Arama sonuçlarınız

1. L

Samsung Galaxy Note 2 flash desteği var mı?

Android 4.1 ve 4.2 sürümlü telefonlara yüklenebiliyor Adobe Flash Player. Browser olarak Firefox ya da Dolphin yükleyebilirsin Google play marketten. Şurada anlatılıyor yükleme kolay zaten. http://www.windowsum.com/2012/11/07/android-4-1-4-2-jelly-bean-cihazlara-adobe-flash-player-kurulumu/
  2. L

Intel "S" Verdi

Grafikleri kim çiziyor bilmiyorum ama testlerdeki 1-2 puan farkı bile sanki arada çok fark varmış gibi görünüyor.Herkes dikkat etmez sanırım sayılara!
  3. L

Neo İle Dijital Yaşamın Sınırlarını Aşın

Beğenmedim. 3200 TL`yi bu bilgisayara bayıldıktan sonra ekran kartı HD4830 olacaksa söyleyecek söz bulamıyorum.Utanmasalar HD3450 falan koyar bu Casper:twisted:
  4. L

Box.net Yenilendi

Gerçekten mükemmel bir servis,bilgilendirme için teşekkürler. Bilmeyen/denemeyen mutlaka denesin:happy:
  5. L

Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın

http://www.virustotal.com/tr/analisis/fa5b9a71cd68ce847401eba490537e83 Dosya temiz gibi.Sadece bir program virüs uyarısı veriyor.30 küsür tanenin içinden o da doğal.:)
  6. L

İrlanda Paylaşana Acımayacak

Bizde böyle yapılsaydı şu an ADSL abonesi 1 milyon sayısında kalırdı herhalde.
  7. L

Üniversitede StarCraft Dersi!

Mayın Tarlası
  8. L

Atlantik'in Ortasında Cepten Mesaj Gönderin

Bu adam Lost`taki Doktor Jack`in babası değil mi?Yoksa ben mi uyduruyorum. :D
  9. L

Orta Seviyenin Demibaşı - Inno3D GeForce 9600GT 1 GB

Bu testte doğru olmayan bir kıyaslama vardı bence.HD4830 9800GT`ye karşı üretildi.9600GT ile HD4670`i karşılaştırmak daha doğru olurdu diye düşünmekteyim...
  10. L

Eski Fotoğrafları Yenileyin

Photoshop`la bunları yapmak da oldukça kolay,ekstradan çok gerekli midir emin değilim...
  11. L

1 GB Bellek Ayağa Düştü

Ekran kartlarının performans kriterleri
  12. L

MSN 2009 Sorunu... (İspanyolca Hotmail)

http://www.pcnet.com.tr/forum/yazilim/196126-messenger-2009-mail-sorunuyla-karilasanlar.html Sanırım genel bir sorun,çözebilen olursa bana da haber versin.
  13. L

MSN E-Postalarını Firefox'ta Açın

Zaten WLM 2009`da doğrudan Firefox ile bakılabiliniyor.eklentiye gerek kalmadan. Yalnız bir sorun var,mail simgesine tıklayınca eposta hesabına girileceğinde msn.com.br sayfasına gidiyor,yani Brezilya msn sayfasına...
  14. L

Bir Çeviri Rezaleti

Türkiye`nin en saygın(!) PC dergilerinden Chip`teki bir haber dikkatimi çekti. Şu an satışta olan Phenom X4 9850 ve 9950 işlemcileri Mart ayında kullanıcılara ulaşacakmış.:DPhenom II 920 ve 940 ise Mayıs ayında.(Bu tarihler yazılan işlemcilerin üretimden çekilecekleri tarihtir aslında.)...
  15. L

Kaspersky'nin Türkiye Planları

Evet var. 1-Internet Security paketi neden sistemi kasıyor?:icon_-1: 2-Neden temiz olduğu halde birçok dosyaya keylogger uyarısı veriyor?:razz:
  16. L

