Arama sonuçlarınız

1. Eski hesap22

Gta v exited unexpectedly hatası. Nasıl çözerim?

Daha dün oynadığım oyun bugün girerken bu hatayı veriyor dosya atmadır windows ayarıdır her şeyi denedim bir sonuca ulaşamdım ne yapmalıyım?
  2. Eski hesap22

Lol oynamayın, oynattırmayın.

Lütfen oynamayın, kimseye tavsiye etmeyin. Özellikle annesini sevenler ve ona değer verenler kesinlikle yapmayın. Oyunlar üstünüze yüklediğiniz stresten kurtulmak için olmalıydı ama bu oyun değil. Hayatınız kararıyor, havai fişekler patlıyor oynamayın. Aklını kaybetmek isteyen oynar bu oyunu...
  3. Eski hesap22

2015 model J5 nougat güncellemesi ?

Samsung'un yayınladığı listede 3 kasım olarak yazan tarihte 2015 model j5 yer alıyordu, fakat 20 aralığa geldik ben hala her hangi bir güncelleme götemedim j5 e gelen. Ya sorun bende ya da Samsung bizimle alay ediyor. Şu an ki sürüm : 6.0.1 Bahsettiğim liste ...
  4. Eski hesap22

Youtube yorumlarına ne oldu böyle ?

Bir süredir bütün yorumlar bilmem kimin ifşası çıkmış falan şeklinde reklam siteleri doldu bir tane normal yorum yok hepsi birbirinin kopyası.
  5. Eski hesap22

Yine başa sardım.

Yazamıyor olsamda en azından gitmedim.
  6. Eski hesap22

Bilgisayar ekrana görüntü vermiyor.

Ara sıra açtığımda ram'lerden bip sesi gelmediği ve açılmadığı oluyordu ama düzeliyordu. Dün akşam bilgisayar aniden kitlendi ve şalterinden kapatmak zorunda kaldım tekrar açtığımda windows yerine boot menü geldi restartladım ve bir daha görüntü vermedi ekrana. Çözüm olarak ram leri ve psu yu...
  7. Eski hesap22

Neden ?

Neden ?
  8. Eski hesap22

Fasulyeye bayılırım !

Şapuduk şipudük.
  9. Eski hesap22

Profilimde neden a4 chip'i var ?

Bilmiyorum.
  10. Eski hesap22

Dünden bugüne iPhone (2007-2017 Tv reklamları)

Beni sebepsizce duygulandırdı buraya neden attığım hakkında bir fikrim yok.
  11. Eski hesap22

Efendim ? Seğamın Aleyhüm !

--- Gönderi Güncellendi --- Bilgisöğyah !
  12. Eski hesap22

Bios şifresini nasıl sıfırlayabilirim ?

Ne akla hizmet olduğunu bilmediğim bir şekilde zamanın birinde bilgisayarın biosunu şifrelemişim ve hiç bir şekilde ulaşamıyorum bios pilini çıkartıp resetlemeyi denedim yine bir sonuç alamadım yardımcı olursanız sevinirim oraya ulaşıp yapmam gereken ayarlar var.
  13. Eski hesap22

Youtube ''Yorum yayınlanamadı'' sorunu ?

Youtube yeni tasarıma geçtiğinden beri ara sıra alıyordum hatayı şimdi sürekli veriyor bu hatayı hiç bir yere yorum yapamıyorum.
  14. Eski hesap22

Bütün yaz cs-go da 7 günlük ban yiyerek geçti

Negev ile tararken önüme 2 kişi geçmesi ile duramdım ve 7 gün ban yedim açıldığı gün lagdan kendimi kicklettirdim ve yine yedim daha sonra oyunu trolleyen birini kicklettirdim ve yine 7 gün aldım bu sabah da türk olduğum için 4 rus beni kickledi 7 gün aldım yine cidden çok sıkıldım yeter artık...
  15. Eski hesap22

Kafasına halı düşen velet xD

Kafasına halı düşmese tuvalete gidip geliyim diyecek :D
  16. Eski hesap22

Nedir bu ülkedeki trap müzik furyası ?

Allah aşkına senelerdir var bu müzik türü ne olduda ülkede bu aralar patlama yaptı her yerde ama her yerde çalıyor benim orhancı, müslümcü arkadaşlarım bile ''B4Na Atmha ShöyLe SAheyler YhA Ben Trap Musikisi DiNliy0m taammı'' triplerine girmiş kardeş hayırdır ya ? Müzik zevkin öyledir sevipte...
  17. Eski hesap22

Barış Akarsu'nun evi soyuldu !

