Arama sonuçlarınız

1. H

Netflix l1 l3 lisansı

Tvlerde olur ancak bazı boxlarda veya uydu alıcılarında olmayabilir
  2. H

6000 tl Televizyon Önerisi

Ya benimle ne alakası var ekonomik krizle. Adam akıllı tv üretsinler alalım bizde. Hem arçelik hem de beko aldım uhd olarak pişman oldum. Beyaz eşyada da aynı şeyi yaşadım şuan beyaz eşyalarımın hepsi Arçelik ama hala diyorum keşke almasaydım servisi iyi olsa ne olacak. Beyaz eşyada Siemens...
  3. H

Bence sakın Arçelik e bulaşmayın. Servisleri çok olsa ne olacak TV de panel giderse zaten tüm servisler tv fiyatına panel istiyorlar. Daha önce başıma geldiği ve arçelik uhd 4k tv alıp test ettiğimden kesinlikle tavsiye etmiyorum. LG veya Samsung dışında TV önermem. Şuanda LG kullanıyorum ancak...
  4. H

Bu ikisi arasında kalmışsan kesinlikle Samsung almanı öneririm. 100 yenileme hızı bile olması çok güzel Philips 50 yenileme hızına sahip. Ayrıca 2 anten girişi var samsungta o da ayrıca artısı. Ci+ kısmı 1.4 desteklemesi yine daha iyi. Ben olsam Samsung derim. Görüntü kalitesi de iyi sonuçta...
  5. H

2.500 TL'ye Televizyon tavsiyesi

Kaç inç lazım o da önemli
  6. H

CMD neden böyle açılıyor?

Yerinizde olsam format atmayı biliyorsanız 40-50 dk sürer atınız kurtulun bu dertten bir de pop-up için site engelleyici(adblocker u Block origin vs) kurun... Ayrıca Windows defender ya da lisanslı bir antivirus kullanın aklınızda soru işareti kalmasın... Şahsen ben pc de sadece Windows defender...
  7. H

Açılan dosyanın (exe) ilgili yolu bulup silmeye çalışınız... resimde c/program data / ilgilivirüs(XXXXGXHFJVNDJKOLDHFKMFJNXHMDL).exe gibi gözüküyor
  8. H

Virüse benziyor gibi duruyor
  9. H

Tarayıcısından film izlenebilen akıllı televizyon tavsiyesi

İllegale girmiyor neden girsin... Adamların kullandığı linkler sitelerin(dizi film sitelerine ait) yani uygulamaya ait bir link yok o yüzden yasal bir uygulama
  10. H

Tarayıcısından film izlenebilen akıllı televizyon tavsiyesi

Lg webos tv lerde mkvod var oradan uygun xml yi mkvod sitesinden indirip bütün dizi filmleri rahatlıkla izleyebilirsiniz... Tarayıcı ile işiniz olmaz bu sayede...
  11. H

1 km ilerideki interneti kullanmak.

AirWifi ile evinize internet bağlatın ya da WiMAX gibi alternatifler deneyin. Türk telekomla iletişime geçin belki yardımcı olurlar ya da bulunduğunuz yerde AirWifi hizmeti veren şirketler var ise hizmet alabilirsiniz.
  12. H

Pardus, 17.5 sürümü ile daha kararlı geliyor!

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Şuan kurumdayım youtube engelli olduğu için bakamıyorum. Eve geçince youtubeden bakarım. Örnek veriyorum benim özellikle office programlarıyla çok işim oluyor. Aynı zamanda exe uygulamarıyla da işim çok oluyor onlaırn çalışmasını istiyorum. Bu arada pardus...
  13. H

Arabayı en pürüzsüz bir şekilde nasıl kaldırırız?

