Arama sonuçlarınız

1. C

Soru Bu 13 telefon kılıfından sizce hangisi?

Aşağıda ki linklerdekiler sizce hangisi? İçlerinden birini kullananlar olduysa, memnun kaldılar mı? https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-14-pro-kilif-mag-armor-magfit-magsafe-uyumlu-matte-black-acs04989-p-HBCV00002VO59D?magaza=Hepsiburada...
  2. C

Yardım mcdodo 14 pro magsafe kılıf

Bu kılıf, jelatinli bir kutuda satıldığı için iadesi olmuyormuş. O nedenle sizlere sormak istedim. Kılıfın arka kısmı mat malzeme olduğu için 14 pro derin mor cihazla iyi olur mu? bilemedim. Sizce nasıl olur. 14 pro derin mor cihazı olanlar ve bu kılıfla kullananlar, cevaplarına mümkünse...
  3. C

Öneri maksimum 1200 tl kafaüstü kulaklık önerisi

Maksimum 1200 tl'ye kablosuz kafa üstü kulaklık arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Lacivert ya da siyah renk olmazsa daha da iyi olur. 1000 tl ye JBL tune 510bt var ama emin olamadım.
  4. C

Anket iPhone için deri kılıf rengi

Ankette birden çok seçim yapabilirsiniz. Renkler için...
  5. C

Anket iphone 14 pro için magsafe silikon kılıf renk seçimi

ankette yazan renk seçeneklerini görmek için bu linke bakınız. ankette birden fazla seçim yapabilirsiniz...
  6. C

Yardım airpods(3) ve airpods pro(2)

Aralarında ki belirgin fark sadece aktif gürültü engelleme özelliği mi? Bu ürünlerin kulaktan düşüp kaybolmasını engelleyecek bir aksesuar var ise link atarsanız sevinirim.
  7. C

Soru ANC sağlığa olumsuz etkisi var mı?

işitme sağlığına olumsuz etkisi var mı
  8. C

Soru BUFF markası mı, PANZERGLASS mı?

Ekran koruyucu ile ilgili daha önce iki tane sorum olmuştu. Çeşitli nedenlerden dolayı elimde 2 tane seçenek kaldı sadece yardımcı olursanız çok sevinirim. Kendim ekran koruyucu takamadığım için takan bir yere gitmem gerekiyor ve yaptırabileceğim yerlerden birinde BUFF markası diğerinde...
  9. C

Soru iphone 14 pro ekran koruyucu önerisi

Hangi ürünleri önerirsiniz.
  10. C

Anket derin mor renkli iphone 14 pro kılıf seçimi

seçiminiz hangisi olur
  11. C

Soru iphone da rahat kullanılabilecek tws önerisi

Bazen bu soruyu sorunca airpods diye cevap geliyor ama 2500 tl ve üzeri fiyatlar benim için çok fazla
  12. C

Anket ekran koruyucu anketi

Hangi marka daha iyi birlikte seçelim. Diğer seçeneğini seçenler yorum olarak marka yazabilirse sevinirim.
  13. C

Anket hangi mağazayı tercih ediyorsunuz

Hangi firmayı tercih ediyorsunuz ?
  14. C

Ios Uyumlu Çalışan Hesaplı Ve Kaliteli Tws Kulaklık Önerisi

airpods diyenler olacaktıt ama kulaklık için 1200 tl ayırmayı düşünmüyorum.
  15. C

Sizce hangi kulaklık?

İkisi farklı ekosistem ürünü ama huawei ios ile tam uyumlu demiş. O nedenle bu anketi yaptım
  16. C

Huawei freebuds 4i iphone 12 ile sıkıntısız çalışır mı?

1200 tl olan airpods 2.nesil alıyım diyordum.Ama bu ürün daha iyi gibi geldi birde 450 tl daha hesaplı.İnternet incelemelerinde bu yeni modelin ios ile uyumlu olduğu söyleniyor.Ama yine de sormak istedim. Sıkıntı yaratır mı?
  17. C

verdiğim linkten airpods 2.nesil alsam sorun olur mu?

https://www.trendyol.com/apple/airpods-2-nesil-bluetooth-kulaklik-mv7n2tu-a-apple-turkiye-garantili-p-6405631 Bittibitiyor(SAR ELEKTR.GIDA VE DAY.TÜK.MAL.TİC.LTD.ŞTİ.) isimli bir yer satıyor.
  18. C

amazon hizmet kalitesi hakkında

Amazon Türkiye, kendi sitesi üzerinden satıcısı amazon olmayan ürünleri alırsak ve bir problem yaşarsak bize destek oluyor mu? yoksa diğer online alışveriş sitelerinde olduğu gibi destek olmayıp sorununuzu aldığınız firma ile çözünmü diyor.
  19. C

Slikonlu kulaklık kullanabiliyor musunuz?

