Arama sonuçlarınız

1. T

YKS Kitap Önerisi

Tyt matematik için şunları rahatlıkla önerebilirim: 2021 TYT Matematik Kitap Önerileri - Unirotam
  2. T

YKS Konuları Nelerdir?

2021 YKS Konuları ve Soru Dağılımları (TYT-AYT-YDT) konuyu hortlatıyorum. Bende 2021 yılında bunu buldum, acaba doğru mu?
  3. T

Yazılım mühendisliği (üniversite tavsiyesi)

Yazılım mühendisliği puanlarına baktımda bir hayli yüksekmiş :)) https://www.unirotam.com/yazilim-muhendisligi-taban-puanlari-ve-siralamalari/
  4. T

Pc alacağım. Sizce bu nasıl?

Psu düşük. Ram markasını hiç duymadım hocam. 1607029759 Tamamdır çok teşekkür ederim ekran kartı tarafında super çok fark ediyor hocam 50 tl için performans bir hayli düşecekti teşekkür ederim
  5. T

Psu fiyatı çok artırıyor hocam 1607025411 Sonuç olarak 2666 mhz mi 3000 mhz almamı mı önerirsiniz hocam
  6. T

https://www.itopya.com/teknozone-asus-tuf-geforce-gtx-1650-p-4gb-intel-i3-10100f-8gb-ddr4-480gb-ssd-geforce-espor-pc/?utm_source=youtube&utm_medium=video&utm_campaign=intel Buradaki için söyledim hocam
  7. T

Hocam anakart 2933 mhz diyor. Buradaki Ram i 2633 mhz değilde 3000mhz olarak değiştirsek sıkıntı olurmu?
  8. T

Elektrik kesilmesi ve masaüstü pc

Arkadaşlar eskiden elektrik gidip geldiğinde tamda ağır bir oyuna denk geldiyse pcyi açtığımızda siyah ekranla karşılaşabiliyorduk. Günümüz pclerinde veya donanımlarında bu konuda bir iyileştirme varmı?
  9. T

https://www.itopya.com/teknozone-asus-tuf-geforce-gtx-1650-p-4gb-intel-i3-10100f-8gb-ddr4-480gb-ssd-geforce-espor-pc/?utm_source=youtube&utm_medium=video&utm_campaign=intel bu yattı kafama hocam webtekno bunu paylaşmıştı fakat yorumlar beni almamaya teşvik etmişti biraz. 1606917546 Nemesis...
  10. T

hocam AMD Ryzen 5 3500 gibi bir işlemciyi neden hafife alıyorsunuz? Bahsettiğiniz işlemci 4 x 3.6 ghz amd ise 6 x 3.6 ghz. Ayrıca önbellek kısmında da daha iyi. İkisi de yeni nesil. Neye istinaden bunu söylediğinizi anlamadım. Hatta belki intel daha iyi olabilir fakat kat kat bir fark yok bence...
  11. T

Önerdiğiniz bir sistem varmı hocam? Sebebi nedir? Bahsi geçen sistemler benim alacağım sistemdeki işlemci ve ekran kartından aşağı performans veriyor hocam. Webteknonun reklamını yaptığı pcyi paylaşmışsınız muhtemelen. Ama bana göre ryzen 5 3500 i3 10.nesilden daha iyi ve rx 570...
  12. T

https://www.incehesap.com/pch-e-class-1-0-pc-hocasi-gaming-pc-fiyati-44501/ Yukardaki pcyi almayı düşünüyorum. Hazır toplama sistemler arasında 4000-4800 bandında en iyi bu geldi bana. Anakartı gigabyte ile değiştireceğim m2 ssd slotu olduğu için. Dolayısıyla ssd yerine m2 ssd de alacağım...
  13. T

2020 TYT Matematik Konuları Neler?

Aynen öyle, tedbiri elden bırakmamak lazım. Teşekkür ederim. :)
  14. T

2020 TYT Matematik Konuları Neler?

Arkadaşlar bu sitede denk geldim TYT Matematik Konuları (2020) - BayBakay bu yılki TYT matematik konuları bunlar mı? Doğru mudur?
  15. T

