Arama sonuçlarınız

1. hanes

Ubuntu 16.4 Wi-fi device not ready hatası

Lütfen yardım edin arkadaşlar wi fi a bağlanamıyorum ne denediysem olmadı wi fi device not ready diyor additional drivers dan bir sçenek seçmem gerektiği söylendi ama yine de olmadı editconnectionsdan birşeyler denedim yine de omadı lütfen yardım edin
  2. hanes

NotePad++da bir sorun yaşıyorum lütfen yardım

PHP ile bir script yazıyorum fakat yazdığım scripti çalıştır dediğimde tarayıcı üzerinden yazdığım koldarı görüyorum çalışır hallerini göremiyorum fakat bir hata mesajı da almıyorum sorun nedir acaba?
  3. hanes

mta başlamaya değer mi

nasıl oyun güzel mi oyunu daha önce oynayanınız varsa bana biraz anlatabilir mi kurulum falan nasıl olcak
  4. hanes

No.1 - Serseri

5. hanes

küfür serbest mi

forumda küfür serbest mi biri beni bu konuda ayıktırırsa memnun olurum
  6. hanes

Beyler dertleşelim problem var

Gençler sizi kendime yakın gördüğüm için bi durumdan bahsedicem dertliyim şu sıralar bi de burda küfür etmek yasak mı onu da bilmiyorum ama neyse etmeden yazmaya çalışıcam artık.Beyler benim bi sevgilim var ama son zamanlarda hisettiğim şeyleri kaybetmeye başladım hatta bir çok kez ayrılmayı...
  7. hanes

BEDAVA Domain & Hosting Site Önerisi

Merhaba arkadaşlar sizlerden bedava domain ve hosting alıp deneme scriptleri kurabileceğim kaliteli bir sistem önerir misiniz
  8. hanes

Lisenin ilk günü Hakkı'nda tavsiyeler

Evet gencolar liseye yeni başlayacak atkadaşlarımıza neler söyleyelim Benim tek Diyeceğim şey sakalı bi abi görürseniz 9-a nerde abi diye sormayın
  9. hanes

Vücut geliştirme hakkında sorularım var

Gencolar size bir kaç sorum var şimdi benim vücudum kıllı öncelikle bunun vücut geliştirmeye eksisi var Mıdır ilk sorum bu diğeri ise hiç protein tozu kullanmadan vücut gelişir mi bir de hocaya ihtiyaç var mıdır onu merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim
  10. hanes

Hiç tanımadığımız bi kıza Nasıl yaklaşılır

Beyler şu an tatildeyim ve bi kız var ona Nasıl yaklaşabilirim yani muhabbet olarak hangi konuyla sohbet başlatabilirim taktik verir misiniz
  11. hanes

bi teselliye ihtiyacım var

Merhaba gencolar şu an derdimi size anlatıyorum.çünkü arkadaşım yok böyle iyice asosyal olmaya başladım.arkadaşlarımla bu sene farklı üniversitelere başlayacak olmamız nedeniyle batandır görüşemedik bilgisayar bağımlısı bir Ada'm oldum yazılım oyun site uygulama yapmak benim için havuza girip...
  12. hanes

Bazen şizofren gibi hissediyorum

Evet gençler sdn forumunda bugün ilk günüm yani hatalarım olabilir ama ben yine de bomba gibi bir başlık ile sdn ortamına girdim. Evet gençler şizofren gibi hissettiğim durumlar şunlar belki size de oluyordur oluyosa bana da söyleyin de kendimden korkmayım 1-yolda yürürken bir nokta...