Arama sonuçlarınız

1. Mehmet Eraslan

Yardım RTX 3060 Sabit FPS

Selam herkese. Ryzen 5 3600 3.6 GHz 6 çekirdek işlemcim ve ASUS GeForce Dual RTX 3060 V2 OC 12 GB GDDR6 ekran kartım var. CS:GO'da bütün ayarları düşürdüğüm zaman ve ekran kartı ayarlarını en yüksek performansa alsam bile FPS 250'de sabit kalıyor. Bazı izlediğim videolarda aynı işlemci ve ekran...
  2. Mehmet Eraslan

Ekran paylaşımında entegre grafik kartı yerine GTX 1050 Ti kullanılıyor

Herkese merhaba, Notebook bilgisayarımı HDMI ile televizyona bağlıyorum. Görüntü aktardığım zaman entegre grafik kartı yerine GTX 1050 Ti kullanıyor ve ısınmasına neden oluyor. Görüntü aktarırken entegre grafik kartını nasıl kullanırım?
  3. Mehmet Eraslan

Acer nitro 5 işlemci fanı

Böyle bir sorunla karşılaşan olursa diye son durumu paylaşayım. Cihazı servise gönderdim, Cpu ve Gpu fanın arızalı olduğunu aynı zamanda 1tb'lik HDD'in de arızalı olduğunu söyleyip ücretsiz değiştirdiler.
  4. Mehmet Eraslan

Teşekkür ederim mesajınız için en son çare garantiye göndermek sanırım sorun çözülmezse.
  5. Mehmet Eraslan

Gece geç saatlere kadar çalışıyor bilgisayar ve uzun süre oyun oynanıyor ekstra bir soğutucu yok umarım kırık vs oluşmamıştır.
  6. Mehmet Eraslan

herkese merhaba acer nitro 5 an515-52 intel işlemcili bir bilgisarım var. bilgisayarı alalı yaklaşık 5 ay oldu ve bugün işlemci fanından sürtme sesi gelmeye başladı. oyun oynamadan normal kullanımda 2600 - 2700 rpm de dönen fan şuan 790 rpm dönüyor. ama gpu fanı sorunsuz çalışmaya devam ediyor...
  7. Mehmet Eraslan

Acer Nitro 5 touchpad yavaşlaması

Herkese merhaba Acer Nitro 5 bilgisayarım var. Oyunlar dışında genelde tocuhpad kullanıyorum daha kolay geliyor. Ancak şöyle bir problem bilgisayar ilk açıldığında touchpad çok iyi ve hızlı çalışıyor ancak belli bir süre sonra yavaşlıyor. İmceli kaydırıyorum yavaş yavaş gidiyor. Fn tuşuyla...
  8. Mehmet Eraslan

Sürekli açık "windowsinternal.composableshell.experiences.textinput.inputapp.exe" nedir?

Görev yöneticisinde görünmüyordu. Ama sorunu hallettim Asmwsoft PC Optimizer programını yükledim "Clean Junk Files" ve Fix Registry Problems" bölümlerinden tarama yaptım gereksiz dosyaları silip ve düzelttikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve sorun çözüldü. Bir kaç yerde okuduğum...
  9. Mehmet Eraslan

Sürekli açık "windowsinternal.composableshell.experiences.textinput.inputapp.exe" nedir?

herkese merhaba bilgisayarımda Nvidia simgesine tıkladığımda Nvidia GPU Etkinliği listesi açılıyor ve "windowsinternal.composableshell.experiences.textinput.inputapp.exe" diye bir uygulama açık ne olduğunu bir türlü bulamadım ve bu uygulama sürekli ekran kartının çalışmasını ve ısınmasını...
  10. Mehmet Eraslan

Eken h9r Aksiyon Kamerası Time Laps sorunu.