Eski Laptop için donanım önerisi

Ekran kartı ve işlemciyi hiç mi değiştirme imkanım yok? Sonuçta teknolojik bir ürün. Değiştirilememesi enteresan.
  16. T

Hocam laptop alacak olsam monster alırım şuanlık donanım yenilemek istiyorum.
  17. T

Dell inspiron 5520
  18. T

Nasıl değişmez hocam? Anlamıyorum. Sonuçta teknolojik bir cihaz. Oyun bilgisayarı haline getiremez miyim? Sadece ssd değiştirebiliyorsam yeni pc alırım zaten.
  19. T

İşlemci, ekran kartını değiştiremez miyim? 4 yıllık pc ye nazaran performansı daha iyi olsun, birazda oyunları kaldırabilsin istiyorum.
  20. T

Model: Dell Inspıron 5520 İşlemci: Intel ® Core™ i5-3210M Ram: 4 GB 1600 MHz Sabit Disk (HDD): 500 GB Disk Dönüş Hızı: 5400 Rpm. Ekran Kartı:1 GB Paylaşımsız AMD RADEON HD7670 Yeni laptop fiyatları oldukça pahalı olduğu için 4 yıllık laptobumun donanımını yenileme kararı aldım. Sizce mantıklı...
  21. T

iPhone kullanıcıların büyük sorunu boş hafızanın dolu olmasına çözüm

2013 yılında açılmış olan konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Benim gibi Google’dan iPhone depolama hatasını aratıpta çözüm bulamayan arkadaşlarım için aşağıya iPhone 7 deki saklama alanı sorunumu çözdüğüm linki bırakıyorum. https://www.webgazi.com/iphone-yetersiz-saklama-alani-depolama-hatasi/
  22. T

Dell laptop - Donup kalma sorunu (videolu)

Laptop bilgisayarım bazen hiçbir şey olmadan donup kalıyor ve yeniden başlatana kadar öylece duruyor. Bazense aşağıdaki gibi ekran cızırtılanıyor ve yine öylece kalıyor. Sorunu son zamanlarda yaşamaya başladım. Sizce sebebi nedir? Bana cızırtılandığı için ekran kartı gibi geliyor.
  23. T

Bir forumun yedeğini başka foruma yükleme

Merhaba arkadaşlar , Forumumda aldığım yedeği diğer forumuma yüklemek istiyorum . Bunu nasıl yaparım ? Örneğin : A sitesinin yedeğini B sitesine aktarmak istiyorum
  24. T

MySQL sorunu

Forumuma Cometchat eklentisini kurdum , install.php ' ye girince bu hata çıkıyor : cometchat/integration.php kodları : <?php ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// /* ADVANCED */...
  25. T

Sohbet scripti arıyorum / önerileriniz ?

Güncel
  26. T

Sohbet scripti arıyorum / önerileriniz ?

Merhaba , Başlıktada belirttiğim gibi sohbet scripti arıyorum . LvL sistemi olursa güzel olur . Örneğin ne kadar çok online olursan lwl ' in o kadar artsın . Grafikleri iyi olan bir script arıyorum . 123flashchat diye bir sohbet kurma sitesi vardı , 1 aylık deneme sürümü ücretsiz . Kendi...
  27. T

MYSQL Hatası

tamam yaptım teşekkürler , sorun config.php deymiş .
  28. T

MYSQL Hatası

$connect = mysql_connect( $DB_INFO['hostname'], $DB_INFO['username'], $DB_INFO['password'] ); Bu bölümle ilgili bir sıkıntı olabilir mi ? * Veritabanı erişim iznini nasıl ve nerden kontrol edicem ? - ek olarak config.php de sorun olabilir mi ?
  29. T

MYSQL Hatası

Bu hatayı alıyorum inc/setup.php kodlarım :