Değdi mi şu kadını ikinci kez ağlattığınıza şerefsizler. Barış Akarsu'nun takıları ve ödülleri çalındı
  18. Eski hesap22

"Ya ben istiyorum ki ..." Boşluğu doldurun.

Evet boşluğu dolduruyoruz ben başlıyayım : Ya ben istiyorum ki daha barışçıl bir dünyada yaşıyalım savaşların, adaletsizliğin, ayrımcılıkların, kibrin olmadığı insanlığın "insan"lığını kaybetmediği bir dünyada ama öyle bir şey hayal dünyası sadece...
  19. Eski hesap22

Safaride video izleme sorunu (donma içerir)

Başka bir tarayıcı deneme niyetim yok youtube uygulamasında sıkıntısız videolar açılıyor dakat safari tarayıcısından bir video açtığımda donuyor ve açılmıyor devamlı takılıyor bir türlü çözemedim. (Kasıtlı , kullanmadım :P)
  20. Eski hesap22

Aynı cihaza 2 farklı ios sürümü yüklemek istiyorum ?

Bir kaç yerde gördüğüm kadarı ile bu mümkün fakat tam olarak ne yapmam gerektiğine dair bir kaynak bulamadım. Cihazım iPhone 4 Jailbrak'li (Bu saatten sonra tuğlada olsa kerpiç de olsa bir şey farketmez) yapmak istediğim şu an içinde yüklü olan 7.1.2 sürümünün yanına birde 6.1.3 kurmak birsi...
  21. Eski hesap22

Yeni iPhone 7 Siri reklamı ''Güne Hükmet''

22. Eski hesap22

Half - Life 3 neden çıkmaz ? (kendi düşüncem)

Bence oyunun diğerleri gibi iyi bir çıkış yapamayacağını kötü bir oyun olabileceğini düşünüyorlar yani oyunun adına seneler sonra half-life 3 diye bir oyun çıkartıp kara bir leke sürmek milyar kişiyi hayal kırıklığına uğratmak istemiyorlar ve half-life'ı hep mükemmel hali ile kalmasını istiyorlar.
  23. Eski hesap22

İslamın Şartı Beştir

24. Eski hesap22

Nur içinde yat güzel insan...

Tıpkı bir Barış ağabey gibi bir Cem karaca gibi sende çocukluğumu güzel geçirmemi sağladın bize sesinle eşlik ettin seni hep hatırlayacağız...
  25. Eski hesap22

Yeni iPhone 7 Plus Portre reklamı "Berber"

Berberler konulu iPhone 7 Plus reklamı! - ShiftDelete.Net
  26. Eski hesap22

Elbet bir gün buluşacağız...

Bu böyle yarım kalmayacak İkimizinde saçları ak, Öyle durup bakışacağız…
  27. Eski hesap22

Sevince...

Sevince, durma durma koş ardından...
  28. Eski hesap22

Ve youtube türkiye... (muhteşem (tiksinç) yaz şarkısı ve harika yorumlar içerir)

29. Eski hesap22

20 Saniyede hacker olmak çok kolay kendi çekimim video

30. Eski hesap22

Doktor bu ne ?

31. Eski hesap22

Mode XL'ı tanımadan büyüyen bir nesil yetişiyor !

Tanıyın şu adamları sonra türkçe rap dinliyorum diye geziyorsunuz.
  32. Eski hesap22

İlk geek sipariş denemem saati olmayan saat kordonu teslimatı ile sonuçlandı

Bir aliexpress alternatifi olarak tavsiye üzerine denemek için bir sipariş verdim en çok olumlu oy alan neredeyse hiç olumsuz oyu olmayan bir saat ilanından sipariş verdim ve bugün elime saati olmayan iki kordon geçti :D Acaba saat değilde yanlışlıkla kordon siparişi mi veridm diye kontrol ettim...
  33. Eski hesap22

An itibari ile steam çökmüş bulunuyor !

