Arama sonuçlarınız

1. eminn1mehmet

Bilgisayarın Sıcaklık değerleri normal mi ?

herkese merhaba. Aynı konuyu technopatta açtıgımda dalga geçtiler ve yorum engeli attılar. o yüzden buradan soruyorum . sistemler ve donanımlar hakkında bilgim yok lütfen dalga geçmeden cevaplayın. bilgisayarımda obs full hd kayıt açık ve pubg mobile full ayarlarda oynuyorum ekran kartı max 55...
  2. eminn1mehmet

4000₺'ye daha iyisi yapılır mı?

Arkadaşlar merhaba. Sizce 4000₺(max 4200₺) ile E1.5 sisteminden daha performanslı bir sistem yapılır mı? (Teknobiyotik E1,5 AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik) eğer yapılmıyorsa E1.5 Sistemini satın alacağım
  3. eminn1mehmet

Sizce Hangi Sistem Daha F/P ?

Arkadaşlar iki sistemde 2. El ve Birisi 3500 , diğeri 3600TL. Sistemlerin Özellikleri Şunlardır ; SİSTEM 1 İşlemci : AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.4 GHz 16MB Önbellek 65W İşlemci - SIFIR FATURALI 2 YIL GARANTİLİ Anakart : ASUS PRIME A320M-F AMD A320 AM4 DDR4 3200 VGA USB3.1 mATX - SIFIR...
  4. eminn1mehmet

Bu sistemi almak sizce mantıklı mı ?

Arkadaşlar merhaba. Letgo'da gezinirken bir sisteme rastladım. Sistem Fiyatı hersey dahil 4000₺. Arkadaş teknobiyotik e1.5 (Teknobiyotik E1,5 AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik) Sistemini 1 ay önce satın almış. İçerisindeki bütün ürünler...
  5. eminn1mehmet

Sizce bu sistem 3800₺ Eder mi?

Aşağıda gördüğünüz sistem sizce 3800₺ eder mi? Ekran kartı satıcı tarafından 2 Yıl garantili 2. El radeon rx 580. Ram 8x2 3000mhz Kingston Güncelleme : Arkadaş işlemciyi Ryzen 5 3500x'e yükseltebileceğini ve 3500x ile 4300₺'ye verebileceğini söyledi. Sizce 3800 mi mantıklı 4300mü?
  6. eminn1mehmet

Sadece PUBG Mobile Videosu çekeceğim sistem tavsiyesi

Herkese merhaba. Öncelikle değerli vaktini ayırıp konuyu okuyan herkese teşekkür ediyorum. Lafı uzatmadan kısa ve öz olarak olaya dalacağım. Youtube için 1080P 60fps PUBG Mobile videolari çekeceğim, canlı yayın açmayacağım, işimi görebilecek bir sistem arıyorum. Donanımlar konusunda çok fazla...
  7. eminn1mehmet

Şu genç kardeşinize bir tavsiye verin...

Herkese hayırlı geceler :) Şuan saat 1:18 Yağmurlu bir Ankara gecesinde yatağımda uzanırken hayatımın garip bir yönde ilerlediğinin farkına vardım. 21 Yaşındayım ve 1 sene önce okulum bitti. Kırıkkale üniversitesinde Mobilya dekorasyon bölümü okudum ama hiçbir işime yaramadı, yaramayacakta...
  8. eminn1mehmet

Sizce bu sisteme 5000 ₺ eder mi ?

Herkese Merhaba. Bu sistemi sıfır topladığımızda toplam fiyat 7 Bin 400 ₺ 'ye yaklaşıyor. Bir arkadaş var 5000 ₺ 'ye satıyor sizce aldığıma değer mi ? Ben Youtube'a Oyun videosu çekmek için bilgisayar alacağım bu sistem sizce kurtarır mı ? (PUBG Mobile Çekeceğim). Sistem Şu Şekilde : MSI B450M...
  9. eminn1mehmet

Sizce 6.7Bin ₺ Vermeye Değer mi?

