Arama sonuçlarınız

1. eren_3425

C# Ekran Tasarımı Yardım

Arkadaşlar merhaba benim stajımda banka şubelerinde kredi biriminde ki memurların kullanabileceği bi ekran tasarlamam lazım. Benim tasarladığım da kredi verebildikleri müşteri bilgilerini girdikleri bi ekran var kayıt silme, kayıt güncelleme ,ödeme aldıkları ve müşteri listeledikleri ekranlar...
  2. eren_3425

Ssd Takmak

Arkadaşlar merhaba ben samsung 750 evo 250 gb disk aldım ve harddisk ile değiştirdim casper programı ile klonlama yaptim harddiskten ssd ye sonra ssd yi taktim ve açtım ama önyükleme aygıtı bulunamadı hatası verdi ve pc açılmadı. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
  3. eren_3425

Turkcell mi Vodafone mu ?

Merhaba arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum Turkcell pahalı olduğundan Vodafone taşımayı düşünüyorum numaramı pişman olurmuyum Vodafone nasıldır.
  4. eren_3425

İnternetten resmi firma garantili telefon almak

Arkadaşlar internetten resmi firma(samsung,lg vb.) garantili telefon almak güvenli midir yani cihazın sorunlu çıkma olasılığı veya garantisinin geçersiz olma olasılığı var mı.
  5. eren_3425

C++ Dosya Okuma İşlemleri

Merhaba arkadaşlar c++ programın da dosya okurken sıkıntı oluyor. dosya böyle; 4545|Eren|mehmet|455|istanbul saklanıyor. Ben programda sorgulama yapıyorum isime göre ama program '|' ayracı gördüğü için onu alıyor dosya okurken o zaman da sıkıntı oluyor. Bu ayıracı nasıl görmezden geleceğim...
  6. eren_3425

Note 5 Koruyucu Cam S pen Algılanmasını Azaltıyormu

Note 5 koruyucu cam s pen algılanmasını azaltıyor mu arkadaşlar.
  7. eren_3425

S7/LG G5/NOTE 5 Siz hangisini alırdınız,neden alırdınız.

Merhaba arkadaşlar telefonumu yenileyeceğim. Ama hangi telefonu almalıyım karar veremedim sizce lg g5 mi s7 mi note 5 mi almalıyım.