Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım Laptop şarjı bitirme

Kanka yine %5 te aynısı oluyor resim içinde telefondan çekip pc ye atmaya üşeniyorum
  2. K

Yok kanka o düşük pil uyarısını yüzde kaçta vereceği yaptım olmadı
  3. K

Kanka Düşük pil düzeyi %10 gözüküyor kritik pil bildirimi Açık gözüküyor herangi bir sayı yok kanka
  4. K

Tam olarak nasıl söyleyebilir misiniz ? Arızalanma değil kanka bende ilk başta öyle dedim fakat uyku moduna alıyor açmaya çalışınca telefondaki gibi düşük pil logosu çıkarıyor 1 gün boyunca öyle bırakıp tekrar açtım oyun bile kaldığı yerden devam ediyordu
  5. K

Bunu kapatmanın bir yolu yok mudur şarj yeterliliğinden ötürü değilde bios pili sıfırlanması için şarjı bitirmem lazım tamamen
  6. K

Kanka olmuyor maalesef denedim fakat sonuç aynı sanki şarjı 0 olmuş gibi kapatıyor kendini ve ekranı açmaya çalıştığımda pil yok uyarısı veriyor ekranda açmıyor
  7. K

Yardım Saints Row IV FPS Drop

Biraz geç oldu heralde ama steam i offline yap düzeliyor
  8. K

İyi günler benim isteğim diğerlerinden farklı bir şey fakat şarjım %5 olunca bilgisayar kendini uyku moduna alıyor ve şarja takana kadar açılmıyor şarja takınca direk en son ne açıksa aynı şekilde devam ediyor altta açık olanlar bir sebepten ötürü şarjı %100 bitirmem gerek bunun için bi ayar var...
  9. K

Yardım Laptop cpu hızı 0.40 a düştü

İyi günler ben daha 1 ay önce yeni bir bilgisayar aldım fakat cpu hızı bilgisayarı kapatıp açtıgım zaman 0.40 a düştü ve 3 4 gündür böyle temiz bir windows 10 kurlumu yaptım ve yine düzelmedi Throttlestop ile BD PROCHOT olayını kapatmayı önderdiler ve düzeldi fakat bilgisayar her kapanıp...
  10. K

Yardım [Çözüldü] Laptopum aniden durduk yere yavaşladı

Merhabalar ben 3 hafta önce falan yeni bir laptop aldım ve şimdiye kadar mükemmel gidiyordu lakin bugün arkadaşla oyun oynadım dizi izledim ve bir sorun yoktu sonra aniden bi yavaşladı sekme açarken zorlanmaya başladı normalde parmak izi kilidi dahil açılması maks 3 4 saniye süren bilgisayar 1...
  11. K

Soru Windows 11 RAM tüketimi

Teşekkür ederim
  12. K

Teşekkür ederim ikinizde aynı çözümü söylemişsiniz peki nasıl yapabilirim temiz bir kurulumu
  13. K

Güncelleştirmelerin hepsi yüklü ve Windows 11 i tamamen beğendim fakat kurulum yapmaya vaktim yok bunu bu şekilde kullansam bir sorun veya performans kaybı olur mu?
  14. K

Merhabalar ben Windows 10 kullanırken kullanılan bellek fazla kullanmazdı fakat Windows 11 e otomatik güncellendikten sonra bellek sürekli %40 seviyelerinde bazı yerlerde normal olduğunu gördüm ve bazı yerlerde çözüm önerileri gördüm sizce normal midir? Sistem özellikleri Intel® Core™ i5-10210U...
  15. K

Güncellemeden sonra telefon kasmaya başladı

Samsung e7 kullaniyorum brick olmusdu telefoncu rootu silip ayarlardan guncellemis sonra tekrar rootlamis neyse telefon kapatip acdigimda pek sorun tok 30 dakka sonra kasma basladi bende hard reset attim herseyi 0 ladım ilk basda kasma yokdu fakat tekrae 1 saat sonra kasma basladi ram %98...
  16. K

Samsung E7 Güncelleme

Tesekkurler sana uydum ve telefonum brick oldu rom atmakla urastirdin ama niye tesekkurler sayende 5.1.1 yapdim
  17. K

Samsung E7 Güncelleme

Ben telefonuma güncelleme bekledim geldi fakat bu seferde güncelliyemiyorum rootlu die samsung servisine gittigimdede fatura istediler fatura nerde bilmiyorum bende kendjm rom aticakdim fakat telefona uygun cwm yok ne yapmam gerek ?
  18. K

Babam Yüzünden Sınıfda Kaldım

Matematikci okuls gelmiyor ingilizcem zaten yuksek babamda kaldigimi biliyor şuanda nasıl gecebilirim
  19. K

Unity 3D

Sıfırlamaya gerek yok unity motoru kullanılarak yapılan oyunlarda genelde öbür oyuncuların paylaştığı videoları izleme olur onu indiriyordur unity ile hazirlanmis oyunu sil
  20. K

Babam Yüzünden Sınıfda Kaldım

Evet başlıkdada okudugunuz gibi ben daha lise 1 im ve babam öğretmen sinif öğretmeni 2. Siniflara giriyor ve sistemi ayni saniyor ilk dönem ortalamam 53 dü babam telafilere gir dedi 3 gün yalvardım yinede girdirdi ve 8 dersden birden sadece 3 puan kaybettim 3 dersden girip 10 puan kaybeden var...