Arama sonuçlarınız

1. B

Vodafone adsl'den vdsl geçiş problemi, aylardır kurulum yapılmadı

İyi günler, Vodafone ile ilgili yaşadığım ve aylardır çözülemeyen bir sorundan bahsetmek istiyorum, belki aranızda buna benzer bir sorun yaşayan vardır. Taahhüt bitişinde Vodafone tarafından aranıp VDSL 50 mbps geçiş için teklif aldım peki olur deyip kabul ettim ve kurulum yapılmadan internetim...
  2. B

Hafıza Kartı Sorunu bir türlü çözemedim

Merhaba arkadaşlar CAnon PowerShot a2500 dijital fotoğraf makinem var ucuz birşey ara sıra lazım oluyor ve kullanuyorum(dum) son zamanlarda sürekli olarak hafıza kartı hatası vermeye başladı, bu sorunu düzeltmek için bir sürü şey denedim hafıza kartını biçimlendirdim, 4,5 farklı kart ve adaptor...
  3. B

Win8.1 işletim sistemi ve işlemci 64 bit olması rağmen programlar 32 bit açılıyor.

evet arkadaşlar sorunum bu nedense böyle bir problemim var çözemedim.
  4. B

Diskin yarısı nerede ?

Selamlar arkadaşlar, lenovo g510 laptop aldım freedos geldi, windows 8.1 yukledim ve sonra driverlari yukledim ancak harddisk hafizasinin yarisini kullanabiliyorum. İntel rapid depolamada gorunuyor ancak "bilgisayarim"a girince gozukmuyor maalesef ki. http://i.hizliresim.com/n24P4M.jpg...
  5. B

Laptop aldım ancak!

Selamlar arkadaşlar lenovo g510 i3 laptop aldim. Freedos'tu vin 8.1 kurdum ancak ekran kartı amd radeon r5 230m gorunmuyor intel 256 mb gozukuyor. Driver cd'sini taktim bluetooth kamera vs. Kuruyorum fakat ekran karti isini nasil halledicez, pek bilgim yok bu konularda ne yapmamiz gerekiyor...
  6. B

İtiraf ediyorum

Bundan 2-3 sene evvek kavgalı olduğum akrabamın arabasının arka camına kırmızı sprey boyayla; "Gecelik Rus Karı Alınır" yazmıştım. Ön tarafa "Garı İstirem" yazdım. Oh be rahatladım.