Düz yolda dur kalk öğreneceksen eğer şöyle yap.... Önce debriyaja sonuna kadar bas, daha sonra gaz pedalıyla gaza yüklen 2000 devir 2500 devir o sana kalmış . Gaza yüklendikten sonra gazdan ayağını kaldırma gaz yesin ardından debriyajda hafif hafif ayağını kaldır(yarım debriyaj yapar gibi)...
  14. H

Pardus, 17.5 sürümü ile daha kararlı geliyor!

Arkadaşlar pardus ile ilgili olarak şunu merak ediyorum. Son kullanıcı bilgisi hiç yoksa builgisayarına kurup normal windowstaki gibi işlemlerini yapabilir mi. Yani misal bir kullanıcı oyun oynamak program açmak, grafik çizmek internete google tarayıcısı ile girmek gibi işlevleri var mı yoksa...
  15. H

KB2267602 adlı Windows defender güncelleştirmesi yüklenmiyor takılıyor

Şuradan offline download ile güncellemeye çalışın bakalım oluyor mu? http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=Defender
  16. H

İkisi Arasında Kalsan?

Şöyle ortayolu bulmaya çalışınız. Hem annenizi hem de eşinizi kaybetmeyiniz. Yeri gelir eşler anneniz ve aranızda bir seçim yapmanızı isterler. Bazen yapıcı olmaya çalışınız her iki tarafından kendilerince haklı sebepleri vardır. Gelin kaynana arasında her daim süregelen bir çekememe durumu...
  17. H

Anakartın Sata 2 mi Sata 3 mü Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Ben bunun cevabını merak ediyordum. Teşekkürler... Peki bu linkte paylaştığım adata nasıl güzelmi acaba...
  18. H

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, şu linkte paylaştıklarımda oluyor mu bunlar nasıl acaba, ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD (2100MB Okuma / 1200MB Yazma) | ITOPYA ADATA 240GB SU650 3D NAND Sata3 2.5'' SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma) | ITOPYA ADATA 256GB XPG SX8200 PRO PCIe...
  19. H

Arkadaşlar konuyu hortlatayım...SONY VAIO için yardım isteyeceğim... size benim bu aşağıda resimlerini verdiğim bilgisayarım için nasıl bir ssd önerirsiniz. Bunlara hangi tür ssd takılıyor. ve aşağıda verdiğim linklerdeki hangi ürünler benim laptopa uygundur... Pek anlamıyorum ssd...
  20. H

3 televizyon arasında takıldım kaldım sizde hangisi.?

Arçelik te kullandım lg de ve samsung ta kullandım... Görüntüsü en güzel samsung un iptv uygulamalar vs konusunda ve görüntü konusunda lg de ön planda, kullanım kolaylığı dersen de arçelik iyi... Ama bana sorarsan arçelik alma sana tavsiyemi tekrar söylüyeyim LG veya samsung al bence.. Ben LG...
  21. H

3 televizyon arasında takıldım kaldım sizde hangisi.?

Lg almanı tavsiye ediyorum... O olmazsa samsung da alınabilir...
  22. H

Windows 10, kendine 7 GB'lık bir güncelleme alanı ayıracak!

Arkadaşlar ben hiç Ubuntu Linux vs kullanmadım... Hep Windows kullandım ve bu diğer işletim sistemlerini bilmiyorum normal Windows gibi mi arayüz sayfa açma uygulama çalıştırma hep denemek istemişimdir ancak bilgim olmadığı için Windows tan başka birine geçemedim.. Kısaca Windows daki gibi her...
  23. H

Windows - Olmazsa olmaz dediğiniz 10 uygulama

Benim olmazsa olmazlarım da şunlar ; Chrome, office 2019, vlc+potplayer, notepad ++, revo unistaller, winrar+7zip, hex workshop, idman, memu emulator, fiddler+Charles, Kodi, dropbox,
  24. H

3 GB Ram, 64 bit sürüm Windows 10 veya Windows 8.1 kaldırır mı ?

Ssd 128gb ya da 240gb taksam çözüm olur mu.... Ve önereceğiniz bir ssd var mı marka vs
  25. H

