Arama sonuçlarınız

1. P

IPad air mi ipad mini retina mi?

%10 indirim derken? link falan var mı kardeş? ben de mini retina demek için gelmiştim ama siparişi vermişsin zaten
  2. P

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

davetiye gönderebilecek bir arkadaş var mı?
  3. P

Kaç Yıl Oldu?

hidayet türkoğlu, angola karşılaşması sonrası, ''allah da yardım etti sağ olsun,'' diyerek samimiyetin sınırlarını zorlayalı 10 yıl oldu...
  4. P

Bugün Sola İle Çektiğim Güzel Resimler :)

konuya her girdiğimde "yeter artık sola'dan çektiğim" diyesim geliyordu, an itibariyle dedim rahatladım. olum çok iyi geldi lan
  5. P

Kanalizasyona Torpil Atmak

30 yıllık haber
  6. P

Teknosa Yüzde 36 Büyüdü

bir aydır tablet araştırıyorum hangisini alsam f/p olarak mantıklı olur, hangi marketten daha ucuza alabilirim diye geçen gün yine bir teknoloji mağazasında tabletleri incelerken adamın biri geldi en pahalısı hangisi bunların dedi ve iki tane aldı gitti demek ki böyle insanların sayısı az...
  7. P

Yeni tablet alıcam yardımınız lazım

bir tavsiye de burdan practica TP8.2 al bak keyfine
  8. P

Marmaray arızalandı

sevgili serhat bu entry senin için saçma sapan içinde hakaret içeren yorumlar onaylanmış benim yorum ret yemiş bunu bana bir açıklar mısın
  9. P

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

aslında bir BBM grubu olsa fena olmaz android uygulama listesi yaparız tavsiye şeklinde
  10. P

Marmaray arızalandı

kolu çekmişler ne kadar çocukça bişey ya kardeşim madem öyle onun bir suç olduğunu biliyorsun, gerek kamerayla gerekse çalışanınla tesbit et cezası neyse ver çocuk oyunu mu bu "aaaa bak yine kolu çekmişler haylazlar" lafını söyleyip işin içinden çıkıyorlar ne ala
  11. P

Babam ile ilgili şikayetlerim ve sorunlarım!!

genellikle şeker hastası olan insanlar çok asabi olur benim babam da insülin almadan önceleri çok asabiydi
  12. P

Bbm meselesi

bis'i geçmenin yollarını araştır kardeş, hakkaten kendi topuğuna sıkmış BlackBerry
  13. P

İpad Mini İçin 3g Modem Tavsiyesi

sonuç olarak hangi cihazı aldınız hocam yoksa halen araştırmalarınız devam ediyor mu? :D
  14. P

SDN - BBM Grubu

gruptaki mesajları kim siliyor:hammer:
  15. P

SDN - BBM Grubu

eklendi
  16. P

SDN - BBM Grubu

sonunda geldi mail 754011BB
  17. P

SDN - BBM Grubu

PIN'im bi gelsin ordayım :)
  18. P

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

jadore@windowslive.com gönderene şimdiden çok teşekkürler
  19. P

Windows 8.1 Pro Türkçe Ekim 17 orjinal iso

elinize sağlık beyler yandex bekliyoruz bu arada heyecanla haberiniz olsun :D
  20. P

Çocuk için tablet tavsiyesi

kardeşim beni yanlış anlama işine karışmak gibi bir niyetim yok ama görünce dayanamadım, küçük kardeşimiz bir spor okuluna gidebilir, bir müzik aletiyle uğraşabilir ya da vakit geçirmesi için kutu oyunları alınabilir güzel bir satranç takımı alınabilir. Para elbette sizin paranız keyif elbette...
  21. P

2011 Xperia'lara Jelly Bean Gelmeyecek

herhangi bir kaynak gösterebilirmisiniz jb güncellemesine dair, ben hiçbiryerde bulamadım da
  22. P

2011 Xperia'lara Jelly Bean Gelmeyecek

2011'i geçtim NXT serisine bile tam destek vermiyor, U ve Sola listede yok :/ komik bi durum
  23. P

Xperia U, Go ve Sola İçin ICS Geldi

güncellemeler bir hafta içinde türkiyede de dağıtılır. bu cihazın bir sorunu, güncelleme alsa da düzelmeyebilir böyle bir sıkıntı varsa ya iade edersin ya da servise yollarsın. sola kullanıcısıyım, bu tarz bi sıkıntım yok öyle bir sıkıntısı olan da duymamıştım şimdiye kadar
  24. P

Sony Xperia sola mı? Motorola Atrix 4g mi?

önümüzdeki dönemlerde yeni çıkan uygulamalar android 4.0 ve daha sonraki sistemlerde çalışmak üzere yazılacak, yani ics'ye optimize olarak. bu da demek oluyor ki 2.3'te çalışmayacak, çalışsa da 4.0 ve üzerindeki performansı gösteremeyecek. diğer bir avantaj yeni özelliklerle birlikte güncellenen...
  25. P

batarya kapasitesi yüksek ama ekran ve işlemci itibariyle daha fazla güç tüketimi var, o yüzden batarya performansı çok farketmeyecektir. 1 gb ram var, ama ics jb yok, ne işime yarayacak :/
  26. P

vatan'dan h.sonu indirimiyle Sola alınır.
  27. P

Hangisini Almalıyım

haftasonu indirimleriyle vatan pc'den Xperia Sola alınır, bonus axess taksit olabiliyordu sanırım
  28. P

800tl civarinda alinabilecek en iyi telefon

desire x'i pek tavsiye etmem acikcasi, bu segmentte Xperia Sola, Galaxy Ace 2'yi iyi bilirim, Atrix'le de detayli olarak yeni yeni tanisiyoruz sevdim gibi kendilerini bu üç telefon tercih edilebilir.
  29. P

donanım olarak çok iyi, özellikle bu fiyata http://www.hizlial.com/u02.044.1472.0003/motorola-atrix jb'yi donanımsal olarak desteklememesi mümkün degil, ancak güncelleme büyük ihtimalle gelmeyecek. Ama custom rom'lar la yeni özellikleri de kullanabiliriz.
  30. P

daha önce dedigim gibi atrix'i çok detaylı incelememiştim daha önce, donanımsal olarak üstünlüğü tartışılmaz ancak yazılım ayağında problemler var ki tutulmadı. yine de bu donanımsal üstünlüğünden dolayı incelenmeyi hak ediyor.
  31. P

Önceki mesajlarda da belirttiğim gibi Ace 2 bu segmentte tercih edilebilir olan ikinci cihazdır. Desire X'e gelince ARM Cortex-A5 işlemcisi kullanılıyor, mimari yönünden biraz kırpılmış bir işlemci şuan için stabil görünse de yeni nesil uygulamalarda bu mimari dez avantajını hissedeceğimizi...
  32. P

Bahsettiğiniz gibi bir kullanım için 9360 bile fazla yüksek bir donanım olarak karşımıza çıkıyor, zaten bu amaçlarla telefon kullanan bir kişinin 800tl harcamasına gerek bile yok, ama tercih meselesidir saygı duyarım.
  33. P

o sana göre ben genel kriterlere göre konusuyorum, yukarıda bahsettiğim cihazların hiçbirini satın almadım, ama yeterince inceledim. ayrıca ne donanımsal ne de yazılımsal olarak Sola'ya ya da Ace 2'ye bir üstünlüğü yok 9360'ın, insanların kafasını karıştırmayalim lütfen.
  34. P

desire s'de de Galaxy S plus'da da adreno 205 gpu'su var, performans acisindan mali400 mp ile karsilastirmiyorum bile. atrix'i fazla incelememiştim açıkcası, ama şunu net söyleyebilirim yazılım desteği sony kadar olmayacaktır
  35. P

bir süredir orta segmenti takip ediyorum, rakip olabilecek cihazlar: Ace 2, Xperia U bunların dışında şuan için orta segment f/p canavari bir cihaz yok malesef. 800tl bütceyle arastırma yapan cok kisiye rastladım, hepsine tek tek Xperia Sola önermektense konu açtım.
  36. P

Xperia Sola'dır. Sola hakkında sorularınız varsa yardımcı olunur.
  37. P

SE Xperia arc S-Samsung Galaxy Ace 2-SE Xperia sola

çok ıvır zıvır uygulama yükleyen biri degilsen Sola'yı tavsiye ederim. ram problem olacak diyip Ace 2 önereni de hic anlamam bari 1gb ram olan cihaz söyleyin, Ace 2'nin o fazla olan 256mb ram pratikte 100mb civarinda kaliyor malesef :/
  38. P

Telefonu Aldim Ama...

