Arama sonuçlarınız

1. Mmertkaygusuz

S9 Plus 4.5G Sorunu

Telefonu dün bu şikayetlerle verdim. ve şu an da anakart siparişi verilmiş. Ne gibi sorunlar doğurur ? sıkıntı olur mu ? yeni cihaz sonuçta
  2. Mmertkaygusuz

S9 Plus 4.5G Sorunu

bunu bende duymuştum tüketici haklarına mı sormalıyım bilmiyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- 6 ay daha olmadı 5 aylık cihaz
  3. Mmertkaygusuz

S9 Plus 4.5G Sorunu

Arkadaşlar merhabalar, S9 Plus kullanıyorum. Fakat bir sorunum var telefonla ilgili. 4.5G açıkken bağlantı hatası yaşıyorum. Sim kartımı değiştirdim yine sorunu yaşıyorum. telefonu alalı 6 ay olmadı daha. iadesi söz konusu olabilir mi ? veya sorunu nasıl halledebilirim ?
  4. Mmertkaygusuz

İthalatçı garantili telefon alınır mı?

Genelde teknik servisi delta oluyor bu konuda nedir görüşleriniz ?
  5. Mmertkaygusuz

Yeni telefon alacağım telefon tavsiyesi

Genelde fotoğraf video o kadar değil
  6. Mmertkaygusuz

Aslında servisinden şikayetçiyim ben özverili değiller ---- Mesajlar birleştirildi ---- Mate 10 pro'nun kamerası çok iyi benimde hoşuma gidiyor ama bakalım
  7. Mmertkaygusuz

Hepinize teşekkür ediyorum. Gönül ister ki android, ios gibi sorunsuz çalışsın. Tek şikayetim bu.
  8. Mmertkaygusuz

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır Samsung android kullanıcısıyım. Şu aralar hem servisi olsun hemde androidin programı kapatması beni mutsuz ediyor. ios ve android arasında karar verip yeni telefon alacam. Yeni telefon bir tarafta yine android Note 8 diğer tarafta iphone 7+ veya 8+. Cevaplarınızı...