Arama sonuçlarınız

1. 0conan

Lg G2 kamera ve mikrofonda hata alıyorum yardım lütfen..

Video çekemiyorum ve ses kaydı alamıyorum lütfen yardım. Birazdan video ile sorunu göstereceğim. Edit:https://www.youtube.com/watch?v=BhHyYAYgIXw
  2. 0conan

MineCraft PE.

Sizce bu oyunda en korunaklı evi denize mi yapmalıyım yoksa yüksek bir yere mi?
  3. 0conan

Htc Desire 601 ve Htc One Mini arasındaki farklılıklar 350 tl ye değer mi ?

Desire 601 - 999 One mini - 1 349 Başlıkta da belirttiğim gibi konu açık ve net :) Bu arada 601 ve one mini karşılaştırma videosu var mı ben bulamadım?
  4. 0conan

One Mini - S4 Mini - Xperia SP Siz olsanız hagisini seçersiniz?

One Mini HTC UltraPixel Kamera BSI sensörü, 2,0 µm Piksel boyutu, 1/3" Sensör boyutu Özel HTC ImageChip 2 F2.0 diyafram açıklığı ve 28 mm lens Akıllı Flaş: Nesneye olan uzaklığa dayalı olarak otomatik ayarlanan beş flaş seviyesi HDR Video ile 1080p Full HD video kayıt Ön Kamera: BSI...
  5. 0conan

Xperia S vs Xperia SP

Xperia S ile Xperia SP arasında xperia SP ye 200-250 TL daha fazla verilecek kadar fark var mı? 200-250 TL daha fazla versem değer mi?
  6. 0conan

Hangi Markanın Amiral Gemisini Almak İsterdiniz?

LG Optimus G Pro Sony Xperia Z Htc One Samsung Galaxy S4 İphone 5 Nokia Lumia 928 Amiral Gemilerini sürekli karşılaştırıyorlar ama sizce en iyisi hangisi? Siz hangisini almak isterdiniz?
  7. 0conan

HTC Desire 600 ;) Yeni Oyuncak

Sense 5 arayüzü ve sürümü tam belli olmasa da Android Jelly Bean işletim sistemini kullanacak olan telefon, yeni medya arayüzü BlinkFeed'i destekleyecek. BlinkFeed ile 1400 medya kaynağından bilgi alabilecek olan cihaz ayrıca öndeki çift dahili hoparlörüyle desteklenen HTC BoomSound...
  8. 0conan

HTC Desire 600 ;) Yeni Oyuncak

Sense 5 arayüzü ve sürümü tam belli olmasa da Android Jelly Bean işletim sistemini kullanacak olan telefon, yeni medya arayüzü BlinkFeed'i destekleyecek. BlinkFeed ile 1400 medya kaynağından bilgi alabilecek olan cihaz ayrıca öndeki çift dahili hoparlörüyle desteklenen HTC BoomSound...
  9. 0conan

Htc one s

Şu an akıllı telefon almak istesem HTC ONE S önerir misiniz? Bu cihazın sizce Fiyat/Performans nasıl? Önerirseniz neden? Önermezseniz neden? HTC ONE S teknosa dan alcam 1299 tl bu fiyata teknosadan başka akıllı tel. önerebilir misiniz?