Arama sonuçlarınız

1. Zafer Computer

Laptopu direkt olarak masaüstü bilgisayar fanı ile soğutmak

Merhaba. Laptopumda ısınma sorunu var ve laptop fanı çok iyi kullanamıyor. Oyun oynarken 60 FPS ile başlayan oyunum bir kaç dakika sonra 13 FPS oluyor ve oynanamaz hale geliyor. Laptopu açtık fanı falan temizlemek için farkettik ki fan pek de işe yarayacak gibi değil. Fan öyle bir yeri soğutmaya...
  2. Zafer Computer

Fan hızı düşükken FPS düşüşü, Fan hızı yükseldiği gibi yükseliyor.

Merhaba. i3 330m işlemcili gt320m 1 GB ekran kartlı bir laptopum var. Oyun oynarken ki çok zorlayıcı oyunlar değil LoL, Robocraft vs. ilk 13-14 dakika 60 FPS alırken 15 dakika sonunda FPS 20'den yukarı çıkmıyor, ayarları ne kadar indirsem de değişmiyor. Ama eğer ki fan en yüksek hızda ya da bi...
  3. Zafer Computer

Vodafone 6000 puan ne işe yarar?

Merhaba. Dedemi Vodafone aramış ve 6000 puanı olduğunu cihaz alabileceğini söylemiş. Nasıl oluyor bu, internette aradım da bulamadım
  4. Zafer Computer

nmap'te açık gözüken 192.168.8.125

Merhaba. elementary os kullanıyorum. nmap taraması sırasında bu host up gözüktü. İlk tarama yaptığımda 192.168.8.126 idi şimdi 192.168.8.125. Ne olabilir bu? NetMASTER modem kullanıyorum. Ve modem arayüzünde gözükmüyor kendisi.
  5. Zafer Computer

Harddisk S.M.A.R.T hatası alıyorum

Merhaba. Bugün 160 gb'lık bir WD Blue 2.5" hdd aldım. Windows'u kurdum ve iki keredir uyarı veriyor bilgisayar harddiski yenileyin diye. Ne yapmalıyım? @Seyhoo
  6. Zafer Computer

HardDiski değiştirilmiş bilgisayara Win10 kurma

Merhabalar. Benim bilgisayarın harddiski bozuldu ben de değiştirmesi için bilgisayarcıya verdim. Adama biz bunu önceden yükseltmiştik Win10 kurun dememize rağmen adam gitmiş altında key'i olan bilgisayara crackli windows 7 ultimate kurmuş. Şu an Windows 10 kurmak istiyordum da acaba olur mu? Key...
  7. Zafer Computer

3500 TL toplama

Selamlar. Bir arkadaşım için soruyorum bu soruyu. Arkadaşım hem OBS'ten video çekiyor ve yayın yapıyor 3500 ₺ bütçesi var. Bilgisayar toplar mısınız. @Seyhoo lütfen :)
  8. Zafer Computer

Klavye Amerikadan ve bir tuş eksik TR klavyelere göre

Merhaba. Razer Blackwidow 2016 Ultimate almayı düşünüyorum ama TR klavyelerde bulunan <>| tuşu yok saydım ve eminim bir tuş eksik peki ne olacak bu durumda?(soldaki shift daha büyük sağdaki gibi)
  9. Zafer Computer

Mekanik Klavye Önerisi

Merhabalar. Işıklı ve Cherry MX anahtarları olan (anahtarların hangi renk olduğu farketmez, ışığın da farketmez) bir mekanik klavye bakıyorum kendime fiyatı mümkün olduğu kadar uygun. Herhangi bir siteden link ile atarsanız sevinirim(örn. hepsiburada teknosa vs.)
  10. Zafer Computer

