S9 Plus 4.5G Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mmertkaygusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar, S9 Plus kullanıyorum. Fakat bir sorunum var telefonla ilgili. 4.5G açıkken bağlantı hatası yaşıyorum. Sim kartımı değiştirdim yine sorunu yaşıyorum. telefonu alalı 6 ay olmadı daha. iadesi söz konusu olabilir mi ? veya sorunu nasıl halledebilirim ?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Garantiye göndermelisiniz 6 aylık cihazın iadesini alacaklarını sanmıyorum..

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
6 ay içerisinde cihazda, sizin yüzünüzden olmayan bir sorun çıkarsa iade hakkı doğuyor sanırım. Tüketici haklarını araştırın, ben de hakim değilim.

Mmertkaygusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 ay içerisinde cihazda, sizin yüzünüzden olmayan bir sorun çıkarsa iade hakkı doğuyor sanırım. Tüketici haklarını araştırın, ben de hakim değilim.
bunu bende duymuştum tüketici haklarına mı sormalıyım bilmiyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Garantiye göndermelisiniz 6 aylık cihazın iadesini alacaklarını sanmıyorum..
6 ay daha olmadı 5 aylık cihaz

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Arkadaşlar merhabalar, S9 Plus kullanıyorum. Fakat bir sorunum var telefonla ilgili. 4.5G açıkken bağlantı hatası yaşıyorum. Sim kartımı değiştirdim yine sorunu yaşıyorum. telefonu alalı 6 ay olmadı daha. iadesi söz konusu olabilir mi ? veya sorunu nasıl halledebilirim ?

6 aylık cihazı nasıl iade etmeyi planlıyorsun ? Senin değişim talebin olabilmesi için cihazın aynı sorunu birden fazla belirli bir süre boyunca farklı farklı hataların olması ve cihazdan verim alamıyor olman lazım. Şuan yapabileceğin cihazı teknik servise vermen tamir edilemeyecek bir durum var ise servis zaten değişim yapar.

Mmertkaygusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu dün bu şikayetlerle verdim. ve şu an da anakart siparişi verilmiş. Ne gibi sorunlar doğurur ? sıkıntı olur mu ? yeni cihaz sonuçta