Arama sonuçlarınız

1. illernex

Öneri 4 karakterli .com domain satışta!

4 karakterli domain satışta! 480M.COM GoDaddy aracılığıyla almak için: https://tr.godaddy.com/domain-auctions/480m-com-459707602
  2. illernex

Yardım Macbook'ta veri kullanımını nasıl azaltabilirim?

Macbook Air 2020 M1 aldım yakın zamanda. Evimizde internet altyapısı olmadığından dolayı kendi mobil verimi kullanıyorum. Ancak macbook önceki windows bilgisayarıma göre çok fazla internet kullanıyor . Daha fazla veri harcadığını farkettim. Bunu nasıl azaltabilirim bilen varsa yardımcı olursa...
  3. illernex

Kablosuz kulaklık

Benim telefon kulaklığımı telefona bağlasam , ama pc nin sesi gelse. Olur mu acaba. Bunu sağlayan bir uygulama var mı.
  4. illernex

Fiyat ne kadar iner

İtopya da Hazır sistem artı monitör 5700 tl lik bir sepet var şuanda. Efsane kasım indirimlerinde tahmini ne kadar iner. Daha önce faydalanmış biri varsa beni bilgilendirirse sevinirim.
  5. illernex

Hangi sistemi alayım

1 x GIGABYTE GeForce GTX 1650 D6 OC 4G 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 1 x AMD RYZEN 3 3100 MPK 3.6GHz 18MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 7nm İşlemci 1 x GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart 1 x WD 1TB Blue 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk 1 x GSKILL 8GB Ripjaws...
  6. illernex

Apple'ın beats garantisi hakkında

Media Markt'tan Beats EP alacağım yakın zamanda ama kablosu aux olmadığı için temassızlık yaparsa ne yapacağım diye endişeliyim. Eğer temassızlık yaparsa Apple garantisine gönderirsem tamir ederler mi ? veya yenisini gönderirler mi ? Ayrıca 200-400 tl arasına internetten beats solo hd veya...
  7. illernex

Sigma 18-200 EW-78D parasoley ile uyumlumu?

Elimde Sigma 18-200 DC OS HSM II lens var. Canon EW-78D parasoley ile uyumlumudur acaba. Canonun 18-200 lensi ile uyumluymuş ama benimkine olurmu. Yardımcı olursanız sevinirim.
  8. illernex

4000D video af sorunu

4000D dslr makinem var. Video sırasında ben netlemek için deklanşöre basmadığım sürece netleme yapmıyor. Ayarlardanda bulamadım. Video sırasında otomatik netleme nasıl yapabilirim 4000D ile. Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. illernex

Logitech Momo ya DFGT pedalı taksam çalışırmı

Bende Logitech Momo direksiyon seti var. Logitech DFGT direksiyon setinin pedal girişi ile aynı pedal girişleri. DFGT nin pedalını taksam çalışırmı acaba. Markalar aynı modelleri farklı.
  10. illernex

Direksiyon setinin sadece pedalını pcye bağlamak.

Yakın zamanda logitech momo direksiyon seti aldım. Pedalları yoktu aldığım kişide. Bende arkadaşımın kontorland marka kullanmadığı direksiyon setinden sadece pedalları ödünç aldım. Pedallaırn ucu normal usb . Normalde direksiyonun arkasına takılıyormuş. Ben bunu sadece pcye bağlıyorum ama ses...
  11. illernex

Logitech Momo Direksiyonumun Merkezlemesi Oyunda Kapanıyor

Konu doğru yerdemi bilmiyorum ama ; Logitech momo direksiyonum var. Logitech profiler kullanıyorum. Direksiyon bağlıyken merkezleme açık oluyor ancak oyuna girdiğimde kapanıyor direksiyon merkezlemesi. Oyunun ayarlarında açık. Profiler dede açık. Biryerde profilerden direksiyon simidinin üstüne...
  12. illernex

Pc de şifre olmamasına rağmen recovery mod da şifre istiyor giriyorum yanlış diyor

Merhaba. Windows 10 kurarken internetsiz şifre koyarken hiçbişey yapmadan enter yapıp geçtim şifre yazmadım. Bi zaman sonra win 10 da recovery moddan sistem görüntüsü kurtarma ya tıklıyoeum şifre istiyor enterlıyorm yanlış şifre uyarısı veriyor. Win 10 masaüstüne giremiyorum okuldan vermişlerdi...
  13. illernex

bu kişisel bilgisayarda hiç yönetici hesabı yok

Merhaba.benim bir 2 in 1 windows tabletim var. 2 sene önce okul dağıtmıştı bize Casper N410. Açılmıyor ve recovery moddan sistem görüntüsü kurtarma ile ghost32 yi açarak sistem atacağım içine . Ancak ''Devam etmek için yönetici olarak oturum açmanız gerekiyor , ancak bu kişisel bilgisayarda hiç...