  64. Ertan Algül

Chrome Arayüzü Değiştirme

Chrome'yi sıfırla düzelir veya chrome web mağazasından beyaz temayı kullan (sıfırlamak için sağ üst köşedeki üç noktaya basıp ordan ayarlara gir aşağı kaydırıp gelişmişe tıkla sonra en aşağıda Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin e tıkla )
  65. Ertan Algül

Google Chrome İndirilen Dosyanın Adı Gözükmüyor

Ayarları sıfırladım düzeldi teşekkürler
  66. Ertan Algül

Dosya iniyor fakat kalan süre falan gözükmediği için sıkıntı oluyor hiç bir çözüm yolu yokmu bunun?
  67. Ertan Algül

Bütün öğelerde böyle oluyor önceden olmuyordu bir kaç gündür böyle oluyor silip yüklemeyide denedim düzelmedi
  68. Ertan Algül

Arkadaşlar google chrome'da dosya indirirken ne adı ne kaç dk kaldığı gözükmüyor fotoğrafını attım yardımcı olursanız sevinirim :)