Son 1-2 saattir böyle oyun oynarken birden serverden düştüm ve steam sunuculurına bağlantı kesildi dedi çevrimdışı görünüyordum bende çıkış yaptım tekrar girsem düzelir diye ama bu sefer de steam hiçbir tepki vermiyor açmak için tıklıyorum ama tepki yok böyle bekliyorum. --- Gönderi Güncellendi...
  34. Eski hesap22

SDN Forum Djvietnam vakası

6 sayfayı sonuna kadar okudum ve neye uğradığımı şaşırıdm abi bu ne ? Üyelerimizden djvietnam trafik kazası geçirdi.
  35. Eski hesap22

Engellemek için Tavsiye YouTube kanalları (Video Blocker)

Heijan, Danla bilic ,KürşadTV, Enes Batur, Envai çeşit minecraft kanalı bende engelli şu an bunlar dışında bir kaç kanal söyleyinde daha karşıma çıkmadan kurtarayım kendimi onları engelleyip :D
  36. Eski hesap22

Türkiye'de rap müziğe neden değer verilmez Türk insanı rap müziği ne zannediyor ? (video)

Video bana ait değil ama durumu oldukça iyi özetlemiş ve açıklayıcı bu soruların cevabını almanız için izlemenizi tavsiye ederim. Böyle ne kadar kişi bilgilense kaç kişi uyansa kardır :)
  37. Eski hesap22

Hücresel üzerinden youtube görüntü kalitesi ayarlama jailbreak ?

Başlıktaki gibi tweak'ın adını unuttum bulamıyorum biri yardımcı olursa sevinirim. :)
  38. Eski hesap22

R.i.p iPhone 5,5C

39. Eski hesap22

Letgo kullanmayın kullandırtmayın !

Sizi bana seçip seçip mi gönderiyorlar anlamdım ki... Varan 1 : Bu eleman telefonun fiyatını 120tl vermem konusunda peş peşe 50 şer tane spam mesajlar attı (230tl yazmışım piyasası o zaten ucuz bile) reddedince böyle bir diyalog çıktı ortaya :mad: Varan 2 : Bu kadın kızına alıcağını ve çok...
  40. Eski hesap22

Ben geldim :)

Kaç ay oldu bilmyorum sonunda geldim ve çok mutluyum :) Forum öylece donup kalmasıyla bir kere yazmama rağmen yanıtın 2-3 kere gitmesine kadar hala aynı :) Bu arada tanıdığım herkes admin olmuş dağıtım falan mı vardı :) Neyse ben bir hoş geldin alırım :);) Özlemişim bee...
  41. Eski hesap22

Az kalsın 15 temmuz parasını harcıyordum!

Son anda farkettim :D
  42. Eski hesap22

Silahsız kuvvet (Sagopa Kajmer, DJ Mic. Check) Diskografi (arşiv) indirme linkleri

SİLAHSIZ KUVVET ADI İLE ÇIKARDIĞI ALBÜMLERİ (kırık link varsa lütfen bildirin) : GERİLİM 99 (PROMO) - (1999) Silahsız Kuvvet - Gerilim 99.rar TOPLAMA KAMPI (ASYA SENTEZ - 2000) (albüm kapağı yok) Asya Sentez - Toplama Kampı.zip SAGOPA KAJMER ADI İLE ÇIKARDIĞI ALBÜMLERİ : ONE SECOND -...
  43. Eski hesap22

SDN'siz geçen ve geçecek günler

Yorum yapmak istemiyorum :( lanet olsun :(
  44. Eski hesap22

İnternet olduğu halde internet yok hatası?

İnternete girebildiğim halde sağ alt köşedeki monitör simgesinde ünlem işareti var ve internet yok yazıyor ve o işaret beni deli ediyor internete girebildiğim halde olmasının sebebi nedir ve nasıl çözebilirim yardımcı olursanız mutlu olurum :) not : windows 10 kurulu.
  45. Eski hesap22

920'yi nasıl bilirsiniz ?

Evet başlıktaki gibi durum babamın telefon sıkıntısını halletik bir annem kaldı o da lumiaları çok seviyor aklımda 920 var sizce nasıldır almalımıyım ? bu arada mağaza boş falan demeyin o konuda bir sıkıntısı yok en fazla whatsapp yükler :)
  46. Eski hesap22

J7 6.0.1 gözükmüyor?

Bir arkadaşım 2015 j7 kullanıyor ama hala 6.0.1 gelmemiş benim j5 bile ağustosta aldı sizce nedendir?
  47. Eski hesap22

Helikopter uçmuş inanabiliyormusunuz?