Amazon.com dan aldığım eken h9r kameranın herşeyi sorunsuz çalışıyor ama time lapse bölümüne tıkladığım oraya girmiyor ve herhangi bir uyarı da vermiyor. Problem ne olabilir? Kullandığım hafıza kartı SanDisk Ultra (cat10) 32 GB - 80mb/sn yazma hızı var.
  11. Mehmet Eraslan

Bluetooth açıkken Wifi kopuyor veya internet aşırı derecede yavaşlıyor.

Teşekkür ederim deneyeceğim umarım teknik servis görmeden düzelir.
  12. Mehmet Eraslan

Bluetooth açıkken Wifi kopuyor veya internet aşırı derecede yavaşlıyor.

Herkese merhaba Samsung J7 Prime cep telefonunda bluetooth ile bir hoparlöre bağlandığım zaman WiFi 2-3 dk içerisinde ünlem işareti verip İnternet kopuyor veya çok aşırı yavaşlıyor. Speedtest ile hız ölçümü dahi yapamıyorum. Sorunun kaynağını bilen var ise yardım ederse çok sevinirim.
  13. Mehmet Eraslan

Galaxy Note 7 Fiyatı Hepsiburada'da Göründü!

4000 Tl mi? bu böyle ise yeni İphone'un fiyatı ne olur acaba
  14. Mehmet Eraslan

Telefon önerisi

General Mobile 5 Plus Fiyat Vatan Bilgisayarda 900 tl'ye düşmüş. Link :GENERAL MOBILE 5 PLUS DUAL AKILLI TELEFON SİYAH
  15. Mehmet Eraslan

casper via m1- asus zenfone 2

GENERAL MOBILE 5 PLUS DUAL AKILLI TELEFON SİYAH Bunu düşün bence fiyat düşmüş
  16. Mehmet Eraslan

Şarj olmuyor

Aç kapa bir şekilde düzelir olmadı müşteri hizmetleri ara telefonla teknik destek al
  17. Mehmet Eraslan

Şarj olmuyor

Bataryayı çıkar tak, batarya olmadan çalıştırmayı dene büyük ithimal düzelecektir
  18. Mehmet Eraslan

iTunes'a Amerika'dan nasıl kaydolunur?

İnternetten adres bulup yapabilirsin site işe yarıyabilir tabiki
  19. Mehmet Eraslan

Türkçe neden kurulum yapmıyorsun?
  20. Mehmet Eraslan

Adres ve posta kodu gir kredi kartı ekleyemeyebilirsin ama adres ve zip code posta kodu girmen gerekli istersen amerika olarak gir adresi belki kabul eder
  21. Mehmet Eraslan

Bozuk Dosya Hatası

Hp sitesinde yok mu? Windows 10 için Hp sitesinde ki sürücü: HP Yazıcılar, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar ve Diğer Ürünler İçin HP Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği
  22. Mehmet Eraslan

Tableti ya da Telefonu USB Aracılığı ile Televizyona Nasıl Bağlayabilirim

Tv'de Wifi varsa eğer tabletinde de kablosuz ekran özelliği varsa Wifi üzerinden görüntüsü Tv'ye aktarabilirsin. Usb to HDMI kablosu ile belki aktabilirisin.
  23. Mehmet Eraslan

Iphone 6s garanti

Şöyle bir tecrübem var benim İphone 6 gold yere düştü ve açılmıyordu herhangi bir kırık veya çatlak yoktu sadece köşede biraz ezilme ve çizilme vardı, cihazı garantiye gönderdim, kullanıcı kaynaklı darbeye bağlı arıza dediler, 1200 tl ödediğim zaman ürün değişimi yapılacağını söylediler başka...
  24. Mehmet Eraslan

6s Plus Turkcell Den Alınırmı? Garanti Kampasımı Nasıl?

