Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION" mavi ekran hatası

Beni mi buluyor anlamıyorum daha 1 aylık bilgisayarda aldığım şu hata gerçekten canımı sıktı. Yani bilmiyorum aslında mimarım çizim programlarını crack yapacağım diye çok sağdan soldan dosyalar indirdim sürekli internetten saçma sapan şeyler indirdim oyun vs de ama virüs tarama testi yapmıştım...
  2. E

Yardım RTX 4080 sistem toplama

Arkadaşlar Merhaba bütçe belirtmeyeceğim çünkü bende bütçe konusunda tam emin değilim. Olabildiğince fiyatı düşük tutmamız gerekiyor yani ucu ucuna yetecek şekilde ayarlamamız gerekiyor. Ana kart ve İşlemcim hazır Amd Ryzen 5 7600x Ve Msi Pro B650-P WİFİ DDR5 6400(OC) Bu iki parça elimde eksik...
  3. E

Yardım 25.000 TL sistem toplama

Merhaba arkadaşlar Sadece kasa olarak ileriye dönük bir sistem almayı düşünüyorum gönül ister ki 4000 serisi almak ama ona gücüm yetmeyeceğinden eminim. Kendim mimarlık yapıyorum 3d çizim ve oyun oynamayı çok seviyorum bilgisayardan az biraz anlıyorum bu sebeple Ekran kartı Nvidia serisi olursa...
  4. E

Yardım İkinci el 8 bin TL laptop tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. İşim gereği laptop ihtiyacım var ancak düğün arifesinde olduğum için borçlarımdan dolayı çok uçamıyorum mecbur. Bu yüzden idarelik ikinci el bir laptop tavsiyesi istiyorum link paylaşabilirsiniz. Kullanacağım programlar (Excel,AutoCAD,3dmax, Photoshop) arada bir de LoL...
  5. E

Yardım Laptop gaming önerisi 30k

Merhaba arkadaşlar 3050ti laptop sahibim ancak coğu oyunda ultra grafikler de yetersiz geldiği için satmayı üzerine para ekleyip daha iyi bir şey almak istiyorum. Öncelikle bence 30k cıktığımıza göre 3060 değil de 3070 bakalım diyorum ve arkadaşlar alacağım bilgisayarı uzun yıllarca kullanmak...
  6. E

Yardım Asus tuf fx506heb-HN148W 3050ti Ram önerisi

Merhaba arkadaşlar cihazımı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum Ram 8 gb modeli ve oyunlarda ne yazık ki yetmiyor yükseltme kararı aldım ancak araştırmalarıma göre alınan ramlar aynı marka ve aynı seri olması gerekiyormuş aksi taktir de sorun yaşanabiliyormuş çıkış yılı bile aynı olmasa yine sorunlar...
  7. E

Yardım laptop soğutucu tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 1 haftadır araştırıyorum ve hala karar veremedim. Bilgisayarımın modeli Asus tuf FX modeli soğutucu almak istiyorum ancak alüminyum olsun istiyorum veya metal bütçem 600 TL bir kaç model arasında kaldım ama öneriye de açığım Monster Pusat soğutucu Zalman ns2000 Deepcool...
  8. E

Beyaz eşya tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar beyaz eşya alacağım ancak bir türlü karar veremiyoruz hangi marka olacağına fiyatlar oldukça yüksek Bosch istemiyoruz onun dışında Siemens Arçelik LG ve Samsung arasında kaldık bütçemiz 25 bin TL ve oldukça iyi bir ürün olsun istiyoruz hatun Buzdolabında buzluk altta seviyor...
  9. E

Yardım Mi 11 lite vs redmi note 10 pro

Merhaba arkadaşlar daha önce bu konuyla alakalı açılan konuları okudum ancak hala kararsız kaldım illa ki bu iki telefon arasında olacak değil önerilere farklı markalara açığım ancak. Alacağım telefon yurt dışı olacak bu iki telefonda aynı şekilde alırsam yurt dışı alacağım. Öncelikle özelikle...
  10. E

Yardım Iphone 12 Vs 12 Mini

İki telefondan birini alacağım ancak aralarında fiyat farkı var büyük ekran takıntım yok aralarında tek fark batarya ve ekran boyutu mu eğer öyleyse 12 mini tercih edeceğim. Kamerası için alacağım iPhone 11 mi 12 mini mi yoksa
  11. E

Yardım Poco F3, Iphone Se 2 Vs A51,A71,M51,Mi̇ 11 Li̇te

Arkadaşlar bu telefonlar arasında kaldım Samsung A52 gücüm yetmiyor arkadaşlar poco f3 falan bunları yurt dışı alacağım eğer alırsam onun dışında. Benim için önemli olanlar kamerası ve ekran kalitesi
  12. E