! ? ! ? ! ? ! ? ? ! ? ! ? ! ? ! ? ? ? ? ?! ? ! ? ! ? ?! ? !
  48. Eski hesap22

Forumda bir ruhsuzluk mu var?

Bu aralar forumun kalitesini arttıran kimseyi göremiyorum forumda her yerde tartışma vs. görmeye başladım dolayısıyla bende bir şey yazamıyorum bu hafta sınavlar vs. de var aktif olamıyorum umarım forum kendine gelir :)
  49. Eski hesap22

İPhone'larda iCloud şifresi olayı

Bazen sahibindene bakarken görüyorum "iCloud şifresini unuttuk parça olarak satılıktır" gibi şeyler bana şu olayı bir anlatırmısınız aldıktan sonra zaten kendi iCloud hesabımıza girmeyecekmiyiz?
  50. Eski hesap22

iPhone 7 satın alımında apple sürprizi?

Bu akşamki tanıtımla bir ilgisi olabilir mi? Sizce ne yapıyorlar?
  51. Eski hesap22

Ayfon tirices :) anne telefonu olarak kullanılabilir mi?

Kendisi düşünüyor ama emin olamadı sadece arama yapar mesaj atar ve saatlerce yemek tarifi okur :) jailbreak yapılacak ve tongbu kurulacak tabiki :) sizce olur mu ?
  52. Eski hesap22

Carrefoursa 5S fiyatı

Soygun girişiminde bulunmuşlar en azından se için yapsalar anlardık. 1499tl den 1329tl ye inmiş 24 ekime kadar!?!?
  53. Eski hesap22

Apple 27 ekim etkinliği?!

Sizce ne tanıtacak olabilirler?
  54. Eski hesap22

Facebook'un deniz anaları!

Bıktırdılar be yav kim başlattı bunu nereye baksam altına şunu yazmışlar :D "abi sana denis anası taklidi yapıyımmı ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) .( ͡° ͜ʖ ͡°) ..( ͡° ͜ʖ ͡°) ...( ͡° ͜ʖ ͡°) ....( ͡° ͜ʖ ͡°) .....( ͡° ͜ʖ ͡°) ......( ͡° ͜ʖ ͡°) ......( ͡° ͜ʖ ͡°) .....( ͡° ͜ʖ ͡°)...
  55. Eski hesap22

Sahibinden'de "henüz patlamamış" note 7 ilanı

Ikinci el Siyah Samsung Galaxy Note 7 N930 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 351848037 Diyecek bir şey bulamadım açıklamayıda okuyun :D
  56. Eski hesap22

Televizyonu açtığıma lanet olsun!

Bu nedir arkadaş ben normalde flaşı takar film bakarım yada hdmi'dan notebook'u bağlar kullanırım bugün bir değişiklik olsun deyip uyduyu açtım allah belamı verdi bu nedir bütün kanalların hepsi evlenme programı aşk dizisi:eek: bir tane normal bir şey yok:mad: çocuklar bunları izleyerek...
  57. Eski hesap22

Yenilenen note 7 gerçekten patladı mı?

Bu gün başka bir haber sitesinde okudum sizce doğrumudur? Okuduğuma göre adam uçağa binerken görevliler adamı note7 si olduğu için durdurmuş note 7 sinin yenilenmiş olduğunu kanıtlamak için kutusunu vs. göstermiş binmiş ve uçakta alet alev alıp gümlemiş sefer iptal edilmiş. İnşaallah doğru...
  58. Eski hesap22

Acil baba telefonu tavsiyesi lütfen bütçe 500tl

Arkadaşlar maalesef babam 20 gün önce bir style 7 faciası yaşadı ve hala onu kullanmaya çalışıyor :( babam sadece face, whatsapp ve bol bol arama yapan bir insan olmasına rağmen bu telefon bunların hiçbirini donup kasmadan yapamayacak kadar uyduruk bir telefon :mad: o yüzden kesinlikle...
  59. Eski hesap22

Ubuntu dil sorunu 16.04 yarı ingilizce yarı türkçe

Evet sıkıntım şöyle windows dan sıkılıp ubuntuya geçiş yaptım kurulumda türkçeyi seçtim fakat açıldığında yarı ingilizce yarı türkçe oldu bunu nasıl düzeltebilirim bir sürü yöntemdenedim ama işe yaramadı acaba güncelleme falan mı var bunun için yardımcı olursanız sevinirim.
  60. Eski hesap22