Tabi ki slikonlu kulaklıkların ses yalıtımı konusunda sağladığı avantajlar var. Hatta anc gibi özelliği olan ve daha iyi kalitede olan kulaklıklarda slikonlu oluyor. Ama ben hiçbiri ile rahat edemiyorum. Benim gibi olanlar var mı?
  20. C

Jabra Elite 65t kulaklık mı yoksa Anker Soundcore life P2 mi

jabra elite 65t 480 tl anker de 430 tl
  21. C

xbox game pass ücret ödedim bugün ama oyun inmiyor

Uygulamadan hesaba giriyorum yönet kısmı çıkıyor üye değilim gibi görünüyor sanki 1617019749
  22. C

Sizce apple bu sene yeni airpods pro tanıtacak mı?

Apple bazı zamanlar Nisan ya da Mayısta ufak etkinlikler yapıyordu. Acaba yeni airpods pro duyurulur mu? Eğer çıkacaksa airpods pro almayım bekleyim diyorum.
  23. C

Formula 1 en sevilen pilot

Bu senenin yarışçılarına göre hazırladığım anketi cevaplarsanız sevinirim.
  24. C

Formula 1 en sevdiğiniz takım anketi

Sevdiğiniz takıma anketten cevap verebilirseniz sevinirim.
  25. C

Airpods 2.nesil vs pro

Şu an bulunabilecek en hesaplı fiyatlara bakıldığında airpods 2.nesil ile pro arasında 650 tl fiyat farkı var. Sizce bu farka değer mi? Aslında merak ettiğim bir diğer konu şu. 2.nesil ile pro arasında 650 tl fiyat farkı olma nedeni sadece ANC mi yoksa ses kalitesinde ve telefon görüşmesinde...
  26. C

Tws kulaklık anketi

Seçenekler içinde tercihiniz hangisi olurdu?
  27. C

akakçe sitesinin listelediği tüm firmalar güvenilir midir?

Günümüz koşullarında indirimli ürünlere karşı bir güvensizlik oluşabiliyor. Eğer daha önce adını duymadığınız firmalara denk geldiyseniz.
  28. C

yeni gelen zamlar üyeliğinizi iptal etmenize neden oldu mu?

Netflix'e yeni gelen zamlar üyeliğinizi iptal etmenize neden oldu mu?
  29. C

Birçok alışveriş platformunda denk geldiğim Cepekspress güvenilir mi

Akakçe sitesinde fiyat araştırması yaptığımda n11,pttavm,morhipo ve hepsiburada da da mağazaları olan Cepekspress firmasında hesaplı fiyatlar görüyorum. Daha önce bu firmadan alışveriş yapan oldu mu? Airpods ya da airpods pro alacağım.Ama bazı yerlerde sahtesi satılabiliyor deniyor. O nedenle...
  30. C

Kulakiçi tam kablosuz kulaklıklarda hangi markalar tercih edilmemeli

Araştırıp F/P diye aldığınız ama sizi üzen marka ve modeller oldu mu? Bunlar nelerdi?
  31. C

500 tl yi geçmeyecek en iyi tam kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Tabi ki piyasada ki çok pahalı kulaklıklar kalitesinde olmayacaktır doğal olarak ama bu fiyata olabilecek müzik dinleme ve görüşme için iyi olanı arıyorum.
  32. C

Iphone telefonu ile airpods dışında kulaklık kullanan ve memnun olanlar

Iphone kullandığımı belirtip tws kulaklık önerisi istediğimde genel olarak airpods ve airpods pro dışındaki kulaklıklar ile yazılım nedeniyle sıkıntı yaşanılabilir diyip o modellerden öneriyor. Bazı kişilerde airpods pro ve airpods un verilen fiyatın yüksekliğine değecek bir kalitesi...
  33. C

Anker tws kulaklıklar iyi mi?

Şu an kulak üstü olarak Anker Soundcore Life Q10 kullanıyorum oldukça memnunum bana yeterli geliyor. Ama ev dışında kulak üstü kulaklıklar sıkıntı yaratabiliyor. Çanta kullanmak şart oluyor. O nedenle kulak içi tws bir kulaklıkta almaya karar verdim. Bir türlü uygun modele karar veremedim. Ben...
  34. C

Hangi uygulamadan ya da nereden iphone 12 çözünürlüğü ile uyumlu duvar kağıdı bulabilirim

Iphone 12 çözünürlüğü ile uyumlu duvar kağıtlarını nereden ücretsiz indirebilirim
  35. C

Kaliteyi ve hesaplı fiyatı bir arada sunabilen kulak içi TWS kulaklıklar

Daha öncede birçok kez kulaklıklar ile ilgili sorularım oldu. En başta ANC özelliği gibi özellikleri nedeniyle ve iphone kullanıcısı olduğum için daha uyumlu olacağından airpods pro alıyım demiştim. Ama bir arkadaştan deneme şansım oldu.Slikonlu modeller ile zaten daha Bluetooth kulaklıklar pek...
  36. C

hesaplı ama iyi tws kulak içi kulaklıklar

Bu fiyatları 120-300 tl arasında fiyatlara satılan bazılarına f/p ürünü denen kulakiçi tws kulaklıklar var ya onlardan en iyileri sizce hangileri
  37. C

Turkcell den başka operatöre geçersem pişman olur muyum?

Uzun yıllardır Turkcell kullanıyorum. Başka bir operatöre geçsem internet ve çekim konusunda sıkıntım olur mu?
  38. C

duracell turbo max gerçekten en iyi pil mi

başka markalarda daha dayanıklı önerileriniz var mı? Duracell in normal pilleri, kullandığım mouse a 1 ay zor yetiyor. kullandığım mouse 2 tane aaa yani ince kalem pil kullanan steelseries rival 3 wireless
  39. C

Kutusu açılmamış orjinal apple iphone x ve xs için kobalt mavisi kılıf

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/orjinal-apple-iphone-x-xs-kilif-kobalt-mavisi_pdp_656860489
  40. C

Belkin marka 5.8 inç ekranlı iphone 11 pro/xs ve x için uygun ekran koruyucu

inceleyebilirsiniz https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/belkin-marka-5-8-inc-ekranli-iphone-11-pro-xs-ve-x-icin-uygun-ekran-koruyucu_pdp_656856527
  41. C

airpods 2.nesil vs airpods pro

Airpods 2.nesil ile airpods pro arasında ANC dışında çok fark var mı? Anc ihtiyacım olan bir özellik değil.O nedenle soruyorum. Tek fark anc ise boşa 800 tl fark vermeyim diyorumda
  42. C

Instagramda mesajlar bölümünde sorun yaşıyorum.

Tüm mesajları okuyorum ama mesaj görselinin üzerinde hep 9+ yazıyor. Gün içinde yeni mesaj geldiğinde de 9+ yerine gelen mesaj sayısı yazıyor. Ama okuduktan sonra yine 9+ yazmaya başlıyor. Yaklaşık 1 yıldır durum bu şekilde. Uygulama sürekli güncel.Farklı cihazlarda da denedim.Silip tekrar...
  43. C

Iphone'da sıkıntı yaratmayacak TWS kulaklık önerisi

Iphone ile kullanırken uygulaması sıkıntı çıkarmayacak, kaliteli bir müzik dinleme deneyimi sunacak, telefon görüşmelerinde iyi kulak içi tws kulaklık arıyorum. Iphone dediğimde apple ürünlerini öneren çok oldu. Ama aşağıda ki nedenlerden dolayı vazgeçtim. Aynı zamanda ANC özelliği benim...
  44. C

incehesap.com sitesi güvenilir mi?

sıkıntısız bir şekilde apple airpods alınır mı?
  45. C

morhipo dan airpods alınır mı?

Bu kulaklık burdan alınır mı? Apple Airpods-2.Nesil-ve-Şarj-Kutusu-MV7N2TU/A - Morhipo
  46. C

apple airpods 2.nesil iyi bir kulaklık değil mi?

Iphone kullanıcısıyım. Tam kablosuz bir kulaklık arıyorum dediğimde airpods almam öneriliyor. Ama iyi kulaklık değil ondan daha hesaplı fiyatlara daha iyisi alınabilir ya da üzerine ekleme şansınız varsa çok daha kalitelisini bulursun diyen kişi sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Ne yapsam...
  47. C

Iphone 12 de yeni tuş kullanımı ile ilgili sorularım olacak

Uygulama indirirken sağ üstte bulunan tuşa 2 kere basılması gerekiyor. Eski modellerde daha kolaydı. Bunu değiştirmenin bir yolunu bilen var mı Bir de kapatırken de 2 tuşa birden basılı tutma gerekliliği pratik değil. Bu özellik değiştirilebiliyor mu?
  48. C

1200 TL'yi geçmeyecek tws kulaklık önerebilir misiniz?

Müzik dinlerken kaliteli ses veren ve telefon görüşmelerinde sıkıntı yaratmayacak bir kulak içi tws kulaklık aramaktayım.
  49. C

Netflix in yapmış olduğu yüksek oranlı zamlar üyeliğinizi iptal etmenize neden olur mu?

Ankete cevap verirseniz sevinirim.
  50. C

Netflix yüksek oranlı yeni zamlar

aynı anda tek kişinin izleyebildiği 17.99 tl olan temel pakete yüzde 50 zam gelerek yeni aylık ücret 26.99 tl oldu. aynı anda 2 kişinin izleyebildiği 29.99 tl olan standart pakete yüzde 37 zam gelerek yeni aylık ücret 26.99 tl oldu. aynı anda 4 kişinin izleyebildiği ve aynı zamanda UHD olan...
  51. C

Maksimum 1200 tl fiyata Airpods 2.nesilden daha iyi bir tam kablosuz kulaklık alınabilir mi?

Önerilerinizi bekliyorum yardım olursanız sevinirim
  52. C

Skullcandy nasıl bir kulaklık markasıdır?

Kullanıp memnun olanlar var mı? https://www.hepsiburada.com/skullcandy-sesh-evo-kablosuz-bluetooth-kulaklik-s2tvw-p-HBV000014VHAV?magaza=Mobiloomm nasıldır sizce
  53. C

Kulaklıklar için aktif gürültü engelleme(ANC) çok gerekli ve kullanılan bir özellik mi?

Çok seyahat eden biri değilim. Zaten seyahat ettiğimde de insanların genelinin rahatsız olduğu uçak sesi de beni rahatsız etmez hatta severim o da benim ilginçliğim sanırsam. Sizce sırf bu özellik için ekstra para ödemeye gerek var mı? Bilirsiniz bazen popüler olup alınan ama zamanla çok az...
  54. C

TWS kulaklık önerisi

Iphone 12 telefonum ile kullanacağım. Müzik dinlerken ses kalitesi önemli. Aktif gürültü engelleme özelliği olan bir kaç TWS kulaklık modeli için anket hazırladım yanıtlayabilirseniz sevinirim.
  55. C

Tamamen yeni bir numara ile hat alırsam ilk başlangıçta kaç tl vergi öderim.

Yeni bir faturalı hat alındığında bir kerelik belli bir vergi ödeniyormuş. (her ay alınan vergiler dışında) Yakın zamanda yeni faturalı hat almış ya da bu konuyu bilen bir arkadaş bilgi verebilirse çok sevinirim.
  56. C

Arçelik 9147 YCM çamaşır makinesi kullanan var mı?