önce 4.0 ics gelicek daha sonra 4.1 jb alicak sola
  39. P

800-900 TL Civarı Telefon Önerisi

Sola'yi tavsiyede ısrarcıyım.
  40. P

Telefon alacağım çok kararsızım

Sola'ya ics kesin gelecek, jb'de planlanıyor.
  41. P

Telefon alacağım çok kararsızım

S advance'yi de inceleyebilirsin. sola'da hafıza problemi yok ki hafız sorun edesin :) hafızadan kastın Ram ise 512mb yeterli diye düşünüyorum. ancak 768mb daha avantajlı bu konuda. Ace 2'ye ics gelmeyecek dogrudan jb güncellemesi alacak. tasarım olarak sola daha güzel geliyor bana ancak yine...
  42. P

Orta segment akıllı telefon tavsiyesi

ben sorduğumda sony center'da yoktu bile :) sen nerden aldın ve kaca aldın ? selmangunes1998 kardes
  43. P

abi kutusunda bile yazıyor ics güncellemesi alacak diye :) arastırmadan nasıl almayacak diyebiliyorlar merak ediyorum dogrusu. jb de gelicek ayrıca.(edit : sola için) Samsung cephesindede gelismeler var Ace 2 ve S Advance modellerine jb güncellemesi gelecek, ics es gecilecektir. bu bilgiyi de...
  44. P

şimdiye kadar sola'ya da gelmiş olması lazımdı. Next serisi diger Xperia'lara geldi, bi kontrol etmek lazim gelmis olabilir ics güncellemesi. ayrıca jb de büyük ihtimalle gelir. 512mb ram'in sıkıntı olmadigini düsünen herkes icin en iyi tercih xperia sola olacaktır.
  45. P

bence Galaxy Ace 2 veya Xperia Sola. şu vakitte güncelleme almayacagı kesin, tek cekirdekli islemciye sahip bir cihaz almak mantıklı degil.
  46. P

Sony Xperia V Ön İnceleme

ne zaman piyasaya çıkar türkiyeye ne zaman gelir, şimdiden teşekkürler
  47. P

Samsung Galaxy Wonder Mi Motorola Motoloxe Mi?

Xperia Sola ya da Galaxy Ace 2 al. paranın hakkını veren cihazlar bunlar
  48. P

Motorola Motoluxe - Xperia Sola - HTC one V telefonları arasında çok kararsız kaldım

xperia sola tavsiye ederim, bu ücü arasindan en iyi tercih olacaktir. Xperia'ya Jb güncellemesinin gelmesi gündemde. zaten ics'den bahsetmiyorum bile, bu ay icinde ics'nin gelmesini bekliyoruz. jb de iki ay icinde gelir diye ümidediyoruz
  49. P

Siz Ne Dersiniz??

sola almaktan neden vaz gectin, bence 1200e kadar xperia sola
  50. P

Hangi Telefon ?

bence bu iki cihazı karsılastırmamak gerekir, farklı segmentler sonucta ama fiyat/performans dersen desire c derim. sana tavsiyem Xperia Sola ve Galaxy Ace 2'yi incelemendir.
  51. P

Hangisi?

note 2 kesinlikle.
  52. P

Xperia Sola ve Galaxy Ace 2 de Kararsız Kaldım SDN

o konu benim de cok kafama takılmıstı. Ace 2 bu yönden avantajlı yani ne kadar yüksek o kadar iyi ancak söyle bir durum var. Ace 2 nin 768mb raminden geriye kalan 200mb Sola nın 512mb raminden geriye kalan 100 mb civari. aynı isletim sistemini kullanmalarına ragmen aynı uygulamalar calisiyor...
  53. P

dün bu forumda bir arkadas solayı bir temiz kötüledi. daha önce arastirmamis olsam, incelememis olsam almaktan vaz gecerdim. ama söylediklerinin aslı astarı yok. ace 2 ile sola karsilastirmasiydi konu yine. adam ace 2 almis diye, solaya olup olmadik seyler söylüyor linki bulabilirsem paylasayim...
  54. P