Shift tuşu çalışmıyor

Sorun başlıkta virgül shift tuşu hiç bir şekilde çalışmıyor ve sorun klavyede değil ne yapmalıyım soru işareti Yapışkan tuşlar ve klavye ayarları hakkında bir çok şey araştırdım hiç biri olmadı takılı kalan tuş da yok nasıl çözülür soru işareti
  61. Eski hesap22

Fiber tavsiyesi

Umarım konu doğru yerdedir değilse affola :( Ne ise, varmı tavsiyesi olan kampanya vs. 100mb hız 200 civarı kotalı internet arıyorum şu an aklımda türk telekom ve vodafone var, ne yapmalıyım ?
  62. Eski hesap22

Bana 500 TL Bütçe ile Telefon Lütfen!

500TL bütçem biraz üstüne çıkabilirim mümkünse samsung lütfen çabuk olun.
  63. Eski hesap22

Ben aslında

Önceden başka bir forumdaydım :( çoğunuz biliyor gerçi... Not : kendimi banlattım...
  64. Eski hesap22

iPad yerine notebook?

Evet arkadaşlar artık çağın gerisinde kalmış iPad minimi satıyorum ve aklımda yeni bir iPad yerine notebook alma fikri var sizce almalımıyım yoksa elimde mi kalır ? Bu arada çok az oyun oynarım müzik dinler nete girerim yani iPad ile yapacaklarımı yaparım büyük işler için evde masaüstü pc var :)...
  65. Eski hesap22

Otobüs parasını unutup binmek nasıl bir rezilliktir?

Gideceğim yol az buz da değildi 40dk yol, allahtan şöför halden anlıyordu ısrar etmedi babamı arayıp hallettim :mad:
  66. Eski hesap22

iPad'inizin home tuşuna fener tuttunuz mu ? (mobildekiler gelmesin pc den açsın fotoğraf çok büyük)

İlk önce iPad'imizi karanlık bir ortamda düz bir yere koyuyoruz ve home tuşuna güçlü ve parlak yanan bir fener koyuyoruz : İşlem tamam, artık çerçevelerinden yeşil ışıklar saçan bir iPad'imiz var :D
  67. Eski hesap22

Yardımınıza ihtiyacım var :'(

Merhabalar, şu anda saat 03:44 ve ortada hiç bir sebep yok içimde bir hüzün var nedenini bilmiyorum tuhaf hissediyorum bir şeyi özlüyorum ama neyi ? bir şey eksik ama ne olduğunu da bilmiyorum, şu an kulağımda kulaklıkla boş boş pencereden bakmakla meşgulum neşelendirin biraz beni, yada gelin...
  68. Eski hesap22

iPad mini'ye veda...

Hoşçakal sevgili dostum...
  69. Eski hesap22

iPod touch ne işe yarar ?

Merak ettiğim soru bu arkadaşlar sonuçta hepimizin elinde bu işi fazlasıyla yapabilecek telefonlar tabletler var zaten kendiside bir iPhone boyutunda ve fiyatıda 1000₺ civarı bir cebimize iPhone bir cebimize iPod koyup birinden alo diyip diğeriyle oyun mu oynıyacağız vasfı nedir bu cihazın ?
  70. Eski hesap22

Bu pazartesi okullar açılıyor hepimize büyük geçmişler olsun.

... gazamız mübarek olsun.
  71. Eski hesap22

Spotify haftalık önerdiği şarkı türünü değiştirme ?

Evet arkadaşlar soru başlıkta, spotify'ın haftalık önerdiği şarkılar hiç bana göre değil hep şu şekilde şarkılar öneriyor : bu ne yav ? ayarları karıştırdım ama bulamadım bir türlü lütfen yardımcı olun.
  72. Eski hesap22

Sagibindende 2000₺'lik 3GS

Bu sabah aklıma yeni iPhone modelleri çıktı eski modellerde ne tür bir fiyat değişikliği olmuştur diyip sahibindene girip 3G S'ten itibaren ilanlara bakayım dedim karşıma direk bu çıktı :eek: siz ne düşünüyorsunuz ?
  73. Eski hesap22

Gerçekten tuhaf bir insanım ben. (yada varlığım... yada yokum...)

Ben internette varım, gerçek hayatta yokum. internet giderse ben de giderim.
  74. Eski hesap22

İlk nesil iPad mini'ye ios 10 gelmedi...

