Arama sonuçlarınız

1. H

Xp home editon ile xp professional arasındaki farklar ?

Home Edition'da "Uzak Masaüstü Bağlantısı" bulunmuyor. Professional Editon'da var.
  2. H

Acı Harikalar Diyarında

süperr
  3. H

3D Duvar Kağıtları

çok güzeller var içlerinde teşekkürler
  4. H

3D Fotoğraf Çekebilir misiniz?

süpermiş inş uçuk fiyatlarda olmaz
  5. H

UYDUNET'den 100 Mbit İnternet

100mb neti karşılayabiliyor ulaşabildikleri yerler genelde konut siteleri büyük bir çanakla bu işi halledebiliyorlar ve internet bütün siteye dağılıyor tek kişi 100mbit kullanmıyor ben sormuştum
  6. H

Masaüstünde Müzik Keyfi

7+1 lerin fiyatı çok uçuk fiyatlarda özellikle creative serilerinin
  7. H

Vadi, Aşk-ı Memnu'dan fark yedi!

tadı kalmadı doğru
  8. H

Olsa da Yesek

canım çekti olcktı hamburger bol ketçaplı domatesli off of :D
  9. H

C den D ye Taşıma

programlarn sağlıklı çalışacağını düşünmüyorum kes yapıştırla girdi kayıtlarınıda editlemek lazım
  10. H

Ubuntu 9.10 Beta Sonunda!

sabırsızlıkla bekliyorum diskimi bile hazırladım :D
  11. H

Google Wave Kapış Kapış

google işini biliyor açıkcası
  12. H

Turgut Özakman'dan Atatürk filmi! İlk kareler!

bence benzemiş güzel bir şey çıkarırlar inşallah
  13. H

Geleceğin Robot Güzelleri

dırdırı yoksa tercih edilebilir :D
  14. H

| Tektorrent.net | Davetiye Dağıtımı

davetiye alabilirmiyim bende
  15. H

Ati driver sorunu

eğer bu sorun yüklemede çıkıyorsa yeni driverı yarım indirmiş anlaşılan dosya bozuk diyor tekrar indirmeyi denemelisin
  16. H

Toplama Bilgisayar Tavsiyesi Bekliyorum

eğer ramini değiştirebilme imkanın varsa sana tavsiyem 3*1gb 1333mhz ram tak daha iyi performans alırsın. Bende 3 ay araştırdım. Anakartım GIGABYTE EX58--UD4P. Madem bu kadar fiyat çıkabiliyorsun ikinci tavsiyemde 20$ fark verip bu işlemciyi alman olur.
  17. H

Web tarayıcıları yarıştırdık,sonuç: (?)

bu puanlama neye göre yapılıyor sadece hıza göre mi yoksa kullanışa göre de puan veriliyor mu? safaride 4090 puan verdi chromede 4060 puan verdi fakat benim kullanışıma göre chrome daha hızlı özellikle 3d bölümünde teklemeden oynatıldı safaride çok takıldı. Açıkcası kafam karıştı birazcık.
  18. H

Zalman'dan Yeni PC Kasası

Bana dış tasarım olarak pekte şık görünüm vermedi. İç dizayn olarak çok güzel rahat ve kullanışlı bi kasa yapılmış artık montajı rahat yapılabilen pc kasaları tercih ediliyor bende montajı basit olan ve ferah olan kasa tiplerini tercih ederim.
  19. H

3D MAX Kurs Tavsiyesi

blender'ıda buldum da, 3d max daha revaşta gibi geldi bana o yüzden onun üzerinde yoğunlaşmak istedim. Teşekkür ederim tavsiye ve düşüncelerin için.
  20. H

3D MAX Kurs Tavsiyesi

Kimsenin bilgisi yokmu bu konuda:( Sanırm kimse ilgilenmiyor bu konu ile:blink:
  21. H

Harika 1 şarkı & kiz çok qüzel (:

Esmer olan kız inna ismi. Şarkı ismide hot. Gerçekten çok güzel parça bu yaz bi çok yerde duyulacak.
  22. H

8 Kat Hızlı İnternet Balonu

Belliydi gerçekten böyle birşey olacağı ttnetin alt yapısı yok. Daha yeni yeni fiber kablolar çekiyorlar. Ama bu gidişle millet ttneti çekemicek.
  23. H

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

Davetiyen gönderilmiştir.
  24. H

3D MAX Kurs Tavsiyesi

Öncelikle merhabalar herkeze. 3D MAX konusunda kendimi geliştirmeyi düşünüyorum, şuanda gayet gözde bir program gibi geliyor bana. Şuanda max bilgim sıfır, sadece neler yapılabileceğini biliyorum. 2 seviye kurs var başlangıç seviyesi ve ileri seviye. Ankara'da önerebileceğiniz eğitim seviyesi...
  25. H

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

Yani şimdi bu topicde davetiye artık dağıtılmıyor mu?
  26. H

Fakirliğin Sebepleri

saadet yolu isimli kitaptan alıntı baştan ofsayt zaten. Birde peygamberimizin (S.A.V) söylediği sözler direk bize aktarılsa şaşacam yani. Nedir bu değiştirme arzusu ve isteği anlamış değilim. :thumbup:
  27. H

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

Banada davetiye gönderebilirmisiniz 2 aydır demonoid davetiyesi arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim ilgilenen kişilere. hareem@live.com
  28. H

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

Bende davetiye isteyebilirmiyim varsa, teşekkürler hareem@live.com
  29. H

Safari 4'ü Hemen Deneyin!

mükemmel ilk defa deniyorum ve çok memnun kaldım gerçekten çok hızlı ve düşük özellikli bir bilgisayarım olmasına rağmen çok iyi performans alıyorum performans bakımından firefoxun yarısı teşekkürler bilgilendirme için.
  30. H

ADSL Alırken Dikkat!

Geçen arkadaşlar varmı? memnunlar mı? kullananlar bilgi yazarlarsa çok mantıklı gerçekten kampanyalar bende geçebilirim
  31. H

[Anket] Aklınıza gelen ilk bilgisayar markası hangisi?

apple tabi ki :)
  32. H

Bir yarma daha 20 Mart 2008 - Hediyesi: Toshiba HD DVD Player

walla cs gircem meraktan giremiyorum :D