Arkadaşlar merhaba. İnternette satılık bir sistem gördüm 6.7 Bin ₺ye satıyormuş arkadaş. Aşağıya fotoğrafları ekleyeceğim konu hakkında bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. (Bilgisayarda ekran kartı dahili) Fotoğrafta gördüğünüz herşey dahil Fiyat 6.7Bin ₺'dir. Sistemin Genel Görünüşü ve...
  10. eminn1mehmet

Youtube Oyun Kanalı için sistem tavsiyesi

Dostlar öncelikle herkese merhaba. Uzun bir süre düşündüm ve Youtube'da oyun kanalı açmaya karar verdim. Sony vegas pro, photoshop gibi programları profesyonel olarak biliyorum video düzenleme, editleme kısımlarında hiçbir sıkıntım yok kısacası. Fakat tek sıkıntım sistem konusunda. Donanım...
  11. eminn1mehmet

Nvidia Denetim Masası Çalışmayı Durdurdu Hatası

Merhaba. Lenovo Z580 Kullanıcısıyım. Ekran kartım Nvidia GT635M. 2 gün önce bilgisayarıma format attım ve Ekran Kartı Driverlerimi en güncel olacak şekilde nvidia sitesinden indirip kurdum. ( Lenovo'nun kendi Sitesinden kurunca Mavi Ekran hatası alıyordum, bu yüzden NVİDİA Sitesinden kurdum)...
  12. eminn1mehmet

Format atamıyorum! Çözümünü bulamadığım saçma sapan hata

Herkese merhaba. 2 gün once başlayıp beni deliye çeviren bir olayı size anlatmak istiyorum. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir hatayla karşılaşıyorum. 2 gün once bilgisayarımdan birkaç dosya silmiştim ve yanlışlıkla windows dosyaları da sildim. Baktım ki ses ve internet driveri gitmiş bende...
  13. eminn1mehmet

Bilgisayarım Hoparlörü hem mikrofon hem hoparlör olarak kullanıyor

Öncelikle herkese merhaba kısa ve öz bi şekilde özet geçeyim. benim bi kulaklıgım var ve bilgisayarın mikrofon kısmına yada kulaklık kısmına taktıgımda hiçbi şekilde onun mikrofonunu kullanmıyor şöyle göstereyim ; (Alttaki devre dışı olana aldanmayın onuda etkinleştirip denedim olmadı) aygıt...
  14. eminn1mehmet

Ekran Kartı Yüzünden Mavi Ekran Sorunu

Merhabalar. Yaklaşık 2 gün oncesine kadar windows 8 kullanıcısıydım ve hiçbir sorunum yoktu. Ardından format atmam gerekti ve attım. Sorunum şu ki ; Bilgisayarda şuanda disk kullanımı kolay kolay %40'ın altına düşmüyor. Devamında ise bir oyun açmak istediğimde direkt olarak mavi ekrana düşüyor...
  15. eminn1mehmet

Ekran kartım yüzünden mavi ekran alıyorum

Merhabalar. Yaklaşık 2 gün oncesine kadar windows 8 kullanıcısıydım ve hiçbir sorunum yoktu. Ardından format atmam gerekti ve attım. Sorunum şu ki ; Bilgisayarda şuanda disk kullanımı kolay kolay %40'ın altına düşmüyor. Devamında ise bir oyun açmak istediğimde direkt olarak mavi ekrana düşüyor...
  16. eminn1mehmet

Windows 8'den 10'a geçince %100 Disk Kullanımı Sorunu ?

Merhaba. 3 gün oncesine kadar windows 8 kullanicisiydim ve hiçbir sorunum yoktu. Windows 10'a geçtiğimde disk kullanimi sorunu almaya basladim. Internetteki butun yontemleri denedim ama işime yaramadi... Ornegin oyuna tıkladığim anda bilgisayar donuyor ve kapaniyor mavi ekran veriyor. Nasil...
  17. eminn1mehmet

Kişisel bilgisayariniz bir sorunla karşılaştı...

Hatamın nedeni açık olarak belli aslında. Dün system32 dosyalarini biraz kurcaladim ve sonucunda bugun bu hatayı alıyorum. Ancak sorun şu ki shift+ f8 yaptigimda bilgisayar direkt olarak otomatik onarim moduna geciyor yani guvenli mod ekranina ulaşamıyorum. Ardından geri yükle dediğimde ise...
  18. eminn1mehmet

Kişisel bilgisayariniz bir sorunla karşılaştı...

Hatamın nedeni açık olarak belli aslında. Dün system32 dosyalarini biraz kurcaladim ve sonucunda bugun bu hatayı alıyorum. Ancak sorun şu ki shift+ f8 yaptigimda bilgisayar direkt olarak otomatik onarim moduna geciyor yani guvenli mod ekranina ulaşamıyorum. Ardından geri yükle dediğimde ise...