Arama sonuçlarınız

1. hesapsilinsin

Lenovo Y5070 Isınma Problemi

Merhaba herkese 1 1.5 senedir y5070 kullanıyorum fakat son zamanlarda sorunlar yaşamaya başladım csgo da low ayarlarda en az 150 fps de oynamayı sürdürüyordum fps: 170 var:0.6 ms ping:82 ms civarı değerler vardı son zamanlarda oyuna giriyorum pc çok fazla ısnıyor sıcaklık 80 -90 dan aşağı...
  2. hesapsilinsin

İstanbul'da 4 otobüs alev alev yandı

Bayrampaşa'daki Büyük İstanbul Otogarı'nın çıkışındaki park alanında bulunan 4 otobüs alev alev yandı. Otobüslerden 3'ü hurda yığınına dönerken, bir otobüs de hasar meydana geldi. Olay,saat23.45 sıralarında meydana geldi. Büyük İstanbul Otogarı'nın çıkışında bulunan yolcu otobüslerinin park...
  3. hesapsilinsin

SpaceX Sonunda Başardı!

SpaceX'in Falcon 9 roketi okyanustaki platforma indi ABD'li girişimci Elon Musk'ın sahibi olduğu SpaceX firmasına ait Falcon 9 roketi, Uluslararası Uzay İstasyonu’na (UUİ) malzemesini bıraktıktan sonra, okyanusta kurulan yüzen platforma başarılı bir dikey iniş gerçekleştirdi. Florida'daki...
  4. hesapsilinsin

Samsun Müftüsü'nden çok tartışılacak sözler

Samsun İl Müftülüğü, Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İl Müftülüğü’nde toplantı düzenledi. Burada bir konuşma yapan Samsun İl Müftüsü Hayrettin Öztürk çok tartışılacak sözlere imza attı. “18 YAŞINDAKİNİN ZİNASINA KARŞI ÇIKAMIYORSANIZ…” İffetsizliğin gözden, kulaktan, elden...
  5. hesapsilinsin

Viber Masaüstü Problemi

Merhabalar , İlk çıktığı günden beri masaüstünden çok rahat konuşmamı sağlayan viber uygulamasını kulanmıyorum hata veriyor internet bağlantısı yok diyor anlamadım 2 gündür bu problemi yaşıyorum var mı benim gibi bu problemi yaşayan ?
  6. hesapsilinsin

Mobil Platform Uygulama Sınavı

Yarın bir staj görüşmesine gideceğim de sınava girecekmişiz. "Staj kapsamımız mobil platform uygulama konusunda olacaktır. Sınav içeriğimiz 3-5 soru arasında olup, sınav sonucunda değerlendirme yapılacaktır." diye yazıyor sizce ne çıkabilir ilk kez bir staj sınavına gidicem:confused:
  7. hesapsilinsin

Snapdragon 820 vs Exynos 8890(Samsung Galaxy S7 Edge) Hız Testi

Benim gibi bir çok insanın aklına takıldığına eminim snapdragon 820 li s7 edge ile exynos 8890 lı S7 edge arasında çok hız farkı var mı? İzlediğim videoda ise hız testini 14 farklı uygulamanın kronometre tutularak açılma süreleri ölçülmüş.Açıkçası ben izleyince şaşırdım o_O
  8. hesapsilinsin

İnsansı Robot Sophia 'İnsanlığın Sonunu Getirmek' İstiyor

Hanson Robotics tarafından geliştirilen Sophia isimli robot, CNBC ile yaptığı röportajda, şakayla karışık olarak da olsa 'insanlığın sonunu getirmek' istediğini söyledi.İnsansı mimikler ve gerçekçi bir görünüme sahip olan Sophia, insanlarla etkileşime geçmek için geliştirilmiş.Bir insan gibi...
  9. hesapsilinsin

Efsanevi eski Intel CEO'su Andy Grove 79 yaşında öldü

Intel Başkanı ve CEO'su olarak küresel teknoloji endüstrisinin en güçlü iş liderlerinden biri haline gelen Andy Grove 79 yaşında hayatını kaybetti.Andy Grove uzun süredir parkinson hastasıydı fakat ölüm nedeni parkinson olarak rapor edilmedi. Kaynak: Former Intel CEO Chairman Andrew Grove...
  10. hesapsilinsin

Reza Zarrab (Rıza Sarraf) Amerika'da tutuklandı

İran asıllı işadamı Rıza Sarraf, İran’a yönelik yaptırımlardan kaçınmak için İran hükümeti ve diğer kuruluşların kurduğu mekanizmanın parçası olmak suçlaması yüzünden ABD’nin Miami kentinde tutuklandı, 75 yıl hapsi isteniyor. Aljazeera’de yer alan habere göre, Rıza Sarraf, ABD’nin Miami...
  11. hesapsilinsin

Masa tenisinde şok karar !

İstanbul'da 6-12 Nisan tarihleri arasından yapılması planlanan Rio Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri 'terör' nedeniyle Türkiye'den alındı. (ITTF) Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu ve (ETTU) Avrupa Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda Kıta Elemeleri'nin...
  12. hesapsilinsin

Derbi Tarihini Kim Belirliyor ?

