Arama sonuçlarınız

1. RuiCosta

Lenovo Vibe P1 Ön Siparişe Çıktı (Amerika)

1300 Tlye vatanda satışa sunuldu
  2. RuiCosta

Lenovo Vibe P1 Türkiye'ye Gelecek Mi?

Vatanda satılıyor bugün sırf bu cihaza bakmak için gittim
  3. RuiCosta

Sony Xperia M5 Sorunları

Kamerası berbat hele o ön kamerası telefonu 5 dakika kurcaladım kasmadan başka birşey yok C5 ultra daha hoş ve daha iyi bence..
  4. RuiCosta

Z3 mü s6 MI?

S6nın edge modeli hoş duruyor diğeri o kadar cezbedici değil, Z3 de kenara atılır bir telefon değil, özellikle bataryayı göz önüne alırsak..
  5. RuiCosta

IOS merakım aldı basini gitti

5S kullanıyorum tasarım ve performans bakımından harika bir cihaz, ama gel gelelim batarya ..:crying:
  6. RuiCosta

iPhone 6s Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

Asgari ücret alıp nefesi kokan mahluklara satmasalar bari.
  7. RuiCosta

Kaş , bıyık ve sakal hakkında

Özel hastanelerde lazer epilasyonun seans ücreti 60 tl 6-7 seansta bitiyor ortalama 5-6 ay arası yani her ay 60 tl büyük bir mebla değil git kaşlarını lazer epilasyonla aldır kurtul
  8. RuiCosta

LG G4 5 Dk'dan Fazla 4k Video Çekemiyor Mu ?

Vıııızz gelir tırıs gider :)
  9. RuiCosta

Vatan Bilgisayar - İade olur mu?

Bilip bilmeden yorum zaten hırtlar var.. 7 Gün içerisinde aldığın ürünü sebep belirtmeksizin geri iade edebilirsin. Al götür sorunlu bu de açılmıyor de iade etmek istiyorum de..Hiç bir şey söyleyemezler direk iade alırlar..
  10. RuiCosta

LG G4 5 Dk'dan Fazla 4k Video Çekemiyor Mu ?

10 dk çekse ne olur ne yapacaksın ?
  11. RuiCosta

Hayallerinizde Bile Göremeyeceğiniz PC Sistemi !!!

hey gidi hey..
  12. RuiCosta

Galaxy Note 5'te microSD Yer Almıyor!

Casper V9 ve GM Elite Plus'un tasarımlarını ve fiyatlarını görünce istemsiz olarak bunlardan soğuyorum.Türkiye şartlarını göz önüne aldığımızda bir telefona bir avuç dolusu para vermek saçma ve gereksiz geliyor
  13. RuiCosta

TeknoSA Mobil İletişim İşine Giriyor

Sözde ! hattını teknosa mobile geçenlere 300 TL ye varan indirimler varmışmış tarife fiyatlarına bakınca verdiği indirimi kat kat geri aldığını görebilirsiniz..
  14. RuiCosta

Huawei P8 Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

TR'de satışa ne zaman çıkacak bilen var mı ?
  15. RuiCosta

Zenfone 2 - Kamera Fotoğrafları

o ödülü verenler kör galiba beğenmediğimiz casperın tasarımları bile daha şahane hele ki v9'u gördükten sonra
  16. RuiCosta

Asus z2 16 gb - 32 gb

Beğenmediğimiz Casper'in tasarımları bile daha güzel Asus tasarım konusunda kendini çokk ama çook geliştirmeli..
  17. RuiCosta

Para veriyorum sonuçta hem göze hemde tutuş olarak ergonomik olmalı bence
  18. RuiCosta

Kamerasınıda cihaz tasarımınıda beğemedim cihaz biraz daha ince olabilirdi..
  19. RuiCosta

Twitter`da bunu nasıl yapabilirim?

Twitter'da facebook tarzı sayfa oluşturamazsın oluşturduğun üyelik senin normal kullandığın gibi sadece bir twitter hesabı olur.
  20. RuiCosta

Vodafone Müşteriyle dalga geçiyor

Ben burada dalga geçilecek bir şey görmüyorum ? Yaşlı annem için ne demek hem ne saçma bir giriş o.
  21. RuiCosta

Takas ile İphone 6 almak.

Telefoncular kadar dolandırıcı ve çıkarını bu kadar düşünen 2. bir iş sektörü yoktur.Bence sen kendi cihazını internet üzerinden satışa çıkart sonra git iphone 6nı al.. en mantıklısı bu.
  22. RuiCosta

General Mobile 4G hakkında

Kamerasını ve menü tasarımını beğenmedim hele ki kamera menüsü ön kamerayı açmayı bulamadım bile :) gerçi 700 tllik fiyata normal
  23. RuiCosta

LG G4 Batarya Performansı İle İlgili Merak Ettikleriniz.

Evet forumdaki videoda gördüm bende alma niyetim var S6 ile G4 arasında kararsızım..G4 ün ram tüketimi nasıl acaba daha doğrusu yukarı da sadece batarya performansı konusunda yazmışsın..Kamera ve diğer donanımlarından bahseder misin ?
  24. RuiCosta

HTC One M9 Kullananlar Kulübü

M9 da S6 'da olduğu gibi hiç bir şey çalışmıyorken ramın %80 küsürünü yiyor mu ?
  25. RuiCosta

LG G4 Batarya Performansı İle İlgili Merak Ettikleriniz.

Video kaydında seslerin çok tiz çıktığı söyleniyor bu konuda bi deneme yapabilir misin ?
  26. RuiCosta

Fikret Orman ve yönetimini başarılı buluyor musunuz?

Yönetiminde Bilic'inde gram suçu yok.Beşiktaşın karaktersiz futbolcularında suç var.
  27. RuiCosta

Avea İntouch 4 vs Samsung Galaxy Grand 2 LTE

Android işletim sisteminde en önemli faktör ram o yüzden samsungu al derim
  28. RuiCosta

Facebook'da Dolandırıcı Bayram Bey'e Dikkat !!!

Senin gibi kısa yoldan köşeyi döneyim diyen aveller adına iyi bir şey aferin bayram beye kendisine tebrik mesajı atacağım.
  29. RuiCosta

Sinemada izlediğiniz ilk film

Titanic
  30. RuiCosta

Assassin's Creed film oluyor

Yıllardır film oluyor olacak diye bir sürü haber okuduk..
  31. RuiCosta

General mobile Elite

General Mobile' göre hem daha sağlam hem daha kaliteli bir firma bunu önce belirtelim. Cihazda benim şahsi görüşüme göre iş yapan bir cihaz herhangi bir sıkıntıdan kastın ne onu anlamadım daha GM kadar arıza çıkarmaz bunu nerden biliyorum dersen telefoncu tanıdıgım var servise giden telefonların...
  32. RuiCosta

General mobile Elite

Elite'nin genel tasarımı her ne kadar iyi olsa da arkada o kameranın çıkıntısı hiç hoş durmuyor en basiti telefonun masanın üstüne koy resmen yerinde oynuyor üstüne en ufak bi baskı olsa çatlar gider diye düşünüyorum.Bunun akabinde Lenovo Vibe x2 veya Huawei P7 daha kibar cihazlar