Arama sonuçlarınız

1. Duhan.Soysal

Samsung Galaxy Note 3 N9000Q/N900 Knox Sayacı Sıfırlamak

Arkadaşlar selamlar öncelikle. İlk önce cihaza gelen herhangi hasardan sorumlu olmadığımı belirteyim,biraz korkutayım sizi :D adımları doğru şekilde uygular iseniz telefonun başına bir şey gelmeyecek korkmayın. Başlayalım Öncelikle şunu hatırlatmakta fayda var. (DOSYLARAINIZI YEDEKLEMEYİ...
  2. Duhan.Soysal

Note 3 cihaza note 5 rom kurulur mu?

Arkadaslar, dediğim gibi olay bu. Bir arkadaş dedi gene buradan, olur mu olmaz mı? Ne gibi sıkıntılar yaşarım olursa da ? Simdiden Teşekkürler.
  3. Duhan.Soysal

Samsung galaxy note 3 için note 5 rom

Arkadaşlar Selamın Aleyküm. Ben uzun süredir arıyorum bunu, fakat korkudan yükleyemedim. Cihazım SM-N9000Q modeli, xda forumda baktım var fakat, imei sorunu yaşar mıyım? Herhangi bir sorun yaşamayacaksam detaylı bir şekilde anlatır mısınız? Şimdiden herkese teşekkürler.
  4. Duhan.Soysal

Müziği Bir Türlü Karaoke Yapamıyorum?

Kardeşimin ödevi olduğu için bu konuyu oluşturdum. Birisi şu müziği karaoke şeklinde verirse çok mutlu olurum. https://www.youtube.com/watch?v=OiQrR9hO22o
  5. Duhan.Soysal

Windows 8.1 Mikrofon Sesi Boğukluk Giderme Kaliteli Hale Getirme (Çözüm)

Evet arkadaşlar ben 2 gündür bu konunun üzerinde çalışıyordum. Ve sonunda buldum. Ses baya bi Kaliteli oluyor. Başlayalım ilk önce şuraya girin daha sonra kayıt kısmından mikrofon simgesinin üzerine sağ tıklayın özellikler deyin geliştirmeler kısmına gelin Ve "tüm ses efektlerini...
  6. Duhan.Soysal

Samsung Galaxy Note 3 Rusya 5.0 Rom Hakkında Soru

Arkadaşlar herkese merhaba. Bu konuyu uzun süredir pinterest hocamla konuşuyordum. Sizin de fikirlerinizi alayım dedim. Bildiğiniz üzere samsung galaxy note 3 ün SM-N9000Q modeline SM-N900 rom u yüklenebiliyor. Ben dün odin aracılığı ile telefonuma rusya resmi rom olan android 5.0 ı kurdum...
  7. Duhan.Soysal

İntel Core i5 4200u Turbo Boost Up Sorunu

Evet Arkadaşlar merhaba. Ben size Birşey soracağım. İşlemcimin Normalde 2.6 ghz olması lazım turbo boost ile ama en fazla yük altında 2.30 ghz oluyor. Bunun Sebebi nedir Bilen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  8. Duhan.Soysal

Windows 8.1 acer recovery management ile catalyst neden çözüldü yardım?

Merhaba Arkadaşlar bugün size bir şey soracağım neden olduğunu çok merak ettim :D . Ben şimdi elimdeki acer i servise yolladım adamlar 8.1 kurmuş ccc çalışıyor bide switch değişmişler kulaklık portu neyse ben şimdi bu ccc yi silip yeniden kendi elimle kurdum ama catalyst başlatılamıyor dedi ve...
  9. Duhan.Soysal

Chrome kare kare çıkan reklam sorunu

Iyi gunler hepinize. Ben google Chrome kullanıyorum ve evde iki laptop bir telefon bir tablet var. Hepsinde kare kare reklam çıkıyor. Nasıl çözeriz bu durumu? Bilgisi olan yardım ederse çok makbule geçecek. Resim ;
  10. Duhan.Soysal

Windows 8.1 single language hızlı başlatma sorunu

Arkadaslar yine karşınızda windows 8.1 sorusu ile bulunuyorum. Ben 8.1 yükledim pc ye amd ccc kurunca kapanmıyor du bende hızlı başlat i kapatıp deneyeyim dedim denedim oldu. Oldu ama pc çok yavaş açılıyor ve uykuya girmiyor ve ekran bir süre sonra kararinca pc kendine gelmiyor. Neden hızlı...
  11. Duhan.Soysal

install.wim dosyasini duzenlemek yardim

Iyi gunler arkadaşlar. Bir türlü stabil çalışan windows 8 single language 64 bulamadığımdan kendim yapmaya karar verdim. Enpedi ye baktım oradaki adımları yaparken mount edemiyorum iki tane install.wim denedim olmadı. Hata kodu cmd de şu: 0xc1510111 read&write diyor install.wim özelliklerden...
  12. Duhan.Soysal

Windows 8 Single Language 64 Bit Orjinal Lisans Anahtarini Kabul Etmiyor

Zorla windows 8 single language 64 bit buldum bir yerden. Ben bunu kurdum her şey iyi masaüstüne geldim. Lisans keyi mi girmeye çalıştığım zaman kabul etmiyor İsterseniz 8 sl 64 link atarım isteyene yardım edecek varsa memnun olurum
  13. Duhan.Soysal

Windows 8 single language arıyorum acil

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi elinde win 8 csl olan arkadaşlar Mega ya yada yandex diske alabilirler mi sağolun acil lazım çünkü.
  14. Duhan.Soysal

Windows 8.1 AMD 14.9 CCC sorunu yardım

Hepinize iyi günler dostlarım. Şimdi ben orjinal Windows 8 keyi ile Windows 8.1 kurdum. Burada bir problem yok. Şimdi her şey tamam ama benim bilgisayarımda intel hd 4400 ve amd HD8750M var. Intel kontrol center i kurdum amd Catalyst 14.9 kurdum ve pc neden se kapanmıyor. Ama daha düşük versiyon...
  15. Duhan.Soysal

Windows 8 anahtarini 8.1 e girdim olmadı (acil yardım edin)

Arkadaslar selam. Uzatmaya cagim Windows 8 Single Language vardı onu store dan güncelledim hata çıktı 8 e geri cevirdim bu seferde elle kur ayım dedim ama 8 Single Language anahtarini 8.1 single language ye girince olmadı nedendir ben 8.1 kurumazmiyim bu key le Windows 8 .1 yardım edin lütfen...
  16. Duhan.Soysal

Android de GTA SA (SAN ANDREAS) yardım edermisiniz?

Arkadaslar iyi akşamlar önce hepinize. Şimdi ben intel işlemcili tabletime gta sa nin apk ve data sini kurdum. Ama tam play game ye basıyorum ama tam yüklenme ekranına geliyor ve kapanıyor. Ne b*oktan bir sorun ya off yardım eden arkadasa şimdiden teşekkürler. [emoji24]
  17. Duhan.Soysal

Android de GTA SA (SAN ANDREAS) yardım edermisiniz?

Arkadaslar iyi akşamlar önce hepinize. Şimdi ben intel işlemcili tabletime gta sa nin apk ve data sini kurdum. Ama tam play game ye basıyorum ama tam yüklenme ekranına geliyor ve kapanıyor. Ne b*tan bir sorun ya off yardım eden arkadasa şimdiden teşekkürler.
  18. Duhan.Soysal

İşletim Sistemi Hakkında Yardım

Arkadaşlar çok uzun oldu kusura bakmayın nolur sabırla okuyun yardımınıza ihtiyacım var İlk önce merhaba. Benim şu özellikte bir laptopum var: 8 gb DDR3 1333 MHz ram 2 gb paylaşımsız AMD R. HD8750M 128bit (Çift ekran kartlı intel ve amd değişiyor.) Intel Core i5 4200u 1.6 Ghz (turbo boost ile...
  19. Duhan.Soysal

Dell INSPIRON N5010 Ram Sorunu

Herkeze selam arkadaslar. Benim söyle bir sorunum var. Pc de oyun oynarken birden dııııtt diye ses geldi pc hiç yanıt vermedi. bende power tuşundan kapattım. Ondan sonra açılmadı. bende ram leri tek tek denedim ve birinde pc dııt diye öterken diğerinde ötmedi. Benim sorum şu; Bu ram yanmış mıdır...
  20. Duhan.Soysal

Tp - link tdw8901g sorunu

Arkadaslar iyi gunler bende başlıkta belirttiğim modem var ve 2010 da aldım. Bu modelde sorunum şu: Ilk önce android tablet telefon vs ne internete girebiliyordum ne de google play e. Ama modemi sifirladiktan sonra girebiliyordum. Ama bir süre sonra gene aynısı oluyor. Bana bu konu hakkında...
  21. Duhan.Soysal

Yeni dizüstü bilgisayarlar akimi keser mi ?

Merhaba arkadaşlar iyi gunler. Başlıkta da belirttigim gibi yeni Pc ler şarj olduktan sonra akımı keserler mi. DH de pil sarj olduktan sonra pili atlayıp direk pc ye gider yazıyordu dogrumudur? Arkadaşlar size bu aralar fazla soru soruyorum k. Bakmayın nolur :biggrin:
  22. Duhan.Soysal

ACER bilgisayar nasıl yardımcı olurmusunuz ?

Arkadaslar selamlar. Ben yeni bir pc aldım ve nasıl sizede sorayım dedim. Pc nin özellikleri asagida olcak. 8 gb DDR3 1333 MHz ram 2 gb paylaşımsız AMD R. HD8750M 128bit (Çift ekran kartlı intel ve amd değişiyor.) Intel Core i5 4200u 1.6 Ghz (turbo boost ile 2.6 Ghz) Windows 8 Single Language...
  23. Duhan.Soysal

Galaxy s4 gt-i9500 ekran renkli oluyor

SelamunAleyküm arkadaşlar ilk önce iyi geceler. Ben youtube da bir video açıyorum ama ekran renklesiyor yani video çok kötü gözüküyor yani bunu yaşayıp çözen varsa ve yazarsa memnun olurum. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yardım eden yok galiba
  24. Duhan.Soysal

Samsung galaxy s4 (gt-i9500) flash counter sifirlama yardim

Selam arkadaşlar. Ben bu foruma yeni üye oldum eğer bir yanlısı varsa düzeltin arkadaşlar.neyse ben asıl konuya geleyim benim telefonun s4 ve ben root ladım ve count arttı ve custom oldu ama ben rom yükledim Wipe falan yaptım custom offical e döndü ama knox hala 1 bunun çözümü çıkmadi çıktiysa...