Memnunmusunuz? yoksa başka öneriniz olur mu?
  57. C

Wrapsol telefon kaplamayı bilenler var mı

Hiç yaptırdınız mı? İşe yarar bir şey mi? Önerir misiniz? Ankara'da yapan bir yer bilen var mı?
  58. C

Aksesuar firması olan phabletshield firması hakkında bilgisi olanlar

Telefon, tablet ve MacBook koruma kaplaması yapan bir firmaymış. (sadece istanbul ve ankara da var) Konu ile ilgili anketi cevaplarsanız sevinirim.
  59. C

Gürgençler mağazasında ekran koruyucu takıyorlar mı

Hiç gidip yaptıran oldu mu? Buff diye bir markayı satıyorlar ama kendileri takıyor mu bilemiyorum.Korona var ya takmıyolarsa boşa gitmeyim diyorum. aslında herhangi bir telefoncuya da gidilebilirdi belki ama oralarda genelde çinden gelme 10 tl lik ürünleri yerine göre 60 ile 150 tl arası...
  60. C

vodafone redbox ve turkcell superbox nasıl

Ben, apartmanımda fiber olmasına rağmen bu cihazlara geçmeyi düşünüyordum. Çünkü elektrik kesildğinde jenaratör olmasına rağmen, şehir elektriği gelene kadar interneti kullanamıyorum. Ama benim duyduklarıma, izlediklerime ve okuduklarıma göre çok memnun kalınan ürünler değiller. Peki ben çok...
  61. C

sizce spotify mı youtube music mi

hangisi neden daha iyi
  62. C

Superonline modem değişikliği

Yaklaşık 9 yıldır Superonline abonesiyim. Hala İlk abonelikte ücretsiz olarak verilen modemini kullanıyorum. Yeni üyelere 2.4 ghz , 5 ghz frekansları ile çalışan ( 2 farklı şekilde olması önemli çünkü tek frekanslı modem olunca bluetooth cihazlar ile çakışma oluyor) ile çalışan daha iyi...
  63. C

phabletshield firması hakkında bilginiz var mı

phabletshield, laptop ve telefonlara 360 derece kaplama yapan ve ekran koruyucu hizmeti veren bir firmaymış. Hazırladığım ankete cevap verebilirseniz sevinirim.
  64. C

spigen,belkin ve buff marka kaliteli ekran koruyucularının satışını ve telefonlara uygulamasını yapan bildiğiniz bir yer var mı

Telefon bayisi , aksesuarcı ya da teknoloji mağazası olabilir farketmez. Ankara ilinde olursa sevinirim
  65. C

Cyberpunk 2077 yi RTX yani ışın izleme açıkken hangi ayarlarda oynamamı önerirsiniz

oyunu oynayacağım laptobun özellikleri i7 10875h işlemci rtx 2060 ekran kartı 16 gb ram 3500 MB/s yazma ve 2900 MB/s okuma hızı olan samsun ssd Bir diğer sorumda internette söylendiği kadar sıkıntılı bir oyun mu yoksa şimdi alsam çok fazla sıkıntı çekmeden story kısmını bitirebilir miyim?
  66. C

şarj olmayan iphone 6 plus ve sıfırlama

Yeni telefon alana kadar idareten kullandığım bir iphone 6 plus vardı.Artık hiçbir şekilde şarj olmuyor.Kablo takılması için apple bazen ekranda bir görsel gösterir ya o nedenle. Bunun nedeni pil sağlığının yüzde 56 ya düşmesinin yanı sıra şarj giriş soketi olduğunu düşünüyorum. Yaptırmak 350...
  67. C

Iphone 12 telefona Ankara'da nerede ekran koruyucu yaptırmam daha doğru olur

Bazı yerlerde ne yazık ki ekran koruyucu takılırken telefonunun arka kısmı çizilenler olduğu oluyormuş.(direk masaya koyulduğu için) o nedenle soruyorum.
  68. C

FIFA 21 kariyer modu oyuncu önerileri

Çok yüksek transfer ücretleri olmayan,hızlı gelişim gösteren genç oyuncu önerileri verebilirseniz sevinirim.
  69. C

origin nedeniyle steamden alınan oyunu oynayamamak

steam den satın almış olduğum FIFA 21 oyununu aylardır oynuyorum.Ama bugün oyuna girmeye çalışıyorum daha sonrasında origin den bir uyarı geliyor "upstream service unavaible code:106133" şeklinde bir uyarı geliyor nasıl çözebilirim bilgisi olanlar yardım edebilirse sevinirim.
  70. C

fiber internet servis sağlayıcıları ve indirme hızları

superonline 25 megabit internet kullanıyorum. Genellikle steam den oyun indirirken saniyede 1.5 - 1.8 megabyte indiriliyor.En yüksek alabildiğim indirme de 3.1 megabyte oluyor. Sizlerin kullandığı firmalar, kullandığınız megabit hızı ve steam gibi uygulamalarda indirmeleriniz nedir bilgi...
  71. C

jenaratörü bulunan bina da elektrik kesintisinde internet te gider mi?

