Direksiyon setinin sadece pedalını pcye bağlamak.

Bu konuyu okuyanlar

illernex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yakın zamanda logitech momo direksiyon seti aldım. Pedalları yoktu aldığım kişide. Bende arkadaşımın kontorland marka kullanmadığı direksiyon setinden sadece pedalları ödünç aldım. Pedallaırn ucu normal usb . Normalde direksiyonun arkasına takılıyormuş. Ben bunu sadece pcye bağlıyorum ama ses gelmiyor bağlandığına dair. Ve okumuyor. Bi şekilde okuyabilirmi? Nasıl çalıştırabilirim acaba? Şimdiden saolun.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Besleme enerjisi ve veri yolu o direksiyon kısmında o yüzden süs olarak durur.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Yakın zamanda logitech momo direksiyon seti aldım. Pedalları yoktu aldığım kişide. Bende arkadaşımın kontorland marka kullanmadığı direksiyon setinden sadece pedalları ödünç aldım. Pedallaırn ucu normal usb . Normalde direksiyonun arkasına takılıyormuş. Ben bunu sadece pcye bağlıyorum ama ses gelmiyor bağlandığına dair. Ve okumuyor. Bi şekilde okuyabilirmi? Nasıl çalıştırabilirim acaba? Şimdiden saolun.
[/QUOTdireksiyondaki pedal soketini söküp ve pedalın kendi kablosunuda söküp kabloları birbirine bağlaran çalışır ama bsn yapma derim değmez

illernex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Veya bir dönüştürücü kablo ile logitech e takarsam calisirmi. Veya logitech marka bir pedalı takarsam calisirmi.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Veya bir dönüştürücü kablo ile logitech e takarsam calisirmi. Veya logitech marka bir pedalı takarsam calisirmi.
Büyük ihtimal çalışmayacaktır.bu şuna benzer iphone telefona apk yada samsung şarzı takmaya çalışmak ne kadar anlamsızsa o yani (=
Her marka kendi ürününe destek verir

illernex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Büyük ihtimal çalışmayacaktır.bu şuna benzer iphone telefona apk yada samsung şarzı takmaya çalışmak ne kadar anlamsızsa o yani (=
Her marka kendi ürününe destek verir
Peki logitech bir pedal taksam calisma ihtimali varmı.

kokpiton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende çalışacağını düşünmüyorum ama bir dene istersen