Arama sonuçlarınız

1. Piyanist89

Soru Vdsl modem tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar TP-Link modem kullanıyorum. Modelini hatırlamıyorum. Ama aldığım gunden beri cekim sıkıntısı yaşıyorum. Ara koridorda durmasına ragmen hemen 5 6 metre uzaginda olan odada az çekiyor. Kapi acik olmasina ragmen. Bende modem değiştirme kararı aldım. Uygun fiyatta 800-1000 TL...
  2. Piyanist89

Yardım Obs Kasma Sorunu

Merhaba arkadaşlar. OBS üzerinden Instagram Facebook vs. canlı yayına geçmek istiyorum. Yalnız aşırı derece gecikme var. Ses görüntü 7-8 saniye sonra geliyor. Ama Facebook üzerinden tarayıcı üzerinden canlı yayın yapınca problem yok anlık her şey aktarılıyor. OBS'te yapmadıgım ayar kalmadı...
  3. Piyanist89

Arma 3 Türk Oyuncusu Varmı ?

Teşekkürler. steamdan deluxe olarak aldım. çok fazla para baglamaya gerek yok. oyunu bilmiyorum sonucta ilerde sararsa kampanya oldugunda yükseltme yaparım.
  4. Piyanist89

tam olarak birbiri ile aynı demiyorum. sadece benzettim oyun hızı silahların büyüklügü pubg den sonra tuaf gelmiş olabilir :) o degilde tavsiye olarak nedir? rs6nın hangi paketini alayım ? gold ultimate gerekli mi ? yoksa deluxe veya standart mı alayım ? deluxe standart arasında 10 tl oynuyor...
  5. Piyanist89

selam arkadaşlar bu aralar bir oyun arayısındayım. rs6 ile arma 3 arasında kararsız kaldım. rs6 biraz volant gibi grafigi oldugu için pek gercekci gelmiyor. ama çok tavsiye ediyorlar. arma 3 de tam istedigim askeri taktik oyunu ekip işi zevkli bir oyuna benziyor ama eski bir oyun hala türk...
  6. Piyanist89

selam arkadaşlar bu aralar bir oyun arayısındayım. rs6 ile arma 3 arasında kararsız kaldım. rs6 biraz volant gibi grafigi oldugu için pek gercekci gelmiyor. ama çok tavsiye ediyorlar. arma 3 de tam istedigim askeri taktik oyunu ekip işi zevkli bir oyuna benziyor ama eski bir oyun hala türk...
  7. Piyanist89

Bluetooth kulaklık Mikrafonunu pc de kullanam

T15 Bluetooth kulaklık aldım. Ben bunu masaüstü bilgisayarıma CSR A10 4, 0 Bluetooth aparatı alarak bagladım. Kulaklıgı kullanabiliyorum yalnız bunun mikrofonunu ses kaydı veya oyunda mikrofonla konusabilmek için kullanamıyorum. PC'de mikrofon seceneklerinde T15 hand hands Free ag Audio...
  8. Piyanist89

200-250 TL Arasi Bluetooth Kulaklik Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 200 250 TL arasi kablosuz Bluetooth kulaklik ariyorum. Onerebileceginiz bir model var mı? Bass konusunda tatmin edecek. Kablolu olarak JBL T110 kullaniyorum. Bu modelin bayağı iyi ayni ayarda Bluetooth versiyonunu arıyorum. Xiaomi airdost Haylou GT1 Pro Plus GT2 GT15...
  9. Piyanist89

Sizce Skinny Fat miyim ?

Merhaba arkadaslar spora baslayali 1 ay oldu. Daha önce 3 sene yapmistim. 2 sene bıraktım. Tekrar basladim. Baslamadan oncede bu gobek vardi. Ustler gelismeye başladı. Kas hafızasından dolayi biraz cabuk toparladi. Yalniz gobek bolgesi rahatsiz etmeye başladı. Amacim kilo almakti 2 3 hfta kilo...
  10. Piyanist89

Araba mı alıyoruz yoksa uçak mı?