Zaten kasım kasım kasılıyordu, bütün ilk nesil iPad mini kullanıcılarına geçmiş olsun... R.I.P first gen. iPad mini 2012-2016
  75. Eski hesap22

Ben sdn yi seviyorum

Sdn de beni seviyor mu? *:)
  76. Eski hesap22

300W f/p güç kaynağı tavsiyesi

Durum başlıkta acil tavsiyenize ihtiyacım var... şu an idare edemeyecek durumda pc bazen 2 hatta 3-4 marşta alıyor artık gitmesine fazla bir şey kalmadı. :(
  77. Eski hesap22

Xiaomi'de patladı hayırlı olsun...

Geçen iPhone bir kaç gün önce Note 7 şimdide Xiaomi patladı ne olacak bu böyle ? Bu Sefer de Xiaomi Mi 4c Patladı! - ShiftDelete.Net
  78. Eski hesap22

Vodafone smart style 7 hücre yayını kapatma?

Merhabalar, babama iki hafta önce smart style 7 aldık ama şöyle bir sıkıntısı var devamlı olarak uyarı formatında konum bilgisi ile beraber hücre yayını mesajları geliyor (örn : hücre yayını toki, hücre yayını hede hödö mahallesi vb.) beş dakika bakkala gidip gelsek 35 bildirim oluyor ve bu çok...
  79. Eski hesap22

Dev ankete katılın

Seçim sizin... Not : anketi ciddiye almayın şaka amaçlıdır :) ;)
  80. Eski hesap22

SDN hosting error

Sdn ye her 10 girişimden 2 sinde başlıktaki hatayı alıyorum neden oluyor bu ? bir de az önce şu alttaki olayı yaşadım neden böyle bir şey oldu ?
  81. Eski hesap22

Sitelerin geçmişini inceleyin - 2007 de sdn

Verildiyse affola :( bayağı yazdım bulamadım... sitenin adı "Wayback Machine" sitenin adresini yazıyorsunuz ve istediğiniz zamandaki haline bakabiliyorsunuz :) bu sitenin adresi : Internet Archive: Wayback Machine bu da sdn nin 2007 deki hali :D : ShiftDelete.Net - SDN Forum (Beta)
  82. Eski hesap22

500. mesajım

Evet, şu anki mesajım 500. mesajım oluyor. nice 500 lere... :);)
  83. Eski hesap22

4S in selası okundu...

Cenaze namazı da kılındı ve naaşı apple tarafından california ya defnedildi... geçmiş olsun. :(
  84. Eski hesap22

Super silent technology güncel driver lazım ?

Merhabalar, 2010 senesinde alınmış Casper super silent technology kullanıyorum, şu ana kadar sadece ekran kartını MSİ R7 240 olarak değiştirdim windows 7 de bütün driver'lar vardı windows 10 a yükseltince bütün driver'lar uçtu bu driver'lardan pek anlamam bana gğncel ve stabil driver'ların...
  85. Eski hesap22

PC 2. marşta alıyor yardım

Sorum başlıktaki gibi düğmeye basıyorum ışık yanıyor fanlar çalışıyor ama ramlerden bip sesi gelmiyor ekrandada gelmiyor bir süre böyle yanıp kendine restart atıyor ancak öyle çalışıyor bunun sebebi nedir ve nasıl çözerim ?
  86. Eski hesap22

Apple keynote'ları nereden izliyorduk ?

Geçen apple'ın sitesinden otomatik olarak etkinlik ayarlamıştım bugün saat 20:00 ı gösteriyor iPad üzerinden canlı izlemek istiyorum iPhone 7 yi biri linkini atarsa çok güzel olur :)
  87. Eski hesap22

Samsung galaxy J5/J7 kullananlar klübü

SAMSUNG GALAXY J5 Galaxy J5, Tüm Özellikleri İle Göründü - ShiftDelete.Net SAMSUNG GALAXY J7 Samsung Galaxy J7 İnceleme - ShiftDelete.Net
  88. Eski hesap22

Gördüğümüz anormal/ilginç ilanları paylaşıyoruz

o_Obu ilanı bugün gördüm şokunu hala atlatamadım :confused:
  89. Eski hesap22

Battlefield 1 kaldırırmı - casper super silent technology

Evet arkadaşlar "masaüstü" zamanın birinde alınmış casper super silent technology'im var şu ana kadar değişiklik olarak sadece ekran kartını msi r7 240 yaptım en azından bir 20 fps alırmıyım oyundan ?
  90. Eski hesap22

iPad 4 - 16GB İOS 6 ALINIR MI ?

