Arama sonuçlarınız

1. T

3000-4200₺ arasında 49"-55" 4k tv

Philips 50pus6704 ile Philips 50pus7505 modelleri arasında kaldım ama sizlerin farklı öneri ve tavsiyelerinizede açığım
  2. T

Facebook Toplu Gönderi Silme

Facebook hesabımı çok uzun yıllardır kullanıyorum fakat geçmiş gönderilerimi toplu bir şekilde silmek istiyorum. Herhangi bir yolu var mı ?
  3. T

Laptop Ram Tavsiyesi

Hp omen marka cihazıma ram eklemek istiyorum fakat donanım konusunda çok az bilgili olduğum için en uyumlu rami bulamıyorum. 8 gb ram önerebilir misiniz?
  4. T

Laptop seçimi. Arada kaldım

Bütçemi biraz kısmam gerektiği için önceki açtığım konudan farklı iki seçenek arasında kaldım. Yerimde olsanız hangisini alırdınız? Dell Inspiron 3593 Intel Core i5 1035G1 4GB 1TB MX230 Ubuntu 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar FHDB35F41C Kingston 4GB 2400 MHz DDR4 Notebook Ram (KVR24S17S6/4)...
  5. T

Siz olsanız hangi bilgisayarı seçerdiniz? Dell 3593 FHDS26F81C -VS- HP Pavilion 15-CW1000NT

Bilgisayar tez yazma amacıyla kullanılacak. Yapılacak işlemler word,excel kullanımı ve dizi film izleme. 4 sene falan idare etse yeter. Şarjı uzun giden bir bilgisayar tercihim olur. Ekran tercihim İps yönünde ama tn olursa çokta üzülmem Dell alırsam 120 gb ssd alıp takacağım. Siz olsanız...
  6. T

Max 700 tl bütçeli monitör arıyorum

22 veya 24 inç, ips bir monitör arıyorum. Sıklıkla film ve dizi izlemek için kullanacağım. Görüntü kalitesi iyi bir ips monitör öneriniz var mı?
  7. T

Laptop için Monitör Arıyorum

Arkadaşlar merhaba. Hp omen 15-ce007nt bilgisayarım için monitör almak istiyorum. Bütçem 500 tl ile 750 tl arasında. Çok çok önerdiğiniz cihazlar olursa 850 ye kadar çıkabilirim. Film izlemek istiyorum. ve ara sıra cs go-pubg oynuyorum. Aradığım özellikler ise şunlar: 22 inç ve üstü büyük bir...
  8. T

2000₺-2750₺ Fiyat Bandında Telefon Önerisi

2000₺-2750₺ bütçe ile alınabilecek en güzel cihaz nedir arkadaşlar? Galaxy a50 var aklımda.
  9. T

Oyun, AutoCAD, Solidworks Programları için Bilgisayar Seçimi

Arkadaşlar bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum. Tercih etmemde yardımcı olabilir misiniz? Bu cihazlardan iyi olduğunu düşündüğünüz ve 5000 TL sınırını aşmayan bir ürün tavsiyelerine açığım. Asus FX503VD-DM104 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar...
  10. T

Mühendislik programları için laptop tavsiyesi istiyorum.

Arkadaşlar 4-5 Sene boyunca mühendislik programlarında kullanabileceğim yeri geldiğinde oyun oynayacağım bir bilgisayar almak istiyorum. 4000-5000 tl bütçem var. Fiyat performans açısından avantajlı bilgisayarlar önerirmisiniz?
  11. T

Monster Abra A5 V12.1.2- Dell Gaming 7567-4B30F81C hangisi?