Ya isterse 20gb yer alsın yeterki pc yi kasmasında çünkü benim pcyi baya iyi kasıyor 8gb ram 2gb ekran kartı olmasına rağmen... Sony vaio sve151e11m modelini kullanıyorum Keşke ekran kartını laptop ta artırabilseydik o zaman rahat olurdu pc.... En kısa sürede bir 240 gb ssd alacağım umarım bu...
  26. H

Şimdi anlamadığım için soruyorum arkadaşlar... Misal 7gb ayırınca pc nin performansına bir etkisi olacak mı.... Yoksa sadece boyut artırma harici bir şey değişmiyor mu
  27. H

3 GB Ram, 64 bit sürüm Windows 10 veya Windows 8.1 kaldırır mı ?

Mübarek benim 8gb ram li sony vaio sve151e11m serisi var Windows 10 pro yüklü benimki de arada donuyor çözümü var mı... Aslında donmadan kastım sistemi bazen ağır yavaş oluyor
  28. H

Bilgisayarım boştayken RAM in %97 sini kullanıyor!

Windows 10 malesef öyle... Bende Windows 10 kullanıyorum pc Windows 8 ile gelmişti yükselttim ve pc yi açtığımda muhtemelen bütün uygulamaları aynı anda açılıyor bende ve özellikle bir kaç dk donarcasına pc kasılıyor cpu ram vs işte %97-99 vs oluyor ama bu durum bir kaç dakika sürüyor... Bunun...
  29. H

Windows 10 sürüm düşürme yerine, SSD harddiske geçmeyi düşünün! (tavsiye)

Benim de sony vaio sve151e11m modeli var.. 750gb harddisk i var acaba onun yanına bir de 120gb ssd yeter mi yoksa 240gb ssd mi alsam ne diyorsunuz arkadaşlar... Windows 10 pro kullanıyorum ilk açılışta özellikle ilk 4-5 dk biraz kasıyor... 8GB ram, 2 GB ekran kartına sahip i7 işlemci...
  30. H

Tv öneri̇si̇ curved 4k 139 ekran tv

Bence LG Alın kafanız rahat olsun... Bende şuan uj630v modelini kullanıyorum super tv bence... Benimkinin üst modelleri var onlarda çok güzel tavsiye ederim...
  31. H

Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi (sürüm 1809) yeniden kullanıma sunuldu!

Güncelleme de neler yeni ne değişmiş acaba
  32. H

Skype'ta ki Rezilliği Farkeden Oldumu

Hindi ismi turkey zaten neden rezillik ki... Türkiye ismi Turkey diye yazılır küçük harfle başlarsa hindi denilmektedir....
  33. H

En yaşlı kaplumbağa eşcinsel!

Ne mi düşünüyorum.. İranda olsa bir çok kişi tarafından recm edilirdi... Zevkler ve tercihler tartışılmaz.. Bırakın zavallı kaplumbağanın peşini
  34. H

Game of Thrones'un yeni bölümü sızdırıldı mı?

Sizdirilsin olacağı varsa olur zaten biri bi forumda sanki bütün seri birinin elinde duruyor demişti adamın elindeydi SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  35. H

Wi-fi hızı 100 kat artabilir!

Çok şükür güzel bir şey duyduk en kısa sürede inşallah hayatımıza girer kullanırız SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  36. H

Chrome dahili reklam engelleme sunacak!

ConfickerBelası ublock origin için teşekkürler çok işime yaradı SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  37. H

Chrome dahili reklam engelleme sunacak!

Google reklamı da dahilse süper olur gerçi yine de fena olmaz doğrusu
  38. H

FIFA 18 duyurusu için geri sayım!

İkisini de çok beğeniyorum... Şöyle efsane oyuncuların olduğu bir katalog eklenilip ordan da transfer seçeneği eklenilse fena olmaz...
  39. H

10 000 mAh bataryalı akıllı telefon!

Aslında alınabilir şuanda en önemli problem şarj olarak gözüküyor teknolojide