Arama sonuçlarınız

1. CaRDoX

Rampage sn-rw8 cobra 7.1 oyuncu kulaklığı alınır mı?

Rampage cobra almayı düşünüyorum videoları izledim ayrıca 1 video indirim kuponu var onu kullanıcaa en ucuz fiyatlı 7.1 kulaklık oluyor. Aranızda daha önceden alan ve ya kullanan var mı eksileri ve artıları nelerdir?
  2. CaRDoX

Gamepower Ogre Rainbow Mu Yoksa Rgb Mi Alayım?

Youtube bir kaç video baktım ve klavye beğendim en çokta bilek desteğini beğendim. Fakat Ogre Klavyesinin Rainbow ve RGB ayrımı varmış sizce hangi alayım? Renklerden başka farkı var mı? İzlediğim Videolar
  3. CaRDoX

Gamepower Icarus 10000dpi alınır mı?

Trust o fiyat verilir mi emin değilim
  4. CaRDoX

Bloody T50 tasarımı beğenmiyorum.Logitech'in hem tasarımından hemde kullanmaktan sıkıldım.
  5. CaRDoX

Şuan elim logitech g300s var fakat tıkla yeri bozuldu.Kısaca cs go oynarken sol tıkla basılı tuttuğumda 10 mermiden sonra ateş etmiyor.O yüzden yeni fare almayı düşünüyorum fiyatlara baktığım bana yeterli olabilecek olan gamepower icarus modeli gibi geldi sizce alınır mı? Youtube izlediğim...
  6. CaRDoX

logitech g213 mi? gamepower ogre mi?

Sizce hangisi almalıyım. Servis konusu benim için çok önemli değil burada
  7. CaRDoX

Prime OS'da her bilgisayarı açıp kapattığımda sıfırdan kurulum başlıyor Çözümünü Bilen Var MI?

Prime OS'da her bilgisayarı açıp kapattığımda sıfırdan kurulum başlıyor Çözümünü Bilen Var MI?
  8. CaRDoX

Sizce ChromeOS mu Yoksa PhoenixOS mu

arasındaki fark nedir?
  9. CaRDoX

Sizce ChromeOS mu Yoksa PhoenixOS mu

Eski bilgisayarımı daha rahat kullanmak bunlardan biri yüklemek istiyorum fakat bunları daha önceden hiç kullanmadım.Remix OS kullanmıştım fakat 2017'da Remix OS proje bitirdiği için kullanmak istemiyorum.Sizce Hangi Kurmalıyım
  10. CaRDoX

Sizce Ps5 mi? Xbox Series X mi?

Yakın zamanda çıkacak olan yeni konsol sizce şuana kadar açıklanmış ya da sızdırılmış bilgiler arasında hangi daha üst düzey olacak? Youtube daki bazı videolar..
  11. CaRDoX

Bim'e Gelen 40 TL Gamer Kulaklık Alınır Mı?

Bime Yeni Bir Kullaklık Gelmiş.Mikrofonlu filan pubg oynarken kullanmak için aranız alan var mı ? Bazı videolar izledim videolar fakat birde burada sormak istedim Sizce Alınır?
  12. CaRDoX

Gamepower Medusa 7.1 Kulaklığı Alınır Mı?

Kulaklık ihtiyacım ama fazla bütçemde yok.Bu kulaklığı alan var mı?Nasıl oyunlarda ses daha rahat mı kasılıyor?ben telefon kulaklığı ile oynuyorum normalde. Fiyatı ucuz diye kötü olabilirmi diye düşünüyorum. Youtube bir kaç video izledim. Bunlardı sizce alayım mı? Ya da başka tavsiyeniz...
  13. CaRDoX

İphonedan Samsung geçilir mi?

Bence ilk önce servis konusuna bakılmalı.İphone servis hizmeti süper.Evimizde 3 tane iphone var garanti bitmesine 1 ay kala telefonları gönderdik ve 1 tane telefonu yeni verdiler , 2 tanesinin de ön bölüm komple ve batarya yenilendi.Samsung servisine telefon götürdüm a70 telefon kronik hata olan...
  14. CaRDoX

Windows 10 Başlat Menusunu Açılmama Hatası (Çözümü)

15. CaRDoX

16. CaRDoX

Merhaba Bu Hatayı Alan Kişiler.Ben Tesadüf Buldum Bu Hatanın Aynısı Bende Oldu Ve İnternet Araştırdım Ve Bazı Kodlar Girip Ve Ya Bir Şeyi Görevi Sonlandırma Yapın Diyordu Yaptım Ama Olmadı Bunlar Olmazsa Format Atın Diyordu.Ben Format Atmak İstemiyordum.Bir Gün Sabah APPSERV'İ Kurdum.Şimdi...