Güvenlik sebebiyle dün akşam oynanması gereken Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ileri bir tarihe ertelendi. Ertelemenin ardından dün akşam FB TV'de, canlı yayında enteresan bir olay yaşandı. Erteleme sırasında FB TV'den yapılan canlı yayın sırasında spiker, yeniden planlama yapılacağını...
  13. hesapsilinsin

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ertelendi! Derbi ne zaman oynanacak?

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi güvenlik gerekçesiyle seyircisiz oynanacak. (Lig TV) Son durum: Galatasaray - Fenerbahçe derbisi, güvenlik nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. İstanbul Valiliği: 20 Mart 2016 Pazar günü saat 20.00’de oynanacak olan Galatasaray- Fenerbahçe futbol müsabakası...
  14. hesapsilinsin

İspanya'da Korkunç Otobüs Kazası: 14 Ölü

İspanya'nın kuzeydoğusunda bulunan Tarragona kenti yakınlarında bu sabah meydana gelen trafik kazasında en az 14 kişinin öldüğü bildirildi. Sabah TSİ 07.00 sıralarında çoğunluğu Erasmus öğrencilerinden oluşan 56 kişiyi taşıyan otobüs ile bir otomobil AP-7 otobanı üzerinde çarpıştı. Olayda en...
  15. hesapsilinsin

AdBlock Özellikli Opera Tarayıcısı Geliyor

Opera geçen perşembe yaptığı açıklamada tarayıcısının yeni versiyonunun AdBlock özellikli olacağını duyurdu.Opera yetkilisi Krystian Kolondra insanların tarayıcılarda aradığı en önemli özelliğin hız olduğunu ve bu sebeple tarayıcılarında bunu geliştirmek için sürekli çalıştıklarını...
  16. hesapsilinsin

Karınca yuvasına eritilmiş Alüminyum dökülmesi ve sonucu ...

İlk kez izledim bu videoyu gerçekten çok ilginç olduğu için paylaşmak istedim.Bu arada videonun izlenme sayısı 76 milyonu aşmış durumda.
  17. hesapsilinsin

Orijinal Xiaomi PowerBank Alma Rehberi

*Powerbank nedir? En basit anlamda içerisinde şarjlı pil bulunan , acil durumlarda telefonunuzu şarj etmeye yarayan harici bir güç kaynağıdır. *Ne kadar doldurur? Bu sorunun cevabı aldığınız powerbank ve sizin telefonunuz ile doğrudan orantılı bir durum. Genelde powerbank markalarının...
  18. hesapsilinsin

Vatanbilgisayar 33.yıla özel indirimler (8 gb flash 4 TL ve dahası)

Merhaba arkadaşlar vatan 33.yılına özel güzel indirimler yapmış.Linkten indirimli ürünlere bakabilirsiniz.Bu arada ürünlerin kargo fiyatları pahalı çıkıyor.Şubelerde de aynı fiyat geçerli.Eğer yakınınızda vatan şubesi varsa gidin alın derim.Ben 19 tl ye ütü,17 liraya elektrikli cezve ve 39...
  19. hesapsilinsin

Rocket League'e Basketbol Modu Geliyor !

Rocket League'in resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan tweet'e göre Rocket League, basketbol moduna sahip olacak!Şimdilik sadece futbol modu olan oyun basketbol modunun da gelmesiyle 2 moda sahip olacak.Basketbol modunun mart ayı içinde gelmesi bekleniyor.Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit...
  20. hesapsilinsin

Google Üniversite Seçim Rehberi

Basit bir arama motoru olmanın çok ötesinde olan Google her gecen gün yeni projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.Google Üniversite Seçimim ise her zaman kullanıcısının hayatını kolaylaştırmak için çalışan Google'ın son keşfi.YGS'ye sayılı günler kala kullanıma sunulan bu hizmet...
  21. hesapsilinsin

Kolay SS Alma Programı

Benim gibi çok fazla screenshot alan insanların işini kolaylaştırmak için güzel bir ss alma programı yapmışlar.Linkten indirebilirsiniz.Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra üyelik açarak tüm sslerinizi hesabınız üzerinden görünteleyebilirsiniz. İndirme Linki : puush / home
  22. hesapsilinsin

Holyphoenix EUCS Finalinde

Ülkemizin yetiştirdiği en yetenekli e-sporculardan Anıl "Holyphoenix" IŞIK HWA takımından ayrıldıktan sonra EU Challenger Series takımlarından HUMA 'ya transfer olmuştu.HUMA bugün Inspire Team ile BO5 üzerinden oynanan karşılaşmadan 3-2 galip ayrılmayı başardı.Bayrakları asabiliriz.
  23. hesapsilinsin

Game of Thrones 6.Sezon Trailer

Günümüzün en popüler dizisi Game of Thrones ' un yeni sezon traileri bugün yayınlandı.Yine mükemmel bir trailer olmuş.Game of Thrones için 6.sezon, 24 Nisan'da başlayacak.