Direkt E-Mail göndermek-App Inventor ile

Merhaba öncelikle. App Inventor 2 ile yukarıda görebileceğiniz şekilde bir uygulama yaptım amaç telefonunuzu bir e-posta sunucusu gibi kullanıp diğer insanların internetsiz bir şekilde sadece telefonunuza emailadresi@bilmemne.com!E posta içeriği şeklinde mesaj gönderilerek E posta...
  11. Zafer Computer

Windows 8.1 Bozuk Metro Uygulamaları

Metro uygulamalarımın bir kısmı çalışmıyor ve şekli gözükmüyor Örn: Spor her zamanki yerinde kırmızı ama resmi yok ve ismi AppexSports diye geçiyor ve açılmıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - Fotoğraf düzgün mü ? Değilse düzelteyim
  12. Zafer Computer

Değişken Bilgisayar Perfomansı

Bilgisayarımın hergün Performansı Değişiyor bazı günler hiç takılmalar olmuyor bazı günler aşırı derecede oluyor. Açılış Hızı da çok takılmaların olduğu günler zaten bilgisayarın geç açılmasından anlaşılıyor. Windows 8.1 kullanıyorum bilgisayarı model:hp Pavilion dv6700 açılış Hızı derken...
  13. Zafer Computer

3000 TL toplama bilgisayar monitor dahil

Arkadaşım toplama bilgisayar alcak. 3000 tl bütçesi var monitor dahil. Seyhoo
  14. Zafer Computer

Monste Abra A5 v1.1.2 almak istiyorum ama kararsızım

Herkese merhabalar. Monster Abra A5 v1.1.2 almaya karar verdim ancak kararsız kaldım bazen nvidia ekran kartının devreye girmediğini girse bile vsyncin oyunlarda sorun çıkardığı yazıyordu kararsız kaldım bundan dolayı. Seyhoo
  15. Zafer Computer

Kablosuz Bağdaştırıcı Sorunum

Herkese merhabalar. Windows 7 den Windows 8.1e yükselttiğimden beri Kablosuz Ağ Bağdaştırıcımla ilgili sorun yaşıyorum. Sorunum şöyle: Bilgisayarı her tekrardan açtığımda kablosuz ağ bağdaştırıcımı devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirmem gerekiyor. Hala Windows 8.1 kullanıyorum. Ağ...
  16. Zafer Computer

Windows 8.1 yüklersem sorun olur mu ?

Merhaba.Benim HP Pavilion DV 6700 Laptopum var. Aldığınızda Vista idi 1 sene önce 7 yükledik ve crackledik. Şimdi ise 7 çok sıkıcı gelmeye başladı. Windows 8.1 kurmak istiyorum. 2GB Ram ki bir bilgisayarda RAM kullanımı % kaç olur bu benim için çok önemli en fazla %45 falan kullanması lazım...
  17. Zafer Computer

Kaspersky Internet Security 2013 2014e yükseltme

Kaspersky 2013 alacağım 2014e yükseltebileceği söyleniyor direkten 2014ü indirip kutudaki lisansı girerek kullanabilir miyim ?
  18. Zafer Computer

Programlamaya başlamak istiyorum

Programlamaya başlamak istiyorum hangi dil başlangıç seviyesine daha uygundur ayrıca bana yardımcı olacak kaynak lazım o dilde onu da özelden atarsınız ayrıca programlama yapacağım programı da söylerseniz sevinirim
  19. Zafer Computer

Android Emulatoru BlueStacks hariç

Arkadaşlar kuzenim BlueStacksi kurdu ama onun bilgisayarı BlueStacksi çalıştıramıyor. Bana başka bir .apk açmaya yarayan program lazım yazarsanız sevinirim teşekkürler :)
  20. Zafer Computer

Android programım tutar mı ?