Harbiden şuanda senin forumda Türkçe konusman güzelde boş konuşuyorsun konu ile hicbir alakasi yok. Boş konustuktan sonra Türkçen iyi olsa ne olur olmasa ne olur. Hatirlatayim konu arac piyasasının yükselmesi !
  11. Piyanist89

Konunun Türkçe ile ne alakası var ? O yazdigim içeriğe boş demiş. İşine gelmediği için tabiki. Türkçem iyi çok şükür sonuçta forumda takılıyoruz kalkıp resmi mi konusayim ? Neyse siz bu kafa ile araba alamazsiniz zaten bekleyin durun dusecek diye boş umutlar. Satan çatır çatır satıyor.
  12. Piyanist89

Neden kaba tabir olsn konuyu acan arkadas telefonda söyleyebiliyor bnde yüzüne soyleyin o zaman diyorum. Yapilmaz cunku kiminle karsilasacagini bilmiyorsn. Ayrica adam 1 trilyonda yazsa senin telefonda bisey soyleme hakkin yok. Millet aman dur simdi telefonla ararlar bisey söylerler diye...
  13. Piyanist89

Sen kendi cevaplarina bak gerçekler isinize gelmiyor burada yok oyle boyle bos yapiyorsn konu boş cevabin neyisi dolu olsun
  14. Piyanist89

Ugrasmissin ama bu zihniyet anlamaz hocam. Gidip sifir satan bayiye sovmezler 2.ele asilirlar ama boşa tabi ? devletin okdr isi gucu yokmuş gibi sen araba alican diye denetlemeye alican. Bu zamana kadar arac piyasasinin cikipta indirdiğini gormedim. 2014 de 206 aldim 13.750 2 sene sonra 23 oldu...
  15. Piyanist89

Satmiyorum ki avda olayim ?
  16. Piyanist89

Hahaha yiyorsa tek tek ayni ildeki ilan sahiplerinin yanına gidip yüzlerine saydirin ? piyasa dahada uçacak ÖTV kdv mdv inecek diyorlar ama o is yas gecen senede indi ne oldu ? Cokta bir fark olmadi. Sifir araba alirim diyen arkadaşlar zaten sifir yukseldigi icin 2.el piyasasi bu halde. Clio...
  17. Piyanist89

Psu Parazit Sesi veya Tavsiyesi

İnsanin bir esref bide essek saati vardır bn tam 3 gundur essek saatindeyim ?
  18. Piyanist89

Ne iki sag sollar yaptim ? laptopta sknti yok masaustunde var deli etti ki boyle bir sorun yoktu ta ki ilk psu yanana kadar. Bnce ilk psuda bu ince kablo yuzunden yandi cekemedi watti besleeyemedi ekran kartini kendini intihar etti ? ise bak ya hic insanin aklinin ucundan gecmez neyse ki boyle...
  19. Piyanist89

Olayi çözdüm. Prizden yapiyormus ?? simdilik oyle gözüküyor. Cunku siva ustu priz vardi biz ona elektrigi ince 0.75 lik kablo ile baska prizden köpru atmistik. O aklima geldi akimi tam cekemiyor parazit yapiyor psu baska prize taktim Parazit gitti simdi oyunda deneyecem sonucu yazarim.
  20. Piyanist89

Muhtemelen coil whine gibi duruyor. Simdi anakarti kasadan dışarı cikarttim. Anakart İslemci ve ram takili ekran kartini dahi takmadim. Usb ses kartini taktim sadece biosda bile yapıyor cunku sesi. Kulagimi psuya dayadim. Hoporlore yansitilan ayni ses var sanki. Eger durum boyle ise cok...
  21. Piyanist89

Hocam simdi bisey dikkatimi cekti. Ekran karti dedimde. Oyunda degilkende yapıyor ama oyunda artiyor. Msi dragon yazilimindan cpu fanini sessize aldım yani as donmesini istedim. Parazit seside fana gore azaldi herhalde cpu faninin sesini aliyor hic yapmayan biseydi. Daha 1 hfta oldu pc toplayali...
  22. Piyanist89

Bugun vatandan cooller masterin mwe serisi 600 watt +80 psunu aldim. Parazit sesi hala devam ediyor. Oyuna girdiğimde yapiyor. Boyle bişey yoktu ne zmn eski power arıza yapip pc yi kapatti bu sorun cikti. Ben artık ekran kartından suphe ediyorum. Power arıza yapınca ekran kartında Zarar verdi...
  23. Piyanist89

Anladim amacim.elden teslim alabilmek. Ondan vatana baktim. Media martkda düzgün powrr markalari yok ayni fiyat araliginda cooleer master vardi 1592748272
  24. Piyanist89

https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tr2-s-550w-80-plus-120mm-fanli-guc-kaynagi.html Bu urun nasil sizce
  25. Piyanist89

