Arama sonuçlarınız

1. Wobinim

Yurt dışı kayıtlı cihaz sorun çıkartır mı

Merhaba arkadaşlar 2. el s8 aldım alırken imei kontrol ettim ve Durum: IMEI NUMARASI KAYITLI Kaynak :İthalat yoluyla kaydedilen IMEI Marka/ModelMarka: SAMSUNG Model Bilgileri: SM-G950F GALAXY S8 bu şekilde çıkıyor ileride bir sıkıntı çıkarır mı
  2. Wobinim

Merhaba dostlar 2000 liraya neredeyse kullanılmamış 64 gb s8 alınır mı

herhangi bir hatası yok tr kayıtlı neredeyse kullanılmamış çekmecede beklemiş alınır mı ?
  3. Wobinim

Windows Kurulumu

Arkdaşalar freedos bilgisayar aldım. Daha gelmedi ama windowsun kendi sitesinden usb'ye windows yükledim geldiğinde kurulumu yapıcam. Ama etkinleştirilmemiş bir windows olucak. Biraz araştırma yaptım ve kimileri bir ürün anahtarı var herkesin bildiği onu cmd ye yazıp etkinleştiriyor. Kimileri...
  4. Wobinim

Dji Phantom 2 Vision plus

Arkadaşlar başlıktaki drone ile takas yapıcağım. Kayıt ve ehiyet bana kaça patlar ve dikkat etmem gereken bir şey var mı bu drone da ?
  5. Wobinim

MAX 3000 TL Laptop önerisi

En fazla 3000 tl ye laptop bakıyorum. Sadece filim dizi ve word işleri için biraz hızlı olsun diye ssd olursa iyi olur uzun götürsün yeter performansın hiçbir önemi yok.
  6. Wobinim

Wifiye laptop dışında hiçbir şey bağlanmıyor

Arkadaşlar laptop internete bağlandı ama başka hiçbirşey bağlanmıyor. Ağ sınırlandırılmış olabilir mi o ayarları nasıl yapabilirim yada başka ne olabilir?
  7. Wobinim

Satılık U play hesabı

Steam kodu ile de takas olabilir. The Crew Assassin’s Creed® III Far Cry 3 - Blood Dragon Rayman® Origins Tom Clancy's Splinter Cell® Beyond Good and Evil™ Prince of Persia®: The Sands of Time 1583590898 .
  8. Wobinim

İstanbul'da Paintball İçin Yer Önerisi

Avrupa yakasında deneyimlediğiniz yada önerdiğiniz bir yer var mı ?
  9. Wobinim

Lapptop Uyuyunca Açlımıyor Acer Nitro 5

Arkadaşlar haraketsizlikten dolayı ekran kendini kapattıktan sonra ekran geri gelmiyor kalvyenin ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Yok mu bunun bir çaresi.(Haraketsizlik süresini uzatmak dışında)
  10. Wobinim

Merhaba Ben G300S Tanışalım Mı ?

Merhaba benim adım G300S. İnsanlar beni 6 7 ay sorunsuz kullanır. Ama sonrasında hemen yanlarım soyulur. Sonra 1.5 yaşıma geldiğimde saçma sapan tıklama sorunları yaratırım. Neyin ne olduğunu anlayamazsın. Bi çift tıklarım bir tıklamam. Bazen de hiç tıklamam. 2 yaşımda ise sağ tıkım bozulacakmış...
  11. Wobinim

Asus Zenbook 13 Takası

Herkese iyi forumlar Microsoft Surface Book 2 cihazımı İ5 8250 Zenbook 13 ile takas etmeyi düşünüyorum. Zenbook 13 ün sıfırı 5800 ama 2. El fiyatını bulamadım satan yok. Benim cihaz ort 12000 ediyor. Üstüne 6500 alırsam az mı olur? Ayrıca zenbook 13 alınır mı? Kronik sıkıntısı var mı?
  12. Wobinim

Dünyanın en ilgisiz moderatörü

Yaklaşık 1, 1.5 ay önce spigen kılıf çekilişini kazandım fakat ürünü alamadım. Çekilişle ilgilenen sayın @furkankaraca_SDN ilgilenen dedim ama hayatımda gördüğüm en umursamaz moderatör çekiliş açıklanma tarihinden benim gördüğüm kadarıyla 2 kez 10 15 gün sonra açıkladı. Kazandığım çekiliş de...
  13. Wobinim

S7 en son Android Sürümü Kaç ?

2 ay önce Honor 10 lite aldım. Aslında S7 edge almak istiyordum ama o zaman pahalıydı şimdi MediaMarkt' ta 2000 e düşmüş şimdi satıp almak istiyorum ama S7 nin yazılımı çok mu eski kaldı kullanan biri en son ne oldu söyeyebilirse sevinirim iyi forumlar.
  14. Wobinim

Araç Kredisi

Bazı galericiler bankayla anlaşmalı kredi çıkarıyoruz diyor. Şu an ki taşıt kredisinin faiz oranı ortalama 1.70 bu anlaşmalı galericiler düşük faizli çıkartabiliyor mu yoksa aynı mı ?
  15. Wobinim

Peugeot 301 Golf 7 takası

Arkadaşlar üzülerek Golf 7 aracımı Peugeot 301+ 35 bin şeklinde takas edicem. Ama sizlere sormak istediğim 301 in her hangi bir kronik sorunu var mı 50bin km den sonra şurası aksıyor gibi bir problemi var mı veya aracın şurasına dikkat ediğiniz bir yer var mı şimdiden teşekkür ederim.
  16. Wobinim

Uzun süre yabancı dizi izledikten sonra uyuyamamak.

Uzun süre dizi izledikten sonra dizinin devamını getirmekten uyuyamıyorum. o_O Bir tek ben mi yaşıyorum bunu ?
  17. Wobinim

50 TL civarında soğutucu

Bu güne kadar soğutuculardan çok çektim lütfen güzel işini gören bi soğutucu önerirmisiniz.