Samsung Galaxy W Bir Kaç Soru

Sar degeri problem edilmesi gereken birsey degil bence yasal sınır 2, ace 2 de yada w de durum ne bilmiyorum ama xperia solada 1.3lar mertebesinde, bence sıkıntı yok
  55. P

ses icin öyle bir muabbet var, yani adam alismis bütün odadakilerin ne konustugunu duymasına bir kisi duymayinca rahatsız oluyor :) saka bir yana biraz az cıkıyormus ahize sesi ama yeterli olduğunu söylüyorlar kullanan arkadaslar, benim gibi bir kullanıcı icin cok büyük bir sorun teskil etmiyor...
  56. P

xperia sola iyidir. ram bence o kadar problem olmaz cünkü kullanan arkadaslar iyi optimize edildigini söylüyor. ekran sararması da bana göre sehir efsanesi, ciddi forumların hicbirinde görmedim öyle birsey. kameradan aman aman bir performans beklemiyorsan Sola tavsiyedir.
  57. P

Samsung Galaxy W Bir Kaç Soru

su saatte galaxy w alinmaz. Galaxy Ace 2 ya da Xperia Sola alinir.
  58. P

700-800 TL arası cep telefonu önerisi

Galaxy Ace 2 veya Xperia Sola 800 tl için paranın karşılığını veren cihazlar, bunları incelemeden almayin
  59. P

Ace 2-Neo v-Sola-Galaxy W Sizce hangisi?

hayırlı olsun havale yaptınız sanırım?
  60. P

Glonass önemli mi?

up up up cevap verebilecek yok mu
  61. P

Glonass önemli mi?

merhaba arkadaşlar Xperia Sola almayı düşünüyordum ancak Glonass desteği olmaması beni biraz soğuttu açıkcası çünkü gps benim için gayet önemli. bu Glonass navigasyon performansı açısından çok önemli mi?
  62. P

WEP'i İyi olan telefon Tavsiye İstiyorum

Herkese öneriyorum sana da öneriyim Xperi Sola al 800tl temiz
  63. P

Galaxy W

sar değeri o kadar da önemli değil dostum, uzun görüşmelerini kulaklıkla yaparsın olur biter :D
  64. P

Galaxy W

hayırlı olsun demekten başka yapılacak birşey kalmamış :)
  65. P

3 telefon arası

tasarim malzeme kalitesi performans hesaplı ==========>>>>>> sola
  66. P

Telefon Tercih

galaxy w için o kadar para vermeye değmez. oyun oynamaya kalkarsın deli eder. Sola genel olarak iyi bir telefon ancak sarj sıkıntı olabilir?? Sana alternatif bir f/p cihazı öneriyorum: Ace 2
  67. P

Telefon önerisi istiyorum ve bir kaç sorum var

800 tl'ye Xperia Sola veya Galaxy Ace 2 tavsiyedir.
  68. P

Sony Xperia Sola vs Samsung Ace 2 ???

ben de sola almayı düşünüyorum ancak ram'in 512mb olması sıkıntı oluşturabilir gibi. sırf bu sebeple ace2 bile alabilirim.
  69. P

Sony Xperia Sola mı Htc One V mi?

ben de telefon araştıması yapıyorum. Sola daha cazip, çift çekirdekli işlemcisi ve gpu'su gayet güçlü. Bir tek Ram düşündürücü ama o da one V'deki ile aynı 512mb. tolgacem Xperia Sola için Jealy Bean güncellemesinin geleceğini söylediniz, resmi bir açıklama var mı?
  70. P

900tl ye kadar telefon tavsiyesi

Xperia Sola ve Galaxy Ace 2 şuan f/p açısından alınabilitesi yüksek cihazlar belirttiğin fiyat düzeyinde
  71. P

Blackberry 9780 mi 9860 mı

blackberry'den neden uzak durur insanlar anlamam gayet güzel tasarıma sahip teknik olarak saglam ve kararlı cihazlar