GTX 295'in Özellikleri Ortaya Çıktı

Yalnız bir yanlış var burada.2 tane 448 bit veriyoluna sahip.Yani 896 bit veriyoluna sahip diyemeyiz buna.
  17. L

Windows Kan Kaybediyor

Ubuntu 8.10 kurdum mükemmel.:)Kesinlikle kur kubuntu`yu...
  18. L

Mobil İnternet Yaygınlaşıyor

Bizde uygun fiyatlar olmazsa zor.Kaç kişide 3G uyumlu telefon varki?
  19. L

Intel ile Netbook Üzerine

Herkes performans gerektiren işler yapmak durumunda değil.Elbette netbooku da uzun süre kullananlar var.Öğrencisi var,sadece internette sörf yazan,msnde yazışan var.İllaki Centrino 2 platformuna sahip 2000 ytllik laptop almak mı zorunda herkes?Intel yetkilisi böyle bir şey söylüyorsa....
  20. L

CrazyTalk ile Resimlerinizi Konuşturun

Yaklaşık 1,5 bir yıl önce keşfettim bu programı,çok eğlenceli dakikalar yaşamanız mümkün:D
  21. L

Nokia S40'larda Çıtayı Yükseltiyor

Telefon güzel de neden S60 değil?:no:
  22. L

Acer'dan Yeni Aspire

Acer fiyat/performans oranı çok iyi laptoplar üretiyor.Dünya pazarında hpnin arkasında ikinci sırada,hatta bireysel satışlarda hpden önde.Ama hp kurumsal anlamda acerden daha önde olduğu için birinci sırada.
  23. L

Kaspersky Lab, Türkiye Ofisini Açtı

Geç bile kaldılar.
  24. L

Vista'da Yeni Kernel Güvenlik Açığı

Paraları balyalarken iyi,yamamak zorunda. Bir sonraki Service Pack e kim öle kim kala...:icon_-1:
  25. L

Asus'un Yeni Eee PC'si: 1002HA

Pili yetersiz.
  26. L

Internet Explorer'ın Yerini Kim Alır?

Korkulur bu Google`dan.:D Chrome un Internet Explorer`dan çok daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.Ama yine de benim favorim kızıl tilki.
  27. L

Ekran Kartlarında Zirve Mücadelesi! Quad CrossFireX - Triple SLI

Ati sürücü sorunlarını halletse bir de oyun yapımcılarının desteği olsa GTX280 falan rakip olamaz ama...
  28. L

Kısayolları Klavyenize Sürükleyin

Gerçekten çok işlevsel bir programmış:)Hemen kuruyorum.Teşekkürler sdn.
  29. L

Apple Safari 3.2 Yayınlandı

Windows`ta Safari`yi gerçekten kullanan kaç kişi vardır acaba?
  30. L

AMD Netbook Olayına Girmeyecek

http://www.pclabs.com.tr/2008/11/13/amd-bu-hafta-netbook-pazarina-girebilir/ :wacko:
  31. L

Lenovo'dan Ekstra Güvenlik

Tasarımı biraz daha güzel olamaz mı? Köşedeki bakkalın hesap makinesi bile bundan daha güzel görünüyor.:D
  32. L

Parolanız Ne Kadar Güçlü?

Your password is 16 characters long and has 2,441,406,250,000 combinations. It takes 8.88 hours or 0.37 days to crack your password on computer that tries 137,438,953,472 passwords per hour. This is based on a typical PC processor in 2008 and that the processor is under 10% load.
  33. L

Dünyayı Masaüstünüze Getirin

Çok güzel programmış,keşke freeware olsa:)
  34. L

Wire Pilot ile Fotoğraflardan Telleri Silin!

Photoshop varken sadece bir işi yapan programı neden yükleyeyim,hem de ücretsiz değil demo.
  35. L

Mozilla Firefox 3.0.4

Ben memnunum Firefox`tan.Beğenmeyen,memnun olmayan Opera,yı denesin.
  36. L

Son tuzağa DİKKAT !

