Arama sonuçlarınız

1. ahmet9999

Samsung Galaxy Young s5360 Android yükseltme

ben bı ara 4.1.1 yaptım ama cok kası odu sonra tekrar stock rom yaptım
  2. ahmet9999

Site Nasıl Kurulur

Merhabalar arkadaşlar. Ben bir site kurmak istiyorum insanların birbirine mesaj gönderebileceği.Nasıl kura bilirim bir bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim Teşekkürler İYİ FORUMLAR...
  3. ahmet9999

Samsung Galaxy Young s5360 Android yükseltme

Merhaba arkadslar Ben Samsung Galaxy Young s5360 kullanıyorum android sürümü 2.3.6 oldugu ıcın ıstedıgım uygulamaları kullanamıyorum.4.1.1 i odinle atabilirmiyim?
  4. ahmet9999

Android yükseltme

benım telefon modelım samasung galaxy young gt 5360 androıdı 2.3.6 androıd yukseltmesı gelmdeı daha ama bazıları telefona 4.0.1 androıd atmıslar bende atmak ıstıyorum ama atamıyordum
  5. ahmet9999

Cep telefonunuz ile projektör yapımı

denedıgın telefona bağlı bıde ekran parlaklıgına baglı ekran parlaklıgı son sevıyede olmalı
  6. ahmet9999

Android yükseltme

Merhaba arkadaslar benım telefonumun androıdı2.3.6 ben bunu yukseltmekıstıyorum nasıl yukselte bılırım 4.0.3 e bi bilgisi olan varsa yardım edebılırmı
  7. ahmet9999

Ppspp uygulaması

hiçbi cevap gelmedi
  8. ahmet9999

Ppspp uygulaması

Merhaba arkadaşlar telefonuma ppsspp uygulamasını indirdim bu bir psp oyunlarını telefona uyarlama programı dıye duydum ındırdım sonra gta liberty city storıes(psp ıcın olanının)indirdim telfona attım oyun acıldı menuye gırdım newgames dıyınce ppssspp uygulaması kapanıyor ve hata raporu...
  9. ahmet9999

Nokia 5530 ekran gelmiyor

flash atılması gerekıyor heralde nasıl flas atılacagını bılmıyorum
  10. ahmet9999

Nokia 5530 ekran gelmiyor

merhaba arkadaslar benım nokıa 5530 telefonum var telefonumu acıyorum ama ekran gelmıyo tıtreşim var ama ekran gelmıyor ne yapabilirim? lütfen yardım edın
  11. ahmet9999

Moderatör Alımı Başladı.. Son Gün 19.06 Çarşamba !!

ben bırkez denedım olmadı tekrardan sansımı deneyeyım dedım
  12. ahmet9999

Crysis 3

haklısın crysıs 1'bende begenmemıstım ama crysıs 2 cok guzeldı
  13. ahmet9999

Yeni teknolojiler ve buluşlar

Ses Geçirmeyen Pencereler Çift camlar, pimapen, isocam,... vs yeni değil. Bu camlar standart camlara göre hem ısıyı daha iyi koruyorlar hem de sesi daha az geçiriyorlar. Sesin gelmesinin nedeni camın ince olmasından çok, camın titreyen bir yapısı olması. Sesi durdurmanın yolu, araştırmacılara...
  14. ahmet9999

Crysis 3

incelemesı bana aıt deıl ama bence oyun guzel grafık lerı guzel
  15. ahmet9999

Merhaba arkadaslar

hoşbulduk kendımı tanıtıyım ben ahmet,öğrenciyim teknolojı ,internet tarayıcıları ve programlara ilgi duyarım sıteye de guncel bılgıler koymaya calısacagım - - - Mesaj Güncellendi - - - hoşbulduk kendımı tanıtıyım ben ahmet,öğrenciyim teknolojı ,internet tarayıcıları ve programlara ilgi...
  16. ahmet9999

Merhaba arkadaslar

haklısınız :D
  17. ahmet9999

Merhaba arkadaslar

internet tarayıcıları ve programlamalar - - - Mesaj Güncellendi - - - okudum zaten ilk işimm oonu okumak oldu :D
  18. ahmet9999

Merhaba arkadaslar

merhaba arkadaslar ben bu sıte de yenıyım tanısmak amaclı bu konuyu actım sıteye sureklı guncel bılgıler koymaya calısacagım
  19. ahmet9999

Crysis 3

Yılın en önemli yapımlarından olan Crysis 3 Şubat ayında raflardaki yerini aldı. Geçtiğimiz ay çektiğimiz ilk bakış programımızın ardından, şimdi ise oyunun incelemesiyle sizlerleyiz. Multiplayer incelemesi ilerleyen günlerde ayrı bir video olarak yayınlanacak. Keyifli seyirler...
  20. ahmet9999

Galaxy S4'ü aldım

hayırlı ugurlu olsun - - - Mesaj Güncellendi - - - hayırlı ugurlu olsun
  21. ahmet9999

İlk Yerli 3D Film: Uzay Kuvvetleri 2911 - 3D 2013

bence cok guzel olmus
  22. ahmet9999

Bilgisayar açılıyor gibi yapıyor monitöre görüntü gelmiyor? hardisk mi bozuldu acaba

tmm oldu tüm yardım larınız ıcın tesekkurler
  23. ahmet9999

Arkadaşlar Merhaba

bende bu forumda yenıyım ama hos geldın cengızhan
  24. ahmet9999

PlayStation 4 Hakkında Her Şey

begendim guzel tasarım
  25. ahmet9999

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

Allah rahmet eylesin ben bu sitede yenıyım ama gorunce bu sıtenın eskısı oldugunu ve sızle cok yakın oldugunu anladım tüm yakınlarına arkadaşlarına dostlarına baş sağlığı dılerım - - - Mesaj Güncellendi - - - Allah rahmet eylesin ben bu sitede yenıyım ama gorunce bu sıtenın eskısı oldugunu ve...
  26. ahmet9999

Bilgisayar açılıyor gibi yapıyor monitöre görüntü gelmiyor? hardisk mi bozuldu acaba

kablonun yerını deıstırdım vıdeo ın deydı dvı ye taktım hardıscı cıkardım ekran kartını cıkardım beklıyorum nekadar bakletmem gerek
  27. ahmet9999

ekran kartı on board mıs ekran kartını temızlıyımmı daha yenı temızledım ama temızlememe gerek varmı
  28. ahmet9999

kabloyu tekrar taktım ekran kartında bırşey olabilirmi
  29. ahmet9999

olmadı ekranda check sıgnal cable dıye bır yazı cıkıyo ve no sıgnal dıe bır yazı cıkıyor
  30. ahmet9999

bılgısayarın guc dugmesıne basıyorum acılıyo ekran gelmıyo sınyal yok diyor
  31. ahmet9999

qwerty67 sizde de ekranda sinyal yok yazıyomu
  32. ahmet9999

arkadaşlar aynı sorun bende de var bilgisayarı açıyorum görüntü gelmiyor hdmı kablosunda sorun var dıye dusundum ama yok kabloyu yenı aldım bılgısayarın goruntusu gelmıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkurler