Arama sonuçlarınız

1. İbnülCevzi

Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Honor 10 24 MP yapay zeka destekli kameraya sahip bir telefon. Benim telefonumun kamerası çok kötü yazılımsal da sıkıntıları var. Düşünsenize güzel bir anınızı sonsuza kadar hem de muhteşem görüntülerle saklama şansımız var Honor 10 ile.
  2. İbnülCevzi

Arena-TR kapandı

Teşekkürler arkadaşlar. Arena TR gerçekten kendi çapında güzeldi. Gitmesi kötü oldu. Turktorrent davetiyesi aldım ve yeni bir hesap açtım. Uzun yıllar Arena-TR kullanıcısı olarak bu siteyi bir gözden geçireceğim ve birkaç güne yorumlarımı yazacağım. Fiyatlar Arena TR' ye göre aynı gibi VIP...
  3. İbnülCevzi

Arena-TR kapandı

Arkadaşlar ben de yaklaşık 5 yıldır kullanıyordum. Başka bir site de kullanmadım. Bana tavsiye lütfen...
  4. İbnülCevzi

Tablet Tavsiye--Note Pro 12.2 mi Tab S 10.5 T800 mü?

Haklısınız Herkes IPAD diyor ama bakalım Samsung aldık şimdilik Android' den vazgeçmemek için sonuçta bir ton uygulama satın aldık ve platformdan çıkmak istemiyorum. Aldığım Tablette 4.4.2 var şuan :( Ama performans ve uygulamaların çalışması oyunlar hiçbir sıkıntı yaşamadım daha. Bakalım birkaç...
  5. İbnülCevzi

MATLAB 2015 Kurulum Ve Crackleme [Mac OSx]

MAtlab candır :)
  6. İbnülCevzi

Kota olmadan 4g internet

Tayvan' da 22 Euro karşılığında sınırsız paket olduğunu duymuştum 4G için. Türkiyede en azından 30 TL bandında sınırlı 10GB gibi internet bile yeterli olur ilk etapta. Ama 2.5 yıl Telekominikasyon sektöründe çalışmış biri olarak ilk yıl 4.5G yatırım ücretlerinin karşılığının alınacağı yıldır...
  7. İbnülCevzi

SDN Oyun Cafe

clash of kings oynayan yok mu?
  8. İbnülCevzi

SDN'den Çanta Ödüllü Yarışma! (Sona Erdi)

Böyle ödüllü kampanyalı işler yaptıkça sayı her geçen gün artar. Yenilerden Eskilere selamlar :)
  9. İbnülCevzi

Yaptığım Android Uygulamaları

Uygulamaları yüklemedim. Ama googleplay üzerinden hepsine baktığımda her birinin türevlerini ve benzerlerini onlarca kez mağazada gördüm. Daha özgün uygulamalar üretmeniz insanların ilgisini çekecektir. Başarılar dilerim. İnşallah azminiz kırılmaz ve devam edersiniz.
  10. İbnülCevzi

PayPal Nakit Kart Geliyor..Nasıl Alınır ve Nerelerde Kullanılır?

Hocam ben de PAYPAL istemiyorum ama işyerimiz VAKIFBANK ile çalışıyor ve sanal kredi kartı malesef Vakıfbankta yok. Bu beni bu sisteme iten nedenlerden bir tanesi. Malum başka bir bankanın kredi kartını alsam bu sefer aidat ücret sıkınıtısı vs olacak.
  11. İbnülCevzi

1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Lenovo Vipe P1 diyorum başka sözüm yok buraya.
  12. İbnülCevzi

Sağolasın hocam ben daha çok google play için kullanacağım zaten 20 krş luk oyunları kaçırmamak lazım :)))
  13. İbnülCevzi

O zaman ilk kullanım sonrası bilgilendirmelerimi buaradan yaparım..
  14. İbnülCevzi

Arkadaşlar ben de aldım bu kartı ama türkiyede mesela Hepsiburada.com da geçiyor mu Paypal ödeme yok orada. İnternette derken nerelerden alışveriş yapabiliriz.
  15. İbnülCevzi

150 - 200 TL Alınabilecek Tablet Tavsiyeleri

Hocam aman dikkatli olun ucuz alacağım diye de paranız çöpe gitmesin. En azından Samsung Tab3 Lite veya Lenovo A7 gibi bir cihaz alın. Hem garanti sorunu yaşamazsınız hem de pişman olmazsınız. Hem Samsung Tab 3 Lite indirim kampanya vs ile bazen 240 TL' lere kadar inebiliyor. Kesinlikle ama...
  16. İbnülCevzi

Ben Android istiyorum yoksa fiyat sorun değil. Apple platformuna geçmek demek androide alınmış olan uygulama ve oyunları yok saymak demek. Bir de Android gerçekten çok özgür. Bir de iş için kullanacağım bazı programların apple da olup olmadığını bilmiyorum.
  17. İbnülCevzi

Birleşik Krallık'ta 4G'yi Test Ettim!

Yalnız türkiyedeki alım gücü ile İngiltereyi de karşılaştır. Orada Asgari ücret 1072 Sterlin. Bizde düne kadar 1000 TL idi. Yani 20 Sterlin çok büyük bir para değil. Türkiye ile kıyaslama Ülkedeki alım gücü ile kıyasla. O zaman Bangledeşte sen kral olursun :)
  18. İbnülCevzi

Arkadaşlar Merhabalar, Bu aralar tablet almak istiyorum tabletim vefat etmek üzere (Samsun galaxy tab 4) . Android platformundan da çıkmak istemiyorum. Büyük ekran olsun istiyorum. Araştırmalarım neticesinde 2 tablet arasında kaldım. Samsung galaxy note pro 12.2 P900 ve Samsung galaxy Tab S...