superonline fiber internet kullanıyoruz. elektrik kesilince jenaratör hemen devreye giriyor.modem de dahil olmak üzere evde ki tüm cihazlar çalışıyor. Ama modem çalışmasına rağmen normal şehir elektriği gelene kadar internete hiçbir şekilde bağlanılamıyor. bunun nedeni nedir nasıl bir çözümü...
  72. C

kablonet e geçilir mi

Aslında 2013 yılında superonline kullanırken geçmiştim. Ama o zaman verdikleri modemden dolayı mı yoksa başka bir nedeni mi vardı bilmiyorum.Aynı anda 2 cihazdan fazlası internete girdiğin de internet gidiyo du tekrar kullanabilmek için resetlemek gerekiyordu. Maksimum 2 cihaz...
  73. C

internet sağlayıcı anketi

cevaplarınız için teşekkürler
  74. C

xbox game-pass ın sadece bilgisayar için olan versiyonuna ea play geldi mi

Kullananlarınız oldumu? Bu platformlar ile ilgili bir diğer sorumda şöyle olacak hatta kafamdan bir örnek verip soruyu o şekilde sorsam daha iyi anlatabileceğim. diyelim ki mart ayında abone oldum.Bazı oyunları oynadım. sonra da aboneliğimi bitirdim ve Nisan ayında tekrar abone olmadım. Daha...
  75. C

forza horizon 4 oyunu

Oyunu xbox gamepass aboneliği yaparak oynamak istiyorum. 1 ay gibi bir sürede haritada ki tüm yarışlar gün de 4-5 saat gibi uzun süreler oynamadan bitirilebilir mi? Bunu bir de şu nedenle sordum. bilgisayar için game pass i 1 ay kullandıktan sonra 2.ay tekrar üye olursak önce ki oyun...
  76. C

bluetooth kulaklığın neden olduğu internet yavaşlama sorunu nasıl çözülür

Kulaklığı taktığım an internet ilginç bir hal alabiliyor
  77. C

Apartmanda jenaratör olmasına rağmen, elektrik kesilince superonline internet kullanamama sorunu

Elektrik kesilip jenaratör devreye girdiğinde evde ki tüm cihazlar sorunsuz çalışıyor ama internet normal şehir elektriği gelene kadar kullanılamıyor.Bu sorunu yaşayanlar oluyor mu. Herhangibir çözümü var mı varsa nedir ve neden oluyordur
  78. C

Sizce iphone için ekran koruyucu uygulamasını hangi firmada yaptırmalıyım.

Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler
  79. C

Iphone 12 ekranına cam koruyucu mu taktırmalı yoksa şeffaf kaplamamı yaptırmalı

Ankara ve İstanbulda birçok avm de stant şeklinde şubeleri olan bir firma var. 160 tl gibi bir fiyata sadece ekranı 210 tl ye tüm telefonu kapladıklarını söylediler. Bu tarz uygulamalar yaptırıp memnun olanlarınız var mı Bir diğer sorumda şu mediamarkt ta verilen ekran koruyucu hizmetini...
  80. C

iphone 11 alıp memnun olan varmı

Hangi telefondan geçiş yaptınız? Hangi renk tercih ettiniz. Eğer almadıysanız almayı düşünüyormusunuz? Alırsanız hangi renk alırdınız
  81. C

iphone 11 almak mantıklı mı

iphone x 64 gb kullanıyorum sizce bunu satıp iphone 11 almak mantıklımı ( pro olmayan)
  82. C

maksimum 1000 tl fiyata hangi cep telefonu alınabilir

bu fiyata en iyi ve sorunsuz ne alınabilir
  83. C

İphone 6s kararsız kaldım

iphone 6s in normal halini yani 4.7 inçlik modelini yada 5.5 inç olan plus modelini alacağım ama ayarladığım bütçeden dolayı 6s alırsam 64 gb alabiliyorum plus alıyım dersem 16 gb olanını alabiliyorum sizce ne yapmalıyım plus olanı 16 gb alabiliyosan alma daha iyi çünkü 4k...