Bilinmeyen adreslerden gelen mailleri açmamaya dikkat edersek,e-maillerdeki her linke tıklamazsak bir sorun olmaz.
  37. L

Microsoft Sanal Dükkan Açtı

:icon_::D Microsoft anlamıyor bu işlerden.Niye fiyat farketmiyorki?
  38. L

Cep Telefonunda 12 Megapiksel

Gerek yok:)Arkadaşımın N73 ü ile çektiği defter sayfalarını bilgisayarda biraz yakınlaştırarak çok rahatlıkla okuyabiliyorum...
  39. L

ATI Stream: Bedelsiz Performans

Testleri en kısa zamanda bekliyorum.
  40. L

Dizüstü Bilgisayarınızın Pil Ömrü Uzasın

Ccleaner gereksiz dosyaları ve kayıt defterini temizler ama disk birleştirme yapamaz.Auslogics disk defrag disk birleştirme konusunda pratik ve başarılı bir program:)
  41. L

Bir İş Telefonu Daha Nokia E63

Zaten bu ve benzeri telefonlar hemen hemen bu fiyattalar.:)
  42. L

Zotac GeForce 9300 Anakart

Geforce 9300 fazla oyun oynamayanlar için ideal,herkes 9800gt ya da hd4850 alacak diye bir şey yok.
  43. L

Xp ye extra dosyalar eklemek?

http://www.ogren.tv/windowsxp/windows-xp-cdsine-program-eklemek.html Linkten videolu anlatıma ulaşabilirsin.
  44. L

ExCel i pdf ye cevirmek

http://zamzar.com/ Program kurmaya gerek kalmadan çevirebilirsin.;)
  45. L

Ses kayıt programı

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=free-mp3-sound-recorder&lid=4799 Sanırım bu program işine yarayacaktır.
  46. L

En iyi sözlük yazılımı hangisi?

http://www.tafra.com/ttanit.php?dlno=14179 Tafra Sözlük`ü mutlaka herkesin denemesini öneririm.
  47. L

Video kaydetme

VLC Player ya da K-Lite Codec Pack yükleyerek izleyebilirsin.;)
  48. L

Ücretsiz bir çevirme programı format factory

Güzel bir programa benziyor,birçok formatı da destekliyormuş. Video çevirmede Superde iyidir.
  49. L

Ubuntu uygun mu?

Evet bu sistemle Ubuntu`yu rahatlıkla kullanabilirsin. Ama Pardusu neden sevemedin anlayamadım?:wassat:
  50. L

Microsoft'tan 7 yıl geciken yama

Microsoft`tan ne bekliyorsunuz ki zaten:devil:
  51. L

Bilgisayar Basindayken Sizi En Sinir Eden Sey Nedir ??

Tuvalete gitmem gerekmesi:mrgreen:
  52. L

FlashGet mi İnternet Download Menager mi ?

Kim ne derse desin benim favorim Orbit:)
  53. L

Prince of Persia'ya Hazır mısınız?

Sistem gereksinimleri günümüz oyun sistemlerine göre abartılı değil.
  54. L

Günün Bedava Yazılımı - SnapLogger

Bu program gereğinden fazla iş yapıyor sanki,basit ve kullanışlı program arayanlara kurmaya ihtiyaç duymayan Hoversnap programını öneririm.
  55. L

Üç Adımda ISO Oluşturun

Benim gibi Deamon Tools kullananların işine yarayabilir ama Nero ile de nrg uzantılı imaj kaydetmek mümkün.
  56. L

4-1 Geyikleri !

:D Gerçekten hemen hemen hepsi süper...
  57. L

Internet Download Manager Güncellendi

Çok seviyorum bu programı,hem ücretsiz hem de hızlı indiriyor.Daha ne olsun?:)
  58. L

BilgePisi Geldi!

En azından Pardus ya da Ubuntu yükleselermiş:)