Arkadaşlar bu iki cihaz arasında kaldım yardımcı olurmusunuz? Sizce hangisini almalıyım? Dell Gaming 7567-4b30f81c I5-7300hq/8gb/1tb/gtx1050/15.6/dos GittiGidiyor'da 312599480 Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı Daha iyi bir cihaz öneriniz varsa onuda dikkate alırım. Maximum 3500 tl bütçem var
  12. T

Xz Premium- Iphone 7 32 Gb

Arkadaşlar iki cihaz arasında kararsızım. Cihazdan beklentim kamera ve 4-5 yıl bana sıkıntı çıkartmadan kullanabilmem. Siz olsanız hangisini alırdınız?
  13. T

Led tv Boyut

Arkadaşlar lg uf8507 modelinde 49 inç ve 55 inç arasında kaldım. Kullanacağımız oda 3.8 m genişliğinde 6 metre uzunluğunda. (Daha iyi bir model biliyorsanız tavsiyelerinize açığım)
  14. T

Led Tv Tavsiyesi

Arkadaşlar 120-140 ekran televizyon arıyorum. 3600 tl ye kadar bütçem var. 4k ya da full hd fark etmez aslında. Beğendiğim sony bir full hd televizyon lg 4k olanlardan daha hoş görüntü veriyordu. Tavsiyelerinize açığım. 3d özelliği olsada olmasada fark etmez :) Teknosa görevlisinin önerdiği tv...
  15. T

Xperia Z 4.4.4 root yardım

Arkadaşlar Xperia z telefonuma root yapmak istiyorum. ne denediysem olmadı yardım edermisiniz? (10.5.1.a.0.283 )
  16. T

Recovery ile format yardım

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma recovery ile sadece c diskine format atmak istiyorum nasıl yaparım lütfen yardım edin
  17. T

Televizyon Tavsiyesi

Arkadaşlar oturma odasına televizyon alacağım fakat bu konuda bilgim çok az. Yardımcı olursanız sevinirim. 106-120 cm,1500-2000 tl arası görüntü kaliteli ve kanal geçişleri hızlı olmalı. Smart özelliği ile ilgili hiçbir bilgim yok. Kullanırmıyım bilmiyorum. 3 boyut olayı da aynı şekilde bir...
  18. T

Whatsapp Bağlantı Sorunu

Xperia Z (C6603) telefonumda whatsapp internete bağlanmıyor. Telefonu açtığım zaman çalışıyor ve bana gönderilmiş olan mesajları alıyor benimkileri gönderiyor. Fakat telefonu bir kenara indirip 2-3 dakka whatsapp a girmediğim zaman bağlanmıyor. Tekrar kullanabilmek için ayarlardan uygulamayı...
  19. T

20 Günü Geçmiş Garanti Süresi (Yardım)

Arkadaşlar 8 ay önce bimeksten aldığım xperia z telefonum 25 gün önce kamerada siyah noktalar vermeye başladı ve ekranda renk dağılmaları oluyordu. Bende telefonu aldığım Gaziantep Primall Bimeks mağazasına götürdüm fakat onlar telefon alındıktan sonraki 15 gün yardım ettiklerini söylediler...
  20. T

Okulum Yandı

Bugün okul yandı çok mutluyum çok :D
  21. T

Telefonu hoparlör olarak kullanabilirmiyim?

Arkadaşlar bilgisayarımın kulaklık girişi kırık. Kulaklık takamıyorum şu aralar bluetooth kulaklıkda alamam. Bluetooth la bilgisayardaki sesi telefona aktarabilirmiyim? Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın
  22. T

Bana uygun telefon önerileriniz nelerdir?

Arkadaşlar 14 yaşındayım. Bana uygun telefon önerileriniz nelerdir? En fazla 1300 tl harcayabilirim. Oyun oynayıp kamerasını sık kullanırım. Orta düzey bir ses performansı olursa iyi olur. İyi özellikler istememin sebebi uzun bir süre telefon değiştiremeyecek olmam. Fikirlerinizi paylaşırsanız...
  23. T

Ağ isim değiştirme

arkadaşlar Turkell süperonline 20 mbps kullanıcısıyım huawei HG253s modem kullanıyorum ağ ismi değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
  24. T

Root Nedir?

Arkadaşlar ben forumda yeniyim ve bir çok yerde "root yapma" diye yazılar okudum. Fakat tam olarak anlamadım. Root nedir arkadaşlar anlatırmısınız? :confused1: