Arama sonuçlarınız

1. M

Sevgilime hediye telefon almak istiyorum..

Sevgilimin telefonu bozuldu ve uzun zamandır alamıyor. Ben almak istiyorum fakat kabul etmiyor. İnstagram çekilişlerine katılıyor. Yüksek kitleye sahip bir sayfa adminine bir miktar para ödesem oda hikayesinde paylaşsa. Bende telefonu trendyoldan telefonu göndersem. Böyle birşey yapmak istiyorum...
  2. M

Wechat kullanan var mı?

Merhaba WeChat kullanan var mı hala
  3. M

Wechate Referans olabilecek var mı

Bende kayıt olabiliyorum wechate hocam 1609270351 Kayıt olurken şöyle birşey diyor hocam WeChat i olan referans olursa bende uygulamaya kayıt olabiliyorum
  4. M

Wechate Referans olabilecek var mı

Mıuı 12.5 beta programına kayıt olmak istiyorum fakat WeChat uygulaması kayıt olurken referans istiyor çevremde kullanan yok maalesef. Yardımcı olabilecek varsa hayrına yapabilir mi lütfen
  5. M

Metabolizmamı nasıl hızlandırabilirim?

Spor ve diyet yapmama rağmen kilo veremiyorum arkadaşlarım metabolizmamın yavaş olduğunu söyledi ne yaparsam metabolizmam hızlanır?
  6. M

General Mobile E Tab 5 e HDMI girişi takabilirmiyim tv için

Merhaba elimde E tab 5 tablet var TV ye bağlamak istiyorum ekranı kırık. Elimde 5 tane hdmı soketi var ve micro usb otg kablosu var ne yapabilirim?
  7. M

82 kiloyum 1 ayda nasıl 10-15 kilo verebilirim

Çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için
  8. M

Onları hiç yapamıyorum 1600633265 Evde eliptik bisiklet var o yararlı olur mu peki
  9. M

Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

Samsung buds plus
  10. M

15 yaşındayım 81.5 kiloyum boyum 1.75 kilo vermek istiyorum fakat ne yaptıysam veremedim diyet yapamıyorum uyamıyorum. Göğüs yağlarım yüzünden dalga konusu oldum. 1 ayda 10 15 kilo verebilir miyim.
  11. M

Telefonum yurtdışı Xiaomi Mi 9T İmei attırdım 150 tl ye nasıl imei silinmeden telefonu formatlarım

Kapanmaz garantili dedi vallahi bilmiyorum 1600408450 Nasıl IMEI silinmeden format atarım peki
  12. M

Samsung gear sport güncelleme alır mı?

Samsung gear sport güncelleme alır mı?
  13. M

Telefonum yurtdışı Xiaomi Mi 9T İmei attırdım 150 tl ye nasıl imei silinmeden telefonu formatlarım

Çarşıda attırdım benim telefonum çift sım idi sadece 1 tanesine imei atıldı 1600367728 anladım sağolun
  14. M

15. M

Tivibu Uydu kutusu Android Tv Boxa dönüştürülebilir mi?

Hdmı girişi yok nasıl bağlayabilirim
  16. M

Elimde e tab 5 tablet var bu 2sini birleştirip android tv box nasıl yapabilirim peki
  17. M

1yıl önce Tivibu Uyduya başvurdum ve bugün iptal ettirdim. Model: IP Set-Box Airties Air7200I Bu kutuyu Android Tv Boxa dönüştürebilir miyim
  18. M

Yeni website açtım ama görüntüleme alamıyorum

Peki siteyi nasıl kapatabilirim
  19. M

Hiç yapmadım o yüzden bilmiyorum
  20. M

Ya işim uzun demekki bu websiteyi 300 tl ye satabilir miyim peki ? 1598890090 Ha anladım
  21. M

Anladım bu websiteyi ne yapacağım 300tl ye yaptırdım en azından 300 tl geri gelsin
  22. M

Ne tür videolar mesela 1598889676 Kusura bakmayın konuyu saqmsung açtığım için yeniden açtım
  23. M

Para kazanabilen youtuberların hepsinin güzel kaliteli ekipmanları var sonuçta
  24. M

Yöneticiler içinmiş o kısım ben makale girmek için oradan giriş yapıyorum
  25. M

Yeterli ekipmanım yok 8mp kamerayla ne yapabilirsin ki
  26. M

Oyun bilgisi veren bir site
  27. M

onu nasıl yapacağım param fazla yok 1598889071 Allah razı olsun ama olmuyor maalesef
  28. M

17 yaşındayım öğrenci hayatı bildiğiniz gibi çok zor. Cebimdeki son parayla 1 website kurdurdum. Aradan yaklaşık 1.5 ay geçti. Daha yeni adsenseye başvuru yaptım daha onay gelmedi. Gelse bile günlük taş patlasın siteye 4 kişi giriyor. Ne yapacağımı bilmiyorum çok zor durumdayım. Ne yapmam...
  29. M

17 yaşındayım öğrenci hayatı bildiğiniz gibi çok zor. Cebimdeki son parayla 1 website kurdurdum. Aradan yaklaşık 1.5 ay geçti. Daha yeni adsenseye başvuru yaptım daha onay gelmedi. Gelse bile günlük taş patlasın siteye 4 kişi giriyor. Ne yapacağımı bilmiyorum çok zor durumdayım. Ne yapmam...
  30. M

Sizce kaşlarımın 2si farklımı

Aynen kaşların çok güzel keşke benimkiler de öyle olsa ??
  31. M

?? Profildeki sensen eğer kasların normal güzel alıyorsun Benimkiler nasıl acaba kaşının tam orta kısmının sağ ve sol kaşının o tarafları düzgün almismiyim bir türlü 2sinide aynı yapamadım
  32. M

Ne güzel. Bizdeki genetik herhalde düzeltemiyorumda. Berberde bozuyor. İki kasimin tam kaş ortası tarafı düzgün yapıyormusun acaba 1596129739 Bizim ailedeki herkes öyle genetik olabilir
  33. M

En iyisi öyle yapim kral eyvallah 1596129554 Kral sadece bende öyle sanıyordum. Bende bilmiyorum ki birisi yukarıya doğru diğeri sola doğru düz gidiyor
  34. M

Mesafede sıkıntı yok ama inceliği soruyorum 2side eşit inceliktemi 1596129050 Anladım
  35. M

Hııı anladım ?
  36. M

Anlamadım ?
  37. M

??? Fotoğraf yuklenmemis
  38. M

Kaşlarımı inceltmeden almaya çalıştım sizce birisi kalın birisi incemi oldu.
  39. M

Galaxy Buds Plus mu? yoksa Gear İconX 2018 mi?

Galaxy Buds kullancısıyım neredeyse tam gün kullanıyorum çok memnunum ama 1 yıl önce aldığım için deformeler başladı haliyle. Yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Sizce Galaxy buds plus mı almalıyım yoksa iconX 2018 mi? Galaxy Buds ile Buds Plus arasında ne fark var?
  40. M

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi

10 dakika önce telefonuma ulaştı
  41. M

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi

2 ay önce yurtdışı kayıtlı Mi 9T aldım. Dün İnstagramda gezinirken Sdn'nin instagramda paylaştığı şeyi gördüm. MIUI 12 TÜRKİYE' de yayınlandı diye. Hemen ayarlara girip kontrol ettim fakat "Uygun güncelleme yok" yazıyor. SIM kartı çıkartıp denedim fakat olmadı. Ne yapmalıyım? Ne zaman gelecek...
  42. M

Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Dağıtıldı

MIUI 11.0.5.0 kararlı
  43. M

Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Dağıtıldı

2 ay önce Mi 9T aldım yurtdışı daha gelmedi sizce ne zaman gelir?
  44. M

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi bana gelmedi

Tahminen ne zaman gelir
  45. M

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi bana gelmedi

2 ay önce yurtdışı kayıtlı Mi 9T aldım. Dün İnstagramda gezinirken Sdn'nin instagramda paylaştığı şeyi gördüm. MIUI 12 TÜRKİYE' de yayınlandı diye. Hemen ayarlara girip kontrol ettim fakat "Uygun güncelleme yok" yazıyor. SIM kartı çıkartıp denedim fakat olmadı. Ne yapmalıyım? Ne zaman gelecek...
  46. M

Xiaomi Mi 9T Yakınlık sensörü sorunu

Xiaomi Mi 9T satın aldım 2 ay önce YURTDIŞI. Dün bir güncelleme geldi yaptım. Fakat güncellemeyi yaptıktan sonra yakınlık sensörünün çalışmadığını farkettım (Ekran koruyucu yok) Ekranın eskisi gibi basmadığını da farkettım. MIUI 11.0.5 Yazılımı şuanda ama arkadaşlarımınki mıuı 11.0.7 ve hiçbir...
  47. M

Samsung galaxy a50

A50 ekran hassasiyetini nasıl yukseltebilirim bazen hic basmıyor klavye
  48. M

Birisi instagram hesabımı çalacağını soyledi oyle birsey yapabilir mi ?

Çok teşekkürler 1586606821 Adresimi falan sordu bende söylemedim arkadaslarima fln sormuş ve ppsinde ergen kız fotosu var. Hepinize çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız
  49. M

Groovty diye bir yazılım dili biliyormuş peki başka birşey yapabilir mi
  50. M

Merhaba bi 1 saat önce bi hesap bana yazdı ve 3 saat içerisinde hesabımı çalacağını soyledi. Ve daha sonra yazılım dili bildiğini söyledi. Bende hesabımın çalınmaması için 2 Faktörlü kimlik doğrulamayı açıp hesabımdan mail adresimi kaldırdım. Daha sonra da hesabı Dondurdum. Birşey yapabilir mi?
  51. M

Diggro di03 custom rom

Merhaba arkadaşlar benim elimde Amerika'dan amazondan alınmış diggro di03 var ama içinde Türkçe yok bide Google Play'de falan ama ben öyle yapmak istiyorum Mtk2502c islemcili arkadaşlar 450 TL'ye aldım. İnşallah böyle bir rom vardir. Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim
  52. M

LG G3 TWRPDEN Sonra Açılmıyor

telefonuma cyongenmod yüklemek istedim ve twrp yi telefona kurdum.Bunu çalıştırmak için flashify diye bir program varmış bende bu programı kurdum flashladım reboot now yaptım. Telefon yeniden başlatıldı. Açılırken lg logosunda hata verdi. Tam lg logosunu solüst köşede şöyle bir hata verdi...
  53. M

Lg L70 Telefonum Lg Logosunda Kalıyor

telefonuma cyongenmod yüklemek istedim ve twrp yi telefona kurdum.Bunu çalıştırmak için flashify diye bir program varmış bende bu programı kurdum flashladım reboot now yaptım. Telefon yeniden başlatıldı. Açılırken lg logosunda hata verdi. Tam lg logosunu solüst köşede şöyle bir hata verdi...
  54. M

Telefon Seçimi

s7 edge çıktığı andan itibar en ekranında sıkıntı var. ekranın ortasında kırmızı bir çizgi oluşur ve bu dokunmatiğe zarar verir. sebebi:aşırı ısınmaktan --- Gönderi Güncellendi --- xiaomi bide türkiye garantisi yokki.İstanbul garantisi var
  55. M

Telefon Seçimi

bence s7 al işletim sistemi falan super --- Gönderi Güncellendi --- s8 ve s7 edgeyi önermem
  56. M

Telefon Seçimi

abi bana yardım edin lutfen
  57. M

Telefon Seçimi

58. M

Ttelefonum lg açılış logosunda kalıyor