Arama sonuçlarınız

1. Le Spatula

KYK borcunu ödeyemeyenlerin sayısı 5 milyonu aştı: 300 bin kişiye icra takibi başlatıldı

22.5k olarak aldığım kredinin 35k olmasının pek mantıklı bi tarafı yok bence. o fazlalığı silsin ona da razıyım. zorunda olmasam almazdım da bu lanet şeyi de olan oldu artık.
  2. Le Spatula

wikipedia ve imgur sitesine erişim için chrome eklentisi

url barından imleci denk getirip 0 yazmaya artık son :) link: Wikizero direct
  3. Le Spatula

2019 Yılında Değerlendirebilecek Fiyat Performans Telefon Tavsiyeleri

kafam karmakarışık: poco f1, mi 8 lite, gm 9 pro, mate 20 lite,redmi note 6 pro arasında gidip geliyorum sürekli. kvk garantili poco f1 alıcam sanırım
  4. Le Spatula

Kulaklığın Solundan Ses Gelmiyor Resimli Yardım

garantisi devam ediyorsa servise yolla
  5. Le Spatula

xiaomi mi a2 lite alınabilir mi ?

mi a2 lite kullanıyorum. sorunu yok ama(bana alınmamıştı normalde fakat bana kaldı :D). note 6 pro veya mi 8 lite almanı öneririm.
  6. Le Spatula

Mi A2 Lite Android Pie yükleyebilen var mı?

Selamlar, başlıkta da dediğim gibi Pie güncellemesini yükleyen var mı? Google'ın desteklediği bir aletin aralık sonu gelmesine rağmen aralık güvenlik yamasını almaması saçma değil mi sizce de? Yine birçok model android Pie güncellemesi almaya başlamışken Android One kapsamındaki bir alet hala...
  7. Le Spatula

1 Milyon Dolarınız Olsa Ne Yaparsınız?

klasik bir türk gibi arsa ev dükkan alırım. bu ülkede inşaat ve beton para getirir.;)
  8. Le Spatula

Bankada çalışıyorum soruları alayım ?

üniversitede "size de kart verelim" diye gezenlere ne kadar maaş veriliyor? (nefret ediyorum bu elemanlardan bu arada. istemiyorum deyince de gitmiyorlar.)
  9. Le Spatula

Windows 10'dan Windows 7'ye geçiş

aero temasından vazgeçemem diyorsan home premium kurabilirsin. win 10 un son halini sıfırdan da kurabilirsin. pro sürümler ekstra özellikler içerdiği için arkaplanda da fazla işlem çalıştırıyor. eski bir alet için gerek yok diye düşünüyorum.
  10. Le Spatula

4 GB RAM neden 3 GB görünüyor?

32 bit mimarisi gereği 4 gb ram desteklemez maalesef. 64 bit işletim sistemi yüklemeni öneririm.
  11. Le Spatula

Asgari ücret kaç lira olur?

net 1950 filan olur. 2000 ve üstünü zor görürler.
  12. Le Spatula

Bilişim Teknolojileri Soru Bankası Android Uygulaması

küçük bir feedback: cevaplar çok geç geliyor(bana göre). Bekleme süresi azaltılabilir sanki.
  13. Le Spatula

Çokta gerekli olmayan 2 programda benden

bilgilendirme için teşekkürler. Başka bir Pc de denemedim. Arayüz için bazı dll dosyaları gerekliydi. smart assembly ile exe ye gömdüm. farklı bir yol deneyeceğim bunun için. Teşekkürler :D
  14. Le Spatula

kalori hesaplayıcı farklı bir arayüz ile yeniden tasarladım. boyut olarak biraz büyüdü tabi. Kalori Hesaplayıcı
  15. Le Spatula

100 tl kablosuz kulaklık önerisi

anker kablosuz kulaklıklara bakabilirsin en son 150 200₺ arası fiyatlarda 1 2 modeli vardı. 100 ₺ civarına düşer mi emin değilim.
  16. Le Spatula

Kilo problemim var

vücut tipin ektomorf sanırım. biraz araştırma ile daha sağlıklı bilgi edinebilirsin. veya 3 tercih sunabilirim. 1. yol daha çok ye. Kalori takibi yap. 2. yol diyetisyene git 3. yol diyetisyene git + spora git kilo alırken kasta kazan.
  17. Le Spatula

Formüller benim uydurduğum şeyler değil maalesef. ben sadece implement kısmını yaptım. Standartları belirleyene isyan edebiliriz bence. Uyarı için teşekkürler, bilmiyordum.
  18. Le Spatula

Bu kadar düşük notu aileme nasıl söylerim?

adfasdfsdfad hiç farketmedim :D Silemiyorum da yorumu rezillik
  19. Le Spatula

Söyle Rahatla

vizesinden de finalinden de aşırı baydım. Hocalar ayrı leş. Eskişehir Osmangazi Bilgisayar mühendisliği yazmayın.
  20. Le Spatula

Bu kadar düşük notu aileme nasıl söylerim?

arada olur öyle. Biraz daha çalışma temponu artır. zayıf derslerine ağırlık ver biraz.
  21. Le Spatula

Telefon tavsiyesi max.1600 tl'lik

Redmi Note 5'ten yana oyumu kullanıyorum. İşlemciler arasında çok fark yok. Pil az gittiğinde pişmanlığın daha fazla olur emin ol. Kamera olarak 2 modelinde karşılaştırma videolarına bakmıştım daha önceden(anneme almak için) Neredeyse aynı gibi kamera performansı. Redmi Note 5'in 4 Gb Ram, 64...
  22. Le Spatula