Lütfen yanıtlayın. App Inventorde bir Android programı yaptım. Butonlara mesaj atıyorsunuz ? Bir butona bastığınızda Yukarıdaki küçük metin kutusunda mesaj beliriyor. Ardından ya Google Rehberinize kayıtlı kişilerden (bu kişileri internet olmasa da rehbere kaydedebiliyorsunuz ve rehberde...
  21. Zafer Computer

Sizce iPhone 6 Apple'ın Akıllı Saatle birlikte mi satılır

Note 3 alana gear akıllı saat bedava verildiği gibi Apple'ın çıkması beklenen saati iPhone 6 ile yan yana sunulur mu görüşlerinizi bekliyorum.
  22. Zafer Computer

Clash of Clans oynayanlar

Clash of clans oynayanlar level köy binası klanlarını ve nicklerini paylaşırlarsa sevinirim Lvl 68 köy binası 9 klan Erastherm Nick zyv imp.
  23. Zafer Computer

Modemin WPS desteğini kaldırmak

Bizim kota 1gb 3 günde bitiyordu çok az kullanıyorduk. Bilgisayarla aram süper ben kali Linux reaver ile bi zorlayım dedim ilk deneme sanıyosam 12345670 idi ilk deneme oymuş wps şifresi [+]Pin cracked in 2 seconds İlk şifre denemesinde bulundu Wpa 2 şifresi ben bu wps desteğini nasıl kaldırcam peki?
  24. Zafer Computer

Okçuluğa gideceğim de tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Bir de birkaç sorum var...

Okçuluğa merak sardım. Belki bilirisiniz yabancı bir dizi var. Arrow diye. Onun kadar atamıcağımı bilsem de öğrensem yeter :biggrin:. Bir de her gün gitsem kaç günde yay oka geçerim. Ayrıca tecrübelerinizi de paylaşın. Teşekküerler :w00t:.
  25. Zafer Computer

Benim gibi düşünen ??:)

]Bazen tüm insanları yok sanıyorum sadece ben düşünüyorum onlar düşünmüyorlar bi nevi gibime geliyor :turned:Bir de şey var Aynaya uzun süre bakınca Kendimdeki mucizeyi yaratılıştaki İnceliği görüyorum bi an beyin restart atıyor kendine 2 sn düşünemiyorum. :yes:
  26. Zafer Computer

Mac Os Sanal makina ile

Arkadaşlar sanal makine ile Mac kurmak istiyorum en son hangisi kurabilirim nasıl kuracağım bir de Bilgisayar 2GB RAM Intel Core 2 Duo 2.30 Ekran kartı 256 MB paylaşmışım 1GB paylaşımlı. teşekkürler şimdiden bir de hangi programlar daha iyi sanal makine için :) - - - Mesaj Güncellendi - - - 6...
  27. Zafer Computer

Sanal makine ile Linux

Arkadaşlar sanal makine ile Linux kurmak istiyorum Ubuntu özellikle nasıl kuracağım bir de Bilgisayar 2GB RAM Intel Core 2 Duo 2.30 Ekran kartı 256 MB paylaşmışım 1GB paylaşımlı. teşekkürler şimdiden bir de hangi programlar daha iyi sanal makine için :)
  28. Zafer Computer

Mikrofonlu kulaklık önerisi verirseniz sevinirim 50ye kadar Önemli olan mikrofon

Mikrofonlu kulaklık önerisi verirseniz sevinirim 50&#8378;ye kadar Önemli olan mikrofonun kalitesi kulaklık önemsiz bilgisayarda video çekmek için teşekkürler şimdiden
  29. Zafer Computer

Jailbreak yapmak istiyorum ama dosyalarım da gitmesin istiyorum olur mu?

Jailbreak yapmak istiyorum ama dosyalarım da gitmesin istiyorum olur mu?
  30. Zafer Computer

Mavi ekran çıktı restrart yaptım yine çıktı devamı konuda

Mavi ekran çıktı ben de güvenli modda açıp oyun vb bir kaç program sildim ancak şimdi klavyenin olduğu panel tamamen çalışmıyor restart yaptım yine çalışmıyor harici fare de çalışmıyor bi de bilgisayar HP dokunmatik falan bi panel vardı ses açma kapama butonları bulunan o da çalışmıyor ancak...