Arama sonuçlarınız

1. T

Türkiye ile İsrail arasında yeni dönem

Aynen.
  2. T

Milli İHA Bayraktar silahlandı

Hava savunma kalkanı sahibide olsak güzel olacak.
  3. T

Digital tv kartı önerisi

Masa üstü pcnin anakartındaki slotlardan bahsediyorum usb ise ise bildiğiniz gibi yalnız Çanak anten olması şart evde bir çanak varsa ikinci çanağa aynı uydu için gerek yok sadece lnb çift çıkışlı takılıp kablo çekersiniz bilgisayara ve izlersiniz.
  4. T

Digital tv kartı önerisi

Merhaba öncelikle uydudan uydu anteni ile tv izleyeceksiniz dvbs2 destekli bir tv kartı almanızı tavsiye ederim dvbs den uzak durun yeni tv kartları dvbs2 dvbt2 ve c desteklidir. Şuana kadar ilk tv kartım skystar2,6 idi pek memnun kalmadım ve satıp peşine Prof 7301 aldım kesmedi tbs 6925...
  5. T

Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?

Ptt üzerindense kapıda ödersiniz.ama özel kargo ile gelirse gümrüğe gitmeniz evrak vs işleri çıkabiliyor.
  6. T

Sony Xperia Z3 Compact Kullananlar Kulübü

Ben z kullanıyorum. G3 de aynı eşimin.
  7. T

Bombalamayla ilgili sanırım.
  8. T

Sadece facebook da var sorun twitter A bakmadım.
  9. T

Xperia Z LOLİPOP

Merhaba evet ısınma var ve hafıza kartım gitti durup dururken hafıza kartı çıkarıldı dedi ve bir daha içine giremedim hafıza kartının pcde denedim nafile ısınma kamera kısmında oluyor.onun dışında telefon çok seri ve akıcı çalışıyor şarj gündüz yapmadığım için bir şey diyemeyeceğim bu konuda.
  10. T

Xperia Z LOLİPOP

Aynı sorun bende de mevcut onun yerine meteorolojinin uygulamasını kurdum.
  11. T

Nokia Launcher Z İndirilebilir Durumda

10 sene nokia akıllı telefon üretemeyecek anlaşmaya göre.
  12. T

Bilgisayar 24 saat açık kalırsa birşey olur mu?

Ben 24 saatten fazla çaluştırdığım oluyor 5 gün 6 gün çalıştığı oluyor sorun yok cpu da kullandığım fan Zalman à ait.
  13. T

Konya Büyükşehir Stadyumu kapılarını açıyor!

Hayırlı olsun.
  14. T

Taşınabilir Cihazları Şarj Eden Powerbank Cihazlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ben aliexpress sitesinden Xperia Z için 4200 lük bir powerbank aldım telefona kılıf gibi arkasına giydiriliyor şarjı bittiğinde şarj ediyorum şarjı Full dolduruyor ve yarısı boşalmış oluyor powerbankın bayağı iyi hem telefonu aktif kullanıyorum hemde şarj ediyorum...
  15. T

Kolonoskopiye Gircem

Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin bu hangi hastalıkla ilgili bir tedavi?
  16. T

Bu siteyi daha once kullandiniz mi?

TV'lerde reklamı vardı almanyada yaşayan vatandaşlar için İdeal bir site diye biliyorum...
  17. T

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Düğün dernek filminin kamera arkasıda güzel.
  18. T

En Son Teknolojiye Sahip SSD

Birde fiyatları normal harddiskler gibi Ucu olsa.
  19. T

Hostinger Türkiye - Ücretsiz Hosting

Benim normal blog sitemi kaç sefer kapattılar çok mail atılıyormuş filan gibilerinden dosyalarımı zor kurtardık...
  20. T

Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 30. Hafta | 2013/2014

İnşallah fenerbahçeyi yeneriz.
  21. T

Sony telefon değişimi (Teleservice)

Telefonunuzun aynısını yoksa bir üstünü yada aynı özelliklere sahip başka bir modeli vermeleri gerekiyor...
  22. T

Üretimden Kalkan Muhteşem Lezzetler (NOSTALJİ)

Cinoda satılıyor bu yaz markette gördüm aldım eski lezzeti yoktu değişmişler içeriğini sanırım...
  23. T

Xperia z sensor sorunu

Merhaba bunu aşmak için bir ara ses düğmesine basıyordum şuan böyle bir sorun yok ama uzun müddet telefon elimde olursa arama esnasında o zaman sensör devre dışı kalıyor ses düğmelerini kullanıyorum...
  24. T

Discuz!x 3.1 yeni ücretsiz script

Bende beğendim ama önemli olan destek ve güvenli olması...
  25. T

Discuz!x 3.1 yeni ücretsiz script

Güvenli mi ve destek devam edecek mi?
  26. T

Para Koleksiyonu Yapan Kaldı mı?

Bende yapıyorum kolleksiyon gümüş param var 1 adet sarı paralar deliklilerde mevcut
  27. T

Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

Aynısı bende de oluyordu servise garanti kapsamında gönderdim ama bir şey yok diyerek geri gönderdiler
  28. T

Bu resmin orjinalini nasıl bulabilirim

Sizce bu o dediğiniz tabir mi?bunda bilinç altı mesaj var kadına iyi bakın iskeleti kafa tasına benziyor keza raflarda ve yerde bulunanlarda...
  29. T

Internet sitesi kuracak olan ya da kurmayı düşünenlere nacizane önerilerim

Ne tür bir site kurup bu paraları kazandınız paylaşabilimisiniz sitenizin adını.
  30. T

Türksat 4A, 14 Şubat 2014'te uzaya gönderilecek!

Uydu daha az yakıt tüketiyor yörüngeye oturana kadar böylelikle yörüngede daha uzun süre kalıyor
  31. T

Opera sürekli upload yapıyor

Sağolun.
  32. T

indirip deniyorum şuanda bende kurulu olan 19.0 sürümü... - - - Mesaj Güncellendi - - - dediğin sürümü kurunca her şey düzeldi teşekkürler...
  33. T

Eski sürümlerinde eşitliyordu Son 2-3 sürümdür malesef eşitlemiyor
  34. T

Transformers 4 Film Fragmanı- Age Of Extinction 2014

Oyuncular değişmiş ve optimus vuruldu görünüyor devre dışı mı kaldı ne oldu belli değil önceki filmlerin efektleri çok iyiydi bakalım bu nasıl olacak
  35. T

Linklerime eşitleme kısmından erişebiliyorum hatta silebiliyorum ancak o linkleri hızlı başlata aktaramıyorum ve editleyip ekleme yapamıyorum...
  36. T

Ben pc ye format attım daha sonra Opera Son sürüm kurdum ve eşitleme merkezinde girip Login oldum eşitleme diyince yer imlerim hızla başlatta ve yer imlerinde görünmüyor...
  37. T

Yer imleri gitti bir daha Update yapılmasına karşın yer imleri ve hızlı başlangıçtaki öğeler gelmiyor.
  38. T

Araçları elektriklendirmemiz şart

Bu yatırım şart ancak aracın menzilide arttırılmalı ve yolda sarj sorunu var 600 km yol kendi arabanla 5 saat 30 dakika sürüyor otobüsle 8:30 saat kendi arabamla zamandan tasarruf edebilirim ama sarj ne olacak
  39. T

Mavi ekran hatası windows 8.1

Bende de benzer bir durum var sizinki driver sorunu
  40. T

Ücretsiz Hosting 2GB Alan, 100GB Trafik PHP ve MySQL, Site Kurucu Reklam, Banner yok

merhaba hostingerden ben host hizmeti aldım sürekli olarak site benim mail adresime mail attğından dolayı vs diyerekten sitemi sürekli kapattılar ben tavsiye etmiyorum alan kişide bu tur seylere dikkat etsin saygılar...
  41. T