Telefonun Hafiza Miktarlariyla Oynama

Bunu bilgisayardaki partition yazılımları ile yapabilirsin belki. ama rom için yeterli yeri ayırdığından emin olman gerekli olası bir hata ile karşılaşmamak için. Araştırmanı tavsiye ederim.
  23. Le Spatula

Nokia Lumia 520 Error - unable to find a bootable option

Anakart arızası olabilir. Annemde eski lumia 625 vardı aynı hatayı veriyordu. Telefoncuya gittik çözemedi. bende rom atmayı denedim işe yaramadı. Çöpe gitti telefon maalesef.
  24. Le Spatula

tahminim boy kısımına Metre cinsinden giriş yapıyorsun ondan olabilir(ör:1.75). cm cinsinden giriş yapabilir misin(ÖR: 175). Yoksa cidden kilolu da olabilirsin :p Formüllerde sıkıntı yok yoksa.
  25. Le Spatula

Teşekkürler
  26. Le Spatula

Arkadaşın birisi(@kmurat) benzer bir konu açmış bende açayım dedim. Belki işinize yarar. 1. Otomatik Bilgisayar Kapatıcı: -Bitmeyen indirmeler için bazen zamanlayıcı kullanmak gerekebiliyor. Bunun için CMD ye komut girmek gerekiyor. Bende Cmd komut girmeye üşendiğim için bu programı yazdım...
  27. Le Spatula

Bilgisayarım kaldırırmı?

Bu adam açtyısa sende açarsın herhalde
  28. Le Spatula

Gereksiz Programlar

ben de var öyle 1 2 tane Edit: Dostum senin programlar DirectPlay özelliği yüklensin mi diye soruyor tam nedir açıklar mısın?
  29. Le Spatula

Babam telefonumu aldı, nasıl geri alabilirim?

Anladım abe. Baban iyi yapmış
  30. Le Spatula

Bluetooth kulaklık

Anker, JBL bu 2 markaya bakabilirsin.
  31. Le Spatula

Her spor yapanı ilgilendiren vucut geliştirme üzerine kitaplar

cennete düştüm sanırım
  32. Le Spatula

Web Sitem Nasil?

tema olarak güzel bir tema seçmişsin(magma) :) İçeriğe odaklanman lazım. Her yerde gördüğüm haberler bunlar.
  33. Le Spatula

Rüyamda bile göremeyeceğim sistem tavsiyesi

suyunu çıkartacaksak tam çıkartırız :cool:
  34. Le Spatula

C#, Programlama Hkk. Soracaklarım

@arsenik arkadaş güzel açıklamış. tam ben de bir şeyler yazıyordum :D
  35. Le Spatula

Rüyamda bile göremeyeceğim sistem tavsiyesi

2080 Ti SLI yap Ram 64 gb yap RAID olarak 1-2 HDD/SSD koy. bana ucuz bir hayal geldi :D
  36. Le Spatula

Millet uyanın sizin yüzünüzden Türkiye gelişmiyor gelin okuyun bir sorumu

Osmanlı tarihini okuyan herkesin bilmesi gerekir ki devletin son 200 yılı hilafet, bağnazlık, teknolojiye ayak uyduramama, saray içi dramalar sayesinde çok kötü bir hal almıştır. Osmanlı tarihini çok seven araştıran biri olarak o son yılları okurken iyi ki yıkılmış ve cumhuriyet kurulmuş diyor...
  37. Le Spatula

Ne dinliyorsunuz?

38. Le Spatula

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

öğrenciyiz. yaklaşık 3 yıldır galaxy note 4 kullanıyorum. son 1 yıldır kanser etti beni. günümüz standartlarının kimisi artık fazla geliyor alete. Pil ömrü yetmiyor.
  39. Le Spatula

Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi (sürüm 1809) yeniden kullanıma sunuldu!

Sorun orada zaten. İnternet hızım 8 mbps şu an. Vizelere çalıştığım içinde İnterneti meşgul eden bir şey yok. Hız testinde de her şey normal. Alt tarafı bir 4 gb ISO dosyası 5 saattir inemedi. çözüm için teşekkürler. İnternetten bu çözümü ingilizce olarak bulup sorunu hallettim.
  40. Le Spatula

Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi (sürüm 1809) yeniden kullanıma sunuldu!

media creation tool aşırı yavaş indiriyor iso dosyasını. Herhangi önerisi olan var mı
  41. Le Spatula

Bilgisayarım Windows 10 64-bit kaldırır mı?

bence kaldırır kaldı ki benim eski 10 yıllık laptop bile kaldırıyor.(Core 2 Duo,4 gb ram, ati mobility radeon 4650). Belki win 10 tüm görsel efektleri ile kullanamazsın.
  42. Le Spatula

Yabancı internet dizisi

Efsane midir bilemem ama bana göre güzel Westworld Daredevil Titans
  43. Le Spatula

Kaç yaşınızda ölmek istersiniz ?

mümkünse uzun yaşayıp gençlik yıllarının daha fazla tadına bakmak isterim
  44. Le Spatula

[Sonuçlandı mı ki?]25 Tl Google Play Kodu Çekilişi!

BenN
  45. Le Spatula

C DİLİ İLE İLGİLİ ACİL YARDIM!!

#include<stdio.h> #include<time.h> #include<stdlib.h> int main() { int tut, gir,i,counter=1; srand(time(NULL)); tut = rand()%100; for ( i = 0; i < 10; i++) { printf_s("Sayiyi giriniz:"); scanf_s("%d", &gir); if (tut!=gir) {...