Arama sonuçlarınız

1. S

CS 1.6 CS:GO Skin Pack Tavsiyesi

Konuyu nereye açsam bilemedim. Şöyle sağlam bir pack istiyorum. Exe dosyası ile kurulan packlerden istemiyorum. İçinde M4A4, Tec9 da olsun. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  2. S

Laptopta Kulaklık Takınca Ses Çok Kısa Bir Süre Sonra Gidiyor

Başlıkta'da dediğim gibi kulaklığı takıyorum yaklaşık 20-30 saniye sonra ses çat diye gidiyor ama bilgisayarın kulaklık girişine doğru elimi bastırınca düzeliyor. Ve acayip olan şey bu olay Windows Media Player'de bir müzik falan çalarken bu uyarıyı alıyorum.
  3. S

A4Tech KL 5-UP Q Klavye çalışmıyor

Klavyenin kendi sitesinden driver bakıyorum bu ayıt için driver gerekmiyor diyor. Ve klavyeyi taktığımda hiçbirşey olmuyor. Anlık bir ışık bile gelmiyor yardım edin çıldırıcam tüm USB portlarını denedim yok aygıt yöneticisinden de baktım orada da yok bir yardım edin çıldırıcam şu laptop un...
  4. S

Laptop HDD'den hiç ses gelmiyor

Laptop'da istersem her türlü işlem yapayım yine hiç denecek kadar ses gelmiyor ama laptop'un HDD ışığı neredeyse sürekli yanıyor. Bu HDD'nin bozulmuş olabiliceği anlamına gelebilir mi?
  5. S

Dell XPS M1210 NVIDIA Ekran kartı gözükmüyor

İnternette bilgisayarımın özelliklerine bakınca içinde 192 MB belleği olan bir NVIDIA ekran kartı bulunuyor diye gözüküyor ama benim aygıt yöneticisinde sadece entegre grafik ekran kartı gözüküyor (Intel HD Graphics).Ve bazılarınız büyük ihtimalle şöyle diyecek BIOS'a girip bak orada bir ayar...
  6. S

GTA San Andreas Durduk yere kasmaya başladı

Arkadaşım bilgisayarcıdan bu oyunun bi modunu almış (Adı gta gazze)banada verdi cd sini. Sonra bilgisayara yükledim gta san andreas Hiç kasmasken frame limiter kapalıyken bile 10 fps yardım edin. Sistem soracak olanlar için buyrun bilgisayarım: Dell XPS M1210.
  7. S

[Çözüldü] VR Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü Sorunu

Bu konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Youtube'deki 360 derece videoları telefonumu sanal gerçeklik gözlüğüme takıp izleyince görüntü birbirine giriyor çünkü adı üstünde gözlük olduğu için iki merceği var ama videolar tek ekran olduğu için birbirine giriyor nasıl düzeltebilirim?
  8. S

Samsung Galaxy S3 gereksiz yere sensör çalışıyor

Yaklaşık 1 aya kadar böyle birşey yoktu, telefon kapalı olmadığı her an uyku modunda bile sensörü yanıyor. (Yanıyor dediğim çalışıyor yani) Benim bildiğim telefon görüşmesinde sensör aktif olur. Sizce neden olabilir?
  9. S

İşe yaramayan CD ile ne yapabilirim?

Elimde 1 tane ihtiyaç duymadığım CD var. Bununla aksesuar falan yapıyorlarmış ben ne yapabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.:)
  10. S

USB Bellek ile başka bilgisayarın ekranını takip etme

Babamın bilgisayarında gizli bir şeyler yaptığını düşünüyorum ve bilgisayarına dokunmama izin vermiyor USB bellek içine bir program atıp onun bilgisayarını izleyebileceğim bir program mümkünmü?