Ekran Kartı ( Gtx 670 ) İşlemci + Verim Hakkında

Asus gtx 770 oc için fikriniz nedir arkadaşlar...
  42. T

Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

Merhaba z1 için olupta z ye uyarlanan uygulamaları paylaşırmısınız
  43. T

Belde Lif / Kas Kopması

Bel fıtığı olma ihtimali var ayağınıza ağrı Vs vuruyor mu?
  44. T

Flaş! Yargıtay şikeyi onadı!

Beşiktaşla ilgili bir karar yada yargıtaya açılan bir dava mevcut mu?
  45. T

TorrentEagle Davetiye istekleri Buradan

Banada gönderebilirmisin
  46. T

Sony Xperia Z 4.3 gelmedi

Hayırlı olsun bakalım sizde performansı beğenecekmisiniz
  47. T

Internet sitesi kuracak olan ya da kurmayı düşünenlere nacizane önerilerim

Merhaba benim elimde wordpressé kurulu soruyabak.com bu site için içerik olarak ne önerirsin ve site yazılım olarak wordpressin dışında ne olabilir?
  48. T

Sony Xperia Z 4.3 gelmedi

Benim 2 hafta bitmek üzere güncelledim stabilite dahada artmış hoşuma gitti bu güncelleme...
  49. T

Sony Xperia Z1 Pişmanlık...

Ayarlar-erişebilirlik den yapabilirsiniz
  50. T

Sony Xperia Z1 Pişmanlık...

Ayarlardan güç düğmesinin fonksiyonunu çağrıyı sonlandır yapın en azından ekran açılmasa bile çağrıyı sonlandırabilirsiniz
  51. T

Digiturk Uydu Alıcısı ile Turksat 1C Uydusunu İzlemek

merhaba cihazınızın kurulum ekranında yazan turksat 2a/3a uyduları suanda kullanıla mevcut uydulardır.turksat 1c turksat 3a nın fırlatılıp yörüngesine oturtulmasıyla uazayda bir ust yörüngede bulunan tabiri caizse uydu coplugune gönderilip servis dışı bırakılmıştır. bu nedenle cihazınızda yazan...
  52. T

Filmlerde Altyazı Mı, Seslendirme(Dublaj) Mi Tercih Ediyorsunuz?

bende genelde turkce dublaj tercih ediyorum ancak kimi zaman altyazılıda tercih ettiğimde oluyor saygılar...
  53. T

Atom ion n330 nvidia mcp7a

merhaba baslıkta belirttiğim atom işlemcili nvidia on board ekran kartlı bu anakartta 4 gb ddr2 ram ve 500 gb lık sata hard disk kullanmaktayım.bu sistem için hangi Linux surumunu önerirsiniz.suanda bu sistemde Linux mint debian edition kullanıyorum ubuntu kurduğumda tarayıcılardan memnun...
  54. T

HD uydu alıcılar için lnb farklımı

tekrar merhaba uydu alıcınız sd ise sadece sd kanalları seyredersiniz.ancak kimi hd kanallar hd olmasına karsın uydudan aktarım sekli sd taşıyıcı kullanarak yapar.dvbs aktarım olduğu için siz bu frekansı tarattığınızda hd kanalı bulursunuz ve sd cihazınız buyuk olasılıkla bu kanalı radyo kısmına...
  55. T

HD uydu alıcılar için lnb farklımı

merhaba turksat uydusunda şifresiz hd yayınları sunlardır: TRT HD,TRT-1 HD,ATV HD,A HABER HD,SEMERKAND HD,TELEDUNYA 3D HD birçok kanal hd yayına geçmek istiyor ancak turksat uydusunun suanda kapasitesi dolu onumuzdeki sene 2 yeni uydu devreye alınacak 4a ve 4b uyduları bu uydulardan 4a suan...