Hayırlı olsun cihaz geldiği zaman buraya da yazarsan sevinirim, kaç günde geldi paketlemede sorun falan yaşadın mı diye :)
  25. Mehmet Eraslan

Eyvallah :)
  26. Mehmet Eraslan

Valla sorun yaşamadığım tek site şuana kadar hepsiburada oldu o yüzden pek bişey diyemicem
  27. Mehmet Eraslan

Alışveriş yapmadım ama burda ki yorumları okumanda fayda var : incehesap.com güvenilir mi, siparişleri nasıl ulaştırıyor? incehesap.com hakkında kullanıcı görüşleri ve alışveriş tecrübeleri
  28. Mehmet Eraslan

Orası önemli değil zaten Apple Türkiye cihaz değişimi yapıyor, ayrıca her telefonda olacak diye bişey yok sonuçta, mesela 6 ilk çıktığında kırmızı ekran hatası veriyordu sonradan düzelttiler
  29. Mehmet Eraslan

Kvk'dan uzak durun bence de
  30. Mehmet Eraslan

Var tabi olmaz mı :) 1080 p ve 720 p çekebiliyorsun sıkıntı yok, 64 idealdir hemde fiyatı uygun
  31. Mehmet Eraslan

28 iş gününü geçerse sıfır cihaz yollamak zorundalar müşteri hizmetlerini arayıp mahkeme yoluyla görüşürüz dediğin zaman hallederler hemen :)
  32. Mehmet Eraslan

O zaman Teknosa veya Vatan Bilgisayara bak olmadı Hepsiburada.com dan al. Turkcell i boşver
  33. Mehmet Eraslan

64 benim açımdan ideal, 128 gb çok abartı, ama şöyle diyebilirim, arkadaşımın 6s i ile 4k video çektik 17 sn'lik video 116 mb idi yanlış hatırlamıyorsam, eğer çok video çeken biriyseniz ve çok kaliteli olsun videolarım diyorsanız boyutu siz düşünün :)
  34. Mehmet Eraslan

Paran varsa zaten faturaya ek cihaz almak saçmalık olur ama arkadaş diyor ki fiyatı ucuz olduğu için Turkcell'den nakit alacak cihazı sadece Kvk ya güvenemiyor
  35. Mehmet Eraslan

Yok yok Genpa sorunsuz
  36. Mehmet Eraslan

Turkcell Flagship Mağasının Telefon Numarası : +90 (850) 228 4406 ve Adresi : MEŞRUTİYET CAD. ASMALI MESCIT MAH.ISTIKLAL CAD.NO:71 / Beyoğlu 34500 İstanbul Bence burayı arayıp gerekli her türlü bilgiyi alabilirsin :)
  37. Mehmet Eraslan

Yok yok teşhir olma şansı yok çünkü sıfır pakette geliyor fabrika paketlemesi zaten belli oluyor. Hepsiburada.com da sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum, bu zamana kadar 1 bilgisayar 2 cep telefonu ve bir televizyon aldım sıkıntı çıkmadı daha ürünlerin hepsi garantili. Dostum Turkcell Kvk Garantisi...
  38. Mehmet Eraslan

Merak etme cihazlarda problem olmaz garantide de problem olmaz, eğer Turkcell İletişim Merkezinden alıyorsan sıkıntı zaten olmaz için ferah olsun Ayrıca şöyle bir seçenek sunabilirim illa ki Apple Türkiye garantili olsun diyorsan burdan alabilirsin kullanıcı yorumları gayet başarılı : Apple...
  39. Mehmet Eraslan

Soğutucu Tavsiyesi

Güzel tabi ama altta ki 2 tane tutuculara güvenme pek :) o kadar dik konumu tavsiye etmem :)
  40. Mehmet Eraslan

CS:GO Aşırı Lag Spike ve 80in Aşağısına Inmeyen Ping sorunu

Onu bende şu şekilde yapıyor, eğer ağ çok meşgulse evde ki cep telefonları ve diğer 2 pc ağı meşgul ediyorsa o gecikmeler bende de oluyor malesef, eğer böyle bir problem yok ağa sadece sen bağlanıyorsan bu ping olayını servis sağlayıcınla görüş
  41. Mehmet Eraslan

Soğutucu Tavsiyesi

Bende 30 liralık bir soğutucu var çift pervane iyi soğutuyor, fiyat değilde çift pervane mi var yoksa tek pervane mi diye bak birde dönüş hızı önemli tabi
  42. Mehmet Eraslan

En iyi ücretsiz video düzenleme uyguluması nedir?