Evet arkadaşlar normalde ben 32 den aşağısını düşünmem fakat hem fiyatı uygun hemde durumu gayet güzel kutusun içindeki naylonla duruyor içindede ios 6 yüklü s,zce bunu alsam kötü mü olur ? yoksa 32 den aşağısını düşünmiyeyimmi ?
  91. Eski hesap22

samsung galaxy wonder play store sorunsalı ?!?

Arkadaşlar merhaba :) az önce eşyaları karıştıtırken babamın eski telefonunu buldum (wonder) fabrika ayarlarına sıfırlayıp koymuşum, soruna gelirsek içinde (2.3.6 sürüm) android market var acaba bunun güncellemesi falan mı var bu nasıl play store olarak kullanılacak ? yardımcı olursanız...
  92. Eski hesap22

gereksiz mesaj bölümü eklensin

Belirli bir sayıya ulaşınca gerekli yere ulaştırılacak. evet bence eklenmeli hepimizin klavyeye kafa atmalı "testli" abidik gubidik post dolu konulara ihtiyacı var.(stres atmalık) :D;)
  93. Eski hesap22

iPhone 3G S - Tarihi Eser Gördüm Bugün

Bugün yolda bir adamın elindeydi gittim sordum merak edip 32gb 6.1.6 sürümü yüklüydü adam memnunum her işi görüyor dedi cihazda gayet sağlamdı gerçekten ilginç değil mi böyle bir tarihi eserin günlük telefon olarak kullanılması gerçekten adam olurmu bu telefondan ? (almayı düşünmüyorum sizde...
  94. Eski hesap22

prtcell kullananlar

(doğru yer değilse taşıyın) Şu anda kota aniden kalktı sizdede kalktıysa yumulun.
  95. Eski hesap22

Evimde davetsiz misafir sorunum var (fare)

Bir haftadır kiler olarak kullandığımız balkondaki her şeyi yiyor(balkon kapalı), özellikle tahılları çok beğenmiş anlaşılan :mad: bugün kendisi ile de tanştım, kendisi bir fareymiş :( internette baktığım bir tuzak önerisine göre sürekli tahıllara saldırdığı bölgeye yapıştırıcıyla karışık tahıl...
  96. Eski hesap22

iPad mini pc ye fotoğraf aktarma sorunu

usb pc ye bağlıyorum görüyor ama iTuneste açıyorum iPadi fotoğraflara tıklayınca ''iCloud fotoğraflar açık'' yazıyor hiç bir şey yapamıyorum bilgisayarıma tıklayınca yine iPad i görüyor açıyorum fotoğraflardan sadece indirdiklerim görünüyor çektiğim 189 fotoğraf var ve ben bu cihazı satacağım...
  97. Eski hesap22

Forum donanım haber kadar iğrenç bir ortam yok

2009 dan beri o siteye üyeyim fakat o zamanlar kaliteli ve güzel bir ortam vardı şu an ise 15 yaş altı en ciddi konuda bile trollük yapan iğrenç insanlar doldu yönetim zaten ümitsiz vaka en sonunda kendime sınırsız ban attırdım gitti. dün can sıkıntısından takılacak site ararken burayı buldum...
  98. Eski hesap22

İpad 3 yada 4 alınır mı ?

evet alınır mı yaw ? bugün de çok karar değiştirdim :) bu gün hala alınır mı bu aletler ?
  99. Eski hesap22

Bu Saatten Sonra iPhone 5 Alınır mı ?

Umarım konu doğru yerdedir. Dediğim gibi tavsiye edermisiniz ? Büu satten sonra alınırmı bu cihaz hala (normal kullanım için) ?
  100. Eski hesap22

iPad mini kasma sorunu

Evet dediğim gibi sıkıntım ilk nesil ipad mininin kasması sayfa geçişlerinden klavyesine kadar kasıyor ve beni delirtecek yakında. Bunu yazarken bile safari üç kere çöktü. Çinden alınmış çakma tablet gibi kasıyor. Yazılım güncel 9.3.5 lütfen yardım edin.
  101. Eski hesap22

Merhaba SDN ailesi

Merhaba, aranıza yeni katıldım, bi'hg nizi alırım artık :)