Arama sonuçlarınız

1. M

Soru 2000 ₺ Telefon Önerisi

General Mobile'a bulaşmam. Zamanında kullandım. Ya şarj girişi sıkıntılıydı ya mikrofonu arızalandı. Falan filan.
  2. M

Soru 2000 ₺ Telefon Önerisi

merhaba, belirttiğim bütçede telefon arıyorum. Oyun odaklı bir telefon istemiyorum. Video, sosyal medya, iyi kötü fotoğraf çeksin yeter. Redmi 9c, Galaxy A02 arasında kaldım. Karşılaştırmalarda 9C daha iyi durdu. Sizce ne yapmalıyım?
  3. M

GM 9 PRO Alınır mı?

Samsung galaxy A20s ? redmi8 e göre
  4. M

GM 9 PRO Alınır mı?

fiayıtı fazla. Ben redmi 8 64 gb de karar kıldım. o nasıldır
  5. M

Xiaomi Redmi 8 64 GB Alınır mı?

Merhabalar, GM9 Pro, Huawei P Smart 2019, Samsung Galaxy A20s ve Xiaomi Redmi 8 arasında gidip gelirken sonunda eleye eleye kararı redmi8 de kıldım. Sizce alınır mı? Mantıklı mı? Telefonda oyun oynanmayacak sadece sosyal medya ve konuşmak için.
  6. M

GM 9 PRO Alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/xiaomi-redmi-8-64-gb-akilli-telefon-mavi.html#urun-ozellikleri Fikrimi bununla degistirdim. Sizce iyi mi bu fiyata?
  7. M

GM 9 PRO Alınır mı?

Huawei P Smart 2019 nasıldır sizce hocam? RAM 3 GB beni hep korkutuyor. Android 9 fazla yer mi acaba
  8. M

GM 9 PRO Alınır mı?

Selamlar, GM 9 Pro alınır mı? Kullananların yorumları neler? Herkes bir şey diyor, kararsız kaldım. Mikrofon sorunu hala var mı? Eğer bunu alma diyorsanız 1500 TL yi aşmayacak öneride bulunabilir misiniz? Not: Telefonda oyun oynanmayacak. Sosyal medya ve konuşma.
  9. M

1500 ₺ Akıllı Telefon Önerisi

Herkese Selam, Bütçemi yukarıda belirttim. 2 telefon arasında kaldım. Galax A20s ve Huawei P Smart 2019. Telefonda oyun falan oynanmayacak. Sosyal medya, arama vs. Sizce hangisini almalıyım? İkinci sorum ise örneğin A20s in 2GB RAM var ve Android 9 yüklü. Android 9 bu cihazda kasma donmaya...
  10. M

500-550 ₺ Fiyat Aralığında Tablet Önerisi

bu fiyat aralığında tablet önerebilecek var mı?
  11. M

Powerbank Bataryayı Bozar mı?

Xiaomi'nin 5000 mAh'lik powerbanki var.
  12. M

Powerbank Bataryayı Bozar mı?

iPhone 7 kullanıyorum. Powerbankler pilin ömrünü kısaltır mı? veya zarar verir mi?
  13. M

iOS 12' ye geçmeli miyim?

Şarj konusunda sıkıntı yaşadınız mı? Bu arada iPhone 7 şarjı biraz geç doluyor sanırsam. 6s'tan geçtim. 6s daha hızlı dolduruyordu.
  14. M

iOS 12' ye geçmeli miyim?

iPhone 7 aldığımda default olarak 11.3 sürümüyle geldi. 12.1.4 sürümüne geçmeli miyim sizce? Yoksa 11 daha mı stabil?
  15. M

Mate 20 Lite vs 6s Plus

Hocam Mate 20 Lite almazsam iphone 7 alırım öyle diyim :)
  16. M

Android Telefonlar Kasar Söylemi

Yeni telefon alacağım ve android-ios arasında gidip geliyorum. Foruma sorsam herkes kullandığı telefonu öneriyor doğal olarak. Bazıları artık androidin eskisi gibi olmadığını ios gibi uzun süre stabil çalıştığını (2-3 seneden fazla) söylüyor. Ama bunlar hangi android telefonlar? Mesela Mate...
  17. M

iPhone 7 vs Mate 20 Lite

iPhone 7 için bataryadan çok yakınıyorlar. Neden? Sen bir sorun yaşadın mı?
  18. M

iPhone 7 vs Mate 20 Lite

2.5 yıldır 6s kullanıyorum. Ondan önce Motorola Moto G kullanmıştım. O zamanlar GM 5 ile eş değerdi. O da fiyatına göre iyi idi aslında. Ama dediğim gibi 2. yılını doldururken kasmalar, donmalar başlatmıştı. En sonunda telefon dondu ve bir daha eskisi gibi çalışmadı. O yüzden androide karşı ön...
  19. M

iPhone 7 vs Mate 20 Lite

3500 ₺ bütçem var. İki telefon arasında kaldım. Şuan ki telefonum 6s. Gayet iyi iş çıkardı. Telefonu çok kötü kullandım. Sürekli düşürdüm. Haliyle home tuşu çalışmıyor, bataryası öldü şarjı çok hızlı bitiyor ve de ekranı kırık. Bu yüzden degistirmek istiyorum. Ama kesinlikle donma, takılma yok...
  20. M

3000 ₺ Yazılım İçin Laptop Önerisi

Öğrenciyim. Yazılım için laptop arıyorum. Oyun oynamayacağım. Önerilerinizi bekliyorum.