Merhaba arkadaşlar bana videoları hızlandırmak veya yavaşlatmak için ücretsiz bir program varsa önerebilirmisiniz. İnternette dolaştım ama pek bir sonuca varamadım. He birde kalite çok düşmese iyi olur :)
  43. Mehmet Eraslan

Stadyumlara Fotoğraf Makinesi Alınır mı? Lütfen yardım

Eyvallah kardeşim :)
  44. Mehmet Eraslan

Bir kaç yerde araştırdım dslr makine sokmak yasak diyordu ama polise göre değişiyormuş. Öyle duydum kesin net bir bilgi de yok
  45. Mehmet Eraslan

Arkadaşlar merhaba Milli takımın maçına gidicem 29 mayısta, Canon Sx510hs dijital fotoğraf makinesi götürsem alınır mı? Yok stada sokmazlar mı?
  46. Mehmet Eraslan

"Page Fault İn Nonpaged Area" Acil yardım edebilecek biri var mı?

windows 10 kullanıyorum, bir kaç gündür bilgisayarım çeşitli mavi ekran hatalı alıyorum, genellikle bu aralar CS:GO oynuyorum ama windows 10 a gelen son güncellemeden sonra oyuna girerken çalışmayı durdurdu hatası alıp "video tdr failure" alıyorum en son aldığım hata ise "Page Fault İn Nonpaged...
  47. Mehmet Eraslan

İos'u PC'de kullanmak için bir platform var mı?

Öncelikle herkese merhaba. Bir sorum olacak, Android'i bilgisayarda kullanmak için "Bluestacks" yüklememiz gerekiyor en azından tam fonkisiyonel olmasada birçok şey yapılabiliyor. İos için böyle platform varmı? Google'da aradım ama pek faydalı sonuçlara varamadım., İpadian isimli bir uygulama...
  48. Mehmet Eraslan

Bayanlar ve Baylar Aksesuar Tek Fiyat 19 tl Bakmanızda fayda var

ÜSTELİK KARGO ÜCRETSİZ http://www.trendyol.com/Aksesuarda-indirim-soleni/ButikDetay/43651 Trenyol'da indirim vaaar :) cüzdan, kravat veya saat, kolye vs alacaklara tavsiyedir güzel şeyler var uygun fiyata :) ÜSTELİK KARGO ÜCRETSİZ
  49. Mehmet Eraslan

Cs go'da her hangi bir maça girdiğimde oyun kapanıyor? Sebebi ne olabilir?

Dediğiniz yaptım ama bişey değişmedi, her modda denedim rekabetçi modda bile 55 saniye sonra oyun kapanıyor sadece maç başladığında bunu yapıyor.
  50. Mehmet Eraslan

Markafonide ayakkabılar 25 TL!! Bu gece son

Markafonide ayakkabılarda 25 tl tek fiyat idareten alacak arkadaşlara duyurulur https://www.markafoni.com/garage-sale-ayakkabi-25-tl/all/kampanya/50119/
  51. Mehmet Eraslan

Yardım için teşekkür ederim :) Vaktim olduğunda yapacağım :)
  52. Mehmet Eraslan

Merhaba arkadaşlar bir problemim var. Bu sabah cs oynamak için steam i açtım oyuna güncelleme gelmiş, bu güncellemeyi yaptım, "Access Pass" diye bir bilet eklenmiş, 17 tl verdiğim takdirde bu bilete sahip olacakmışım. Örneğin Ölüm Maçına giriyorum aradan 1 dakika geçmeden oyun kapanıyor. İlk...