Arama sonuçlarınız

1. N

[Çözüldü] Asus Rog Zepyhrus G14 Ekranda Renkli Çizgiler Oluyor

Sorunu çözdüm. LoL' e özgü bir sorunmuş. AMD Radeon Software i en son sürüm e güncelleyince düzeldi. GTX 1650Ti lar da genel bir sorunmuş. moderatör rica etsem başlığı düzeltsin.
  2. N

Isı değerler LoL için oldukça düşük max 70 derece oluyor. Normalde ben bu bilgisayar ile Rise of the Tomb Raider gibi ağır oyunlar oynuyorum o tarz oyunlarda böyle bir durum olmuyor. Çok saçma bir durum aklım durdu.
  3. N

Furmark testi başaralı herhangi bir sorun gözükmemekte. Diğer insanların sorunları genelde her oyunda oluyormuş ve benimkiyle alakalı olduğunu sanmıyorum artifact sorunu diyorlar onlarınkine. En son sürücüyü yükledim fakat bir şey değişmedi yine LoL de aynı sorun devam ediyor. Windows Sürümüyle...
  4. N

Şu an için bilgisayarım da cs:go, rise of the tomb raider, behond two shols, minecraft ve valorant bulunmakta ayrıca blender, autocad, unrealengine gibi uygulamalarda bulunmakta şu ana kadar bunların hiç birinde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Şu an için yalnızca lol de gözlemledim. :/...
  5. N

Bende donanımsal diye düşünmekteyim fakat bu sorun yalnızca şu an LoL de oluyor ve dediğiniz şeylerin hiçbiri olmadı. Ayrıca bu sorunu servise nasıl açıklayacağım orası daha büyük muamma...
  6. N

Evet her şeyim en son sürüm.
  7. N

Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce aldığım ürünümde League of Legends oyununa girdiğim zaman ekranda değişik karelenmeler ve renkli çizgiler çıkmakta. Tecrübeli bir kullanıcı olarak her şeyi denememe rağmen sorunu düzeltemedim. Şu an da sorunu yalnızca LoL de gözlemledim. Diğer oyunlarda veya...
  8. N

Yerel internet servis sağlayıcım üzerinden bazı web sitelerine erişemiyorum?

Merhaba arkadaşlar, bölgemde altyapı bulunmadığından dolayı PPPoE kullanarak yerel internet servis sağlayıcım üzerinden çanaklı olarak internete erişiyorum. Sorunum bazı web sitelerine erişemem ve bazı servisleri kullanamam. Öncelikle gözüme direk çarpan en çok kullandığım Steam, CS:GO ağı ve...
  9. N

GT 710 Ekran Kartı Overclock Ayarları

Yapılabilir fakat dediğim adımlara dikkat etmek lazım özellikle de sıcaklık ve stabilite arasında iyi denge kurulmalı.
  10. N

GT 710 Ekran Kartı Overclock Ayarları

Herkese merhaba arkadaşlar. Ülkemizde birçok kişide GT-710 ekran kartı var. Bu ekran kartı birazcık hız aşırtma ile kullanılabilir sonuçlar elde edebiliyoruz. Örnek oyun olarak ise Rise of the Tomb Raider gibi bu ekran kartı için çok uç bir oyundaki performans sonuçlarını paylaşacağım...
  11. N

AMD Athlon 64 X2 5000+ işlemciyi bu sisteme taksam sorun olur mu ?

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi AMD Athlon 64 X2 5000+ işlemciyi alacağım ama kafamı kurcalayan bazı şeyler var. Öncelikle sistemimi yazayım: AMD Athlon 64 LE-1600 2.2 GHz (45W / 1 Mb L2 cache /940pin) Palit PA101 N61s v2.0 2GB 667 MHz RAM MSI GT710 1GB 320W PSU (8 yıllık) Ben...
  12. N

Asus PCE-N15 Wireless-N Bu PC ile Pci Express Uyumluluk Sorunu Yapar mı ?

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Asus PCE-N15 Wireless-N Bu PC ile Pci Express Uyumluluk Sorunu Yapar mı ? Anakart: Palit PA101 n61s Sizin de gördüğünüz gibi turuncu yerde ekran kartım takılı ben bu ürünü alırsam küçük yuvaya (PCI-E2 yazan yere) mi takmam gerek ? Lütfen...
  13. N

Sistemim GT710 Ekran Kartını Kaldırır mı?

Konu kapanmıştır. Tessekkur ederim yorumlariniz için GT710 ekran kartını aldım ve gerçekten süper bir ekran kartıymış lol de yüksek ayarlarda 60 fps, life is strange de düşük ayarlarda 45 fps, half life 2 de en yüksek ayarlada 75~90 fps, Call of duty 2 de en yüksek ayarlarda 95 fps, Need for...
  14. N

Yeni alınan ekran kartından görüntü alamıyorum ?

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi yeni bir ekran kartı aldım vatan bilgisayar'dan fakat her şeyi denememe rağmen görüntü alamadım. Lütfen yardım edin düşüncelerinizi esirgemeyin. İsteyen arkadaşlara ana kartımın ayrıntılı özelliğini atabilirim. Not: Onboard kullanırken sorun yok...
  15. N

Yorumunuz için teşekkür ederim ama islemcim iyi olsa zaten güzel bir ekran karti alicam. Aklımda ki ekran kartida r7 250 çok güzel bir ekran karti ama islemcim beni frenliyor. Birde islemcinin kaldricagi daha güzel bir ekran karti varsa öneride bulursanız çok minnettar kalırım.
  16. N

Merhaba arkadaşlar baslikta da belirttigim gibi ben yeni bir ekran karti almak istiyorum ama PC de eski olduğundan islemcim alacağım ekran kartini kaldirir mi emin değilim o yüzden sizin yardimlarinizi bekliyorum. Alacağım ekran karti Nvidia GT710(985MHz/1GB/64bit) eğer bunu kaldirmazsa ekran...