Bu arada usb ses kartina degilde. Anakartin kendi ses cikisina kulaklık taktigimda sknti yok.. daha önce ki psuda yapmıyordu
  26. Piyanist89

Merhaba arkadaslar 800 wattlik creative bir power supply almistim 2.el tanıdıktan 3 gunde pert oldu. Tam oyuna girdim pc kapandi. Baktim tik yok. Neyse gittim tandiga yandi abi bu dedim ? muhtemelen gercek 800 watt degildi cunku ekran kartı cok isinmisti. 30 dk olmustu pc acali oyuna gireli 2 dk...
  27. Piyanist89

Monitorde görüntü yayılıyor

Servisi sorunu video ile yolladim. Adamlar 6ms gecikme sureli ondan dolayı dediler yinede servise getirin bakalım dediler. Ama bana yine 6 ms bahanesini soyleyip gonderecekler galiba oyle duruyor. Ghosting testi yaptım acaba sizce varmi ?
  28. Piyanist89

Rx580 Çizgi Sorunu

selam arkadaşlar 2 gün önce pc topladım rx580 ekran kartını 2.el aldım. normal masaüstünde bir problem yok ama oyunlarda resimdeki gibi çizgi atıyor ve görüntü donuyor bunun problemi nedir ? bu arada userbenchmark setup'ını yüklerken tam sona geliyor pc kendini kapatıyor. böyle birşey dikkatimi...
  29. Piyanist89

Msi 16 gb ram mhz ve boyut sorunu ?

Tamamdir bide bios eski şimdi baktimda ilk bios versiyonuymus. Onun uzerine 4 5 guncelleme çıkmış en son 2020 de guncelleyeyim mi ?
  30. Piyanist89

Msi 16 gb ram mhz ve boyut sorunu ?

Arkadaslar yeni sistem topladım. 2x8 gb gskill cl16 3600 ram var. Windowsta 16 gb ama 10.5 kullanilabilir diyor biosta 16 gb gösteriyor. Ayrica 3600 mhz olmasına ragmen. 2133 mhz gösteriyor ne yapmam lazim ? https://hizliresim.com/8MgTuN https://hizliresim.com/RHBxOw
  31. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Arkadaşlar Ryzen 7 3700X Msi tomahawk max anakart Nitro + Rx 580 special editon 8 gb 256 bit ekran kartı 2.el Crative 800 watt power supply 2.el Frisby Kasa 4 fanli 1 arka 3 tane onde ledli 250 tl sifir gskill 2x8 gb 3600mhz trident z neo 16 gb ram Topladim hepsini aldim 5800 lira tuttu...
  32. Piyanist89

İslemci Secimi ?

3700x aldim. Kullanici yorumlarına bakıyorum genelde sknti yasayan yok.
  33. Piyanist89

İslemci Secimi ?

3700x islemci b450 msi tomahawk max anakart 16 gb ddr4 gskill cl16 ram Rx580 special edition 8 gb 256 bit ekran kartı dar bogaz yaparmı ?
  34. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Aslinda benimde ilk tercihim inteldi amd bnde kullanmadim ve banada hep soguk gelmistir. Ta ki su son serileri inceleyene ve yorumlarina bakana kadar. Artik deneyecez en azindan bir tecrube olacak. Sonuçta çöpte toplamayacak cok cok en kotu intelden az daha performans düşüklüğü yasarim kağıt...
  35. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Sadece islemci karşılaşmasında veriler ve kullanici yorumlari amd önde görünüyor ama uyumluluk konusundan bilmiyorum suanda ryzenlerle.ilgili hic olumsuz yorum okumadim. Anakart x570 alsam bu sefer 3600 e dusmek zorundayim. 3600 alacaksamda x570 almanin mantigi kalmıyor. Yani hep terse dusuyoruz...
  36. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Anladim. Hocam 3600 du alacagim islemci. Sonra anakarttan kisip 3700x alayim dedim. İslemci ve ram benim icin cok onemli. Ondan dolayi anakarttan kismam gerekiyor. B450 anakarttlari yabanci forumlardan vs. Arastirdim. B450 anakartlardan en kalitelisi b450 tomahawk max olduğunu soylediler ve is...
  37. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Ryzen 3700x icin anakart tavsiyeniz nedir ? B450 serisi is gorurmu ? 1300 tl butce. Overclock felan yapmayacam.
  38. Piyanist89

??? Ama sadece oyunda yapmıyor yapsa dicem zulanin suçu ? genel olarakta optimize sorunu var cozemediler ama grafikleri cok iyi hoşuma gidiyor ?
  39. Piyanist89

Yani monitordemi bir problem var. 50 ve 60 hz seçeneği var başka yok zaten
  40. Piyanist89

60 hz
  41. Piyanist89

Merhaba arkadaşlar 24 inc aoc 24bh1xh monitorum var. Videodaki gibi goruntu yayiliyor sadece oyunda değil windowsda pencere suruklemelerdede oluyor. Ekran karti driver guncel ekran kartim gt940 cozunurluk destegi resimdeki gibi 1920x1080 de kullaniyorum acaba çözünürluk mi desteklemiyor dedim...
  42. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Ryzen 3600 ile ayni 3600 un ghz daha yuksek sanirim amd tarafina gidecem oyle duruyor.
  43. Piyanist89

İslemci Secimi ?

İntel sitesinden ozelliklerine baktim i5 9.nesille fark yok ki 2.9 ghz temel frekansi. 6 cekirdek 12 mb on bellek fiyati belli degil. 3600 ile ayni olsa bile 3600 yine onde intel bu kafa ile giderse kaybedecek. Ayni seyleri pisirip pisirip onumuze sunuyor. Amd gibi bir atak yapip ucuza yuksek...
  44. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Peki bu anakart ileride ryzen 7 3800x veya ryzen 9 3900x taksak destekler mi ? Overclok dusunmuyorum dediginiz gibi amd pek musait degil ve overclock dedin mi masraf sıvı sogutma ona gore x serisi anakart vs. Sadece soğutucu ile bitmiyor. Birde anakartlarda vrm muhabbeti varmis kaliteli olmasi...
  45. Piyanist89

İslemci Secimi ?

Merhaba arkadaslar yeni bilgisayar toplayacağım. İşlemcide kararsizim. Max. 5000 TL bütçe var. Önceliğim Intel'de daha sonra fiyat arastirmasi yaptim. Ryzen 3600 hem uygun hem de daha cok performansli gözüküyor. İslemciye daha cok önem veriyorum. Daha sonra anakart ve RAM ekram karti oyunlari...
  46. Piyanist89

4500-5000 tl civari masaustu

Bu arada hdd ssd klavye mouse ekran ihtiyacim yok. İslemci Ram Anakart Ekran karti Kasa Power suppley Bunlar gerekiyor. Tavsiye ederken hdd de alican felan demeyin ? Amd 3600 e kafam baya yatti. Ekran kartida rx 5500 xt olur gibime geliyor. Bu arada 2.el olarakta toplayabilirim. Ozmn belki...
  47. Piyanist89

Peki amd 3600 veya i5 9600 kf vey 9400 almis olsak hangi anakart almamiz gerekiyor. Amd icin hangisi intel icin hangisi ? z390 chipset felan muhabbeti var. Neye bakmamiz gerek ? Bide anakart ekran karti seçiyor mu ? Karsilaatirmalarda amd 3600 daha onde gözüküyor. Amd 3600 alirsam ileride ryzen...
  48. Piyanist89

Amd 3600 beni düşündürüyor ama intel gibi slot genis degil. Yani i5 i soker i7 veya i5 in bir üstünü takabilirsn diye biliyorm. Kullanacgm programlar tek cekirdek performansı istiyor sanirm tam emin degilim. Zaten en zor is islemci secmek. Ram anakart kolay 1591023385 Ayrica amd ye mac...
  49. Piyanist89

Merhaba arkadaslar laptopumu satip masaustu PC toplamak istiyorum. 4500 5000 TL arasi bir butce var. Oyun ağırlıkli olmayacak ama tabii ki çalıştırmasini da isterim. Ekran kartlı ve ekran kartsız olarak tavsiye edebileceğiniz sistem var mi? Agirlik olarak muzik produksiyon olacak FL Studio...
  50. Piyanist89

Laptop'a Mac Os Kurma ?

Merhaba arkadaşlar laptop'uma mac os işletim sistemi kurmak istiyorum. 3 tane hdd var :) bir tanesine mac os kurup Logic Pro X kullanmak istiyorum. Bu İşlemi nasıl yapabilirim ? Laptopa Kurabilecegim. Driverlerde Donanımda Sıkıtın Çıkartmayacak Hangi Mac Os ve Sürümünü Kurabilirim ?
  51. Piyanist89

Bilgisayarım Ssd desteklermi ?

250 300 tl arası
  52. Piyanist89

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lexar-ns100-2-5-256gb-520mb-okuma-510mb-yazma-ssd-siyah-1203194.html Sizce bu urun nasil ? Yorumlarda pişman olan yok
  53. Piyanist89

Yok ya kullandığım bu değil ? yani bu urunun yorumlari olumlu onu demek istedim alinir ?
  54. Piyanist89

https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-htk-002-high-performance-thermal-macun.html Yorumlar olumlu
  55. Piyanist89

Valla 2 sene oldu alali marka degil. Ama hep kullandigim.
  56. Piyanist89

Hemde 2 defa detayli
  57. Piyanist89

Teşekkürler arkadaslar. Emin olmak istedim. 1 tb param olsa Alicam. Muzik produksiyon ile uğraşıyorum. Arsiv suanda 500 gb ki eklediğim halde ? 320 alip sistemi kurcam geri kalana onemli vstleri yukleyecem. Aslinda ssd gecme amacim. Pc birden bire yavasladi format atıyorum yine aynı. İşlemci...
  58. Piyanist89

Merhaba arkadaşlar Casper CN-VSD4712A model bir bilgisayarım var. HM86 chipset.Sizce SSD destekler mi ? Hafıza olarak bir sınır varmıdır ?Birde SSD'lerin türleri var mı ? Yanlış ürün almak istemiyorum.
  59. Piyanist89

Ekran Kartı Monitör Uyumu Hk. ?

Oyun oynayan biri degilim. Muzik yazilimi ile ugrasiyorum fl studio studio one gibi genis ekran gerekiyor. Ekran kalitesi guzel olan yeter. Ufak ekranda ogeler ufak gorunuyor daha rahat çalışabilmek icin istiyorum.
  60. Piyanist89

AOC 24B1H 23.6 modelini buldum. Mva panel ips panel gibi mat ve renkleri canliymis kontrast rgb degerleri guzel. Kullanan varmi ? Fiyatta indirimde 750 tl
  61. Piyanist89

dönüştürücü kullanmayacam laptopda HDMI çıkışı var zaten. eger sorun olmayacaksa 34 inç alayım. çözünürlügü 2560x1080 https://www.vatanbilgisayar.com/lg-34-34wk500-ultra-wide-freesync-ips-gaming-monitor.html 1000 tl ye buldum. sıfır yurtdışından gelmiş.
  62. Piyanist89

Selam arkadaşlar 2 gündür monitör araştırıyorum. laptoptan monitöre aktarıcam. aklıma takılan bir soru var. 24 veya 27 inç almayı düşünüyorum. hatta uygun fiyata lg nin lg 34wk500 buldum. ama şu var 24 inc 27 inc veya 34 inç. almış olsam. bilgisayarımın ekran kartı bunları desteklermi ? çünkü...
  63. Piyanist89

Macro Mouse Tavsiyesi ?

sanırım ilgilenen olmayacak
  64. Piyanist89

Macro Mouse Tavsiyesi ?

S.a arkadaşlar zula oyunu için macro mouse almak istiyorum. amacım tepme olmadan ateş etmek sniper kullandıgımda seri atış mümkünse makro ile oluyor ise hızlı şarjör degişimi ve hızlı silah geçişleri gibi özellikleri kullanmak istiyorum. macro hakkında bilgim yok.Ama şöyle internetten bir...
  65. Piyanist89

HP AB208NT vs Lenovo G710 Laptop hangisi ?

öncelikle cevap için teşekkür ederim. 3 tane foruma açtm konu ilk defa siz yazdınız :) ekran 15.6 ideal tabi büyük olması avantaj ama benim için son tercihlerden biri. bugün kullanacagım prgramları inceledim tekrar. fl studio 12 ve cubase programları işlemci ve ram agırlıklı. i7 4. nesil veya...
  66. Piyanist89

HP AB208NT vs Lenovo G710 Laptop hangisi ?

3 4 gundur laptop arastiriyorum. 2 urun arasinda kaldim. Oyun oynayan biri degilim ama oynatsa da iyi olur. Agirlik muzik programlari olacak vsti'ler felan fl studio cubase. 1. urun HP I5 5200u 2.2 GHz islemci (sanirim 2 cekirdek ) ama 16 GB RAM var. Beni etkiledi =) Ekran karti da 940m var. 2...