Yardım 3500 Tl Telefon Önerisi

Arkadaşlar merhaba öncelikle kendim 2 yıldır poco f1 kullanıyorum ondan öncede sürekli Xiaomi kullandım ancak artık bu marka dışında bir telefona geçmek istiyorum ekranın kalitesini hiç beğenmiyorum o yüzden alacağım telefonun Süper AMOLED olması ve çözünürlüğün iyi kaliteli olması benim için...
  13. E

iPhone 12 pro vs 12 pro max

Arkadaşlar herkese merhaba bu iki telefondan birini alacağım ancak size danışmak istedim fikirler var. İki telefon arasında boyut farkı dışında kamera farkıda var diyorlar ancak o aradaki değeri verecek kadar fark eder mi. Türkiye fiyatına 12 pro alabiliyorum ancak 12 pro max biraz daha yüksek...
  14. E

Xiomi note 6 pro bir tık üstü

Merhaba arkadaşlar yeni telefon aldım 1 hafta önce note 6 pro telefonun ekranı cok güzeldi yurt dışı sıfır kapalı kutu aldım 1200tl aldım o fiyat bandında cok güzeldi ancak sanki pugh oyununda ufaktan biraz takılmalar oldu sonra kamera perfonmansını beğenmedim fazla. Sizden ricam bu fiyat...
  15. E

Ryzen 5 1600x vs ryzen 7 1700x

Merhaba oyun bakımından hangisi daha iyidir fps anlamında oynadım oyunlar bf1 need for speed payback ve günümüz oyunları hangi model oyunda daha iyi fps verir
  16. E

Ryzen işlemci bordunda çizik

Deneme şansım olmadı işlemcinim resimde çizdiğim yerde tırnak parçası kalınlığında ufak bir çizik var bu çalışmasını etken olurmu
  17. E

Anakarttaki bios pilini yanlışlıkla çıkardım

Merhaba öncelikle sistemimi bugün kurdum bütün parçalar sıfır ekran kartı hariç sistem şöyle Asus tuf x470 plus gaming Ryzen 5 1600x Gtx 970 msi 8 gb ram Sistemi bugün kasaya montoladım sonra Windows kurdum takıldım biraz oyun falan pc kapattım anakartta bios pilinin üzerinde macun bulaşmış...
  18. E

Ryzen 1600x sistem için, 900 TL'ye ekran kartı ve RAM önerisi

Herkese iyi forumlar şimdi şöyle anlatayım sistemimi; Asus Tuf X470 Plus Gaming anakartım var Ryzen 5 1600x işlemcim var RAM yok Ekran kartım yok Şimdi gelelim konuya kendim mimarlık okuyorum. Outocad ve 3Dmax programları ile işlemlerim çok oluyor. Kendim oyunda çok oynuyorum bu 900 TL GTX 970...
  19. E

İkinci el işlemci alıcam neye dikkat etmem gerek

Selamun aleyküm öncelikle sahibinden ryzen 5 1600x alıcam ancak yurt dışından aldığı için karşı taraf garantisi yurt dışı yani yok gibib birşey bu yüzden korkuyorum ancak gücüm sıfırada yetmiyor ürünü alacağım kişi gelip test edebilirsin diyor sizin bildiğiniz işlemciyi test edebileceğim bir...
  20. E

AM4 Anakart önerisi

Aklımda şu kartlar var en fazla verebileceğim tutar 550TL güzel bir kart olsun istiyorum sürekli oyun oynuyorum. Msi ve asus fazla önerilmiyor ama neden bilmiyorum sorunlu falan diyorlar sizcede öyleme 1-Asrock ab350 pro4 2-Gigabyte ga-ab350 gaming (M) Seriside olabilir 3-Asus prime b350-plus...
  21. E

Hediye gelen bilgisayarım hakkında yardım

Öncelikle selamun aleyküm sizlere şöyle belirtmek istiyorum kafam çok karışık bilgisayarın özelikleri zamanında çok iyi toplanmış saymak gerekirse GA-EX58-EXTREME 1366 soket olması canımı sıkıyor ati radeon 7800 256 bit ekran kartı yeter bana 8 gb ram 60gb SSD İ7 920 işlemcisi var işlemci durumu...
  22. E

HTC U11- Xioami Mi6- OnePlus 5- iPhone 7

Merhaba arkadaşlar bu telefonlar arasında kaldım perfonmans konusu ve kamera konusu önceliğimdir seste öyle yardımcı olursanız sevinirim
  23. E

Xiaomi mi6 64 GB ile 128 GB arasında depolama dışında fark var mı?

Merhaba arkadaşlar ben mi 6 alacağım ancak 64mü almayalım 128 mi karar veremedm aralarında sadece depolama farkımı var yoksa 128de donanımsal olarak depolama haricinde farklarda varmı
  24. E

360 PHONE Q5 VS Xiaomi M5 64 GB

Bunların arasında secim yapıcam hangisini alayım 360 PHONE Q5 snapdragon 652 var ancak arkasında 13 mp 2 tane kamera var Xiomi m5 64gbde ise snapdragon 820 ve 4 gb ram var ama cift kamera yok cift kameranın benim icin o kadar önemide yok perfonmans olarak hangisi daha iyidir.
  25. E

LG V10,M9 Arasında Kaldım

Merhaba arkadaşlar bu 3 telefon arasından birini almak istiyorum ancak aklım çok karıştı lg v10 gold rengi cok hoşuma gidiyor 4 ddr3 gb ram var telefonda snapdragon 808 kullanıyor... M9 ise snapdragon 810 var ve ram 3 gb ancak ddr4 kullanıyor Bu değerler benim aklımı cok karııştırıyor yani...
  26. E

2000TL Oyun Bilgisayarı T.

Selamun Aleykum öncelikle şunu belirteyim ben i3 ile i5 arasında kaldım i3 ghzi yüksek diye kafamda soru işaretleri kalıyor. İ3 Dediğim modeli 6098P İ5 ise 4460 bu iki arasın kararsız kaldım ekran karti ise msi gtx 750ti ve Gtx 950 arasıında kaldım. Sizce bu sıstemlerdenmı gıtmeylm sızın kendı...
  27. E

Intel İ7 740Q

Arkadaşlar bizim bi arkadaşdan asus rog serisi bilgisayar alicam arkdas diye bana 1800 tl istedi serisi şu G53J ama işlemcisi beni biraz tereddütde bıraktı anlayamadm islemcisi kötümü ya İNTEL İ7 740Q
  28. E

2200 TL Oyun bilgisayarı toplamak

Merhaba arkadaslar ben oyun bilgisayari toplamak istyrm ama size danismak istedim fanimin sivi sogutuculu ve ssd istiyorum gta 5 gbi oyunlari rahat oynamk istyrm.
  29. E

500 TL Civarında Telefon Önerirmsnz

Merhaba arkadaslar oncelıkle belırtmek ısterım fazlasında gozum yok wıfısı olsun whatshap kullanabılım yeter benım ıcın 2'cı elde olabılır ozellıge fazla onem vermedıgım ıcın gorunumu bıraz on planda tutmak ıstıyorum o yuzden blackbery 9900 cok hosuma gıdıyorum elımde suanda 8520 var ama kasası...
  30. E

Acer 771g Erkan yok

Merhaba arkadaslar ben bilgisayari alali 1 sene oluyor bilgisayari 9 ay kullandim sonra bu zamana kadar acmadm kosede durdu hep kaldirdim kisacasi. Sorunuma gelelim kendim bilgisayarciyim senelerdir bilgidayarimi 2 hafta once elime aldim icini sokup temizledm baya kirlenmisti fani vs. Sonra...
  31. E

Telefon tavsiyesi 2000

Öncelikle Selamun aleyküm. Benim söyle bir sorum var telefon alacağım ama ne almaliyim bilmiyorum. LG G3 prime turkiye gelicekmi bilgisi olan varmi gelicekse g3 alip pisman olmak istemem iphona 6 beklip almalamiyim yoksa veya onlarin yerine telefonun sonu yok her 3ayda bir yenisi cikiyo ps4...
  32. E

LG G3 Ölü piksel

Merhaba arkadaslar bundan 10 gun once teknosadan LG G3 32 GB aldım almayaz olaydım telefonu staj paramla aldm jıletın taktrmaya gıdene kadar telefonu kendı jıletınını bıle cıkarmadım ancak jıletını taktırdıktan sonra fark ettımkı ekranda ölü piksel mevcut bir tane ve cok sınırlerım bozuldu cok...
  33. E

Oyun Bilgisayarı Sınır 15.000TL

Öncelikle Merhaba arkadaslar bılıyorum 15.000tllık pcmı toplanır dıyeceksınız ama bızdekıde hastalık ıste en fazla 15.000tl 10.000 tl olsa daha ıyı olur tabıde neyse arkadaslar ben bazı Anakartlar var Ekran kartları arasında kalıyorum parası sorun değil benı yarı yolda bırakmıcak tam randuman...
  34. E

NOTE 3' Sony Experia Z1' LG G2

Arkadaşlar bir telefon alıcam ama bir türlü karar veremedım ilk kafamda note 3 vardı ama taki Z1 le G2 cıkana kadar benım sorum Perfonmasn olarak hangısı daha ustun ve Bechmark testlerınde hangısı daha yuksek puan alıyor.