Arama sonuçlarınız

1. M

Xiaomi Mi5 n11'e gelmiş ?

Xiaomi Mi5 32gb 3gb Ram Dual Sim 4g Beyaz Cep Telefonu - n11.com Alınırmı arkadaşlar türkiyede tek resmi garnati diyor imei falan nasıldır gerçekten resmimi dir?
  2. M

G5 mi note 5 mi ?

g5 ws note 5?
  3. M

2000 TL Kamera ve Performans Telefonu Tavsiyesi

2000 tl son, kamera+performans telefon öneri̇n aci̇l!
  4. M

en son 1850 liraya kadar professional kullancı için telefon ?

en son 1850 liraya kadar professional kullancı için telefon ?
  5. M

Hangisi Orijinal (ham) Android

Bildğiniz gibi googlenin telefonları olan nexsuslarda androidin ta kendisi var. GM 5+ deki yazılımla nexsuslardaki tamamen aynımı. Yani her konuda aynımı tıpa tıpmı. Google çalışanları nexsuslara gösterdikleri özeni gm5+ yada gösteriyormu kısacası.
  6. M

Lg G4 ve Gm 5 Plus' a dair herşey. [Bir araştırmacının düşünceleri]

Konuşmama başlamadan önce herkeze merhaba diyerek başlamak istiyorum. Kendimi tanıtmak gerekirse 1000-1300 TL arası telefon almak isteyen birisiyim.[Fazlası bana göre saçma ve israf] Şuan itibariyle 26.4.2016 tarihindeyiz ve Türkiye nüfusununda ortalama 2.5 3 milyon kişi de 1000-1300 TL telefon...
  7. M

TT Hornor 7 vs GM5+ [G4 ithalatçıyı kesin kafamdan sildim mutluyum]

Çoğu yerde g4 ws gm5+ muhabbeti dönüyor ama g4 kronik,şarj,güncelleme, ve ithalatçı garantili olmanın getireceği sorunlardan dolayı kafamdan kesin olarak sildim [çoğu arkadaşında silmesini öneririm.] benim aklımı karıştıran şey ise tt honor 7 mi gm5+ mı düşüncelerinizi bekliyorum.
  8. M

Honor 7 vs Gm 5 Plus ?

Hangisi iyi detaylıca